Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sokobanja - Aleksinac timetable

tuesday, 29.11.2022.
05:25 06:13 (00:48)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 02.01.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 05:25
arr. 05:26
dep. 05:26
0.5 km
Sokobanja, Stara bolnica
arr. 05:27
dep. 05:27
0.9 km
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 05:31
dep. 05:31
3.9 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 05:32
dep. 05:32
4.8 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 05:34
dep. 05:34
5.9 km
Trubarevac, Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
8.4 km
Trubarevac, Vikend naselje
arr. 05:44
dep. 05:44
14.1 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 05:46
dep. 05:46
15.9 km
Bovan kod Aleksinca, Motel Mali cvet
arr. 05:50
dep. 05:50
19.3 km
arr. 05:53
dep. 05:53
21.5 km
Subotinac, Kafana Mali izvor
arr. 05:54
dep. 05:54
21.9 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 05:56
dep. 05:56
22.8 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 06:00
dep. 06:00
25.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:01
dep. 06:01
25.6 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 06:03
dep. 06:03
26.2 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 06:06
dep. 06:06
27.9 km
Aleksinac, Opstina
arr. 06:08
dep. 06:08
29.1 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:09
dep. 06:09
29.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:13
30.4 km
06:00 06:45 (00:45)
Bus stationZelena pijaca
The timetable is valid until: 30.06.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 06:00
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 06:04
dep. 06:04
3 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 06:05
dep. 06:05
4 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 06:08
dep. 06:08
6 km
Trubarevac, Intersection
arr. 06:14
dep. 06:14
10 km
Bovan kod Aleksinca, Bovansko Jezero
arr. 06:18
dep. 06:18
13 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:22
dep. 06:22
16 km
arr. 06:28
dep. 06:28
22 km
Subotinac, Kafana Mali izvor
arr. 06:29
dep. 06:29
22 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 06:30
dep. 06:30
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 06:38
dep. 06:38
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:39
dep. 06:39
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 06:40
dep. 06:40
28 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 06:43
dep. 06:43
30 km
Aleksinac, Opstina
arr. 06:44
dep. 06:44
30 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:45
30 km
07:00 07:50 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.06.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 07:00
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 07:05
dep. 07:05
3 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 07:07
dep. 07:07
4 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 07:10
dep. 07:10
5 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 07:12
dep. 07:12
6 km
Trubarevac, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
10 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:25
dep. 07:25
16 km
arr. 07:35
dep. 07:35
22 km
Subotinac, Kafana Mali izvor
arr. 07:36
dep. 07:36
22 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 07:37
dep. 07:37
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 07:40
dep. 07:40
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:41
dep. 07:41
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 07:42
dep. 07:42
28 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 07:45
dep. 07:45
30 km
Aleksinac, Opstina
arr. 07:46
dep. 07:46
30 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 07:47
dep. 07:47
30 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:50
30 km
08:53 09:40 (00:47)
Bus stationOpstina
The timetable is valid until: 30.06.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 08:53
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 09:00
dep. 09:00
3 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 09:02
dep. 09:02
4 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 09:05
dep. 09:05
5 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 09:07
dep. 09:07
6 km
Trubarevac, Intersection
arr. 09:10
dep. 09:10
10 km
Bovan kod Aleksinca, Bovansko Jezero
arr. 09:14
dep. 09:14
13 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 09:20
dep. 09:20
16 km
Subotinac, Kafana Mali izvor
arr. 09:30
dep. 09:30
22 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 09:31
dep. 09:31
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 09:36
dep. 09:36
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 09:37
dep. 09:37
28 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 09:38
dep. 09:38
30 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:40
30 km
Aleksinac, Opstina
arr. 09:40
30 km
09:10 09:55 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 02.01.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 09:10
Trubarevac, Intersection
arr. 09:24
dep. 09:24
10 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 09:32
dep. 09:32
16 km
Subotinac, Kafana Mali izvor
arr. 09:40
dep. 09:40
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 09:50
dep. 09:50
28 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:55
30 km
10:00 10:50 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.06.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 10:00
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 10:05
dep. 10:05
3 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 10:07
dep. 10:07
4 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 10:10
dep. 10:10
5 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 10:12
dep. 10:12
6 km
Trubarevac, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
10 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 10:25
dep. 10:25
16 km
arr. 10:35
dep. 10:35
22 km
Subotinac, Kafana Mali izvor
arr. 10:36
dep. 10:36
22 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 10:37
dep. 10:37
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 10:40
dep. 10:40
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 10:41
dep. 10:41
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 10:42
dep. 10:42
28 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 10:45
dep. 10:45
30 km
Aleksinac, Opstina
arr. 10:46
dep. 10:46
30 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 10:47
dep. 10:47
30 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:50
30 km
11:25 12:05 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 11:25
arr. 11:27
dep. 11:27
0.5 km
Sokobanja, Stara bolnica
arr. 11:29
dep. 11:29
1 km
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 11:31
dep. 11:31
2 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 11:32
dep. 11:32
3 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 11:34
dep. 11:34
5 km
Trubarevac, Intersection
arr. 11:38
dep. 11:38
10 km
Trubarevac, Vikend naselje
arr. 11:44
dep. 11:44
13 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 11:47
dep. 11:47
16 km
Bovan kod Aleksinca, Motel Mali cvet
arr. 11:51
dep. 11:51
17 km
arr. 11:54
dep. 11:54
21 km
Subotinac, Kafana Mali izvor
arr. 11:55
dep. 11:55
22 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 11:57
dep. 11:57
23 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 11:59
dep. 11:59
26 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:00
dep. 12:00
27 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:01
dep. 12:01
28 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 12:02
dep. 12:02
29 km
Aleksinac, Opstina
arr. 12:03
dep. 12:03
29.5 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 12:04
dep. 12:04
29.7 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:05
30 km
11:45 12:30 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.06.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 11:45
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 11:49
dep. 11:49
3 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 11:50
dep. 11:50
4 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 11:53
dep. 11:53
5 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 11:54
dep. 11:54
6 km
Trubarevac, Intersection
arr. 12:01
dep. 12:01
10 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:09
dep. 12:09
16 km
Bovan kod Aleksinca, Motel Mali cvet
arr. 12:11
dep. 12:11
17 km
arr. 12:15
dep. 12:15
22 km
Subotinac, Kafana Mali izvor
arr. 12:16
dep. 12:16
22 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 12:17
dep. 12:17
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:25
dep. 12:25
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:26
dep. 12:26
28 km
Aleksinac, Opstina
arr. 12:28
dep. 12:28
30 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 12:29
dep. 12:29
30 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:30
30 km
13:30 14:15 (00:45)
Bus stationZelena pijaca
The timetable is valid until: 30.06.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 13:30
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 13:34
dep. 13:34
3 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 13:35
dep. 13:35
4 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 13:38
dep. 13:38
6 km
Trubarevac, Intersection
arr. 13:44
dep. 13:44
10 km
Bovan kod Aleksinca, Bovansko Jezero
arr. 13:48
dep. 13:48
13 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:52
dep. 13:52
16 km
arr. 13:58
dep. 13:58
22 km
Subotinac, Kafana Mali izvor
arr. 13:59
dep. 13:59
22 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 14:00
dep. 14:00
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 14:08
dep. 14:08
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:09
dep. 14:09
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 14:10
dep. 14:10
28 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 14:13
dep. 14:13
30 km
Aleksinac, Opstina
arr. 14:14
dep. 14:14
30 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:15
30 km
13:45 14:35 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 02.01.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 13:45
arr. 13:47
dep. 13:47
0.5 km
Sokobanja, Stara bolnica
arr. 13:48
dep. 13:48
1 km
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 13:49
dep. 13:49
2 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 13:50
dep. 13:50
3 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 13:52
dep. 13:52
5 km
Trubarevac, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
10 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:07
dep. 14:07
16 km
Bovan kod Aleksinca, Motel Mali cvet
arr. 14:09
dep. 14:09
17 km
arr. 14:13
dep. 14:13
21 km
Subotinac, Kafana Mali izvor
arr. 14:14
dep. 14:14
22 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 14:15
dep. 14:15
23 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 14:23
dep. 14:23
26 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:24
dep. 14:24
27 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 14:25
dep. 14:25
28 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 14:28
dep. 14:28
29 km
Aleksinac, Opstina
arr. 14:29
dep. 14:29
29.5 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:30
dep. 14:30
29.7 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:35
30 km
15:10 16:00 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.06.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 15:10
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 15:15
dep. 15:15
3 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 15:17
dep. 15:17
4 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 15:20
dep. 15:20
5 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 15:22
dep. 15:22
6 km
Trubarevac, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
10 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:35
dep. 15:35
16 km
arr. 15:45
dep. 15:45
22 km
Subotinac, Kafana Mali izvor
arr. 15:46
dep. 15:46
22 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 15:47
dep. 15:47
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 15:48
dep. 15:48
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:49
dep. 15:49
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 15:50
dep. 15:50
28 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 15:53
dep. 15:53
30 km
Aleksinac, Opstina
arr. 15:54
dep. 15:54
30 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 15:55
dep. 15:55
30 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:00
30 km
17:00 17:45 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.06.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 17:00
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 17:04
dep. 17:04
3 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 17:05
dep. 17:05
4 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 17:08
dep. 17:08
5 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 17:09
dep. 17:09
6 km
Trubarevac, Intersection
arr. 17:16
dep. 17:16
10 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 17:24
dep. 17:24
16 km
arr. 17:30
dep. 17:30
22 km
Subotinac, Kafana Mali izvor
arr. 17:31
dep. 17:31
22 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 17:32
dep. 17:32
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 17:39
dep. 17:39
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 17:40
dep. 17:40
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 17:41
dep. 17:41
28 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 17:42
dep. 17:42
30 km
Aleksinac, Opstina
arr. 17:43
dep. 17:43
30 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 17:44
dep. 17:44
30 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:45
30 km
19:25 20:10 (00:45)
Bus stationZelena pijaca
The timetable is valid until: 30.06.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 19:25
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 19:29
dep. 19:29
3 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 19:30
dep. 19:30
4 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 19:32
dep. 19:32
5 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 19:33
dep. 19:33
6 km
Trubarevac, Intersection
arr. 19:39
dep. 19:39
10 km
Bovan kod Aleksinca, Bovansko Jezero
arr. 19:43
dep. 19:43
13 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 19:47
dep. 19:47
16 km
arr. 19:53
dep. 19:53
22 km
Subotinac, Kafana Mali izvor
arr. 19:54
dep. 19:54
22 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 19:55
dep. 19:55
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 20:03
dep. 20:03
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 20:04
dep. 20:04
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 20:05
dep. 20:05
28 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 20:08
dep. 20:08
30 km
Aleksinac, Opstina
arr. 20:09
dep. 20:09
30 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 20:10
30 km

Naselja Sokobanja i Aleksinac su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sokobanja je u 05:25 h, dok je poslednji polazak u 19:25 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Sokobanja - Aleksinac iznosi od 3,41 EUR do 3,42 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.