Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sokobanja - Belgrade (Beograd) timetable

monday, 17.01.2022.
07:50 11:13 (03:23)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 14.06.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 07:50
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 07:56
dep. 07:56
3.9 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 07:57
dep. 07:57
4.8 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 07:58
dep. 07:58
5.9 km
Trubarevac, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
8.4 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 08:09
dep. 08:09
15.9 km
Bovan kod Aleksinca, Motel Mali cvet
arr. 08:13
dep. 08:13
19.3 km
arr. 08:16
dep. 08:16
21.5 km
Subotinac, Kafana Mali izvor
arr. 08:17
dep. 08:17
21.9 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 08:19
dep. 08:19
22.8 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 08:23
dep. 08:23
25.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 08:24
dep. 08:24
25.6 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 08:26
dep. 08:26
26.2 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 11:05
dep. 11:05
238.4 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:13
242.1 km
09:10 13:20 (04:10)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.03.2022.
Days of service: Monday, Saturday.
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 09:10
Trubarevac, Intersection
arr. 09:24
dep. 09:24
10 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 09:32
dep. 09:32
16 km
Subotinac, Kafana Mali izvor
arr. 09:40
dep. 09:40
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 09:50
dep. 09:50
28 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:55
dep. 10:00
30 km
Razanj, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:27
53 km
Paracin, Bus station
arr. 10:57
dep. 10:59
83 km
Cuprija, Bus station
arr. 11:10
dep. 11:12
91 km
Jagodina, Bus station
arr. 11:23
dep. 11:25
101 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 13:20
235 km
Sokobanja - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: tuesday, 18.01.2022.
07:50 11:13 (03:23)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 14.06.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 07:50
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 07:56
dep. 07:56
3.9 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 07:57
dep. 07:57
4.8 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 07:58
dep. 07:58
5.9 km
Trubarevac, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
8.4 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 08:09
dep. 08:09
15.9 km
Bovan kod Aleksinca, Motel Mali cvet
arr. 08:13
dep. 08:13
19.3 km
arr. 08:16
dep. 08:16
21.5 km
Subotinac, Kafana Mali izvor
arr. 08:17
dep. 08:17
21.9 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 08:19
dep. 08:19
22.8 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 08:23
dep. 08:23
25.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 08:24
dep. 08:24
25.6 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 08:26
dep. 08:26
26.2 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 11:05
dep. 11:05
238.4 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:13
242.1 km
Sokobanja - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: wednesday, 19.01.2022.
07:50 11:13 (03:23)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 14.06.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 07:50
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 07:56
dep. 07:56
3.9 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 07:57
dep. 07:57
4.8 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 07:58
dep. 07:58
5.9 km
Trubarevac, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
8.4 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 08:09
dep. 08:09
15.9 km
Bovan kod Aleksinca, Motel Mali cvet
arr. 08:13
dep. 08:13
19.3 km
arr. 08:16
dep. 08:16
21.5 km
Subotinac, Kafana Mali izvor
arr. 08:17
dep. 08:17
21.9 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 08:19
dep. 08:19
22.8 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 08:23
dep. 08:23
25.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 08:24
dep. 08:24
25.6 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 08:26
dep. 08:26
26.2 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 11:05
dep. 11:05
238.4 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:13
242.1 km
Sokobanja - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: thursday, 20.01.2022.
07:50 11:13 (03:23)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 14.06.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 07:50
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 07:56
dep. 07:56
3.9 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 07:57
dep. 07:57
4.8 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 07:58
dep. 07:58
5.9 km
Trubarevac, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
8.4 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 08:09
dep. 08:09
15.9 km
Bovan kod Aleksinca, Motel Mali cvet
arr. 08:13
dep. 08:13
19.3 km
arr. 08:16
dep. 08:16
21.5 km
Subotinac, Kafana Mali izvor
arr. 08:17
dep. 08:17
21.9 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 08:19
dep. 08:19
22.8 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 08:23
dep. 08:23
25.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 08:24
dep. 08:24
25.6 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 08:26
dep. 08:26
26.2 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 11:05
dep. 11:05
238.4 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:13
242.1 km
Sokobanja - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: friday, 21.01.2022.
07:50 11:13 (03:23)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 14.06.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 07:50
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 07:56
dep. 07:56
3.9 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 07:57
dep. 07:57
4.8 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 07:58
dep. 07:58
5.9 km
Trubarevac, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
8.4 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 08:09
dep. 08:09
15.9 km
Bovan kod Aleksinca, Motel Mali cvet
arr. 08:13
dep. 08:13
19.3 km
arr. 08:16
dep. 08:16
21.5 km
Subotinac, Kafana Mali izvor
arr. 08:17
dep. 08:17
21.9 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 08:19
dep. 08:19
22.8 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 08:23
dep. 08:23
25.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 08:24
dep. 08:24
25.6 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 08:26
dep. 08:26
26.2 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 11:05
dep. 11:05
238.4 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:13
242.1 km
Sokobanja - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: saturday, 22.01.2022.
07:50 11:13 (03:23)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 14.06.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 07:50
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 07:56
dep. 07:56
3.9 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 07:57
dep. 07:57
4.8 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 07:58
dep. 07:58
5.9 km
Trubarevac, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
8.4 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 08:09
dep. 08:09
15.9 km
Bovan kod Aleksinca, Motel Mali cvet
arr. 08:13
dep. 08:13
19.3 km
arr. 08:16
dep. 08:16
21.5 km
Subotinac, Kafana Mali izvor
arr. 08:17
dep. 08:17
21.9 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 08:19
dep. 08:19
22.8 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 08:23
dep. 08:23
25.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 08:24
dep. 08:24
25.6 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 08:26
dep. 08:26
26.2 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 11:05
dep. 11:05
238.4 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:13
242.1 km
09:10 13:20 (04:10)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.03.2022.
Days of service: Monday, Saturday.
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 09:10
Trubarevac, Intersection
arr. 09:24
dep. 09:24
10 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 09:32
dep. 09:32
16 km
Subotinac, Kafana Mali izvor
arr. 09:40
dep. 09:40
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 09:50
dep. 09:50
28 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:55
dep. 10:00
30 km
Razanj, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:27
53 km
Paracin, Bus station
arr. 10:57
dep. 10:59
83 km
Cuprija, Bus station
arr. 11:10
dep. 11:12
91 km
Jagodina, Bus station
arr. 11:23
dep. 11:25
101 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 13:20
235 km

Naselja Sokobanja i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~241 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 23min., a najduže 04h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sokobanja je u 07:50 h, dok je poslednji polazak u 09:10 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Sokobanja - Belgrade (Beograd) iznosi od 8,99 EUR do 8,99 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.