Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Sokobanja - Nis timetable

monday, 20.08.2018.
05:25 07:00 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 05:25
Sokobanja, Čučunje
arr. 05:31
dep. 05:31
3.9 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put
arr. 05:32
dep. 05:32
4.8 km
Resnik kod Sokobanje, Trebic - cesma
arr. 05:34
dep. 05:34
0 km
Trubarevac, Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
8.4 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 05:46
dep. 05:46
15.9 km
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 05:50
dep. 05:50
19.3 km
Subotinac, Igralište
arr. 05:53
dep. 05:53
21.5 km
Subotinac, Kafić M. Izvor
arr. 05:54
dep. 05:54
21.9 km
Subotinac, Ulaz
arr. 05:56
dep. 05:56
22.8 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 06:00
dep. 06:00
25.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:01
dep. 06:01
25.6 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 06:03
dep. 06:03
26.2 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 06:05
dep. 06:05
27.9 km
Aleksinac, Opstina
arr. 06:07
dep. 06:07
29.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:13
dep. 06:20
30.4 km
Donji Komren
arr. 06:46
dep. 06:46
58.1 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:48
dep. 06:48
59 km
Nis, Bus station
arr. 06:51
dep. 06:51
61 km
arr. 07:00
62 km
07:00 08:20 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 07:00
Sokobanja, Cucunje
arr. 07:05
dep. 07:05
3 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put
arr. 07:07
dep. 07:07
4 km
Resnik kod Sokobanje, Trebic - cesma
arr. 07:10
dep. 07:10
5 km
Poruznica, Put
arr. 07:12
dep. 07:12
6 km
Trubarevac
arr. 07:15
dep. 07:15
10 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 07:25
dep. 07:25
16 km
Subotinac, Bioprom
arr. 07:35
dep. 07:35
22 km
Subotinac, Kafić M. Izvor
arr. 07:36
dep. 07:36
22 km
Subotinac, Ulaz
arr. 07:37
dep. 07:37
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 07:40
dep. 07:40
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:41
dep. 07:41
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 07:42
dep. 07:42
28 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 07:45
dep. 07:45
30 km
Aleksinac, Zgrada SO
arr. 07:46
dep. 07:46
30 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 07:47
dep. 07:47
30 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
30 km
Nis, Bus station
arr. 08:20
61 km
10:00 11:20 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 10:00
Sokobanja, Cucunje
arr. 10:05
dep. 10:05
3 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put
arr. 10:07
dep. 10:07
4 km
Resnik kod Sokobanje, Trebic - cesma
arr. 10:10
dep. 10:10
5 km
Poruznica, Put
arr. 10:12
dep. 10:12
6 km
Trubarevac
arr. 10:15
dep. 10:15
10 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 10:25
dep. 10:25
16 km
Subotinac, Bioprom
arr. 10:35
dep. 10:35
22 km
Subotinac, Kafić M. Izvor
arr. 10:36
dep. 10:36
22 km
Subotinac, Ulaz
arr. 10:37
dep. 10:37
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 10:40
dep. 10:40
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 10:41
dep. 10:41
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 10:42
dep. 10:42
28 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 10:45
dep. 10:45
30 km
Aleksinac, Zgrada SO
arr. 10:46
dep. 10:46
30 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 10:47
dep. 10:47
30 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
30 km
Nis, Bus station
arr. 11:20
61 km
11:25 13:04 (01:39)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 11:25
Sokobanja, Cucunje
arr. 11:29
dep. 11:29
2 km
Resnik kod Sokobanje, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
3 km
Resnik kod Sokobanje, Trebic - cesma
arr. 11:32
dep. 11:32
5 km
Trubarevac
arr. 11:39
dep. 11:39
10 km
Trubarevac, Vikend naselje
arr. 11:43
dep. 11:43
13 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 11:47
dep. 11:47
16 km
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 11:49
dep. 11:49
17 km
Subotinac, Igralište
arr. 11:53
dep. 11:53
21 km
Subotinac, Kafić M. Izvor
arr. 11:54
dep. 11:54
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:04
dep. 12:04
27 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:05
dep. 12:05
28 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 12:07
dep. 12:07
29 km
Aleksinac, Opstina
arr. 12:08
dep. 12:08
29.5 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:15
30 km
Nis, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
61 km
arr. 13:02
dep. 13:02
63 km
arr. 13:04
64 km
11:45 13:05 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 11:45
Sokobanja, Cucunje
arr. 11:49
dep. 11:49
3 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put
arr. 11:50
dep. 11:50
4 km
Resnik kod Sokobanje, Trebic - cesma
arr. 11:53
dep. 11:53
0 km
Poruznica, Put
arr. 11:54
dep. 11:54
0 km
Trubarevac
arr. 12:01
dep. 12:01
10 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 12:09
dep. 12:09
16 km
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 12:11
dep. 12:11
17 km
Subotinac, Bioprom
arr. 12:15
dep. 12:15
22 km
Subotinac, Kafić M. Izvor
arr. 12:16
dep. 12:16
22 km
Subotinac, Ulaz
arr. 12:17
dep. 12:17
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:25
dep. 12:25
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:26
dep. 12:26
28 km
Aleksinac, Zgrada SO
arr. 12:28
dep. 12:28
30 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 12:29
dep. 12:29
30 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:35
30 km
Donji Komren, Komren
arr. 13:00
dep. 13:00
58 km
Nis, Bus station
arr. 13:05
61 km
13:45 15:05 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 13:45
Sokobanja, Čučunje
arr. 13:49
dep. 13:49
3.9 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put
arr. 13:50
dep. 13:50
4.8 km
Resnik kod Sokobanje, Trebic - cesma
arr. 13:52
dep. 13:52
5.9 km
Trubarevac, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
8.4 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 14:07
dep. 14:07
15.9 km
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 14:09
dep. 14:09
19.3 km
Subotinac, Igralište
arr. 14:13
dep. 14:13
21.5 km
Subotinac, Kafić M. Izvor
arr. 14:14
dep. 14:14
21.9 km
Subotinac, Ulaz
arr. 14:15
dep. 14:15
22.8 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 14:23
dep. 14:23
25.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:24
dep. 14:24
25.6 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 14:25
dep. 14:25
26.2 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 14:28
dep. 14:28
27.9 km
Aleksinac, Opstina
arr. 14:29
dep. 14:29
29.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:35
30.4 km
Donji Komren
arr. 15:00
dep. 15:00
58.1 km
Nis, Bus station
arr. 15:05
61 km
15:10 16:20 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 15:10
Sokobanja, Cucunje
arr. 15:15
dep. 15:15
3 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put
arr. 15:17
dep. 15:17
4 km
Resnik kod Sokobanje, Trebic - cesma
arr. 15:20
dep. 15:20
5 km
Poruznica, Put
arr. 15:22
dep. 15:22
6 km
Trubarevac
arr. 15:25
dep. 15:25
10 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 15:35
dep. 15:35
16 km
Subotinac, Bioprom
arr. 15:45
dep. 15:45
22 km
Subotinac, Kafić M. Izvor
arr. 15:46
dep. 15:46
22 km
Subotinac, Ulaz
arr. 15:47
dep. 15:47
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 15:48
dep. 15:48
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:49
dep. 15:49
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 15:50
dep. 15:50
28 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 15:53
dep. 15:53
30 km
Aleksinac, Zgrada SO
arr. 15:54
dep. 15:54
30 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 15:55
dep. 15:55
30 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
30 km
Nis, Bus station
arr. 16:20
61 km
15:50 17:10 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 15:50
Sokobanja, Čučunje
arr. 15:54
dep. 15:54
3.9 km
Resnik kod Sokobanje, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
4.8 km
Resnik kod Sokobanje, Trebic - cesma
arr. 15:57
dep. 15:57
5.9 km
Trubarevac, Intersection
arr. 16:04
dep. 16:04
8.4 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 16:12
dep. 16:12
15.9 km
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 16:14
dep. 16:14
19.3 km
Subotinac, Igralište
arr. 16:18
dep. 16:18
21.5 km
Subotinac, Kafić M. Izvor
arr. 16:19
dep. 16:19
21.9 km
Subotinac, Ulaz
arr. 16:20
dep. 16:20
22.8 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 16:28
dep. 16:28
25.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 16:29
dep. 16:29
25.6 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 16:30
dep. 16:30
26.2 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 16:33
dep. 16:33
27.9 km
Aleksinac, Opstina
arr. 16:34
dep. 16:34
29.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:40
30.4 km
Donji Komren
arr. 17:05
dep. 17:05
58.1 km
Nis, Bus station
arr. 17:10
61 km
17:00 18:20 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 17:00
Sokobanja, Cucunje
arr. 17:04
dep. 17:04
3 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put
arr. 17:05
dep. 17:05
4 km
Resnik kod Sokobanje, Trebic - cesma
arr. 17:08
dep. 17:08
5 km
Poruznica, Put
arr. 17:09
dep. 17:09
6 km
Trubarevac
arr. 17:16
dep. 17:16
10 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 17:24
dep. 17:24
16 km
Subotinac, Bioprom
arr. 17:30
dep. 17:30
22 km
Subotinac, Kafić M. Izvor
arr. 17:31
dep. 17:31
22 km
Subotinac, Ulaz
arr. 17:32
dep. 17:32
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 17:39
dep. 17:39
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 17:40
dep. 17:40
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 17:41
dep. 17:41
28 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 17:42
dep. 17:42
30 km
Aleksinac, Zgrada SO
arr. 17:43
dep. 17:43
30 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 17:44
dep. 17:44
30 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:50
30 km
Nis, Bus station
arr. 18:20
61 km
18:00 19:21 (01:21)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 18:00
Sokobanja, Čučunje
arr. 18:06
dep. 18:06
3.9 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put
arr. 18:07
dep. 18:07
4.8 km
Resnik kod Sokobanje, Trebic - cesma
arr. 18:09
dep. 18:09
5.9 km
Trubarevac, Intersection
arr. 18:13
dep. 18:13
8.4 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 18:22
dep. 18:22
15.9 km
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 18:26
dep. 18:26
19.3 km
Subotinac, Igralište
arr. 18:29
dep. 18:29
21.5 km
Subotinac, Kafić M. Izvor
arr. 18:30
dep. 18:30
21.9 km
Subotinac, Ulaz
arr. 18:32
dep. 18:32
22.8 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 18:36
dep. 18:36
25.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 18:37
dep. 18:37
25.6 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 18:39
dep. 18:39
26.2 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 18:42
dep. 18:42
27.9 km
Aleksinac, Opstina
arr. 18:44
dep. 18:44
29.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
30.4 km
Donji Komren
arr. 19:16
dep. 19:16
58.1 km
Nis, Jastrebac
arr. 19:18
dep. 19:18
59 km
Nis, Bus station
arr. 19:21
61 km

Naselja Sokobanja i Nis su međusobno udaljena ~62 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sokobanja je u 05:25 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.