Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sombor - Sijarinska Banja timetable

thursday, 20.02.2020.
06:10 16:55 (10:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 06:10
Sombor, Lugovo 2
arr. 06:15
dep. 06:15
6 km
Stapar kod Sombora, II Centar
arr. 06:20
dep. 06:20
13 km
Doroslovo, Center
arr. 06:30
dep. 06:30
22 km
arr. 06:40
dep. 06:40
28 km
Odzaci, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
38 km
Deronje, III
arr. 07:00
dep. 07:00
48 km
Bac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
59 km
Tovarisevo, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
78 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
79 km
Celarevo, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
86 km
Glozan, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
95 km
Begec, I
arr. 08:05
dep. 08:05
97 km
arr. 08:10
dep. 08:10
106 km
arr. 08:30
dep. 08:35
121 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:42
dep. 08:42
128 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
134 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
144 km
arr. 09:04
dep. 09:04
158 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
158 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
168 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
175 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
dep. 09:40
181 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:00
dep. 10:00
197 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:20
dep. 10:55
201 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
406 km
Nis, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:00
437 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:15
482 km
Bosnjace
arr. 15:35
dep. 15:35
495 km
Lebane, Center
arr. 15:50
dep. 16:00
505 km
Silovo kod Lebana
arr. 16:09
dep. 16:09
509 km
Radinovac
arr. 16:15
dep. 16:15
513 km
Rujkovac
arr. 16:23
dep. 16:23
517 km
Negosavlje
arr. 16:35
dep. 16:35
524 km
Medvedja , Center
arr. 16:40
dep. 16:40
526 km
Macedonce
arr. 16:48
dep. 16:48
532 km
Sijarinska Banja
arr. 16:55
537 km
Sombor - Sijarinska Banja timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
06:10 16:55 (10:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 06:10
Sombor, Lugovo 2
arr. 06:15
dep. 06:15
6 km
Stapar kod Sombora, II Centar
arr. 06:20
dep. 06:20
13 km
Doroslovo, Center
arr. 06:30
dep. 06:30
22 km
arr. 06:40
dep. 06:40
28 km
Odzaci, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
38 km
Deronje, III
arr. 07:00
dep. 07:00
48 km
Bac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
59 km
Tovarisevo, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
78 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
79 km
Celarevo, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
86 km
Glozan, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
95 km
Begec, I
arr. 08:05
dep. 08:05
97 km
arr. 08:10
dep. 08:10
106 km
arr. 08:30
dep. 08:35
121 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:42
dep. 08:42
128 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
134 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
144 km
arr. 09:04
dep. 09:04
158 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
158 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
168 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
175 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
dep. 09:40
181 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:00
dep. 10:00
197 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:20
dep. 10:55
201 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
406 km
Nis, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:00
437 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:15
482 km
Bosnjace
arr. 15:35
dep. 15:35
495 km
Lebane, Center
arr. 15:50
dep. 16:00
505 km
Silovo kod Lebana
arr. 16:09
dep. 16:09
509 km
Radinovac
arr. 16:15
dep. 16:15
513 km
Rujkovac
arr. 16:23
dep. 16:23
517 km
Negosavlje
arr. 16:35
dep. 16:35
524 km
Medvedja , Center
arr. 16:40
dep. 16:40
526 km
Macedonce
arr. 16:48
dep. 16:48
532 km
Sijarinska Banja
arr. 16:55
537 km
Sombor - Sijarinska Banja timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
06:10 16:55 (10:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 06:10
Sombor, Lugovo 2
arr. 06:15
dep. 06:15
6 km
Stapar kod Sombora, II Centar
arr. 06:20
dep. 06:20
13 km
Doroslovo, Center
arr. 06:30
dep. 06:30
22 km
arr. 06:40
dep. 06:40
28 km
Odzaci, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
38 km
Deronje, III
arr. 07:00
dep. 07:00
48 km
Bac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
59 km
Tovarisevo, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
78 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
79 km
Celarevo, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
86 km
Glozan, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
95 km
Begec, I
arr. 08:05
dep. 08:05
97 km
arr. 08:10
dep. 08:10
106 km
arr. 08:30
dep. 08:35
121 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:42
dep. 08:42
128 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
134 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
144 km
arr. 09:04
dep. 09:04
158 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
158 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
168 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
175 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
dep. 09:40
181 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:00
dep. 10:00
197 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:20
dep. 10:55
201 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
406 km
Nis, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:00
437 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:15
482 km
Bosnjace
arr. 15:35
dep. 15:35
495 km
Lebane, Center
arr. 15:50
dep. 16:00
505 km
Silovo kod Lebana
arr. 16:09
dep. 16:09
509 km
Radinovac
arr. 16:15
dep. 16:15
513 km
Rujkovac
arr. 16:23
dep. 16:23
517 km
Negosavlje
arr. 16:35
dep. 16:35
524 km
Medvedja , Center
arr. 16:40
dep. 16:40
526 km
Macedonce
arr. 16:48
dep. 16:48
532 km
Sijarinska Banja
arr. 16:55
537 km
Sombor - Sijarinska Banja timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
06:10 16:55 (10:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 06:10
Sombor, Lugovo 2
arr. 06:15
dep. 06:15
6 km
Stapar kod Sombora, II Centar
arr. 06:20
dep. 06:20
13 km
Doroslovo, Center
arr. 06:30
dep. 06:30
22 km
arr. 06:40
dep. 06:40
28 km
Odzaci, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
38 km
Deronje, III
arr. 07:00
dep. 07:00
48 km
Bac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
59 km
Tovarisevo, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
78 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
79 km
Celarevo, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
86 km
Glozan, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
95 km
Begec, I
arr. 08:05
dep. 08:05
97 km
arr. 08:10
dep. 08:10
106 km
arr. 08:30
dep. 08:35
121 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:42
dep. 08:42
128 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
134 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
144 km
arr. 09:04
dep. 09:04
158 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
158 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
168 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
175 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
dep. 09:40
181 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:00
dep. 10:00
197 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:20
dep. 10:55
201 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
406 km
Nis, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:00
437 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:15
482 km
Bosnjace
arr. 15:35
dep. 15:35
495 km
Lebane, Center
arr. 15:50
dep. 16:00
505 km
Silovo kod Lebana
arr. 16:09
dep. 16:09
509 km
Radinovac
arr. 16:15
dep. 16:15
513 km
Rujkovac
arr. 16:23
dep. 16:23
517 km
Negosavlje
arr. 16:35
dep. 16:35
524 km
Medvedja , Center
arr. 16:40
dep. 16:40
526 km
Macedonce
arr. 16:48
dep. 16:48
532 km
Sijarinska Banja
arr. 16:55
537 km
Sombor - Sijarinska Banja timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
06:10 16:55 (10:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 06:10
Sombor, Lugovo 2
arr. 06:15
dep. 06:15
6 km
Stapar kod Sombora, II Centar
arr. 06:20
dep. 06:20
13 km
Doroslovo, Center
arr. 06:30
dep. 06:30
22 km
arr. 06:40
dep. 06:40
28 km
Odzaci, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
38 km
Deronje, III
arr. 07:00
dep. 07:00
48 km
Bac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
59 km
Tovarisevo, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
78 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
79 km
Celarevo, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
86 km
Glozan, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
95 km
Begec, I
arr. 08:05
dep. 08:05
97 km
arr. 08:10
dep. 08:10
106 km
arr. 08:30
dep. 08:35
121 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:42
dep. 08:42
128 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
134 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
144 km
arr. 09:04
dep. 09:04
158 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
158 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
168 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
175 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
dep. 09:40
181 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:00
dep. 10:00
197 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:20
dep. 10:55
201 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
406 km
Nis, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:00
437 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:15
482 km
Bosnjace
arr. 15:35
dep. 15:35
495 km
Lebane, Center
arr. 15:50
dep. 16:00
505 km
Silovo kod Lebana
arr. 16:09
dep. 16:09
509 km
Radinovac
arr. 16:15
dep. 16:15
513 km
Rujkovac
arr. 16:23
dep. 16:23
517 km
Negosavlje
arr. 16:35
dep. 16:35
524 km
Medvedja , Center
arr. 16:40
dep. 16:40
526 km
Macedonce
arr. 16:48
dep. 16:48
532 km
Sijarinska Banja
arr. 16:55
537 km
Sombor - Sijarinska Banja timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
06:10 16:55 (10:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 06:10
Sombor, Lugovo 2
arr. 06:15
dep. 06:15
6 km
Stapar kod Sombora, II Centar
arr. 06:20
dep. 06:20
13 km
Doroslovo, Center
arr. 06:30
dep. 06:30
22 km
arr. 06:40
dep. 06:40
28 km
Odzaci, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
38 km
Deronje, III
arr. 07:00
dep. 07:00
48 km
Bac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
59 km
Tovarisevo, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
78 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
79 km
Celarevo, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
86 km
Glozan, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
95 km
Begec, I
arr. 08:05
dep. 08:05
97 km
arr. 08:10
dep. 08:10
106 km
arr. 08:30
dep. 08:35
121 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:42
dep. 08:42
128 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
134 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
144 km
arr. 09:04
dep. 09:04
158 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
158 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
168 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
175 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
dep. 09:40
181 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:00
dep. 10:00
197 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:20
dep. 10:55
201 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
406 km
Nis, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:00
437 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:15
482 km
Bosnjace
arr. 15:35
dep. 15:35
495 km
Lebane, Center
arr. 15:50
dep. 16:00
505 km
Silovo kod Lebana
arr. 16:09
dep. 16:09
509 km
Radinovac
arr. 16:15
dep. 16:15
513 km
Rujkovac
arr. 16:23
dep. 16:23
517 km
Negosavlje
arr. 16:35
dep. 16:35
524 km
Medvedja , Center
arr. 16:40
dep. 16:40
526 km
Macedonce
arr. 16:48
dep. 16:48
532 km
Sijarinska Banja
arr. 16:55
537 km
Sombor - Sijarinska Banja timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
06:10 16:55 (10:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 06:10
Sombor, Lugovo 2
arr. 06:15
dep. 06:15
6 km
Stapar kod Sombora, II Centar
arr. 06:20
dep. 06:20
13 km
Doroslovo, Center
arr. 06:30
dep. 06:30
22 km
arr. 06:40
dep. 06:40
28 km
Odzaci, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
38 km
Deronje, III
arr. 07:00
dep. 07:00
48 km
Bac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
59 km
Tovarisevo, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
78 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
79 km
Celarevo, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
86 km
Glozan, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
95 km
Begec, I
arr. 08:05
dep. 08:05
97 km
arr. 08:10
dep. 08:10
106 km
arr. 08:30
dep. 08:35
121 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:42
dep. 08:42
128 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
134 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
144 km
arr. 09:04
dep. 09:04
158 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
158 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
168 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
175 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
dep. 09:40
181 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:00
dep. 10:00
197 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:20
dep. 10:55
201 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
406 km
Nis, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:00
437 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:15
482 km
Bosnjace
arr. 15:35
dep. 15:35
495 km
Lebane, Center
arr. 15:50
dep. 16:00
505 km
Silovo kod Lebana
arr. 16:09
dep. 16:09
509 km
Radinovac
arr. 16:15
dep. 16:15
513 km
Rujkovac
arr. 16:23
dep. 16:23
517 km
Negosavlje
arr. 16:35
dep. 16:35
524 km
Medvedja , Center
arr. 16:40
dep. 16:40
526 km
Macedonce
arr. 16:48
dep. 16:48
532 km
Sijarinska Banja
arr. 16:55
537 km

Naselja Sombor i Sijarinska Banja su međusobno udaljena ~537 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10h i 45min., a najduže 10h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sombor je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 06:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.