Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sombor - Conoplja timetable

saturday, 24.02.2024.
07:30 07:44 (00:14)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 07:30
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 07:32
dep. 07:32
2 km
Sombor, Rampa
arr. 07:33
dep. 07:33
3 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 07:35
dep. 07:35
5 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 07:36
dep. 07:36
6 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 07:39
dep. 07:39
9 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 07:40
dep. 07:40
10 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 07:41
dep. 07:41
11 km
Conoplja, I
arr. 07:43
dep. 07:43
13 km
Conoplja, Center
arr. 07:44
14 km
14:30 14:44 (00:14)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 14:30
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 14:32
dep. 14:32
2 km
Sombor, Rampa
arr. 14:33
dep. 14:33
3 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 14:35
dep. 14:35
5 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 14:36
dep. 14:36
6 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 14:39
dep. 14:39
9 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 14:40
dep. 14:40
10 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 14:41
dep. 14:41
11 km
Conoplja, I
arr. 14:43
dep. 14:43
13 km
Conoplja, Center
arr. 14:44
14 km
Sombor - Conoplja timetable
Departures on: sunday, 25.02.2024.
14:30 14:44 (00:14)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 14:30
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 14:32
dep. 14:32
2 km
Sombor, Rampa
arr. 14:33
dep. 14:33
3 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 14:35
dep. 14:35
5 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 14:36
dep. 14:36
6 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 14:39
dep. 14:39
9 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 14:40
dep. 14:40
10 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 14:41
dep. 14:41
11 km
Conoplja, I
arr. 14:43
dep. 14:43
13 km
Conoplja, Center
arr. 14:44
14 km
Sombor - Conoplja timetable
Departures on: monday, 26.02.2024.
06:10 06:24 (00:14)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 06:10
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 06:12
dep. 06:12
2 km
Sombor, Rampa
arr. 06:13
dep. 06:13
3 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 06:15
dep. 06:15
5 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 06:16
dep. 06:16
6 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 06:19
dep. 06:19
9 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 06:20
dep. 06:20
10 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 06:21
dep. 06:21
11 km
Conoplja, I
arr. 06:23
dep. 06:23
13 km
Conoplja, Center
arr. 06:24
14 km
07:30 07:44 (00:14)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 07:30
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 07:32
dep. 07:32
2 km
Sombor, Rampa
arr. 07:33
dep. 07:33
3 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 07:35
dep. 07:35
5 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 07:36
dep. 07:36
6 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 07:39
dep. 07:39
9 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 07:40
dep. 07:40
10 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 07:41
dep. 07:41
11 km
Conoplja, I
arr. 07:43
dep. 07:43
13 km
Conoplja, Center
arr. 07:44
14 km
12:15 12:29 (00:14)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 12:15
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 12:17
dep. 12:17
2 km
Sombor, Rampa
arr. 12:18
dep. 12:18
3 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 12:20
dep. 12:20
5 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 12:21
dep. 12:21
6 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 12:24
dep. 12:24
9 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 12:25
dep. 12:25
10 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 12:26
dep. 12:26
11 km
Conoplja, I
arr. 12:28
dep. 12:28
13 km
Conoplja, Center
arr. 12:29
14 km
14:30 14:44 (00:14)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 14:30
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 14:32
dep. 14:32
2 km
Sombor, Rampa
arr. 14:33
dep. 14:33
3 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 14:35
dep. 14:35
5 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 14:36
dep. 14:36
6 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 14:39
dep. 14:39
9 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 14:40
dep. 14:40
10 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 14:41
dep. 14:41
11 km
Conoplja, I
arr. 14:43
dep. 14:43
13 km
Conoplja, Center
arr. 14:44
14 km
18:00 18:14 (00:14)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 18:00
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 18:02
dep. 18:02
2 km
Sombor, Rampa
arr. 18:03
dep. 18:03
3 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 18:05
dep. 18:05
5 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 18:06
dep. 18:06
6 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 18:09
dep. 18:09
9 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 18:10
dep. 18:10
10 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 18:11
dep. 18:11
11 km
Conoplja, I
arr. 18:13
dep. 18:13
13 km
Conoplja, Center
arr. 18:14
14 km
19:40 19:54 (00:14)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 24.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 19:40
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 19:42
dep. 19:42
2 km
Sombor, Rampa
arr. 19:43
dep. 19:43
3 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 19:45
dep. 19:45
5 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 19:46
dep. 19:46
6 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 19:49
dep. 19:49
9 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 19:50
dep. 19:50
10 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 19:51
dep. 19:51
11 km
Conoplja, I
arr. 19:53
dep. 19:53
13 km
Conoplja, Center
arr. 19:54
14 km
22:30 22:44 (00:14)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 24.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 22:30
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 22:32
dep. 22:32
2 km
Sombor, Rampa
arr. 22:33
dep. 22:33
3 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 22:35
dep. 22:35
5 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 22:36
dep. 22:36
6 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 22:39
dep. 22:39
9 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 22:40
dep. 22:40
10 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 22:41
dep. 22:41
11 km
Conoplja, I
arr. 22:43
dep. 22:43
13 km
Conoplja, Center
arr. 22:44
14 km

Naselja Sombor i Conoplja su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 14min., a najduže 14min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sombor je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Sombor - Conoplja iznosi od 2,56 EUR do 2,56 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.