Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sokobanja - Leskovac timetable

wednesday, 23.10.2019.
11:25 14:10 (02:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 11:25
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 11:29
dep. 11:29
2 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 11:30
dep. 11:30
3 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 11:32
dep. 11:32
5 km
Trubarevac, Intersection
arr. 11:39
dep. 11:39
10 km
Trubarevac, Vikend naselje
arr. 11:43
dep. 11:43
13 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 11:47
dep. 11:47
16 km
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 11:49
dep. 11:49
17 km
arr. 11:53
dep. 11:53
21 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 11:54
dep. 11:54
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:04
dep. 12:04
27 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:05
dep. 12:05
28 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 12:07
dep. 12:07
29 km
Aleksinac, Opstina
arr. 12:08
dep. 12:08
29.5 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:15
30 km
Nis, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
61 km
arr. 13:02
dep. 13:02
63 km
arr. 13:04
dep. 13:04
64 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 13:08
dep. 13:08
66 km
Belotinac, A.
arr. 13:11
dep. 13:11
68 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 13:14
dep. 13:14
70 km
Malosiste, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
72 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 13:24
dep. 13:24
76 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 13:25
dep. 13:25
77 km
Doljevac, P.
arr. 13:27
dep. 13:27
78 km
Kocane, Intersection
arr. 13:29
dep. 13:29
80 km
Kocane
arr. 13:31
dep. 13:31
81 km
Pukovac
arr. 13:35
dep. 13:35
83 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 13:38
dep. 13:38
85 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 13:41
dep. 13:41
88 km
Pecenjevce, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
93 km
Zivkovo, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
97 km
Priboj kod Leskovca
arr. 13:55
dep. 13:55
102 km
Zaluznje
arr. 13:57
dep. 13:57
104 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:01
dep. 14:01
107 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 14:06
dep. 14:06
110 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:10
112 km
Sokobanja - Leskovac timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
11:25 14:10 (02:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 11:25
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 11:29
dep. 11:29
2 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 11:30
dep. 11:30
3 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 11:32
dep. 11:32
5 km
Trubarevac, Intersection
arr. 11:39
dep. 11:39
10 km
Trubarevac, Vikend naselje
arr. 11:43
dep. 11:43
13 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 11:47
dep. 11:47
16 km
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 11:49
dep. 11:49
17 km
arr. 11:53
dep. 11:53
21 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 11:54
dep. 11:54
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:04
dep. 12:04
27 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:05
dep. 12:05
28 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 12:07
dep. 12:07
29 km
Aleksinac, Opstina
arr. 12:08
dep. 12:08
29.5 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:15
30 km
Nis, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
61 km
arr. 13:02
dep. 13:02
63 km
arr. 13:04
dep. 13:04
64 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 13:08
dep. 13:08
66 km
Belotinac, A.
arr. 13:11
dep. 13:11
68 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 13:14
dep. 13:14
70 km
Malosiste, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
72 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 13:24
dep. 13:24
76 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 13:25
dep. 13:25
77 km
Doljevac, P.
arr. 13:27
dep. 13:27
78 km
Kocane, Intersection
arr. 13:29
dep. 13:29
80 km
Kocane
arr. 13:31
dep. 13:31
81 km
Pukovac
arr. 13:35
dep. 13:35
83 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 13:38
dep. 13:38
85 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 13:41
dep. 13:41
88 km
Pecenjevce, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
93 km
Zivkovo, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
97 km
Priboj kod Leskovca
arr. 13:55
dep. 13:55
102 km
Zaluznje
arr. 13:57
dep. 13:57
104 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:01
dep. 14:01
107 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 14:06
dep. 14:06
110 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:10
112 km
Sokobanja - Leskovac timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
11:25 14:10 (02:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 11:25
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 11:29
dep. 11:29
2 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 11:30
dep. 11:30
3 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 11:32
dep. 11:32
5 km
Trubarevac, Intersection
arr. 11:39
dep. 11:39
10 km
Trubarevac, Vikend naselje
arr. 11:43
dep. 11:43
13 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 11:47
dep. 11:47
16 km
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 11:49
dep. 11:49
17 km
arr. 11:53
dep. 11:53
21 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 11:54
dep. 11:54
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:04
dep. 12:04
27 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:05
dep. 12:05
28 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 12:07
dep. 12:07
29 km
Aleksinac, Opstina
arr. 12:08
dep. 12:08
29.5 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:15
30 km
Nis, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
61 km
arr. 13:02
dep. 13:02
63 km
arr. 13:04
dep. 13:04
64 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 13:08
dep. 13:08
66 km
Belotinac, A.
arr. 13:11
dep. 13:11
68 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 13:14
dep. 13:14
70 km
Malosiste, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
72 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 13:24
dep. 13:24
76 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 13:25
dep. 13:25
77 km
Doljevac, P.
arr. 13:27
dep. 13:27
78 km
Kocane, Intersection
arr. 13:29
dep. 13:29
80 km
Kocane
arr. 13:31
dep. 13:31
81 km
Pukovac
arr. 13:35
dep. 13:35
83 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 13:38
dep. 13:38
85 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 13:41
dep. 13:41
88 km
Pecenjevce, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
93 km
Zivkovo, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
97 km
Priboj kod Leskovca
arr. 13:55
dep. 13:55
102 km
Zaluznje
arr. 13:57
dep. 13:57
104 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:01
dep. 14:01
107 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 14:06
dep. 14:06
110 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:10
112 km
Sokobanja - Leskovac timetable
Departures on: saturday, 26.10.2019.
11:25 14:10 (02:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 11:25
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 11:29
dep. 11:29
2 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 11:30
dep. 11:30
3 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 11:32
dep. 11:32
5 km
Trubarevac, Intersection
arr. 11:39
dep. 11:39
10 km
Trubarevac, Vikend naselje
arr. 11:43
dep. 11:43
13 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 11:47
dep. 11:47
16 km
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 11:49
dep. 11:49
17 km
arr. 11:53
dep. 11:53
21 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 11:54
dep. 11:54
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:04
dep. 12:04
27 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:05
dep. 12:05
28 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 12:07
dep. 12:07
29 km
Aleksinac, Opstina
arr. 12:08
dep. 12:08
29.5 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:15
30 km
Nis, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
61 km
arr. 13:02
dep. 13:02
63 km
arr. 13:04
dep. 13:04
64 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 13:08
dep. 13:08
66 km
Belotinac, A.
arr. 13:11
dep. 13:11
68 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 13:14
dep. 13:14
70 km
Malosiste, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
72 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 13:24
dep. 13:24
76 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 13:25
dep. 13:25
77 km
Doljevac, P.
arr. 13:27
dep. 13:27
78 km
Kocane, Intersection
arr. 13:29
dep. 13:29
80 km
Kocane
arr. 13:31
dep. 13:31
81 km
Pukovac
arr. 13:35
dep. 13:35
83 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 13:38
dep. 13:38
85 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 13:41
dep. 13:41
88 km
Pecenjevce, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
93 km
Zivkovo, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
97 km
Priboj kod Leskovca
arr. 13:55
dep. 13:55
102 km
Zaluznje
arr. 13:57
dep. 13:57
104 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:01
dep. 14:01
107 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 14:06
dep. 14:06
110 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:10
112 km
Sokobanja - Leskovac timetable
Departures on: sunday, 27.10.2019.
11:25 14:10 (02:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 11:25
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 11:29
dep. 11:29
2 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 11:30
dep. 11:30
3 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 11:32
dep. 11:32
5 km
Trubarevac, Intersection
arr. 11:39
dep. 11:39
10 km
Trubarevac, Vikend naselje
arr. 11:43
dep. 11:43
13 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 11:47
dep. 11:47
16 km
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 11:49
dep. 11:49
17 km
arr. 11:53
dep. 11:53
21 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 11:54
dep. 11:54
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:04
dep. 12:04
27 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:05
dep. 12:05
28 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 12:07
dep. 12:07
29 km
Aleksinac, Opstina
arr. 12:08
dep. 12:08
29.5 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:15
30 km
Nis, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
61 km
arr. 13:02
dep. 13:02
63 km
arr. 13:04
dep. 13:04
64 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 13:08
dep. 13:08
66 km
Belotinac, A.
arr. 13:11
dep. 13:11
68 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 13:14
dep. 13:14
70 km
Malosiste, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
72 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 13:24
dep. 13:24
76 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 13:25
dep. 13:25
77 km
Doljevac, P.
arr. 13:27
dep. 13:27
78 km
Kocane, Intersection
arr. 13:29
dep. 13:29
80 km
Kocane
arr. 13:31
dep. 13:31
81 km
Pukovac
arr. 13:35
dep. 13:35
83 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 13:38
dep. 13:38
85 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 13:41
dep. 13:41
88 km
Pecenjevce, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
93 km
Zivkovo, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
97 km
Priboj kod Leskovca
arr. 13:55
dep. 13:55
102 km
Zaluznje
arr. 13:57
dep. 13:57
104 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:01
dep. 14:01
107 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 14:06
dep. 14:06
110 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:10
112 km
Sokobanja - Leskovac timetable
Departures on: monday, 28.10.2019.
11:25 14:10 (02:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 11:25
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 11:29
dep. 11:29
2 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 11:30
dep. 11:30
3 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 11:32
dep. 11:32
5 km
Trubarevac, Intersection
arr. 11:39
dep. 11:39
10 km
Trubarevac, Vikend naselje
arr. 11:43
dep. 11:43
13 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 11:47
dep. 11:47
16 km
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 11:49
dep. 11:49
17 km
arr. 11:53
dep. 11:53
21 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 11:54
dep. 11:54
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:04
dep. 12:04
27 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:05
dep. 12:05
28 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 12:07
dep. 12:07
29 km
Aleksinac, Opstina
arr. 12:08
dep. 12:08
29.5 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:15
30 km
Nis, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
61 km
arr. 13:02
dep. 13:02
63 km
arr. 13:04
dep. 13:04
64 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 13:08
dep. 13:08
66 km
Belotinac, A.
arr. 13:11
dep. 13:11
68 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 13:14
dep. 13:14
70 km
Malosiste, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
72 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 13:24
dep. 13:24
76 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 13:25
dep. 13:25
77 km
Doljevac, P.
arr. 13:27
dep. 13:27
78 km
Kocane, Intersection
arr. 13:29
dep. 13:29
80 km
Kocane
arr. 13:31
dep. 13:31
81 km
Pukovac
arr. 13:35
dep. 13:35
83 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 13:38
dep. 13:38
85 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 13:41
dep. 13:41
88 km
Pecenjevce, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
93 km
Zivkovo, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
97 km
Priboj kod Leskovca
arr. 13:55
dep. 13:55
102 km
Zaluznje
arr. 13:57
dep. 13:57
104 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:01
dep. 14:01
107 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 14:06
dep. 14:06
110 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:10
112 km
Sokobanja - Leskovac timetable
Departures on: tuesday, 29.10.2019.
11:25 14:10 (02:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 11:25
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 11:29
dep. 11:29
2 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 11:30
dep. 11:30
3 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 11:32
dep. 11:32
5 km
Trubarevac, Intersection
arr. 11:39
dep. 11:39
10 km
Trubarevac, Vikend naselje
arr. 11:43
dep. 11:43
13 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 11:47
dep. 11:47
16 km
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 11:49
dep. 11:49
17 km
arr. 11:53
dep. 11:53
21 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 11:54
dep. 11:54
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:04
dep. 12:04
27 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:05
dep. 12:05
28 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 12:07
dep. 12:07
29 km
Aleksinac, Opstina
arr. 12:08
dep. 12:08
29.5 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:15
30 km
Nis, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
61 km
arr. 13:02
dep. 13:02
63 km
arr. 13:04
dep. 13:04
64 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 13:08
dep. 13:08
66 km
Belotinac, A.
arr. 13:11
dep. 13:11
68 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 13:14
dep. 13:14
70 km
Malosiste, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
72 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 13:24
dep. 13:24
76 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 13:25
dep. 13:25
77 km
Doljevac, P.
arr. 13:27
dep. 13:27
78 km
Kocane, Intersection
arr. 13:29
dep. 13:29
80 km
Kocane
arr. 13:31
dep. 13:31
81 km
Pukovac
arr. 13:35
dep. 13:35
83 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 13:38
dep. 13:38
85 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 13:41
dep. 13:41
88 km
Pecenjevce, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
93 km
Zivkovo, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
97 km
Priboj kod Leskovca
arr. 13:55
dep. 13:55
102 km
Zaluznje
arr. 13:57
dep. 13:57
104 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:01
dep. 14:01
107 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 14:06
dep. 14:06
110 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:10
112 km

Naselja Sokobanja i Leskovac su međusobno udaljena ~112 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 45min., a najduže 02h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sokobanja je u 11:25 h, dok je poslednji polazak u 11:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.