Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sombor - Ridica timetable

saturday, 24.02.2024.
08:00 08:47 (00:47)
Bus stationI
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 08:00
Sombor, Dom vojske
arr. 08:02
dep. 08:02
2 km
Sombor, Bolnica
arr. 08:03
dep. 08:03
2 km
Sombor, Lozionica
arr. 08:05
dep. 08:05
4 km
Sombor, Goge salasi
arr. 08:06
dep. 08:06
4 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 08:07
dep. 08:07
5 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 08:10
dep. 08:10
7 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 08:14
dep. 08:14
10 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 08:16
dep. 08:16
11 km
Svetozar Miletic, 1 - Raskrsnica
arr. 08:19
dep. 08:19
13 km
Svetozar Miletic, 2 - Centar
arr. 08:20
dep. 08:20
14 km
Svetozar Miletic, 4
arr. 08:21
dep. 08:21
15 km
Stanisic, Masic salasi
arr. 08:26
dep. 08:26
18 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 08:29
dep. 08:29
20 km
Stanisic, I
arr. 08:35
dep. 08:35
24 km
Ridica, I
arr. 08:47
33 km
14:30 15:17 (00:47)
Bus stationI
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 14:30
Sombor, Dom vojske
arr. 14:32
dep. 14:32
2 km
Sombor, Bolnica
arr. 14:33
dep. 14:33
2.5 km
Sombor, Lozionica
arr. 14:35
dep. 14:35
4 km
Sombor, Goge salasi 2
arr. 14:36
dep. 14:36
4.5 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 14:37
dep. 14:37
5 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 14:40
dep. 14:40
7 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 14:44
dep. 14:44
10 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 14:46
dep. 14:46
11 km
Svetozar Miletic, 1 - Raskrsnica
arr. 14:49
dep. 14:49
13 km
Svetozar Miletic, 2 - Centar
arr. 14:50
dep. 14:50
14 km
Svetozar Miletic, 4
arr. 14:51
dep. 14:51
15 km
Stanisic, Masic salasi
arr. 14:56
dep. 14:56
18 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 14:59
dep. 14:59
20 km
Stanisic, I
arr. 15:05
dep. 15:05
24 km
Ridica, I
arr. 15:17
33 km
Sombor - Ridica timetable
Departures on: sunday, 25.02.2024.
08:00 08:47 (00:47)
Bus stationI
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 08:00
Sombor, Dom vojske
arr. 08:02
dep. 08:02
2 km
Sombor, Bolnica
arr. 08:03
dep. 08:03
2 km
Sombor, Lozionica
arr. 08:05
dep. 08:05
4 km
Sombor, Goge salasi
arr. 08:06
dep. 08:06
4 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 08:07
dep. 08:07
5 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 08:10
dep. 08:10
7 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 08:14
dep. 08:14
10 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 08:16
dep. 08:16
11 km
Svetozar Miletic, 1 - Raskrsnica
arr. 08:19
dep. 08:19
13 km
Svetozar Miletic, 2 - Centar
arr. 08:20
dep. 08:20
14 km
Svetozar Miletic, 4
arr. 08:21
dep. 08:21
15 km
Stanisic, Masic salasi
arr. 08:26
dep. 08:26
18 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 08:29
dep. 08:29
20 km
Stanisic, I
arr. 08:35
dep. 08:35
24 km
Ridica, I
arr. 08:47
33 km
14:30 15:17 (00:47)
Bus stationI
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 14:30
Sombor, Dom vojske
arr. 14:32
dep. 14:32
2 km
Sombor, Bolnica
arr. 14:33
dep. 14:33
2.5 km
Sombor, Lozionica
arr. 14:35
dep. 14:35
4 km
Sombor, Goge salasi 2
arr. 14:36
dep. 14:36
4.5 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 14:37
dep. 14:37
5 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 14:40
dep. 14:40
7 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 14:44
dep. 14:44
10 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 14:46
dep. 14:46
11 km
Svetozar Miletic, 1 - Raskrsnica
arr. 14:49
dep. 14:49
13 km
Svetozar Miletic, 2 - Centar
arr. 14:50
dep. 14:50
14 km
Svetozar Miletic, 4
arr. 14:51
dep. 14:51
15 km
Stanisic, Masic salasi
arr. 14:56
dep. 14:56
18 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 14:59
dep. 14:59
20 km
Stanisic, I
arr. 15:05
dep. 15:05
24 km
Ridica, I
arr. 15:17
33 km
Sombor - Ridica timetable
Departures on: monday, 26.02.2024.
06:10 06:57 (00:47)
Bus stationI
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 06:10
Sombor, Dom vojske
arr. 06:12
dep. 06:12
2 km
Sombor, Bolnica
arr. 06:13
dep. 06:13
2 km
Sombor, Lozionica
arr. 06:15
dep. 06:15
4 km
Sombor, Goge salasi
arr. 06:16
dep. 06:16
4 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 06:17
dep. 06:17
5 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 06:20
dep. 06:20
7 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 06:24
dep. 06:24
10 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 06:26
dep. 06:26
11 km
Svetozar Miletic, 1 - Raskrsnica
arr. 06:29
dep. 06:29
13 km
Svetozar Miletic, 2 - Centar
arr. 06:30
dep. 06:30
14 km
Svetozar Miletic, 4
arr. 06:31
dep. 06:31
15 km
Stanisic, Masic salasi
arr. 06:36
dep. 06:36
18 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 06:39
dep. 06:39
20 km
Stanisic, I
arr. 06:45
dep. 06:45
24 km
Ridica, I
arr. 06:57
33 km
07:30 08:17 (00:47)
Bus stationI
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 07:30
Sombor, Dom vojske
arr. 07:32
dep. 07:32
2 km
Sombor, Bolnica
arr. 07:33
dep. 07:33
2 km
Sombor, Lozionica
arr. 07:35
dep. 07:35
4 km
Sombor, Goge salasi
arr. 07:36
dep. 07:36
4 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 07:37
dep. 07:37
5 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 07:40
dep. 07:40
7 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 07:44
dep. 07:44
10 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 07:46
dep. 07:46
11 km
Svetozar Miletic, 1 - Raskrsnica
arr. 07:49
dep. 07:49
13 km
Svetozar Miletic, 2 - Centar
arr. 07:50
dep. 07:50
14 km
Svetozar Miletic, 4
arr. 07:51
dep. 07:51
15 km
Stanisic, Masic salasi
arr. 07:56
dep. 07:56
18 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 07:59
dep. 07:59
20 km
Stanisic, I
arr. 08:05
dep. 08:05
24 km
Ridica, I
arr. 08:17
33 km
11:00 11:47 (00:47)
Bus stationI
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 11:00
Sombor, Dom vojske
arr. 11:02
dep. 11:02
2 km
Sombor, Bolnica
arr. 11:03
dep. 11:03
2 km
Sombor, Lozionica
arr. 11:05
dep. 11:05
4 km
Sombor, Goge salasi
arr. 11:06
dep. 11:06
4 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 11:07
dep. 11:07
5 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 11:10
dep. 11:10
7 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 11:14
dep. 11:14
10 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 11:16
dep. 11:16
11 km
Svetozar Miletic, 1 - Raskrsnica
arr. 11:19
dep. 11:19
13 km
Svetozar Miletic, 2 - Centar
arr. 11:20
dep. 11:20
14 km
Svetozar Miletic, 4
arr. 11:21
dep. 11:21
15 km
Stanisic, Masic salasi
arr. 11:26
dep. 11:26
18 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 11:29
dep. 11:29
20 km
Stanisic, I
arr. 11:35
dep. 11:35
24 km
Ridica, I
arr. 11:47
33 km
13:00 13:47 (00:47)
Bus stationI
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 13:00
Sombor, Dom vojske
arr. 13:02
dep. 13:02
2 km
Sombor, Bolnica
arr. 13:03
dep. 13:03
2 km
Sombor, Lozionica
arr. 13:05
dep. 13:05
4 km
Sombor, Goge salasi
arr. 13:06
dep. 13:06
4 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 13:07
dep. 13:07
5 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 13:10
dep. 13:10
7 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 13:14
dep. 13:14
10 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 13:16
dep. 13:16
11 km
Svetozar Miletic, 1 - Raskrsnica
arr. 13:19
dep. 13:19
13 km
Svetozar Miletic, 2 - Centar
arr. 13:20
dep. 13:20
14 km
Svetozar Miletic, 4
arr. 13:21
dep. 13:21
15 km
Stanisic, Masic salasi
arr. 13:26
dep. 13:26
18 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 13:29
dep. 13:29
20 km
Stanisic, I
arr. 13:35
dep. 13:35
24 km
Ridica, I
arr. 13:47
33 km
14:30 15:17 (00:47)
Bus stationI
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 14:30
Sombor, Dom vojske
arr. 14:32
dep. 14:32
2 km
Sombor, Bolnica
arr. 14:33
dep. 14:33
2.5 km
Sombor, Lozionica
arr. 14:35
dep. 14:35
4 km
Sombor, Goge salasi 2
arr. 14:36
dep. 14:36
4.5 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 14:37
dep. 14:37
5 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 14:40
dep. 14:40
7 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 14:44
dep. 14:44
10 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 14:46
dep. 14:46
11 km
Svetozar Miletic, 1 - Raskrsnica
arr. 14:49
dep. 14:49
13 km
Svetozar Miletic, 2 - Centar
arr. 14:50
dep. 14:50
14 km
Svetozar Miletic, 4
arr. 14:51
dep. 14:51
15 km
Stanisic, Masic salasi
arr. 14:56
dep. 14:56
18 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 14:59
dep. 14:59
20 km
Stanisic, I
arr. 15:05
dep. 15:05
24 km
Ridica, I
arr. 15:17
33 km
15:30 16:17 (00:47)
Bus stationI
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 15:30
Sombor, Dom vojske
arr. 15:32
dep. 15:32
2 km
Sombor, Bolnica
arr. 15:33
dep. 15:33
2 km
Sombor, Lozionica
arr. 15:35
dep. 15:35
4 km
Sombor, Goge salasi
arr. 15:36
dep. 15:36
4 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 15:37
dep. 15:37
5 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 15:44
dep. 15:44
10 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 15:46
dep. 15:46
11 km
Svetozar Miletic, 1 - Raskrsnica
arr. 15:49
dep. 15:49
13 km
Svetozar Miletic, 2 - Centar
arr. 15:50
dep. 15:50
14 km
Svetozar Miletic, 4
arr. 15:51
dep. 15:51
15 km
Stanisic, Masic salasi
arr. 15:56
dep. 15:56
18 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 15:59
dep. 15:59
20 km
Stanisic, I
arr. 16:05
dep. 16:05
24 km
Ridica, I
arr. 16:17
33 km
17:00 17:47 (00:47)
Bus stationI
The timetable is valid until: 24.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 17:00
Sombor, Dom vojske
arr. 17:02
dep. 17:02
2 km
Sombor, Bolnica
arr. 17:03
dep. 17:03
2 km
Sombor, Lozionica
arr. 17:05
dep. 17:05
4 km
Sombor, Goge salasi
arr. 17:06
dep. 17:06
4 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 17:07
dep. 17:07
5 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 17:10
dep. 17:10
7 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 17:14
dep. 17:14
10 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 17:16
dep. 17:16
11 km
Svetozar Miletic, 1 - Raskrsnica
arr. 17:19
dep. 17:19
13 km
Svetozar Miletic, 2 - Centar
arr. 17:20
dep. 17:20
14 km
Svetozar Miletic, 4
arr. 17:21
dep. 17:21
15 km
Stanisic, Masic salasi
arr. 17:26
dep. 17:26
18 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 17:29
dep. 17:29
20 km
Stanisic, I
arr. 17:35
dep. 17:35
24 km
Ridica, I
arr. 17:47
33 km
19:40 20:27 (00:47)
Bus stationI
The timetable is valid until: 24.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 19:40
Sombor, Dom vojske
arr. 19:42
dep. 19:42
2 km
Sombor, Bolnica
arr. 19:43
dep. 19:43
2 km
Sombor, Lozionica
arr. 19:45
dep. 19:45
4 km
Sombor, Goge salasi
arr. 19:46
dep. 19:46
4 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 19:47
dep. 19:47
5 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 19:50
dep. 19:50
7 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 19:54
dep. 19:54
10 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 19:56
dep. 19:56
11 km
Svetozar Miletic, 1 - Raskrsnica
arr. 19:59
dep. 19:59
13 km
Svetozar Miletic, 2 - Centar
arr. 20:00
dep. 20:00
14 km
Svetozar Miletic, 4
arr. 20:01
dep. 20:01
15 km
Stanisic, Masic salasi
arr. 20:06
dep. 20:06
18 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 20:09
dep. 20:09
20 km
Stanisic, I
arr. 20:15
dep. 20:15
24 km
Ridica, I
arr. 20:27
33 km
22:30 23:17 (00:47)
Bus stationI
The timetable is valid until: 30.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 22:30
Sombor, Dom vojske
arr. 22:32
dep. 22:32
2 km
Sombor, Bolnica
arr. 22:33
dep. 22:33
2 km
Sombor, Lozionica
arr. 22:35
dep. 22:35
4 km
Sombor, Goge salasi
arr. 22:36
dep. 22:36
4 km
Sombor, Bilic raskrsnica
arr. 22:37
dep. 22:37
5 km
Obzir (Sombor), Gajin salas
arr. 22:40
dep. 22:40
7 km
Obzir (Sombor), Suboticki put
arr. 22:44
dep. 22:44
10 km
Svetozar Miletic, Milicic raskrsnica
arr. 22:46
dep. 22:46
11 km
Svetozar Miletic, 1 - Raskrsnica
arr. 22:49
dep. 22:49
13 km
Svetozar Miletic, 2 - Centar
arr. 22:50
dep. 22:50
14 km
Svetozar Miletic, 4
arr. 22:51
dep. 22:51
15 km
Stanisic, Masic salasi
arr. 22:56
dep. 22:56
18 km
Stanisic, Braculj salas
arr. 22:59
dep. 22:59
20 km
Stanisic, I
arr. 23:05
dep. 23:05
24 km
Ridica, I
arr. 23:17
33 km

Naselja Sombor i Ridica su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 47min., a najduže 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sombor je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Sombor - Ridica iznosi od 3,59 EUR do 3,99 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.