Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Smoljinac - Pozarevac timetable

wednesday, 20.11.2019.
07:35 08:00 (00:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smoljinac, Center
dep. 07:35
Smoljinac, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
3 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 07:46
dep. 07:46
7 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 07:51
dep. 07:51
10 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 07:52
dep. 07:52
11 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 07:53
dep. 07:53
12 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:55
dep. 07:55
14 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:57
dep. 07:57
15 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:00
17 km
12:06 12:25 (00:19)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smoljinac, Intersection
dep. 12:06
Salakovac, Dom kulture
arr. 12:10
dep. 12:10
4 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 12:13
dep. 12:13
7 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 12:15
dep. 12:15
8 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 12:17
dep. 12:17
9 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 12:20
dep. 12:20
11 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 12:23
dep. 12:23
12 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:25
14 km
13:30 14:15 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smoljinac, Center
dep. 13:30
Smoljinac, Intersection
arr. 13:55
dep. 13:55
9 km
Sapine, Dom kulture
arr. 13:40
dep. 13:50
6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 14:01
dep. 14:01
13 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 14:05
dep. 14:05
16 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 14:06
dep. 14:06
17 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 14:08
dep. 14:08
18 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 14:10
dep. 14:10
20 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 14:12
dep. 14:12
21 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:15
23 km
17:30 18:20 (00:50)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smoljinac, Center
dep. 17:30
Kasidol
arr. 17:35
dep. 17:35
3 km
Bare kod Pozarevca, II
arr. 17:37
dep. 17:37
5 km
Bare kod Pozarevca, I
arr. 17:45
dep. 17:45
7 km
Bare kod Pozarevca, Selo
arr. 17:41
dep. 17:41
6 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 17:50
dep. 17:50
10 km
Bratinac, S
arr. 17:55
dep. 17:55
13 km
Nabrde kod Pozarevca
arr. 17:57
dep. 17:57
15 km
Trnjane kod Pozarevca, R.J. Sampinjon
arr. 17:58
dep. 17:58
16 km
Trnjane kod Pozarevca, I (Ulaz)
arr. 18:00
dep. 18:00
16 km
Trnjane kod Pozarevca, II (Igraliste)
arr. 18:01
dep. 18:01
17 km
Trnjane kod Pozarevca, III (Izlaz)
arr. 18:02
dep. 18:02
18 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 18:05
dep. 18:05
19 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 18:08
dep. 18:08
22 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 18:10
dep. 18:10
23 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 18:12
dep. 18:12
24 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 18:15
dep. 18:15
26 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 18:17
dep. 18:17
27 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:20
29 km
Smoljinac - Pozarevac timetable
Departures on: thursday, 21.11.2019.
07:35 08:00 (00:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smoljinac, Center
dep. 07:35
Smoljinac, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
3 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 07:46
dep. 07:46
7 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 07:51
dep. 07:51
10 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 07:52
dep. 07:52
11 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 07:53
dep. 07:53
12 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:55
dep. 07:55
14 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:57
dep. 07:57
15 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:00
17 km
12:06 12:25 (00:19)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smoljinac, Intersection
dep. 12:06
Salakovac, Dom kulture
arr. 12:10
dep. 12:10
4 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 12:13
dep. 12:13
7 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 12:15
dep. 12:15
8 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 12:17
dep. 12:17
9 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 12:20
dep. 12:20
11 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 12:23
dep. 12:23
12 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:25
14 km
13:30 14:15 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smoljinac, Center
dep. 13:30
Smoljinac, Intersection
arr. 13:55
dep. 13:55
9 km
Sapine, Dom kulture
arr. 13:40
dep. 13:50
6 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 14:01
dep. 14:01
13 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 14:05
dep. 14:05
16 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 14:06
dep. 14:06
17 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 14:08
dep. 14:08
18 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 14:10
dep. 14:10
20 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 14:12
dep. 14:12
21 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:15
23 km
17:30 18:20 (00:50)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smoljinac, Center
dep. 17:30
Kasidol
arr. 17:35
dep. 17:35
3 km
Bare kod Pozarevca, II
arr. 17:37
dep. 17:37
5 km
Bare kod Pozarevca, I
arr. 17:45
dep. 17:45
7 km
Bare kod Pozarevca, Selo
arr. 17:41
dep. 17:41
6 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 17:50
dep. 17:50
10 km
Bratinac, S
arr. 17:55
dep. 17:55
13 km
Nabrde kod Pozarevca
arr. 17:57
dep. 17:57
15 km
Trnjane kod Pozarevca, R.J. Sampinjon
arr. 17:58
dep. 17:58
16 km
Trnjane kod Pozarevca, I (Ulaz)
arr. 18:00
dep. 18:00
16 km
Trnjane kod Pozarevca, II (Igraliste)
arr. 18:01
dep. 18:01
17 km
Trnjane kod Pozarevca, III (Izlaz)
arr. 18:02
dep. 18:02
18 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 18:05
dep. 18:05
19 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 18:08
dep. 18:08
22 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 18:10
dep. 18:10
23 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 18:12
dep. 18:12
24 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 18:15
dep. 18:15
26 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 18:17
dep. 18:17
27 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:20
29 km

Naselja Smoljinac i Pozarevac su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 19min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Smoljinac je u 07:35 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.