Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Sopot - Barajevo timetable

monday, 18.02.2019.
04:30 05:36 (01:06)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 04:30
Sopot, Spomenik
arr. 04:31
dep. 04:31
0.4 km
Sopot, Izlaz
arr. 04:33
dep. 04:33
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 04:35
dep. 04:35
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 04:37
dep. 04:37
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 04:39
dep. 04:39
4 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 04:40
dep. 04:40
4.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 04:41
dep. 04:41
5 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 04:43
dep. 04:43
6.5 km
Ducina, Ostojici
arr. 04:45
dep. 04:45
7.5 km
arr. 04:46
dep. 04:46
8.3 km
Drlupa, 1
arr. 04:49
dep. 04:49
10.6 km
Drlupa, Okretnica
arr. 04:52
dep. 04:52
11.9 km
Drlupa, 1
arr. 04:58
dep. 04:58
13.2 km
arr. 05:01
dep. 05:01
15.5 km
Ducina, Petlovac
arr. 05:02
dep. 05:02
15.8 km
Ducina, Center
arr. 05:03
dep. 05:03
16.1 km
Ducina, Ulaz
arr. 05:04
dep. 05:04
16.6 km
arr. 05:08
dep. 05:08
19.4 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 05:10
dep. 05:10
20.9 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 05:11
dep. 05:11
21.6 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 05:12
dep. 05:12
22.4 km
Manic, Izlaz
arr. 05:16
dep. 05:16
24.3 km
Manic, Intersection
arr. 05:17
dep. 05:17
24.9 km
Beljina kod Barajeva, Rožanci - raskrsnica
arr. 05:18
dep. 05:18
25.4 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 05:19
dep. 05:19
26 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 05:20
dep. 05:20
26.7 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 05:22
dep. 05:22
27.4 km
Lisovic, Spomenik
arr. 05:25
dep. 05:25
29.1 km
Lisovic, Baraka
arr. 05:29
dep. 05:29
32.1 km
Lisovic, Turske njive
arr. 05:30
dep. 05:30
32.8 km
Lisovic, Trafo
arr. 05:31
dep. 05:31
33.4 km
arr. 05:33
dep. 05:33
34.6 km
Barajevo, Center
arr. 05:35
dep. 05:35
35.8 km
Barajevo, Bus station
arr. 05:36
36.3 km
08:47 10:07 (01:20)
Izlaz
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Izlaz
dep. 08:47
Sopot, Spomenik
arr. 08:48
dep. 08:48
0.5 km
Sopot, Bus station
arr. 08:49
dep. 09:00
1 km
Sopot, Izlaz
arr. 09:01
dep. 09:01
1.6 km
Sopot, Spomenik
arr. 09:02
dep. 09:02
2 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 09:05
dep. 09:05
3 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 09:07
dep. 09:07
4 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 09:09
dep. 09:09
5 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 09:10
dep. 09:10
5.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 09:11
dep. 09:11
6 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 09:13
dep. 09:13
7.5 km
arr. 09:16
dep. 09:16
9.3 km
Ducina, Petlovac
arr. 09:17
dep. 09:17
9.6 km
Ducina, Center
arr. 09:18
dep. 09:18
9.9 km
Ducina, Ulaz
arr. 09:19
dep. 09:19
12.1 km
arr. 09:21
dep. 09:21
13.4 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 09:25
dep. 09:25
14.4 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 09:27
dep. 09:27
15.4 km
Sibnica kod Sopota, Okretnica
arr. 09:32
dep. 09:32
17.6 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 09:35
dep. 09:35
18 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 09:37
dep. 09:37
19 km
arr. 09:39
dep. 09:39
20 km
Slatina kod Sopota, Škola
arr. 09:41
dep. 09:41
21.5 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 09:43
dep. 09:43
23 km
Manic, Izlaz
arr. 09:47
dep. 09:47
24.9 km
Manic, Intersection
arr. 09:48
dep. 09:48
26.5 km
Beljina kod Barajeva, Rožanci - raskrsnica
arr. 09:49
dep. 09:49
27 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 09:50
dep. 09:50
27.6 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 09:51
dep. 09:51
28.3 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 09:52
dep. 09:52
28.4 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 09:53
dep. 09:53
29 km
arr. 09:56
dep. 09:56
30.7 km
Lisovic, Baraka
arr. 10:00
dep. 10:00
33.7 km
Lisovic, Turske njive
arr. 10:01
dep. 10:01
34.4 km
Lisovic, Trafo
arr. 10:02
dep. 10:02
35 km
Lisovic, Servis
arr. 10:02
dep. 10:02
35.4 km
arr. 10:03
dep. 10:03
36 km
Barajevo, Center
arr. 10:06
dep. 10:06
37.4 km
Barajevo, Bus station
arr. 10:07
37.9 km
11:00 11:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 11:00
Sopot, Izlaz
arr. 11:03
dep. 11:03
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 11:05
dep. 11:05
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 11:07
dep. 11:07
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 11:09
dep. 11:09
4 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
5 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 11:13
dep. 11:13
6.5 km
Ducina, Ostojici
arr. 11:15
dep. 11:15
7.5 km
arr. 11:16
dep. 11:16
8.7 km
Ducina, Petlovac
arr. 11:17
dep. 11:17
9 km
Ducina, Center
arr. 11:18
dep. 11:18
9.3 km
Ducina, Ulaz
arr. 11:20
dep. 11:20
9.8 km
arr. 11:22
dep. 11:22
12.6 km
Slatina kod Sopota, Škola
arr. 11:24
dep. 11:24
14.1 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 11:25
dep. 11:25
14.8 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 11:26
dep. 11:26
15.6 km
Manic, Izlaz
arr. 11:30
dep. 11:30
17.5 km
Manic, Intersection
arr. 11:31
dep. 11:31
18.1 km
Beljina kod Barajeva, Rožanci - raskrsnica
arr. 11:32
dep. 11:32
18.7 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 11:33
dep. 11:33
19.3 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 11:34
dep. 11:34
20 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 11:36
dep. 11:36
20.7 km
Lisovic, Spomenik
arr. 11:39
dep. 11:39
22.4 km
Lisovic, Baraka
arr. 11:43
dep. 11:43
25.4 km
Lisovic, Turske njive
arr. 11:44
dep. 11:44
26.1 km
Lisovic, Trafo
arr. 11:45
dep. 11:45
26.7 km
arr. 11:47
dep. 11:47
27.9 km
Barajevo, Center
arr. 11:49
dep. 11:49
29.1 km
Barajevo, Bus station
arr. 11:50
29.6 km
15:10 16:26 (01:16)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 15:10
Sopot, Spomenik
arr. 15:11
dep. 15:11
0.4 km
Sopot, Izlaz
arr. 15:13
dep. 15:13
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 15:15
dep. 15:15
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 15:17
dep. 15:17
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 15:19
dep. 15:19
4 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 15:20
dep. 15:20
4.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
5 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 15:23
dep. 15:23
6.5 km
Ducina, Ostojici
arr. 15:25
dep. 15:25
7.5 km
arr. 15:26
dep. 15:26
8.3 km
Drlupa, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
9.6 km
arr. 15:29
dep. 15:29
10.5 km
Drlupa, Skola
arr. 15:30
dep. 15:30
11 km
Drlupa, Okretnica
arr. 15:32
dep. 15:32
11.6 km
Drlupa, Skola
arr. 15:34
dep. 15:34
12.2 km
arr. 15:35
dep. 15:35
12.7 km
Drlupa, 1
arr. 15:36
dep. 15:36
13.2 km
arr. 15:39
dep. 15:39
15.5 km
Ducina, Petlovac
arr. 15:39
dep. 15:39
15.8 km
Ducina, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
16.1 km
arr. 15:41
dep. 15:41
16.7 km
Ducina, Ulaz
arr. 15:42
dep. 15:42
17.7 km
arr. 15:45
dep. 15:45
19.4 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 15:47
dep. 15:47
20.4 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 15:49
dep. 15:49
21.4 km
Sibnica kod Sopota, Okretnica
arr. 15:52
dep. 15:52
23.4 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 15:55
dep. 15:55
25 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 15:57
dep. 15:57
26 km
arr. 15:59
dep. 15:59
27 km
Slatina kod Sopota, Škola
arr. 16:01
dep. 16:01
28.5 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 16:02
dep. 16:02
29.2 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 16:03
dep. 16:03
30 km
Slatina kod Sopota, Izlaz
arr. 16:05
dep. 16:05
30.9 km
Manic, Izlaz
arr. 16:07
dep. 16:07
31.9 km
Manic, Intersection
arr. 16:08
dep. 16:08
32.5 km
Beljina kod Barajeva, Rožanci - raskrsnica
arr. 16:09
dep. 16:09
33 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 16:10
dep. 16:10
33.6 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 16:11
dep. 16:11
34.3 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 16:13
dep. 16:13
35.7 km
Lisovic, Spomenik
arr. 16:15
dep. 16:15
36.7 km
Lisovic, Baraka
arr. 16:19
dep. 16:19
39.7 km
Lisovic, Turske njive
arr. 16:20
dep. 16:20
40.4 km
Lisovic, Trafo
arr. 16:21
dep. 16:21
41 km
arr. 16:23
dep. 16:23
42.2 km
Barajevo, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
43.4 km
Barajevo, Bus station
arr. 16:26
43.9 km
20:10 21:26 (01:16)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 20:10
Sopot, Spomenik
arr. 20:11
dep. 20:11
0.4 km
Sopot, Izlaz
arr. 20:13
dep. 20:13
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 20:15
dep. 20:15
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 20:17
dep. 20:17
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 20:19
dep. 20:19
4 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 20:20
dep. 20:20
4.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 20:21
dep. 20:21
5 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 20:23
dep. 20:23
6.5 km
Ducina, Ostojici
arr. 20:25
dep. 20:25
7.5 km
arr. 20:26
dep. 20:26
8.3 km
Drlupa, 1
arr. 20:28
dep. 20:28
9.6 km
arr. 20:29
dep. 20:29
10.5 km
Drlupa, Skola
arr. 20:30
dep. 20:30
11 km
Drlupa, Okretnica
arr. 20:32
dep. 20:32
11.6 km
Drlupa, Skola
arr. 20:34
dep. 20:34
12.2 km
arr. 20:35
dep. 20:35
12.7 km
Drlupa, 1
arr. 20:36
dep. 20:36
13.2 km
arr. 20:39
dep. 20:39
15.5 km
Ducina, Petlovac
arr. 20:39
dep. 20:39
15.8 km
Ducina, Center
arr. 20:40
dep. 20:40
16.1 km
arr. 20:41
dep. 20:41
16.7 km
Ducina, Ulaz
arr. 20:42
dep. 20:42
17.7 km
arr. 20:45
dep. 20:45
19.4 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 20:47
dep. 20:47
20.4 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 20:49
dep. 20:49
21.4 km
Sibnica kod Sopota, Okretnica
arr. 20:52
dep. 20:52
23.4 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 20:55
dep. 20:55
25 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 20:57
dep. 20:57
26 km
arr. 20:59
dep. 20:59
27 km
Slatina kod Sopota, Škola
arr. 21:01
dep. 21:01
28.5 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 21:02
dep. 21:02
29.2 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 21:03
dep. 21:03
30 km
Slatina kod Sopota, Izlaz
arr. 21:05
dep. 21:05
30.9 km
Manic, Izlaz
arr. 21:07
dep. 21:07
31.9 km
Manic, Intersection
arr. 21:08
dep. 21:08
32.5 km
Beljina kod Barajeva, Rožanci - raskrsnica
arr. 21:09
dep. 21:09
33 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 21:10
dep. 21:10
33.6 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 21:11
dep. 21:11
34.3 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 21:13
dep. 21:13
35.7 km
Lisovic, Spomenik
arr. 21:15
dep. 21:15
36.7 km
Lisovic, Baraka
arr. 21:19
dep. 21:19
39.7 km
Lisovic, Turske njive
arr. 21:20
dep. 21:20
40.4 km
Lisovic, Trafo
arr. 21:21
dep. 21:21
41 km
arr. 21:23
dep. 21:23
42.2 km
Barajevo, Center
arr. 21:25
dep. 21:25
43.4 km
Barajevo, Bus station
arr. 21:26
43.9 km
 
Departures on: tuesday, 19.02.2019.
04:30 05:36 (01:06)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 04:30
Sopot, Spomenik
arr. 04:31
dep. 04:31
0.4 km
Sopot, Izlaz
arr. 04:33
dep. 04:33
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 04:35
dep. 04:35
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 04:37
dep. 04:37
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 04:39
dep. 04:39
4 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 04:40
dep. 04:40
4.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 04:41
dep. 04:41
5 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 04:43
dep. 04:43
6.5 km
Ducina, Ostojici
arr. 04:45
dep. 04:45
7.5 km
arr. 04:46
dep. 04:46
8.3 km
Drlupa, 1
arr. 04:49
dep. 04:49
10.6 km
Drlupa, Okretnica
arr. 04:52
dep. 04:52
11.9 km
Drlupa, 1
arr. 04:58
dep. 04:58
13.2 km
arr. 05:01
dep. 05:01
15.5 km
Ducina, Petlovac
arr. 05:02
dep. 05:02
15.8 km
Ducina, Center
arr. 05:03
dep. 05:03
16.1 km
Ducina, Ulaz
arr. 05:04
dep. 05:04
16.6 km
arr. 05:08
dep. 05:08
19.4 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 05:10
dep. 05:10
20.9 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 05:11
dep. 05:11
21.6 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 05:12
dep. 05:12
22.4 km
Manic, Izlaz
arr. 05:16
dep. 05:16
24.3 km
Manic, Intersection
arr. 05:17
dep. 05:17
24.9 km
Beljina kod Barajeva, Rožanci - raskrsnica
arr. 05:18
dep. 05:18
25.4 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 05:19
dep. 05:19
26 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 05:20
dep. 05:20
26.7 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 05:22
dep. 05:22
27.4 km
Lisovic, Spomenik
arr. 05:25
dep. 05:25
29.1 km
Lisovic, Baraka
arr. 05:29
dep. 05:29
32.1 km
Lisovic, Turske njive
arr. 05:30
dep. 05:30
32.8 km
Lisovic, Trafo
arr. 05:31
dep. 05:31
33.4 km
arr. 05:33
dep. 05:33
34.6 km
Barajevo, Center
arr. 05:35
dep. 05:35
35.8 km
Barajevo, Bus station
arr. 05:36
36.3 km
08:47 10:07 (01:20)
Izlaz
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Izlaz
dep. 08:47
Sopot, Spomenik
arr. 08:48
dep. 08:48
0.5 km
Sopot, Bus station
arr. 08:49
dep. 09:00
1 km
Sopot, Izlaz
arr. 09:01
dep. 09:01
1.6 km
Sopot, Spomenik
arr. 09:02
dep. 09:02
2 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 09:05
dep. 09:05
3 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 09:07
dep. 09:07
4 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 09:09
dep. 09:09
5 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 09:10
dep. 09:10
5.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 09:11
dep. 09:11
6 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 09:13
dep. 09:13
7.5 km
arr. 09:16
dep. 09:16
9.3 km
Ducina, Petlovac
arr. 09:17
dep. 09:17
9.6 km
Ducina, Center
arr. 09:18
dep. 09:18
9.9 km
Ducina, Ulaz
arr. 09:19
dep. 09:19
12.1 km
arr. 09:21
dep. 09:21
13.4 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 09:25
dep. 09:25
14.4 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 09:27
dep. 09:27
15.4 km
Sibnica kod Sopota, Okretnica
arr. 09:32
dep. 09:32
17.6 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 09:35
dep. 09:35
18 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 09:37
dep. 09:37
19 km
arr. 09:39
dep. 09:39
20 km
Slatina kod Sopota, Škola
arr. 09:41
dep. 09:41
21.5 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 09:43
dep. 09:43
23 km
Manic, Izlaz
arr. 09:47
dep. 09:47
24.9 km
Manic, Intersection
arr. 09:48
dep. 09:48
26.5 km
Beljina kod Barajeva, Rožanci - raskrsnica
arr. 09:49
dep. 09:49
27 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 09:50
dep. 09:50
27.6 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 09:51
dep. 09:51
28.3 km
Beljina kod Barajeva, Mioljica
arr. 09:52
dep. 09:52
28.4 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 09:53
dep. 09:53
29 km
arr. 09:56
dep. 09:56
30.7 km
Lisovic, Baraka
arr. 10:00
dep. 10:00
33.7 km
Lisovic, Turske njive
arr. 10:01
dep. 10:01
34.4 km
Lisovic, Trafo
arr. 10:02
dep. 10:02
35 km
Lisovic, Servis
arr. 10:02
dep. 10:02
35.4 km
arr. 10:03
dep. 10:03
36 km
Barajevo, Center
arr. 10:06
dep. 10:06
37.4 km
Barajevo, Bus station
arr. 10:07
37.9 km
11:00 11:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 11:00
Sopot, Izlaz
arr. 11:03
dep. 11:03
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 11:05
dep. 11:05
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 11:07
dep. 11:07
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 11:09
dep. 11:09
4 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
5 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 11:13
dep. 11:13
6.5 km
Ducina, Ostojici
arr. 11:15
dep. 11:15
7.5 km
arr. 11:16
dep. 11:16
8.7 km
Ducina, Petlovac
arr. 11:17
dep. 11:17
9 km
Ducina, Center
arr. 11:18
dep. 11:18
9.3 km
Ducina, Ulaz
arr. 11:20
dep. 11:20
9.8 km
arr. 11:22
dep. 11:22
12.6 km
Slatina kod Sopota, Škola
arr. 11:24
dep. 11:24
14.1 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 11:25
dep. 11:25
14.8 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 11:26
dep. 11:26
15.6 km
Manic, Izlaz
arr. 11:30
dep. 11:30
17.5 km
Manic, Intersection
arr. 11:31
dep. 11:31
18.1 km
Beljina kod Barajeva, Rožanci - raskrsnica
arr. 11:32
dep. 11:32
18.7 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 11:33
dep. 11:33
19.3 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 11:34
dep. 11:34
20 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 11:36
dep. 11:36
20.7 km
Lisovic, Spomenik
arr. 11:39
dep. 11:39
22.4 km
Lisovic, Baraka
arr. 11:43
dep. 11:43
25.4 km
Lisovic, Turske njive
arr. 11:44
dep. 11:44
26.1 km
Lisovic, Trafo
arr. 11:45
dep. 11:45
26.7 km
arr. 11:47
dep. 11:47
27.9 km
Barajevo, Center
arr. 11:49
dep. 11:49
29.1 km
Barajevo, Bus station
arr. 11:50
29.6 km
15:10 16:26 (01:16)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 15:10
Sopot, Spomenik
arr. 15:11
dep. 15:11
0.4 km
Sopot, Izlaz
arr. 15:13
dep. 15:13
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 15:15
dep. 15:15
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 15:17
dep. 15:17
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 15:19
dep. 15:19
4 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 15:20
dep. 15:20
4.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
5 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 15:23
dep. 15:23
6.5 km
Ducina, Ostojici
arr. 15:25
dep. 15:25
7.5 km
arr. 15:26
dep. 15:26
8.3 km
Drlupa, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
9.6 km
arr. 15:29
dep. 15:29
10.5 km
Drlupa, Skola
arr. 15:30
dep. 15:30
11 km
Drlupa, Okretnica
arr. 15:32
dep. 15:32
11.6 km
Drlupa, Skola
arr. 15:34
dep. 15:34
12.2 km
arr. 15:35
dep. 15:35
12.7 km
Drlupa, 1
arr. 15:36
dep. 15:36
13.2 km
arr. 15:39
dep. 15:39
15.5 km
Ducina, Petlovac
arr. 15:39
dep. 15:39
15.8 km
Ducina, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
16.1 km
arr. 15:41
dep. 15:41
16.7 km
Ducina, Ulaz
arr. 15:42
dep. 15:42
17.7 km
arr. 15:45
dep. 15:45
19.4 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 15:47
dep. 15:47
20.4 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 15:49
dep. 15:49
21.4 km
Sibnica kod Sopota, Okretnica
arr. 15:52
dep. 15:52
23.4 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 15:55
dep. 15:55
25 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 15:57
dep. 15:57
26 km
arr. 15:59
dep. 15:59
27 km
Slatina kod Sopota, Škola
arr. 16:01
dep. 16:01
28.5 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 16:02
dep. 16:02
29.2 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 16:03
dep. 16:03
30 km
Slatina kod Sopota, Izlaz
arr. 16:05
dep. 16:05
30.9 km
Manic, Izlaz
arr. 16:07
dep. 16:07
31.9 km
Manic, Intersection
arr. 16:08
dep. 16:08
32.5 km
Beljina kod Barajeva, Rožanci - raskrsnica
arr. 16:09
dep. 16:09
33 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 16:10
dep. 16:10
33.6 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 16:11
dep. 16:11
34.3 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 16:13
dep. 16:13
35.7 km
Lisovic, Spomenik
arr. 16:15
dep. 16:15
36.7 km
Lisovic, Baraka
arr. 16:19
dep. 16:19
39.7 km
Lisovic, Turske njive
arr. 16:20
dep. 16:20
40.4 km
Lisovic, Trafo
arr. 16:21
dep. 16:21
41 km
arr. 16:23
dep. 16:23
42.2 km
Barajevo, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
43.4 km
Barajevo, Bus station
arr. 16:26
43.9 km
20:10 21:26 (01:16)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sopot, Bus station
dep. 20:10
Sopot, Spomenik
arr. 20:11
dep. 20:11
0.4 km
Sopot, Izlaz
arr. 20:13
dep. 20:13
1 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 20:15
dep. 20:15
2 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 20:17
dep. 20:17
3 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 20:19
dep. 20:19
4 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 20:20
dep. 20:20
4.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 20:21
dep. 20:21
5 km
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
arr. 20:23
dep. 20:23
6.5 km
Ducina, Ostojici
arr. 20:25
dep. 20:25
7.5 km
arr. 20:26
dep. 20:26
8.3 km
Drlupa, 1
arr. 20:28
dep. 20:28
9.6 km
arr. 20:29
dep. 20:29
10.5 km
Drlupa, Skola
arr. 20:30
dep. 20:30
11 km
Drlupa, Okretnica
arr. 20:32
dep. 20:32
11.6 km
Drlupa, Skola
arr. 20:34
dep. 20:34
12.2 km
arr. 20:35
dep. 20:35
12.7 km
Drlupa, 1
arr. 20:36
dep. 20:36
13.2 km
arr. 20:39
dep. 20:39
15.5 km
Ducina, Petlovac
arr. 20:39
dep. 20:39
15.8 km
Ducina, Center
arr. 20:40
dep. 20:40
16.1 km
arr. 20:41
dep. 20:41
16.7 km
Ducina, Ulaz
arr. 20:42
dep. 20:42
17.7 km
arr. 20:45
dep. 20:45
19.4 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 20:47
dep. 20:47
20.4 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 20:49
dep. 20:49
21.4 km
Sibnica kod Sopota, Okretnica
arr. 20:52
dep. 20:52
23.4 km
Sibnica kod Sopota, Spomenik
arr. 20:55
dep. 20:55
25 km
Sibnica kod Sopota, Ulaz
arr. 20:57
dep. 20:57
26 km
arr. 20:59
dep. 20:59
27 km
Slatina kod Sopota, Škola
arr. 21:01
dep. 21:01
28.5 km
Slatina kod Sopota, Spomenik
arr. 21:02
dep. 21:02
29.2 km
Slatina kod Sopota, Trafo
arr. 21:03
dep. 21:03
30 km
Slatina kod Sopota, Izlaz
arr. 21:05
dep. 21:05
30.9 km
Manic, Izlaz
arr. 21:07
dep. 21:07
31.9 km
Manic, Intersection
arr. 21:08
dep. 21:08
32.5 km
Beljina kod Barajeva, Rožanci - raskrsnica
arr. 21:09
dep. 21:09
33 km
Beljina kod Barajeva, 1
arr. 21:10
dep. 21:10
33.6 km
Beljina kod Barajeva, Strugara
arr. 21:11
dep. 21:11
34.3 km
Beljina kod Barajeva, Center
arr. 21:13
dep. 21:13
35.7 km
Lisovic, Spomenik
arr. 21:15
dep. 21:15
36.7 km
Lisovic, Baraka
arr. 21:19
dep. 21:19
39.7 km
Lisovic, Turske njive
arr. 21:20
dep. 21:20
40.4 km
Lisovic, Trafo
arr. 21:21
dep. 21:21
41 km
arr. 21:23
dep. 21:23
42.2 km
Barajevo, Center
arr. 21:25
dep. 21:25
43.4 km
Barajevo, Bus station
arr. 21:26
43.9 km

Naselja Sopot i Barajevo su međusobno udaljena ~39 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sopot je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 20:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.