Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Sombor - Beograd (Belgrade) timetable

tuesday, 21.05.2019.
04:00 07:13 (03:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 04:00
Kljajicevo, II Centar
arr. 04:13
dep. 04:13
13 km
Sivac, Bus station
arr. 04:25
dep. 04:25
25 km
Crvenka, Bus station
arr. 04:33
dep. 04:33
33 km
Kula, Bus station
arr. 04:42
dep. 04:42
41 km
Vrbas, Bus station
arr. 04:53
dep. 04:53
52 km
Srbobran, Bus station
arr. 05:08
dep. 05:08
65 km
arr. 05:20
dep. 05:20
76 km
arr. 05:45
dep. 05:50
97 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 07:01
dep. 07:01
171 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:13
177 km
05:00 08:33 (03:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 05:00
Kljajicevo, II Centar
arr. 05:13
dep. 05:13
13 km
Sivac, Bus station
arr. 05:27
dep. 05:27
25 km
Crvenka, Bus station
arr. 05:36
dep. 05:36
33 km
Kula, Bus station
arr. 05:47
dep. 05:47
41 km
Vrbas, Bus station
arr. 06:01
dep. 06:01
52 km
Srbobran, Bus station
arr. 06:22
dep. 06:22
65 km
arr. 06:37
dep. 06:37
76 km
arr. 07:00
dep. 07:10
97 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:21
dep. 08:21
171 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:33
177 km
05:45 08:50 (03:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 05:45
Kljajicevo, II Centar
arr. 05:59
dep. 05:59
13 km
Sivac, Bus station
arr. 06:10
dep. 06:10
25 km
Crvenka, Bus station
arr. 06:19
dep. 06:19
33 km
Kula, Bus station
arr. 06:27
dep. 06:27
41 km
Vrbas, Bus station
arr. 06:39
dep. 06:39
52 km
Srbobran, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
65 km
arr. 07:08
dep. 07:08
76 km
arr. 07:25
dep. 07:30
97 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:46
dep. 08:46
171 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:50
177 km
06:10 10:20 (04:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 06:10
Sombor, Lugovo 2
arr. 06:15
dep. 06:15
6 km
Stapar kod Sombora, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
13 km
Doroslovo, Center
arr. 06:30
dep. 06:30
22 km
arr. 06:40
dep. 06:40
28 km
Odzaci, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
38 km
Deronje, III
arr. 07:00
dep. 07:00
48 km
Bac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
59 km
Tovarisevo, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
78 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
79 km
Celarevo, Center
arr. 07:50
dep. 07:50
86 km
Glozan
arr. 07:55
dep. 07:55
95 km
Begec, I
arr. 08:05
dep. 08:05
97 km
arr. 08:10
dep. 08:10
106 km
arr. 08:30
dep. 08:35
121 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:42
dep. 08:42
128 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
134 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
144 km
arr. 09:04
dep. 09:04
158 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
158 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
168 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
175 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
dep. 09:40
181 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:00
dep. 10:00
197 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:20
201 km
06:20 09:48 (03:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 06:20
Kljajicevo, II Centar
arr. 06:35
dep. 06:35
13 km
Sivac, Bus station
arr. 06:47
dep. 06:47
25 km
Crvenka, Bus station
arr. 06:56
dep. 06:56
33 km
Kula, Bus station
arr. 07:05
dep. 07:05
41 km
Vrbas, Bus station
arr. 07:21
dep. 07:21
52 km
Srbobran, Bus station
arr. 07:42
dep. 07:42
65 km
arr. 07:57
dep. 07:57
76 km
arr. 08:20
dep. 08:25
97 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 09:36
dep. 09:36
171 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:48
177 km
06:45 10:27 (03:42)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 06:45
Kljajicevo, I
arr. 07:00
dep. 07:00
13 km
Sivac, Bus station
arr. 07:12
dep. 07:12
25 km
Crvenka, Bus station
arr. 07:21
dep. 07:21
33 km
Kula, Bus station
arr. 07:32
dep. 07:32
41 km
Vrbas, Bus station
arr. 07:46
dep. 07:46
52 km
Srbobran, Bus station
arr. 08:07
dep. 08:07
65 km
Sirig, II - Okretnica
arr. 08:22
dep. 08:22
76 km
arr. 08:45
dep. 08:55
97 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:16
dep. 10:16
171 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:27
177 km
07:30 11:23 (03:53)
Kanal Elektrovojvodine
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:30
Sombor, Hala Mostonga
arr. 07:31
dep. 07:31
0 km
arr. 07:32
dep. 07:32
0 km
Sombor, Bus station
arr. 07:38
dep. 07:45
21.3 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 08:00
dep. 08:00
0 km
Sivac, Bus station
arr. 08:14
dep. 08:14
0 km
Crvenka, Bus station
arr. 08:23
dep. 08:23
0 km
Kula, Bus station
arr. 08:32
dep. 08:32
62.3 km
Vrbas, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
73.3 km
Srbobran, Bus station
arr. 08:57
dep. 08:57
86.3 km
arr. 09:22
dep. 09:22
0 km
arr. 09:45
dep. 10:00
118.3 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 11:11
dep. 11:11
192.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:23
198.3 km
08:00 11:30 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 08:00
Kljajicevo, II Centar
arr. 08:20
dep. 08:20
0 km
Sivac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
0 km
Crvenka, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
0 km
Kula, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
41 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
52 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
65 km
arr. 09:40
dep. 09:40
0 km
arr. 10:00
dep. 10:15
97 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:30
177 km
08:17 12:15 (03:58)
Kanal Elektrovojvodine
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:17
Sombor, Hala Mostonga
arr. 08:18
dep. 08:18
0 km
arr. 08:19
dep. 08:19
0 km
Sombor, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:30
18.2 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 08:45
dep. 08:45
0 km
Sivac, Bus station
arr. 08:57
dep. 08:57
0 km
Crvenka, Bus station
arr. 09:06
dep. 09:06
0 km
Kula, Bus station
arr. 09:17
dep. 09:17
59.2 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:31
dep. 09:31
70.2 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
83.2 km
arr. 10:07
dep. 10:07
0 km
arr. 10:30
dep. 10:35
115.2 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
0 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
0 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
0 km
arr. 11:07
dep. 11:07
0 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
152.2 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
162.2 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
0 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
175.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
189.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:15
195.2 km
09:00 12:40 (03:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 09:00
Kljajicevo, I
arr. 09:15
dep. 09:15
13 km
arr. 09:30
dep. 09:30
25 km
Crvenka, Bus station
arr. 09:37
dep. 09:37
32.8 km
Kula, Bus station
arr. 09:47
dep. 09:47
41.5 km
Vrbas, Bus station
arr. 10:01
dep. 10:01
51.6 km
Srbobran, Bus station
arr. 10:18
dep. 10:20
65 km
arr. 10:35
dep. 10:35
76 km
arr. 10:57
dep. 11:00
97 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:25
dep. 12:25
171 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:40
177 km
09:45 13:17 (03:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 09:45
Kljajicevo, I
arr. 10:00
dep. 10:00
13 km
Sivac, Bus station
arr. 10:12
dep. 10:12
25 km
Crvenka, Bus station
arr. 10:21
dep. 10:21
33 km
Kula, Bus station
arr. 10:32
dep. 10:32
41 km
Vrbas, Bus station
arr. 10:46
dep. 10:46
52 km
Srbobran, Bus station
arr. 11:07
dep. 11:07
65 km
arr. 11:22
dep. 11:22
76 km
arr. 11:45
dep. 11:45
97 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 11:53
dep. 11:53
103 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 12:01
dep. 12:01
110 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 12:09
dep. 12:09
117 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 12:12
dep. 12:12
120 km
arr. 12:16
dep. 12:16
124 km
Indjija, Bus station
arr. 12:28
dep. 12:28
134 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
144 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
151 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:52
dep. 12:52
157 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 13:06
dep. 13:06
171 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:17
177 km
10:32 13:57 (03:25)
Kanal Elektrovojvodine
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:32
Sombor, Hala Mostonga
arr. 10:33
dep. 10:33
0 km
arr. 10:34
dep. 10:34
0 km
Sombor, Bus station
arr. 10:41
dep. 10:45
28.1 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 10:58
dep. 10:58
0 km
Sivac, Bus station
arr. 11:10
dep. 11:10
0 km
Crvenka, Bus station
arr. 11:18
dep. 11:18
0 km
Kula, Bus station
arr. 11:27
dep. 11:27
69.1 km
Vrbas, Bus station
arr. 11:38
dep. 11:38
80.1 km
Srbobran, Bus station
arr. 11:53
dep. 11:53
93.1 km
arr. 12:05
dep. 12:05
0 km
arr. 12:30
dep. 12:35
125.1 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 13:45
dep. 13:45
199.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:57
205.1 km
12:00 15:33 (03:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 12:00
Kljajicevo, II Centar
arr. 12:15
dep. 12:15
13 km
Sivac, Bus station
arr. 12:27
dep. 12:27
25 km
Crvenka, Bus station
arr. 12:36
dep. 12:36
33 km
Kula, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
41 km
Vrbas, Bus station
arr. 13:01
dep. 13:01
52 km
Srbobran, Bus station
arr. 13:22
dep. 13:22
65 km
arr. 13:37
dep. 13:37
76 km
arr. 14:00
dep. 14:10
97 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:21
dep. 15:21
171 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:33
177 km
13:00 16:13 (03:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 13:00
Kljajicevo, II Centar
arr. 13:13
dep. 13:13
13 km
Sivac, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
25 km
Crvenka, Bus station
arr. 13:33
dep. 13:33
33 km
Kula, Bus station
arr. 13:42
dep. 13:42
41 km
Vrbas, Bus station
arr. 13:53
dep. 13:53
52 km
Srbobran, Bus station
arr. 14:08
dep. 14:08
65 km
arr. 14:20
dep. 14:20
76 km
arr. 14:45
dep. 14:50
97 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:01
dep. 16:01
171 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:13
177 km
14:00 17:05 (03:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 14:00
Kljajicevo, II Centar
arr. 14:15
dep. 14:15
15 km
Sivac, Bus station
arr. 14:27
dep. 14:27
25 km
Crvenka, Bus station
arr. 14:37
dep. 14:37
33 km
Kula, Bus station
arr. 14:47
dep. 14:47
41 km
Vrbas, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
52 km
Srbobran, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
65 km
arr. 15:28
dep. 15:28
76 km
arr. 15:36
dep. 15:36
84 km
arr. 15:50
dep. 15:50
97 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:05
177 km
14:15 18:45 (04:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 14:15
Sombor, Lugovo 2
arr. 14:25
dep. 14:25
6 km
Stapar kod Sombora, Center
arr. 14:33
dep. 14:33
13 km
Doroslovo, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
22 km
arr. 14:45
dep. 14:45
28 km
Odzaci, Bus station
arr. 14:55
dep. 15:10
36 km
Deronje, II
arr. 15:18
dep. 15:18
44 km
Bac, Bus station
arr. 15:23
dep. 15:23
53 km
Tovarisevo, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
63 km
Obrovac, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
68 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 15:55
dep. 15:55
77 km
Celarevo
arr. 16:05
dep. 16:05
89 km
Glozan
arr. 16:13
dep. 16:13
93 km
arr. 16:28
dep. 16:28
102 km
arr. 16:35
dep. 16:35
107 km
arr. 16:50
dep. 17:00
119 km
Indjija, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
148 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
158 km
Nova Pazova, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
165 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:15
dep. 18:15
171 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:30
dep. 18:30
185 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:45
191 km
15:00 18:42 (03:42)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 15:00
Kljajicevo, I
arr. 15:15
dep. 15:15
13 km
Sivac, Bus station
arr. 15:27
dep. 15:27
25 km
Crvenka, Bus station
arr. 15:36
dep. 15:36
33 km
Kula, Bus station
arr. 15:47
dep. 15:47
41 km
Vrbas, Bus station
arr. 16:01
dep. 16:01
52 km
Srbobran, Bus station
arr. 16:22
dep. 16:22
65 km
Sirig, II - Okretnica
arr. 16:37
dep. 16:37
76 km
arr. 17:00
dep. 17:10
97 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:31
dep. 18:31
171 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:42
177 km
16:00 19:13 (03:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 16:00
Kljajicevo, II Centar
arr. 16:13
dep. 16:13
13 km
Sivac, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
25 km
Crvenka, Bus station
arr. 16:33
dep. 16:33
33 km
Kula, Bus station
arr. 16:42
dep. 16:42
41 km
Vrbas, Bus station
arr. 16:54
dep. 16:54
52 km
Srbobran, Bus station
arr. 17:08
dep. 17:08
65 km
arr. 17:20
dep. 17:20
76 km
arr. 17:45
dep. 17:50
97 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:01
dep. 19:01
171 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:13
177 km
17:00 20:42 (03:42)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 17:00
Kljajicevo, I
arr. 17:15
dep. 17:15
13 km
Sivac, Bus station
arr. 17:27
dep. 17:27
25 km
Crvenka, Bus station
arr. 17:36
dep. 17:36
33 km
Kula, Bus station
arr. 17:47
dep. 17:47
41 km
Vrbas, Bus station
arr. 18:01
dep. 18:01
52 km
Srbobran, Bus station
arr. 18:22
dep. 18:22
65 km
arr. 18:37
dep. 18:37
76 km
arr. 19:00
dep. 19:10
97 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 19:18
dep. 19:18
103 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 19:26
dep. 19:26
110 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
117 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 19:37
dep. 19:37
120 km
arr. 19:41
dep. 19:41
124 km
Indjija, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:53
134 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 20:03
dep. 20:03
144 km
Nova Pazova, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
151 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 20:17
dep. 20:17
157 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 20:31
dep. 20:31
171 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:42
177 km
17:24 13:50 (-03:3)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 17:24
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:50
0 km
18:00 21:23 (03:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 18:00
Kljajicevo, II Centar
arr. 18:13
dep. 18:13
13 km
Sivac, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
25 km
Crvenka, Bus station
arr. 18:33
dep. 18:33
33 km
Kula, Bus station
arr. 18:42
dep. 18:42
41 km
Vrbas, Bus station
arr. 18:54
dep. 18:54
52 km
Srbobran, Bus station
arr. 19:08
dep. 19:08
65 km
arr. 19:20
dep. 19:20
76 km
arr. 19:45
dep. 20:00
97 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 21:11
dep. 21:11
171 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:23
177 km
20:00 23:45 (03:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sombor, Bus station
dep. 20:00
Kljajicevo, II Centar
arr. 20:15
dep. 20:15
13 km
Sivac, Bus station
arr. 20:27
dep. 20:27
25 km
Crvenka, Bus station
arr. 20:36
dep. 20:36
33 km
Kula, Bus station
arr. 20:47
dep. 20:47
41 km
Vrbas, Bus station
arr. 21:01
dep. 21:01
52 km
Srbobran, Bus station
arr. 21:22
dep. 21:22
65 km
arr. 21:37
dep. 21:37
76 km
arr. 22:00
dep. 22:10
97 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 23:33
dep. 23:33
171 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 23:45
177 km

Naselja Sombor i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~174 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće -03h i 3min., a najduže 04h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sombor je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.