Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sombor - Sijarinska Banja timetable

monday, 22.04.2024.
06:10 16:55 (10:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 06:10
Sombor, Lugovo 2
arr. 06:15
dep. 06:15
6 km
Stapar kod Sombora, II Centar
arr. 06:20
dep. 06:20
13 km
Doroslovo, Center
arr. 06:30
dep. 06:30
22 km
arr. 06:40
dep. 06:40
28 km
Odzaci, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
38 km
Deronje, III
arr. 07:00
dep. 07:00
48 km
Bac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
59 km
Tovarisevo, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
78 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
79 km
Celarevo, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
86 km
Glozan, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
95 km
Begec, II - Roundabout
arr. 08:05
dep. 08:05
97 km
arr. 08:10
dep. 08:10
106 km
arr. 08:30
dep. 08:35
121 km
arr. 08:42
dep. 08:42
128 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
134 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
144 km
arr. 09:04
dep. 09:04
158 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
158 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
168 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
175 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
dep. 09:40
181 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:00
dep. 10:00
197 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:20
dep. 10:55
201 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
406 km
Nis, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:00
437 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:15
482 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 15:35
dep. 15:35
495 km
Lebane, Bus station
arr. 15:50
dep. 16:00
505 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
509 km
Radinovac, Kafana
arr. 16:15
dep. 16:15
513 km
Rujkovac, Center
arr. 16:23
dep. 16:23
517 km
Negosavlje, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
524 km
Medvedja , Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
526 km
Macedonce, Intersection
arr. 16:48
dep. 16:48
532 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 16:55
537 km
Sombor - Sijarinska Banja timetable
Departures on: tuesday, 23.04.2024.
06:10 16:55 (10:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 06:10
Sombor, Lugovo 2
arr. 06:15
dep. 06:15
6 km
Stapar kod Sombora, II Centar
arr. 06:20
dep. 06:20
13 km
Doroslovo, Center
arr. 06:30
dep. 06:30
22 km
arr. 06:40
dep. 06:40
28 km
Odzaci, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
38 km
Deronje, III
arr. 07:00
dep. 07:00
48 km
Bac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
59 km
Tovarisevo, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
78 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
79 km
Celarevo, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
86 km
Glozan, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
95 km
Begec, II - Roundabout
arr. 08:05
dep. 08:05
97 km
arr. 08:10
dep. 08:10
106 km
arr. 08:30
dep. 08:35
121 km
arr. 08:42
dep. 08:42
128 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
134 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
144 km
arr. 09:04
dep. 09:04
158 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
158 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
168 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
175 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
dep. 09:40
181 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:00
dep. 10:00
197 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:20
dep. 10:55
201 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
406 km
Nis, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:00
437 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:15
482 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 15:35
dep. 15:35
495 km
Lebane, Bus station
arr. 15:50
dep. 16:00
505 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
509 km
Radinovac, Kafana
arr. 16:15
dep. 16:15
513 km
Rujkovac, Center
arr. 16:23
dep. 16:23
517 km
Negosavlje, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
524 km
Medvedja , Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
526 km
Macedonce, Intersection
arr. 16:48
dep. 16:48
532 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 16:55
537 km
Sombor - Sijarinska Banja timetable
Departures on: wednesday, 24.04.2024.
06:10 16:55 (10:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 06:10
Sombor, Lugovo 2
arr. 06:15
dep. 06:15
6 km
Stapar kod Sombora, II Centar
arr. 06:20
dep. 06:20
13 km
Doroslovo, Center
arr. 06:30
dep. 06:30
22 km
arr. 06:40
dep. 06:40
28 km
Odzaci, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
38 km
Deronje, III
arr. 07:00
dep. 07:00
48 km
Bac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
59 km
Tovarisevo, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
78 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
79 km
Celarevo, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
86 km
Glozan, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
95 km
Begec, II - Roundabout
arr. 08:05
dep. 08:05
97 km
arr. 08:10
dep. 08:10
106 km
arr. 08:30
dep. 08:35
121 km
arr. 08:42
dep. 08:42
128 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
134 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
144 km
arr. 09:04
dep. 09:04
158 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
158 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
168 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
175 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
dep. 09:40
181 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:00
dep. 10:00
197 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:20
dep. 10:55
201 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
406 km
Nis, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:00
437 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:15
482 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 15:35
dep. 15:35
495 km
Lebane, Bus station
arr. 15:50
dep. 16:00
505 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
509 km
Radinovac, Kafana
arr. 16:15
dep. 16:15
513 km
Rujkovac, Center
arr. 16:23
dep. 16:23
517 km
Negosavlje, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
524 km
Medvedja , Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
526 km
Macedonce, Intersection
arr. 16:48
dep. 16:48
532 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 16:55
537 km
Sombor - Sijarinska Banja timetable
Departures on: thursday, 25.04.2024.
06:10 16:55 (10:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 06:10
Sombor, Lugovo 2
arr. 06:15
dep. 06:15
6 km
Stapar kod Sombora, II Centar
arr. 06:20
dep. 06:20
13 km
Doroslovo, Center
arr. 06:30
dep. 06:30
22 km
arr. 06:40
dep. 06:40
28 km
Odzaci, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
38 km
Deronje, III
arr. 07:00
dep. 07:00
48 km
Bac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
59 km
Tovarisevo, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
78 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
79 km
Celarevo, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
86 km
Glozan, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
95 km
Begec, II - Roundabout
arr. 08:05
dep. 08:05
97 km
arr. 08:10
dep. 08:10
106 km
arr. 08:30
dep. 08:35
121 km
arr. 08:42
dep. 08:42
128 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
134 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
144 km
arr. 09:04
dep. 09:04
158 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
158 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
168 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
175 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
dep. 09:40
181 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:00
dep. 10:00
197 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:20
dep. 10:55
201 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
406 km
Nis, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:00
437 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:15
482 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 15:35
dep. 15:35
495 km
Lebane, Bus station
arr. 15:50
dep. 16:00
505 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
509 km
Radinovac, Kafana
arr. 16:15
dep. 16:15
513 km
Rujkovac, Center
arr. 16:23
dep. 16:23
517 km
Negosavlje, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
524 km
Medvedja , Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
526 km
Macedonce, Intersection
arr. 16:48
dep. 16:48
532 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 16:55
537 km
Sombor - Sijarinska Banja timetable
Departures on: friday, 26.04.2024.
06:10 16:55 (10:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 06:10
Sombor, Lugovo 2
arr. 06:15
dep. 06:15
6 km
Stapar kod Sombora, II Centar
arr. 06:20
dep. 06:20
13 km
Doroslovo, Center
arr. 06:30
dep. 06:30
22 km
arr. 06:40
dep. 06:40
28 km
Odzaci, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
38 km
Deronje, III
arr. 07:00
dep. 07:00
48 km
Bac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
59 km
Tovarisevo, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
78 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
79 km
Celarevo, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
86 km
Glozan, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
95 km
Begec, II - Roundabout
arr. 08:05
dep. 08:05
97 km
arr. 08:10
dep. 08:10
106 km
arr. 08:30
dep. 08:35
121 km
arr. 08:42
dep. 08:42
128 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
134 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
144 km
arr. 09:04
dep. 09:04
158 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
158 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
168 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
175 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
dep. 09:40
181 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:00
dep. 10:00
197 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:20
dep. 10:55
201 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
406 km
Nis, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:00
437 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:15
482 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 15:35
dep. 15:35
495 km
Lebane, Bus station
arr. 15:50
dep. 16:00
505 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
509 km
Radinovac, Kafana
arr. 16:15
dep. 16:15
513 km
Rujkovac, Center
arr. 16:23
dep. 16:23
517 km
Negosavlje, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
524 km
Medvedja , Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
526 km
Macedonce, Intersection
arr. 16:48
dep. 16:48
532 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 16:55
537 km
Sombor - Sijarinska Banja timetable
Departures on: saturday, 27.04.2024.
06:10 16:55 (10:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 06:10
Sombor, Lugovo 2
arr. 06:15
dep. 06:15
6 km
Stapar kod Sombora, II Centar
arr. 06:20
dep. 06:20
13 km
Doroslovo, Center
arr. 06:30
dep. 06:30
22 km
arr. 06:40
dep. 06:40
28 km
Odzaci, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
38 km
Deronje, III
arr. 07:00
dep. 07:00
48 km
Bac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
59 km
Tovarisevo, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
78 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
79 km
Celarevo, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
86 km
Glozan, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
95 km
Begec, II - Roundabout
arr. 08:05
dep. 08:05
97 km
arr. 08:10
dep. 08:10
106 km
arr. 08:30
dep. 08:35
121 km
arr. 08:42
dep. 08:42
128 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
134 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
144 km
arr. 09:04
dep. 09:04
158 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
158 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
168 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
175 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
dep. 09:40
181 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:00
dep. 10:00
197 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:20
dep. 10:55
201 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
406 km
Nis, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:00
437 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:15
482 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 15:35
dep. 15:35
495 km
Lebane, Bus station
arr. 15:50
dep. 16:00
505 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
509 km
Radinovac, Kafana
arr. 16:15
dep. 16:15
513 km
Rujkovac, Center
arr. 16:23
dep. 16:23
517 km
Negosavlje, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
524 km
Medvedja , Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
526 km
Macedonce, Intersection
arr. 16:48
dep. 16:48
532 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 16:55
537 km
Sombor - Sijarinska Banja timetable
Departures on: sunday, 28.04.2024.
06:10 16:55 (10:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 06:10
Sombor, Lugovo 2
arr. 06:15
dep. 06:15
6 km
Stapar kod Sombora, II Centar
arr. 06:20
dep. 06:20
13 km
Doroslovo, Center
arr. 06:30
dep. 06:30
22 km
arr. 06:40
dep. 06:40
28 km
Odzaci, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
38 km
Deronje, III
arr. 07:00
dep. 07:00
48 km
Bac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
59 km
Tovarisevo, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
78 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
79 km
Celarevo, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
86 km
Glozan, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
95 km
Begec, II - Roundabout
arr. 08:05
dep. 08:05
97 km
arr. 08:10
dep. 08:10
106 km
arr. 08:30
dep. 08:35
121 km
arr. 08:42
dep. 08:42
128 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
134 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
144 km
arr. 09:04
dep. 09:04
158 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
158 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
168 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
175 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
dep. 09:40
181 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:00
dep. 10:00
197 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:20
dep. 10:55
201 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
406 km
Nis, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:00
437 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:15
482 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 15:35
dep. 15:35
495 km
Lebane, Bus station
arr. 15:50
dep. 16:00
505 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
509 km
Radinovac, Kafana
arr. 16:15
dep. 16:15
513 km
Rujkovac, Center
arr. 16:23
dep. 16:23
517 km
Negosavlje, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
524 km
Medvedja , Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
526 km
Macedonce, Intersection
arr. 16:48
dep. 16:48
532 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 16:55
537 km

Naselja Sombor i Sijarinska Banja su međusobno udaljena ~537 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10h i 45min., a najduže 10h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sombor je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 06:10 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Sombor - Sijarinska Banja iznosi od 30,99 EUR do 30,99 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.