Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sopot - Ducina timetable

tuesday, 23.07.2024.
03:15 03:38 (00:23)
Bus stationZoroljin - raskrsnica Sibnice i Slatine
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 03:15
Sopot, Spomenik
arr. 03:16
dep. 03:16
0.4 km
Sopot, Izlaz
arr. 03:18
dep. 03:18
1.2 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 03:20
dep. 03:20
2.1 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 03:22
dep. 03:22
3.2 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 03:24
dep. 03:24
3.9 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 03:25
dep. 03:25
4.6 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 03:26
dep. 03:26
5.4 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 03:28
dep. 03:28
8 km
Ducina, Ostojici
arr. 03:30
dep. 03:30
9.3 km
arr. 03:31
dep. 03:31
9.9 km
Ducina, Petlovac
arr. 03:32
dep. 03:32
10.5 km
Ducina, Center
arr. 03:33
dep. 03:33
11 km
arr. 03:34
dep. 03:34
11.7 km
Ducina, Ulaz
arr. 03:35
dep. 03:35
12.9 km
arr. 03:38
13.7 km
04:00 04:23 (00:23)
Bus stationZoroljin - raskrsnica Sibnice i Slatine
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 04:00
Sopot, Spomenik
arr. 04:01
dep. 04:01
0.4 km
Sopot, Izlaz
arr. 04:03
dep. 04:03
1.2 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 04:05
dep. 04:05
2.1 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 04:07
dep. 04:07
3.2 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 04:09
dep. 04:09
3.9 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 04:10
dep. 04:10
4.6 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 04:11
dep. 04:11
5.4 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 04:13
dep. 04:13
8 km
Ducina, Ostojici
arr. 04:15
dep. 04:15
9.3 km
arr. 04:16
dep. 04:16
9.9 km
Ducina, Petlovac
arr. 04:17
dep. 04:17
10.5 km
Ducina, Center
arr. 04:18
dep. 04:18
11 km
arr. 04:19
dep. 04:19
11.7 km
Ducina, Ulaz
arr. 04:20
dep. 04:20
12.9 km
arr. 04:23
13.7 km
04:30 05:08 (00:38)
Bus stationZoroljin - raskrsnica Sibnice i Slatine
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 04:30
Sopot, Spomenik
arr. 04:31
dep. 04:31
0.4 km
Sopot, Izlaz
arr. 04:33
dep. 04:33
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 04:35
dep. 04:35
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 04:37
dep. 04:37
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 04:39
dep. 04:39
4 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 04:40
dep. 04:40
4.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 04:41
dep. 04:41
5 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 04:43
dep. 04:43
6.5 km
Ducina, Ostojici
arr. 04:45
dep. 04:45
7.5 km
arr. 04:46
dep. 04:46
8.3 km
Ducina, Petlovac
arr. 05:02
dep. 05:02
15.8 km
Ducina, Center
arr. 05:03
dep. 05:03
16.1 km
Ducina, Ulaz
arr. 05:04
dep. 05:04
16.6 km
arr. 05:08
19.4 km
04:45 05:08 (00:23)
Bus stationZoroljin - raskrsnica Sibnice i Slatine
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 04:45
Sopot, Spomenik
arr. 04:46
dep. 04:46
0.4 km
Sopot, Izlaz
arr. 04:48
dep. 04:48
1.2 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 04:50
dep. 04:50
2.1 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 04:52
dep. 04:52
3.2 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 04:54
dep. 04:54
3.9 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 04:55
dep. 04:55
4.6 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 04:56
dep. 04:56
5.4 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 04:58
dep. 04:58
8 km
Ducina, Ostojici
arr. 05:00
dep. 05:00
9.3 km
arr. 05:01
dep. 05:01
9.9 km
Ducina, Petlovac
arr. 05:02
dep. 05:02
10.5 km
Ducina, Center
arr. 05:03
dep. 05:03
11 km
arr. 05:04
dep. 05:04
11.7 km
Ducina, Ulaz
arr. 05:05
dep. 05:05
12.9 km
arr. 05:08
13.7 km
05:30 05:53 (00:23)
Bus stationZoroljin - raskrsnica Sibnice i Slatine
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 05:30
Sopot, Spomenik
arr. 05:31
dep. 05:31
0.4 km
Sopot, Izlaz
arr. 05:33
dep. 05:33
1.2 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 05:35
dep. 05:35
2.1 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 05:37
dep. 05:37
3.2 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 05:39
dep. 05:39
3.9 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 05:40
dep. 05:40
4.6 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 05:41
dep. 05:41
5.4 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 05:43
dep. 05:43
8 km
Ducina, Ostojici
arr. 05:45
dep. 05:45
9.3 km
arr. 05:46
dep. 05:46
9.9 km
Ducina, Petlovac
arr. 05:47
dep. 05:47
10.5 km
Ducina, Center
arr. 05:48
dep. 05:48
11 km
arr. 05:49
dep. 05:49
11.7 km
Ducina, Ulaz
arr. 05:50
dep. 05:50
12.9 km
arr. 05:53
13.7 km
05:40 06:08 (00:28)
Bus stationStevanovica kraj
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 05:40
Ropocevo, Ropocevo
arr. 05:43
dep. 05:43
1.5 km
Ropocevo, Aminac
arr. 05:44
dep. 05:44
2.1 km
Ropocevo, Zuto brdo
arr. 05:46
dep. 05:46
2.9 km
Babe, Intersection
arr. 05:49
dep. 05:49
4.5 km
Babe, Novicici
arr. 05:52
dep. 05:52
5.4 km
Babe, Morak
arr. 05:54
dep. 05:54
6.8 km
Stojnik kod Sopota, Moracka kapija
arr. 05:56
dep. 05:56
7.9 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 05:58
dep. 05:58
8.8 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 06:00
dep. 06:00
9.7 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - trafo
arr. 06:01
dep. 06:01
10.5 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo
arr. 06:02
dep. 06:02
11 km
Ducina, Stevanovica kraj
arr. 06:04
dep. 06:04
12.5 km
arr. 06:06
dep. 06:06
13.5 km
Ducina, Stevanovica kraj
arr. 06:08
14.5 km
07:15 07:50 (00:35)
Bus stationZoroljin - raskrsnica Sibnice i Slatine
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 07:15
Sopot, Izlaz
arr. 07:18
dep. 07:18
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 07:20
dep. 07:20
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 07:22
dep. 07:22
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 07:24
dep. 07:24
4 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
5 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 07:28
dep. 07:28
6.5 km
Ducina, Ostojici
arr. 07:30
dep. 07:30
7.5 km
arr. 07:43
dep. 07:43
15.5 km
Ducina, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
16.1 km
Ducina, Ulaz
arr. 07:46
dep. 07:46
16.6 km
arr. 07:50
19.4 km
07:45 08:08 (00:23)
Bus stationZoroljin - raskrsnica Sibnice i Slatine
The timetable is valid until: 31.08.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 07:45
Sopot, Spomenik
arr. 07:46
dep. 07:46
0.4 km
Sopot, Izlaz
arr. 07:48
dep. 07:48
1.2 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 07:50
dep. 07:50
2.1 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 07:52
dep. 07:52
3.2 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 07:54
dep. 07:54
3.9 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 07:55
dep. 07:55
4.6 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 07:56
dep. 07:56
5.4 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 07:58
dep. 07:58
8 km
Ducina, Ostojici
arr. 08:00
dep. 08:00
9.3 km
arr. 08:02
dep. 08:02
9.9 km
Ducina, Petlovac
arr. 08:03
dep. 08:03
10.5 km
Ducina, Center
arr. 08:04
dep. 08:04
11 km
arr. 08:05
dep. 08:05
11.7 km
Ducina, Ulaz
arr. 08:07
dep. 08:07
12.9 km
arr. 08:08
13.7 km
10:30 11:05 (00:35)
Bus stationZoroljin - raskrsnica Sibnice i Slatine
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 10:30
Sopot, Izlaz
arr. 10:33
dep. 10:33
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 10:35
dep. 10:35
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 10:37
dep. 10:37
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 10:39
dep. 10:39
4 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 10:41
dep. 10:41
5 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 10:43
dep. 10:43
6.5 km
Ducina, Ostojici
arr. 10:45
dep. 10:45
7.5 km
arr. 10:58
dep. 10:58
15.5 km
Ducina, Center
arr. 11:00
dep. 11:00
16.1 km
Ducina, Ulaz
arr. 11:01
dep. 11:01
16.6 km
arr. 11:05
19.4 km
11:00 11:23 (00:23)
Bus stationZoroljin - raskrsnica Sibnice i Slatine
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 11:00
Sopot, Spomenik
arr. 11:01
dep. 11:01
0.4 km
Sopot, Izlaz
arr. 11:03
dep. 11:03
1.2 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 11:05
dep. 11:05
2.1 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 11:07
dep. 11:07
3.2 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 11:09
dep. 11:09
3.9 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 11:10
dep. 11:10
4.6 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
5.4 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 11:13
dep. 11:13
8 km
Ducina, Ostojici
arr. 11:15
dep. 11:15
9.3 km
arr. 11:17
dep. 11:17
9.9 km
Ducina, Petlovac
arr. 11:18
dep. 11:18
10.5 km
Ducina, Center
arr. 11:19
dep. 11:19
11 km
arr. 11:20
dep. 11:20
11.7 km
Ducina, Ulaz
arr. 11:22
dep. 11:22
12.9 km
arr. 11:23
13.7 km
11:00 11:28 (00:28)
Bus stationStevanovica kraj
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 11:00
Ropocevo, Ropocevo
arr. 11:03
dep. 11:03
1.5 km
Ropocevo, Aminac
arr. 11:04
dep. 11:04
2.1 km
Ropocevo, Zuto brdo
arr. 11:06
dep. 11:06
2.9 km
Babe, Intersection
arr. 11:09
dep. 11:09
4.5 km
Babe, Novicici
arr. 11:12
dep. 11:12
5.4 km
Babe, Morak
arr. 11:14
dep. 11:14
6.8 km
Stojnik kod Sopota, Moracka kapija
arr. 11:16
dep. 11:16
7.9 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 11:18
dep. 11:18
8.8 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 11:20
dep. 11:20
9.7 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - trafo
arr. 11:21
dep. 11:21
10.5 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo
arr. 11:22
dep. 11:22
11 km
Ducina, Stevanovica kraj
arr. 11:24
dep. 11:24
12.5 km
arr. 11:26
dep. 11:26
13.5 km
Ducina, Stevanovica kraj
arr. 11:28
14.5 km
13:00 13:23 (00:23)
Bus stationZoroljin - raskrsnica Sibnice i Slatine
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 13:00
Sopot, Spomenik
arr. 13:01
dep. 13:01
0.4 km
Sopot, Izlaz
arr. 13:03
dep. 13:03
1.2 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 13:05
dep. 13:05
2.1 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 13:07
dep. 13:07
3.2 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 13:09
dep. 13:09
3.9 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 13:10
dep. 13:10
4.6 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 13:11
dep. 13:11
5.4 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 13:13
dep. 13:13
8 km
Ducina, Ostojici
arr. 13:15
dep. 13:15
9.3 km
arr. 13:17
dep. 13:17
9.9 km
Ducina, Petlovac
arr. 13:18
dep. 13:18
10.5 km
Ducina, Center
arr. 13:19
dep. 13:19
11 km
arr. 13:20
dep. 13:20
11.7 km
Ducina, Ulaz
arr. 13:22
dep. 13:22
12.9 km
arr. 13:23
13.7 km
13:30 14:05 (00:35)
Bus stationZoroljin - raskrsnica Sibnice i Slatine
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 13:30
Sopot, Izlaz
arr. 13:33
dep. 13:33
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 13:35
dep. 13:35
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 13:37
dep. 13:37
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 13:39
dep. 13:39
4 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
5 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 13:43
dep. 13:43
6.5 km
Ducina, Ostojici
arr. 13:45
dep. 13:45
7.5 km
arr. 13:58
dep. 13:58
15.5 km
Ducina, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
16.1 km
Ducina, Ulaz
arr. 14:01
dep. 14:01
16.6 km
arr. 14:05
19.4 km
15:10 15:59 (00:49)
Bus stationZoroljin - raskrsnica Sibnice i Slatine
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 15:10
Sopot, Spomenik
arr. 15:11
dep. 15:11
0.4 km
Sopot, Izlaz
arr. 15:13
dep. 15:13
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 15:15
dep. 15:15
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 15:17
dep. 15:17
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 15:19
dep. 15:19
4 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 15:20
dep. 15:20
4.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
5 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 15:23
dep. 15:23
6.5 km
Ducina, Ostojici
arr. 15:25
dep. 15:25
7.5 km
arr. 15:26
dep. 15:26
8.3 km
Ducina, Petlovac
arr. 15:39
dep. 15:39
15.8 km
Ducina, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
16.1 km
arr. 15:41
dep. 15:41
16.7 km
Ducina, Ulaz
arr. 15:42
dep. 15:42
17.7 km
arr. 15:45
19.4 km
15:15 15:39 (00:24)
Bus stationStevanovica kraj
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 15:15
Ropocevo, Ropocevo
arr. 15:17
dep. 15:17
1.3 km
Ropocevo, Aminac
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
Ropocevo, Zuto brdo
arr. 15:19
dep. 15:19
2.7 km
Babe, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
4.2 km
Babe, Novicici
arr. 15:23
dep. 15:23
5.8 km
Babe, Morak
arr. 15:25
dep. 15:25
6.7 km
Stojnik kod Sopota, Moracka kapija
arr. 15:27
dep. 15:27
7.8 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 15:29
dep. 15:29
8.6 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - Urosevici
arr. 15:30
dep. 15:30
9.1 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 15:32
dep. 15:32
10.3 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - trafo
arr. 15:33
dep. 15:33
10.8 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo
arr. 15:34
dep. 15:34
11.4 km
Ducina, Stevanovica kraj
arr. 15:35
dep. 15:35
12.2 km
arr. 15:37
dep. 15:37
13.1 km
Ducina, Stevanovica kraj
arr. 15:39
14 km
16:10 17:04 (00:54)
Bus stationZoroljin - raskrsnica Sibnice i Slatine
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 16:10
Sopot, Spomenik
arr. 16:11
dep. 16:11
0.4 km
Sopot, Izlaz
arr. 16:13
dep. 16:13
1.2 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 16:15
dep. 16:15
2.1 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 16:17
dep. 16:17
3.2 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 16:18
dep. 16:18
3.9 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 16:19
dep. 16:19
4.6 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 16:37
dep. 16:37
14.7 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 16:22
dep. 16:22
6.5 km
Rogača kod Sopota, Jaranovici
arr. 16:24
dep. 16:24
7.5 km
Rogača kod Sopota, Mišići
arr. 16:25
dep. 16:25
8.3 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 16:26
dep. 16:26
9.1 km
Rogača kod Sopota, Okretnica
arr. 16:28
dep. 16:28
10 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 16:31
dep. 16:31
11.1 km
Rogača kod Sopota, Misici
arr. 16:32
dep. 16:32
11.8 km
Rogača kod Sopota, Jaranovici
arr. 16:33
dep. 16:33
12.6 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 16:35
dep. 16:35
13.6 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 16:40
dep. 16:40
17.4 km
Ducina, Ostojici
arr. 16:42
dep. 16:42
18.6 km
arr. 16:56
dep. 16:56
26.1 km
Ducina, Center
arr. 16:58
dep. 16:58
27.2 km
arr. 17:00
dep. 17:00
27.8 km
Ducina, Ulaz
arr. 17:02
dep. 17:02
29 km
arr. 17:04
29.8 km
17:45 18:20 (00:35)
Bus stationZoroljin - raskrsnica Sibnice i Slatine
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 17:45
Sopot, Izlaz
arr. 17:48
dep. 17:48
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 17:50
dep. 17:50
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 17:52
dep. 17:52
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 17:54
dep. 17:54
4 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 17:56
dep. 17:56
5 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 17:58
dep. 17:58
6.5 km
Ducina, Ostojici
arr. 18:00
dep. 18:00
7.5 km
arr. 18:13
dep. 18:13
15.5 km
Ducina, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
16.1 km
Ducina, Ulaz
arr. 18:16
dep. 18:16
16.6 km
arr. 18:20
19.4 km
19:45 21:02 (01:17)
Bus stationStevanovica kraj
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 19:45
Sopot, Pijaca
arr. 19:46
dep. 19:46
0.5 km
Sopot, Vojska
arr. 19:49
dep. 19:49
2.5 km
Durinci, Zel. stanica
arr. 19:51
dep. 19:51
3.7 km
Durinci, Durinci
arr. 19:52
dep. 19:52
4 km
Durinci, Karinac
arr. 19:55
dep. 19:55
6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 19:58
dep. 19:58
8 km
Popovic, Drumine
arr. 20:01
dep. 20:01
10 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 20:03
dep. 20:03
11.2 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 20:04
dep. 20:04
12 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 20:06
dep. 20:06
12.5 km
Parcani, Most
arr. 20:08
dep. 20:08
13.9 km
Parcani, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
14.8 km
Parcani, Dom
arr. 20:11
dep. 20:11
15.6 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 20:12
dep. 20:12
16.2 km
Parcani, Groblje
arr. 20:13
dep. 20:13
16.6 km
Parcani, Brdani - okretnica
arr. 20:15
dep. 20:15
17.6 km
Parcani, Groblje
arr. 20:17
dep. 20:17
18.6 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 20:18
dep. 20:18
19.2 km
Parcani, Dom
arr. 20:19
dep. 20:19
19.6 km
Parcani, Intersection
arr. 20:20
dep. 20:20
20.4 km
Parcani, Most
arr. 20:22
dep. 20:22
21.3 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 20:24
dep. 20:24
22.7 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 20:28
dep. 20:28
23.7 km
Ralja kod Sopota, Vojvodanksa
arr. 20:29
dep. 20:29
24.3 km
Babe, Duboko
arr. 20:31
dep. 20:31
26 km
Babe, Bazen
arr. 20:33
dep. 20:33
27 km
Babe, Intersection
arr. 20:35
dep. 20:35
28.3 km
Babe, Selo
arr. 20:39
dep. 20:39
29.8 km
Babe, Intersection
arr. 20:43
dep. 20:43
31.3 km
Babe, Novicici
arr. 20:46
dep. 20:46
32.4 km
Babe, Morak
arr. 20:48
dep. 20:48
33.8 km
Stojnik kod Sopota, Moracka kapija
arr. 20:50
dep. 20:50
34.9 km
Stojnik kod Sopota, Raskrsnica - Staro selo
arr. 20:52
dep. 20:52
35.8 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - mlekara
arr. 20:54
dep. 20:54
36.7 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo - trafo
arr. 20:55
dep. 20:55
37.5 km
Stojnik kod Sopota, Staro selo
arr. 20:56
dep. 20:56
38 km
Ducina, Stevanovica kraj
arr. 20:58
dep. 20:58
39.5 km
arr. 21:00
dep. 21:00
40.5 km
Ducina, Stevanovica kraj
arr. 21:02
41.5 km
20:10 20:59 (00:49)
Bus stationZoroljin - raskrsnica Sibnice i Slatine
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 20:10
Sopot, Spomenik
arr. 20:11
dep. 20:11
0.4 km
Sopot, Izlaz
arr. 20:13
dep. 20:13
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 20:15
dep. 20:15
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 20:17
dep. 20:17
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 20:19
dep. 20:19
4 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 20:20
dep. 20:20
4.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 20:21
dep. 20:21
5 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 20:23
dep. 20:23
6.5 km
Ducina, Ostojici
arr. 20:25
dep. 20:25
7.5 km
arr. 20:26
dep. 20:26
8.3 km
Ducina, Petlovac
arr. 20:39
dep. 20:39
15.8 km
Ducina, Center
arr. 20:40
dep. 20:40
16.1 km
arr. 20:41
dep. 20:41
16.7 km
Ducina, Ulaz
arr. 20:42
dep. 20:42
17.7 km
arr. 20:45
19.4 km
22:45 23:37 (24:52)
Bus stationZoroljin - raskrsnica Sibnice i Slatine
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 22:45
Sopot, Spomenik
arr. 22:46
dep. 22:46
0.6 km
Sopot, Izlaz
arr. 22:48
dep. 22:48
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 22:50
dep. 22:50
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 22:52
dep. 22:52
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 22:54
dep. 22:54
4 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 22:55
dep. 22:55
4.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 22:56
dep. 22:56
5 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 22:58
dep. 22:58
6 km
Rogača kod Sopota, Jaranovica cuprija
arr. 23:00
dep. 23:00
7 km
Rogača kod Sopota, Mišići
arr. 23:01
dep. 23:01
8 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 23:03
dep. 23:03
9 km
Rogača kod Sopota, Okretnica
arr. 23:05
dep. 23:05
10 km
Rogača kod Sopota, Reonski put
arr. 23:07
dep. 23:07
12.1 km
arr. 23:09
dep. 23:09
12.5 km
Ducina, Petlovac
arr. 23:22
dep. 23:22
20 km
Ducina, Center
arr. 23:23
dep. 23:23
20.3 km
arr. 23:24
dep. 23:24
20.5 km
Ducina, Ulaz
arr. 23:25
dep. 23:25
20.8 km
arr. 23:25
23.6 km

Naselja Sopot i Ducina su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 23min., a najduže 24h i 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sopot je u 03:15 h, dok je poslednji polazak u 22:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.