Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sombor - Rastina timetable

saturday, 24.02.2024.
08:30 09:10 (00:40)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 08:30
Sombor, Dom ucenika
arr. 08:31
dep. 08:31
0.5 km
Sombor, Posta
arr. 08:32
dep. 08:32
1 km
Sombor, Muzej
arr. 08:33
dep. 08:33
2 km
Sombor, Dom vojske
arr. 08:35
dep. 08:35
3 km
Sombor, Stara bolnica
arr. 08:36
dep. 08:36
4 km
Sombor, Dusan Stanickov
arr. 08:38
dep. 08:38
5 km
Sombor, Goge salasi 2
arr. 08:38
dep. 08:38
5 km
Sombor, Nenadic 1
arr. 08:44
dep. 08:44
9 km
Sombor, Radisic 1
arr. 08:50
dep. 08:50
13 km
Gakovo, PIK prva uprava
arr. 08:52
dep. 08:52
14 km
Gakovo, 2 - Centar
arr. 08:58
dep. 08:58
18 km
Rastina, PIK salasi
arr. 09:04
dep. 09:04
22 km
Rastina, 2 - Centar
arr. 09:10
26 km
14:30 15:10 (00:40)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 14:30
Sombor, Dom ucenika
arr. 14:31
dep. 14:31
0.5 km
Sombor, Posta
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Sombor, Muzej
arr. 14:33
dep. 14:33
2 km
Sombor, Dom vojske
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Sombor, Stara bolnica
arr. 14:36
dep. 14:36
4 km
Sombor, Dusan Stanickov
arr. 14:38
dep. 14:38
5 km
Sombor, Goge salasi 2
arr. 14:38
dep. 14:38
5 km
Sombor, Nenadic 1
arr. 14:44
dep. 14:44
9 km
Sombor, Radisic 1
arr. 14:50
dep. 14:50
13 km
Gakovo, PIK prva uprava
arr. 14:52
dep. 14:52
14 km
Gakovo, 2 - Centar
arr. 14:58
dep. 14:58
18 km
Rastina, PIK salasi
arr. 15:04
dep. 15:04
22 km
Rastina, 2 - Centar
arr. 15:10
26 km
Sombor - Rastina timetable
Departures on: sunday, 25.02.2024.
08:30 09:10 (00:40)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 08:30
Sombor, Dom ucenika
arr. 08:31
dep. 08:31
0.5 km
Sombor, Posta
arr. 08:32
dep. 08:32
1 km
Sombor, Muzej
arr. 08:33
dep. 08:33
2 km
Sombor, Dom vojske
arr. 08:35
dep. 08:35
3 km
Sombor, Stara bolnica
arr. 08:36
dep. 08:36
4 km
Sombor, Dusan Stanickov
arr. 08:38
dep. 08:38
5 km
Sombor, Goge salasi 2
arr. 08:38
dep. 08:38
5 km
Sombor, Nenadic 1
arr. 08:44
dep. 08:44
9 km
Sombor, Radisic 1
arr. 08:50
dep. 08:50
13 km
Gakovo, PIK prva uprava
arr. 08:52
dep. 08:52
14 km
Gakovo, 2 - Centar
arr. 08:58
dep. 08:58
18 km
Rastina, PIK salasi
arr. 09:04
dep. 09:04
22 km
Rastina, 2 - Centar
arr. 09:10
26 km
14:30 15:10 (00:40)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 14:30
Sombor, Dom ucenika
arr. 14:31
dep. 14:31
0.5 km
Sombor, Posta
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Sombor, Muzej
arr. 14:33
dep. 14:33
2 km
Sombor, Dom vojske
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Sombor, Stara bolnica
arr. 14:36
dep. 14:36
4 km
Sombor, Dusan Stanickov
arr. 14:38
dep. 14:38
5 km
Sombor, Goge salasi 2
arr. 14:38
dep. 14:38
5 km
Sombor, Nenadic 1
arr. 14:44
dep. 14:44
9 km
Sombor, Radisic 1
arr. 14:50
dep. 14:50
13 km
Gakovo, PIK prva uprava
arr. 14:52
dep. 14:52
14 km
Gakovo, 2 - Centar
arr. 14:58
dep. 14:58
18 km
Rastina, PIK salasi
arr. 15:04
dep. 15:04
22 km
Rastina, 2 - Centar
arr. 15:10
26 km
Sombor - Rastina timetable
Departures on: monday, 26.02.2024.
06:10 06:50 (00:40)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 24.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 06:10
Sombor, Dom ucenika
arr. 06:11
dep. 06:11
0.5 km
Sombor, Posta
arr. 06:12
dep. 06:12
1 km
Sombor, Muzej
arr. 06:13
dep. 06:13
2 km
Sombor, Dom vojske
arr. 06:15
dep. 06:15
3 km
Sombor, Stara bolnica
arr. 06:16
dep. 06:16
4 km
Sombor, Goge salasi 2
arr. 06:18
dep. 06:18
5 km
Sombor, Dusan Stanickov
arr. 06:18
dep. 06:18
5 km
Sombor, Nenadic 1
arr. 06:24
dep. 06:24
9 km
Sombor, Radisic 1
arr. 06:30
dep. 06:30
13 km
Gakovo, PIK prva uprava
arr. 06:32
dep. 06:32
14 km
Gakovo, 2 - Centar
arr. 06:38
dep. 06:38
18 km
Rastina, PIK salasi
arr. 06:44
dep. 06:44
22 km
Rastina, 2 - Centar
arr. 06:50
26 km
08:30 09:10 (00:40)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 08:30
Sombor, Dom ucenika
arr. 08:31
dep. 08:31
0.5 km
Sombor, Posta
arr. 08:32
dep. 08:32
1 km
Sombor, Muzej
arr. 08:33
dep. 08:33
2 km
Sombor, Dom vojske
arr. 08:35
dep. 08:35
3 km
Sombor, Stara bolnica
arr. 08:36
dep. 08:36
4 km
Sombor, Dusan Stanickov
arr. 08:38
dep. 08:38
5 km
Sombor, Goge salasi 2
arr. 08:38
dep. 08:38
5 km
Sombor, Nenadic 1
arr. 08:44
dep. 08:44
9 km
Sombor, Radisic 1
arr. 08:50
dep. 08:50
13 km
Gakovo, PIK prva uprava
arr. 08:52
dep. 08:52
14 km
Gakovo, 2 - Centar
arr. 08:58
dep. 08:58
18 km
Rastina, PIK salasi
arr. 09:04
dep. 09:04
22 km
Rastina, 2 - Centar
arr. 09:10
26 km
11:30 12:10 (00:40)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 11:30
Sombor, Dom ucenika
arr. 11:31
dep. 11:31
0.5 km
Sombor, Posta
arr. 11:32
dep. 11:32
1 km
Sombor, Muzej
arr. 11:33
dep. 11:33
2 km
Sombor, Dom vojske
arr. 11:35
dep. 11:35
3 km
Sombor, Stara bolnica
arr. 11:36
dep. 11:36
4 km
Sombor, Dusan Stanickov
arr. 11:38
dep. 11:38
5 km
Sombor, Goge salasi 2
arr. 11:38
dep. 11:38
5 km
Sombor, Nenadic 1
arr. 11:44
dep. 11:44
9 km
Sombor, Radisic 1
arr. 11:50
dep. 11:50
13 km
Gakovo, PIK prva uprava
arr. 11:52
dep. 11:52
14 km
Gakovo, 2 - Centar
arr. 11:58
dep. 11:58
18 km
Rastina, PIK salasi
arr. 12:04
dep. 12:04
22 km
Rastina, 2 - Centar
arr. 12:10
26 km
13:30 14:10 (00:40)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 13:30
Sombor, Dom ucenika
arr. 13:31
dep. 13:31
0.5 km
Sombor, Posta
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Sombor, Muzej
arr. 13:33
dep. 13:33
2 km
Sombor, Dom vojske
arr. 13:35
dep. 13:35
3 km
Sombor, Stara bolnica
arr. 13:36
dep. 13:36
4 km
Sombor, Dusan Stanickov
arr. 13:38
dep. 13:38
5 km
Sombor, Goge salasi
arr. 13:38
dep. 13:38
5 km
Sombor, Nenadic 1
arr. 13:44
dep. 13:44
9 km
Sombor, Radisic 1
arr. 13:50
dep. 13:50
13 km
Gakovo, PIK prva uprava
arr. 13:52
dep. 13:52
14 km
Gakovo, 2 - Centar
arr. 13:58
dep. 13:58
18 km
Rastina, PIK salasi
arr. 14:04
dep. 14:04
22 km
Rastina, 2 - Centar
arr. 14:10
26 km
14:30 15:10 (00:40)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 14:30
Sombor, Dom ucenika
arr. 14:31
dep. 14:31
0.5 km
Sombor, Posta
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Sombor, Muzej
arr. 14:33
dep. 14:33
2 km
Sombor, Dom vojske
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Sombor, Stara bolnica
arr. 14:36
dep. 14:36
4 km
Sombor, Dusan Stanickov
arr. 14:38
dep. 14:38
5 km
Sombor, Goge salasi 2
arr. 14:38
dep. 14:38
5 km
Sombor, Nenadic 1
arr. 14:44
dep. 14:44
9 km
Sombor, Radisic 1
arr. 14:50
dep. 14:50
13 km
Gakovo, PIK prva uprava
arr. 14:52
dep. 14:52
14 km
Gakovo, 2 - Centar
arr. 14:58
dep. 14:58
18 km
Rastina, PIK salasi
arr. 15:04
dep. 15:04
22 km
Rastina, 2 - Centar
arr. 15:10
26 km
18:00 18:40 (00:40)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 18:00
Sombor, Dom ucenika
arr. 18:01
dep. 18:01
0.5 km
Sombor, Posta
arr. 18:02
dep. 18:02
1 km
Sombor, Muzej
arr. 18:03
dep. 18:03
2 km
Sombor, Dom vojske
arr. 18:05
dep. 18:05
3 km
Sombor, Stara bolnica
arr. 18:06
dep. 18:06
4 km
Sombor, Goge salasi 2
arr. 18:08
dep. 18:08
5 km
Sombor, Dusan Stanickov
arr. 18:08
dep. 18:08
5 km
Sombor, Nenadic 1
arr. 18:14
dep. 18:14
9 km
Sombor, Radisic 1
arr. 18:20
dep. 18:20
13 km
Gakovo, PIK prva uprava
arr. 18:22
dep. 18:22
14 km
Gakovo, 2 - Centar
arr. 18:28
dep. 18:28
18 km
Rastina, PIK salasi
arr. 18:34
dep. 18:34
22 km
Rastina, 2 - Centar
arr. 18:40
26 km
19:40 20:20 (00:40)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 24.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 19:40
Sombor, Dom ucenika
arr. 19:41
dep. 19:41
0.5 km
Sombor, Posta
arr. 19:42
dep. 19:42
1 km
Sombor, Muzej
arr. 19:43
dep. 19:43
2 km
Sombor, Dom vojske
arr. 19:45
dep. 19:45
3 km
Sombor, Stara bolnica
arr. 19:46
dep. 19:46
4 km
Sombor, Dusan Stanickov
arr. 19:48
dep. 19:48
5 km
Sombor, Goge salasi 2
arr. 19:48
dep. 19:48
5 km
Sombor, Nenadic 1
arr. 19:54
dep. 19:54
9 km
Sombor, Radisic 1
arr. 20:00
dep. 20:00
13 km
Gakovo, PIK prva uprava
arr. 20:02
dep. 20:02
14 km
Gakovo, 2 - Centar
arr. 20:08
dep. 20:08
18 km
Rastina, PIK salasi
arr. 20:14
dep. 20:14
22 km
Rastina, 2 - Centar
arr. 20:20
26 km
22:30 23:10 (00:40)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 24.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 22:30
Sombor, Dom ucenika
arr. 22:31
dep. 22:31
0.5 km
Sombor, Posta
arr. 22:32
dep. 22:32
1 km
Sombor, Muzej
arr. 22:33
dep. 22:33
2 km
Sombor, Dom vojske
arr. 22:35
dep. 22:35
3 km
Sombor, Stara bolnica
arr. 22:36
dep. 22:36
4 km
Sombor, Dusan Stanickov
arr. 22:38
dep. 22:38
5 km
Sombor, Goge salasi 2
arr. 22:38
dep. 22:38
5 km
Sombor, Nenadic 1
arr. 22:44
dep. 22:44
9 km
Sombor, Radisic 1
arr. 22:50
dep. 22:50
13 km
Gakovo, PIK prva uprava
arr. 22:52
dep. 22:52
14 km
Gakovo, 2 - Centar
arr. 22:58
dep. 22:58
18 km
Rastina, PIK salasi
arr. 23:04
dep. 23:04
22 km
Rastina, 2 - Centar
arr. 23:10
26 km

Naselja Sombor i Rastina su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sombor je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Sombor - Rastina iznosi od 3,49 EUR do 3,49 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.