Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Sokobanja - Aleksinac timetable

sunday, 26.05.2019.
07:00 07:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 07:00
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 07:05
dep. 07:05
3 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 07:07
dep. 07:07
4 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 07:10
dep. 07:10
5 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 07:12
dep. 07:12
6 km
Trubarevac, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
10 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:25
dep. 07:25
16 km
arr. 07:35
dep. 07:35
22 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 07:36
dep. 07:36
22 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 07:37
dep. 07:37
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 07:40
dep. 07:40
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:41
dep. 07:41
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 07:42
dep. 07:42
28 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 07:45
dep. 07:45
30 km
Aleksinac, Opstina
arr. 07:46
dep. 07:46
30 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 07:47
dep. 07:47
30 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:50
30 km
09:10 09:55 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 09:10
Trubarevac, Intersection
arr. 09:24
dep. 09:24
10 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 09:32
dep. 09:32
16 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 09:40
dep. 09:40
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 09:50
dep. 09:50
28 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:55
30 km
10:00 10:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 10:00
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 10:05
dep. 10:05
3 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 10:07
dep. 10:07
4 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 10:10
dep. 10:10
5 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 10:12
dep. 10:12
6 km
Trubarevac, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
10 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 10:25
dep. 10:25
16 km
arr. 10:35
dep. 10:35
22 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 10:36
dep. 10:36
22 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 10:37
dep. 10:37
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 10:40
dep. 10:40
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 10:41
dep. 10:41
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 10:42
dep. 10:42
28 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 10:45
dep. 10:45
30 km
Aleksinac, Opstina
arr. 10:46
dep. 10:46
30 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 10:47
dep. 10:47
30 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:50
30 km
11:25 12:10 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 11:25
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 11:29
dep. 11:29
2 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 11:30
dep. 11:30
3 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 11:32
dep. 11:32
5 km
Trubarevac, Intersection
arr. 11:39
dep. 11:39
10 km
Trubarevac, Vikend naselje
arr. 11:43
dep. 11:43
13 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 11:47
dep. 11:47
16 km
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 11:49
dep. 11:49
17 km
arr. 11:53
dep. 11:53
21 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 11:54
dep. 11:54
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:04
dep. 12:04
27 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:05
dep. 12:05
28 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 12:07
dep. 12:07
29 km
Aleksinac, Opstina
arr. 12:08
dep. 12:08
29.5 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
30 km
13:45 14:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 13:45
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 13:49
dep. 13:49
3.9 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 13:50
dep. 13:50
4.8 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 13:52
dep. 13:52
5.9 km
Trubarevac, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
8.4 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:07
dep. 14:07
15.9 km
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 14:09
dep. 14:09
19.3 km
arr. 14:13
dep. 14:13
21.5 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 14:14
dep. 14:14
21.9 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 14:15
dep. 14:15
22.8 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 14:23
dep. 14:23
25.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:24
dep. 14:24
25.6 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 14:25
dep. 14:25
26.2 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 14:28
dep. 14:28
27.9 km
Aleksinac, Opstina
arr. 14:29
dep. 14:29
29.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:30
30.4 km
15:10 16:00 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 15:10
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 15:15
dep. 15:15
3 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 15:17
dep. 15:17
4 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 15:20
dep. 15:20
5 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 15:22
dep. 15:22
6 km
Trubarevac, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
10 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:35
dep. 15:35
16 km
arr. 15:45
dep. 15:45
22 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 15:46
dep. 15:46
22 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 15:47
dep. 15:47
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 15:48
dep. 15:48
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:49
dep. 15:49
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 15:50
dep. 15:50
28 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 15:53
dep. 15:53
30 km
Aleksinac, Opstina
arr. 15:54
dep. 15:54
30 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 15:55
dep. 15:55
30 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:00
30 km
17:00 17:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 17:00
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 17:04
dep. 17:04
3 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 17:05
dep. 17:05
4 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 17:08
dep. 17:08
5 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 17:09
dep. 17:09
6 km
Trubarevac, Intersection
arr. 17:16
dep. 17:16
10 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 17:24
dep. 17:24
16 km
arr. 17:30
dep. 17:30
22 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 17:31
dep. 17:31
22 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 17:32
dep. 17:32
22 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 17:39
dep. 17:39
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 17:40
dep. 17:40
28 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 17:41
dep. 17:41
28 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 17:42
dep. 17:42
30 km
Aleksinac, Opstina
arr. 17:43
dep. 17:43
30 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 17:44
dep. 17:44
30 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:45
30 km
18:00 18:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 18:00
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 18:06
dep. 18:06
3.9 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 18:07
dep. 18:07
4.8 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 18:09
dep. 18:09
5.9 km
Trubarevac, Intersection
arr. 18:13
dep. 18:13
8.4 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 18:22
dep. 18:22
15.9 km
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 18:26
dep. 18:26
19.3 km
arr. 18:29
dep. 18:29
21.5 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 18:30
dep. 18:30
21.9 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 18:32
dep. 18:32
22.8 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 18:36
dep. 18:36
25.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 18:37
dep. 18:37
25.6 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 18:39
dep. 18:39
26.2 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 18:42
dep. 18:42
27.9 km
Aleksinac, Opstina
arr. 18:44
dep. 18:44
29.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 18:50
30.4 km
20:05 20:55 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sokobanja, Bus station
dep. 20:05
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 20:11
dep. 20:11
3.9 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 20:12
dep. 20:12
4.8 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 20:14
dep. 20:14
5.9 km
Trubarevac, Intersection
arr. 20:18
dep. 20:18
8.4 km
Trubarevac, Vikend naselje
arr. 20:25
dep. 20:25
14 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 20:27
dep. 20:27
15.9 km
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 20:31
dep. 20:31
19.3 km
arr. 20:34
dep. 20:34
21.5 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 20:35
dep. 20:35
21.9 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 20:37
dep. 20:37
22.8 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 20:41
dep. 20:41
25.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 20:42
dep. 20:42
25.6 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 20:44
dep. 20:44
26.2 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 20:47
dep. 20:47
27.9 km
Aleksinac, Opstina
arr. 20:49
dep. 20:49
29.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:55
30.4 km

Naselja Sokobanja i Aleksinac su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sokobanja je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 20:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.