Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Sopot - Guberevac kod Sopota timetable

friday, 10.07.2020.
06:00 06:32 (00:32)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 06:00
Ropocevo, Ropocevo
arr. 06:03
dep. 06:03
1.5 km
Ropocevo, Aminac
arr. 06:04
dep. 06:04
2.1 km
Ropocevo, Zuto brdo
arr. 06:06
dep. 06:06
2.9 km
Babe, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
4.5 km
Babe, Selo
arr. 06:12
dep. 06:12
6.2 km
Guberevac kod Sopota, Reka
arr. 06:20
dep. 06:20
10.3 km
Guberevac kod Sopota, Zljebara
arr. 06:24
dep. 06:24
11.2 km
Guberevac kod Sopota, Kucica
arr. 06:26
dep. 06:26
13 km
Guberevac kod Sopota, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
13.4 km
Guberevac kod Sopota, Dom zdravlja
arr. 06:30
dep. 06:30
13.8 km
Guberevac kod Sopota, Okretnica
arr. 06:32
14.3 km
11:30 12:02 (00:32)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 11:30
Ropocevo, Ropocevo
arr. 11:33
dep. 11:33
1.5 km
Ropocevo, Aminac
arr. 11:34
dep. 11:34
2.1 km
Ropocevo, Zuto brdo
arr. 11:36
dep. 11:36
2.9 km
Babe, Intersection
arr. 11:39
dep. 11:39
4.5 km
Babe, Selo
arr. 11:42
dep. 11:42
6.2 km
Guberevac kod Sopota, Reka
arr. 11:50
dep. 11:50
10.3 km
Guberevac kod Sopota, Zljebara
arr. 11:54
dep. 11:54
11.2 km
Guberevac kod Sopota, Kucica
arr. 11:56
dep. 11:56
13 km
Guberevac kod Sopota, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
13.4 km
Guberevac kod Sopota, Dom zdravlja
arr. 12:00
dep. 12:00
13.8 km
Guberevac kod Sopota, Okretnica
arr. 12:02
14.3 km
15:15 15:59 (00:44)
Bus stationReka
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 15:15
Ropocevo, Ropocevo
arr. 15:18
dep. 15:18
1.5 km
Ropocevo, Zuto brdo
arr. 15:21
dep. 15:21
2.9 km
Babe, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
4.5 km
Babe, Selo
arr. 16:07
dep. 16:07
22 km
Guberevac kod Sopota, Reka
arr. 15:35
dep. 15:35
10.3 km
Guberevac kod Sopota, Zljebara
arr. 15:39
dep. 15:39
11.2 km
Guberevac kod Sopota, Kucica
arr. 15:41
dep. 15:41
13 km
Guberevac kod Sopota, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
13.4 km
Guberevac kod Sopota, Dom zdravlja
arr. 15:45
dep. 15:45
13.8 km
Guberevac kod Sopota, Okretnica
arr. 15:47
dep. 15:47
14.3 km
Guberevac kod Sopota, Dom zdravlja
arr. 15:49
dep. 15:49
14.8 km
Guberevac kod Sopota, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
15.2 km
Guberevac kod Sopota, Kucica
arr. 15:53
dep. 15:53
15.6 km
Guberevac kod Sopota, Zljebara
arr. 15:55
dep. 15:55
16.1 km
Guberevac kod Sopota, Reka
arr. 15:59
17.9 km
19:00 19:32 (00:32)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 19:00
Ropocevo, Ropocevo
arr. 19:03
dep. 19:03
1.5 km
Ropocevo, Aminac
arr. 19:04
dep. 19:04
2.1 km
Ropocevo, Zuto brdo
arr. 19:06
dep. 19:06
2.9 km
Babe, Intersection
arr. 19:09
dep. 19:09
4.5 km
Babe, Selo
arr. 19:12
dep. 19:12
6.2 km
Guberevac kod Sopota, Reka
arr. 19:20
dep. 19:20
10.3 km
Guberevac kod Sopota, Zljebara
arr. 19:24
dep. 19:24
11.2 km
Guberevac kod Sopota, Kucica
arr. 19:26
dep. 19:26
13 km
Guberevac kod Sopota, Intersection
arr. 19:28
dep. 19:28
13.4 km
Guberevac kod Sopota, Dom zdravlja
arr. 19:30
dep. 19:30
13.8 km
Guberevac kod Sopota, Okretnica
arr. 19:32
14.3 km
Sopot - Guberevac kod Sopota timetable
Departures on: saturday, 11.07.2020.
06:00 06:32 (00:32)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 06:00
Ropocevo, Ropocevo
arr. 06:03
dep. 06:03
1.5 km
Ropocevo, Aminac
arr. 06:04
dep. 06:04
2.1 km
Ropocevo, Zuto brdo
arr. 06:06
dep. 06:06
2.9 km
Babe, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
4.5 km
Babe, Selo
arr. 06:12
dep. 06:12
6.2 km
Guberevac kod Sopota, Reka
arr. 06:20
dep. 06:20
10.3 km
Guberevac kod Sopota, Zljebara
arr. 06:24
dep. 06:24
11.2 km
Guberevac kod Sopota, Kucica
arr. 06:26
dep. 06:26
13 km
Guberevac kod Sopota, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
13.4 km
Guberevac kod Sopota, Dom zdravlja
arr. 06:30
dep. 06:30
13.8 km
Guberevac kod Sopota, Okretnica
arr. 06:32
14.3 km
Sopot - Guberevac kod Sopota timetable
Departures on: sunday, 12.07.2020.
06:00 06:32 (00:32)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 06:00
Ropocevo, Ropocevo
arr. 06:03
dep. 06:03
1.5 km
Ropocevo, Aminac
arr. 06:04
dep. 06:04
2.1 km
Ropocevo, Zuto brdo
arr. 06:06
dep. 06:06
2.9 km
Babe, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
4.5 km
Babe, Selo
arr. 06:12
dep. 06:12
6.2 km
Guberevac kod Sopota, Reka
arr. 06:20
dep. 06:20
10.3 km
Guberevac kod Sopota, Zljebara
arr. 06:24
dep. 06:24
11.2 km
Guberevac kod Sopota, Kucica
arr. 06:26
dep. 06:26
13 km
Guberevac kod Sopota, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
13.4 km
Guberevac kod Sopota, Dom zdravlja
arr. 06:30
dep. 06:30
13.8 km
Guberevac kod Sopota, Okretnica
arr. 06:32
14.3 km
Sopot - Guberevac kod Sopota timetable
Departures on: monday, 13.07.2020.
06:00 06:32 (00:32)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 06:00
Ropocevo, Ropocevo
arr. 06:03
dep. 06:03
1.5 km
Ropocevo, Aminac
arr. 06:04
dep. 06:04
2.1 km
Ropocevo, Zuto brdo
arr. 06:06
dep. 06:06
2.9 km
Babe, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
4.5 km
Babe, Selo
arr. 06:12
dep. 06:12
6.2 km
Guberevac kod Sopota, Reka
arr. 06:20
dep. 06:20
10.3 km
Guberevac kod Sopota, Zljebara
arr. 06:24
dep. 06:24
11.2 km
Guberevac kod Sopota, Kucica
arr. 06:26
dep. 06:26
13 km
Guberevac kod Sopota, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
13.4 km
Guberevac kod Sopota, Dom zdravlja
arr. 06:30
dep. 06:30
13.8 km
Guberevac kod Sopota, Okretnica
arr. 06:32
14.3 km
11:30 12:02 (00:32)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 11:30
Ropocevo, Ropocevo
arr. 11:33
dep. 11:33
1.5 km
Ropocevo, Aminac
arr. 11:34
dep. 11:34
2.1 km
Ropocevo, Zuto brdo
arr. 11:36
dep. 11:36
2.9 km
Babe, Intersection
arr. 11:39
dep. 11:39
4.5 km
Babe, Selo
arr. 11:42
dep. 11:42
6.2 km
Guberevac kod Sopota, Reka
arr. 11:50
dep. 11:50
10.3 km
Guberevac kod Sopota, Zljebara
arr. 11:54
dep. 11:54
11.2 km
Guberevac kod Sopota, Kucica
arr. 11:56
dep. 11:56
13 km
Guberevac kod Sopota, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
13.4 km
Guberevac kod Sopota, Dom zdravlja
arr. 12:00
dep. 12:00
13.8 km
Guberevac kod Sopota, Okretnica
arr. 12:02
14.3 km
15:15 15:59 (00:44)
Bus stationReka
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 15:15
Ropocevo, Ropocevo
arr. 15:18
dep. 15:18
1.5 km
Ropocevo, Zuto brdo
arr. 15:21
dep. 15:21
2.9 km
Babe, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
4.5 km
Babe, Selo
arr. 16:07
dep. 16:07
22 km
Guberevac kod Sopota, Reka
arr. 15:35
dep. 15:35
10.3 km
Guberevac kod Sopota, Zljebara
arr. 15:39
dep. 15:39
11.2 km
Guberevac kod Sopota, Kucica
arr. 15:41
dep. 15:41
13 km
Guberevac kod Sopota, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
13.4 km
Guberevac kod Sopota, Dom zdravlja
arr. 15:45
dep. 15:45
13.8 km
Guberevac kod Sopota, Okretnica
arr. 15:47
dep. 15:47
14.3 km
Guberevac kod Sopota, Dom zdravlja
arr. 15:49
dep. 15:49
14.8 km
Guberevac kod Sopota, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
15.2 km
Guberevac kod Sopota, Kucica
arr. 15:53
dep. 15:53
15.6 km
Guberevac kod Sopota, Zljebara
arr. 15:55
dep. 15:55
16.1 km
Guberevac kod Sopota, Reka
arr. 15:59
17.9 km
19:00 19:32 (00:32)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 19:00
Ropocevo, Ropocevo
arr. 19:03
dep. 19:03
1.5 km
Ropocevo, Aminac
arr. 19:04
dep. 19:04
2.1 km
Ropocevo, Zuto brdo
arr. 19:06
dep. 19:06
2.9 km
Babe, Intersection
arr. 19:09
dep. 19:09
4.5 km
Babe, Selo
arr. 19:12
dep. 19:12
6.2 km
Guberevac kod Sopota, Reka
arr. 19:20
dep. 19:20
10.3 km
Guberevac kod Sopota, Zljebara
arr. 19:24
dep. 19:24
11.2 km
Guberevac kod Sopota, Kucica
arr. 19:26
dep. 19:26
13 km
Guberevac kod Sopota, Intersection
arr. 19:28
dep. 19:28
13.4 km
Guberevac kod Sopota, Dom zdravlja
arr. 19:30
dep. 19:30
13.8 km
Guberevac kod Sopota, Okretnica
arr. 19:32
14.3 km

Naselja Sopot i Guberevac kod Sopota su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 32min., a najduže 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sopot je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.