Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sombor - Telecka timetable

thursday, 25.04.2024.
06:10 06:40 (00:30)
Bus stationII Centar
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 06:10
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 06:12
dep. 06:12
2 km
Sombor, Rampa
arr. 06:13
dep. 06:13
3 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 06:15
dep. 06:15
5 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 06:16
dep. 06:16
6 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 06:19
dep. 06:19
9 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 06:20
dep. 06:20
10 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 06:21
dep. 06:21
11 km
Conoplja, I
arr. 06:23
dep. 06:23
13 km
Conoplja, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
14 km
Kljajicevo, IV
arr. 06:28
dep. 06:28
18 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 06:29
dep. 06:29
19 km
Kljajicevo, III
arr. 06:30
dep. 06:30
20 km
Telecka, I
arr. 06:39
dep. 06:39
29 km
Telecka, II Centar
arr. 06:40
30 km
07:30 08:00 (00:30)
Bus stationII Centar
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 07:30
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 07:32
dep. 07:32
2 km
Sombor, Rampa
arr. 07:33
dep. 07:33
3 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 07:35
dep. 07:35
5 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 07:36
dep. 07:36
6 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 07:39
dep. 07:39
9 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 07:40
dep. 07:40
10 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 07:41
dep. 07:41
11 km
Conoplja, I
arr. 07:43
dep. 07:43
13 km
Conoplja, Center
arr. 07:44
dep. 07:44
14 km
Kljajicevo, IV
arr. 07:48
dep. 07:48
18 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 07:49
dep. 07:49
19 km
Kljajicevo, III
arr. 07:50
dep. 07:50
20 km
Telecka, I
arr. 07:59
dep. 07:59
29 km
Telecka, II Centar
arr. 08:00
30 km
12:15 12:45 (00:30)
Bus stationII Centar
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 12:15
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 12:17
dep. 12:17
2 km
Sombor, Rampa
arr. 12:18
dep. 12:18
3 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 12:20
dep. 12:20
5 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 12:21
dep. 12:21
6 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 12:24
dep. 12:24
9 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 12:25
dep. 12:25
10 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 12:26
dep. 12:26
11 km
Conoplja, I
arr. 12:28
dep. 12:28
13 km
Conoplja, Center
arr. 12:29
dep. 12:29
14 km
Kljajicevo, IV
arr. 12:33
dep. 12:33
18 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 12:34
dep. 12:34
19 km
Kljajicevo, III
arr. 12:35
dep. 12:35
20 km
Telecka, I
arr. 12:44
dep. 12:44
29 km
Telecka, II Centar
arr. 12:45
30 km
14:30 15:00 (00:30)
Bus stationII Centar
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 14:30
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 14:32
dep. 14:32
2 km
Sombor, Rampa
arr. 14:33
dep. 14:33
3 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 14:35
dep. 14:35
5 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 14:36
dep. 14:36
6 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 14:39
dep. 14:39
9 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 14:40
dep. 14:40
10 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 14:41
dep. 14:41
11 km
Conoplja, I
arr. 14:43
dep. 14:43
13 km
Conoplja, Center
arr. 14:44
dep. 14:44
14 km
Kljajicevo, IV
arr. 14:48
dep. 14:48
18 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 14:49
dep. 14:49
19 km
Kljajicevo, III
arr. 14:50
dep. 14:50
20 km
Telecka, I
arr. 14:59
dep. 14:59
29 km
Telecka, II Centar
arr. 15:00
30 km
18:00 18:30 (00:30)
Bus stationII Centar
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 18:00
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 18:02
dep. 18:02
2 km
Sombor, Rampa
arr. 18:03
dep. 18:03
3 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 18:05
dep. 18:05
5 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 18:06
dep. 18:06
6 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 18:09
dep. 18:09
9 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 18:10
dep. 18:10
10 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 18:11
dep. 18:11
11 km
Conoplja, I
arr. 18:13
dep. 18:13
13 km
Conoplja, Center
arr. 18:14
dep. 18:14
14 km
Kljajicevo, IV
arr. 18:18
dep. 18:18
18 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 18:19
dep. 18:19
19 km
Kljajicevo, III
arr. 18:20
dep. 18:20
20 km
Telecka, I
arr. 18:29
dep. 18:29
29 km
Telecka, II Centar
arr. 18:30
30 km
19:40 20:10 (00:30)
Bus stationII Centar
The timetable is valid until: 24.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 19:40
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 19:42
dep. 19:42
2 km
Sombor, Rampa
arr. 19:43
dep. 19:43
3 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 19:45
dep. 19:45
5 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 19:46
dep. 19:46
6 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 19:49
dep. 19:49
9 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 19:50
dep. 19:50
10 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 19:51
dep. 19:51
11 km
Conoplja, I
arr. 19:53
dep. 19:53
13 km
Conoplja, Center
arr. 19:54
dep. 19:54
14 km
Kljajicevo, IV
arr. 19:58
dep. 19:58
18 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 19:59
dep. 19:59
19 km
Kljajicevo, III
arr. 20:00
dep. 20:00
20 km
Telecka, I
arr. 20:09
dep. 20:09
29 km
Telecka, II Centar
arr. 20:10
30 km
22:30 23:00 (00:30)
Bus stationII Centar
The timetable is valid until: 24.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 22:30
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 22:32
dep. 22:32
2 km
Sombor, Rampa
arr. 22:33
dep. 22:33
3 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 22:35
dep. 22:35
5 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 22:36
dep. 22:36
6 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 22:39
dep. 22:39
9 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 22:40
dep. 22:40
10 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 22:41
dep. 22:41
11 km
Conoplja, I
arr. 22:43
dep. 22:43
13 km
Conoplja, Center
arr. 22:44
dep. 22:44
14 km
Kljajicevo, IV
arr. 22:48
dep. 22:48
18 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 22:49
dep. 22:49
19 km
Kljajicevo, III
arr. 22:50
dep. 22:50
20 km
Telecka, I
arr. 22:59
dep. 22:59
29 km
Telecka, II Centar
arr. 23:00
30 km

Naselja Sombor i Telecka su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sombor je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Sombor - Telecka iznosi od 2,99 EUR do 2,99 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.