Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Smederevska Palanka - Velika Plana timetable

thursday, 16.08.2018.
05:40 05:51 (00:11)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 05:40
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 05:46
dep. 05:47
7 km
Velika Plana, Railway station
arr. 05:51
13 km
05:40 06:05 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 05:40
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 05:42
dep. 05:42
1 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 05:44
dep. 05:44
2 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 05:48
dep. 05:48
4 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 05:52
dep. 05:52
6 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 05:54
dep. 05:54
7 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 05:56
dep. 05:56
8 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 05:58
dep. 05:58
9 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 06:01
dep. 06:01
10 km
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 06:03
dep. 06:03
11 km
Velika Plana, Bus station
arr. 06:05
12 km
06:00 06:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 06:00
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 06:01
dep. 06:01
0.5 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 06:06
dep. 06:06
2 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 06:09
dep. 06:09
4 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 06:11
dep. 06:11
6 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 06:13
dep. 06:13
7 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
8 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 06:19
dep. 06:19
9 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 06:21
dep. 06:21
10 km
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 06:23
dep. 06:23
11 km
Velika Plana, Bus station
arr. 06:25
12 km
06:40 07:05 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 06:40
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 06:42
dep. 06:42
1 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 06:44
dep. 06:44
2 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 06:48
dep. 06:48
4 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 06:52
dep. 06:52
6 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 06:54
dep. 06:54
7 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 06:56
dep. 06:56
8 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 06:58
dep. 06:58
9 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 07:01
dep. 07:01
10 km
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 07:03
dep. 07:03
11 km
Velika Plana, Bus station
arr. 07:05
12 km
07:00 07:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 07:00
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 07:01
dep. 07:01
0.5 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 07:06
dep. 07:06
2 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 07:09
dep. 07:09
4 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 07:11
dep. 07:11
6 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 07:13
dep. 07:13
7 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
8 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 07:19
dep. 07:19
9 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 07:21
dep. 07:21
10 km
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 07:23
dep. 07:23
11 km
Velika Plana, Bus station
arr. 07:25
12 km
07:40 08:05 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 07:40
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 07:44
dep. 07:44
0.8 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 07:47
dep. 07:47
1.9 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 07:49
dep. 07:49
3.4 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 07:52
dep. 07:52
5.1 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 07:55
dep. 07:55
6.5 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 07:57
dep. 07:57
7.9 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 07:59
dep. 07:59
8.8 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 08:01
dep. 08:01
10.4 km
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 08:03
dep. 08:03
11 km
Velika Plana, Bus station
arr. 08:05
12.1 km
08:00 08:27 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 08:00
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 08:01
dep. 08:01
0.5 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 08:05
dep. 08:05
2 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 08:09
dep. 08:09
4 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 08:13
dep. 08:13
6 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 08:16
dep. 08:16
7 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 08:18
dep. 08:18
8 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 08:20
dep. 08:20
9 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 08:23
dep. 08:23
10 km
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 08:25
dep. 08:25
11 km
Velika Plana, Bus station
arr. 08:27
12 km
08:08 08:16 (00:08)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 08:08
Velika Plana, Railway station
arr. 08:16
13 km
08:30 08:54 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 08:30
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 08:31
dep. 08:31
0.5 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 08:32
dep. 08:32
1 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 08:34
dep. 08:34
2 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 08:38
dep. 08:38
4 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 08:42
dep. 08:42
6 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 08:44
dep. 08:44
7 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 08:46
dep. 08:46
8 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 08:48
dep. 08:48
9 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 08:50
dep. 08:50
10 km
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 08:52
dep. 08:52
11 km
Velika Plana, Bus station
arr. 08:54
12 km
09:00 09:22 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 09:00
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 09:01
dep. 09:01
0.5 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 09:02
dep. 09:02
1 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 09:04
dep. 09:04
2 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 09:07
dep. 09:07
4 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 09:10
dep. 09:10
6 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 09:12
dep. 09:12
7 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 09:14
dep. 09:14
8 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 09:16
dep. 09:16
9 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 09:18
dep. 09:18
10 km
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 09:20
dep. 09:20
11 km
Velika Plana, Bus station
arr. 09:22
12 km
09:13 09:24 (00:11)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 09:13
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 09:19
dep. 09:20
7 km
Velika Plana, Railway station
arr. 09:24
13 km
09:35 10:00 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 09:35
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 09:37
dep. 09:37
1 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 09:39
dep. 09:39
2 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 09:43
dep. 09:43
4 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 09:47
dep. 09:47
6 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 09:49
dep. 09:49
7 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 09:51
dep. 09:51
8 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 09:53
dep. 09:53
9 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 09:56
dep. 09:56
10 km
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 09:58
dep. 09:58
11 km
Velika Plana, Bus station
arr. 10:00
12 km
10:15 10:40 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 10:15
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 10:16
dep. 10:16
0.5 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 10:17
dep. 10:17
1 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 10:21
dep. 10:21
2 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 10:24
dep. 10:24
4 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 10:26
dep. 10:26
6 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 10:28
dep. 10:28
7 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 10:30
dep. 10:30
8 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 10:34
dep. 10:34
9 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 10:36
dep. 10:36
10 km
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 10:38
dep. 10:38
11 km
Velika Plana, Bus station
arr. 10:40
12 km
10:26 10:35 (00:09)
Railway station
The timetable is valid until: 17.09.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 10:26
Velika Plana, Railway station
arr. 10:35
13 km
10:30 10:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 10:30
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 10:32
dep. 10:32
1 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 10:34
dep. 10:34
2 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 10:38
dep. 10:38
4 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 10:42
dep. 10:42
6 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 10:44
dep. 10:44
7 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 10:46
dep. 10:46
8 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 10:48
dep. 10:48
9 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 10:51
dep. 10:51
10 km
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 10:53
dep. 10:53
11 km
Velika Plana, Bus station
arr. 10:55
12 km
11:00 11:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 11:00
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 11:01
dep. 11:01
0.5 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 11:06
dep. 11:06
2 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 11:09
dep. 11:09
4 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 11:11
dep. 11:11
6 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 11:13
dep. 11:13
7 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 11:15
dep. 11:15
8 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 11:19
dep. 11:19
9 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 11:21
dep. 11:21
10 km
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 11:23
dep. 11:23
11 km
Velika Plana, Bus station
arr. 11:25
12 km
12:00 12:28 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 12:00
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 12:01
dep. 12:01
0.5 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 12:05
dep. 12:05
2 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 12:09
dep. 12:09
4 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 12:13
dep. 12:13
6 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 12:16
dep. 12:16
7 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 12:19
dep. 12:19
8 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 12:21
dep. 12:21
9 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 12:24
dep. 12:24
10 km
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 12:26
dep. 12:26
11 km
Velika Plana, Bus station
arr. 12:28
12 km
12:30 12:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 12:30
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 12:31
dep. 12:31
0.5 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 12:36
dep. 12:36
2 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 12:39
dep. 12:39
4 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 12:41
dep. 12:41
6 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 12:43
dep. 12:43
7 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 12:45
dep. 12:45
8 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 12:49
dep. 12:49
9 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 12:51
dep. 12:51
10 km
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 12:53
dep. 12:53
11 km
Velika Plana, Bus station
arr. 12:55
12 km
13:00 13:24 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 13:00
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 13:01
dep. 13:01
0.5 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 13:02
dep. 13:02
1 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 13:04
dep. 13:04
2 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 13:08
dep. 13:08
4 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 13:12
dep. 13:12
6 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 13:14
dep. 13:14
7 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 13:16
dep. 13:16
8 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 13:18
dep. 13:18
9 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 13:20
dep. 13:20
10 km
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
11 km
Velika Plana, Bus station
arr. 13:24
12 km
13:15 13:40 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 13:15
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 13:17
dep. 13:17
1 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 13:19
dep. 13:19
2 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 13:23
dep. 13:23
4 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 13:27
dep. 13:27
6 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 13:29
dep. 13:29
7 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 13:31
dep. 13:31
8 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 13:33
dep. 13:33
9 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 13:36
dep. 13:36
10 km
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 13:38
dep. 13:38
11 km
Velika Plana, Bus station
arr. 13:40
12 km
13:45 14:10 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 13:45
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 13:46
dep. 13:46
0.5 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 13:47
dep. 13:47
1 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 13:51
dep. 13:51
2 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 13:54
dep. 13:54
4 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 13:56
dep. 13:56
6 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 13:58
dep. 13:58
7 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 14:00
dep. 14:00
8 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 14:04
dep. 14:04
9 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 14:06
dep. 14:06
10 km
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 14:08
dep. 14:08
11 km
Velika Plana, Bus station
arr. 14:10
12 km
14:26 14:37 (00:11)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 14:26
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 14:32
dep. 14:33
7 km
Velika Plana, Railway station
arr. 14:37
13 km
14:30 14:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 14:30
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 14:38
dep. 14:38
4 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 14:42
dep. 14:42
6 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 14:44
dep. 14:44
7 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 14:46
dep. 14:46
8 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 14:48
dep. 14:48
9 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 14:51
dep. 14:51
10 km
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 14:53
dep. 14:53
11 km
Velika Plana, Bus station
arr. 14:55
12 km
15:05 15:30 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 15:05
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 15:06
dep. 15:06
0.5 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 15:07
dep. 15:07
1 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 15:11
dep. 15:11
2 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 15:14
dep. 15:14
4 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 15:16
dep. 15:16
6 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 15:18
dep. 15:18
7 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
8 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 15:24
dep. 15:24
9 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 15:26
dep. 15:26
10 km
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 15:28
dep. 15:28
11 km
Velika Plana, Bus station
arr. 15:30
12 km
15:10 15:35 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 15:10
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 15:12
dep. 15:12
1 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 15:14
dep. 15:14
2 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 15:18
dep. 15:18
4 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 15:22
dep. 15:22
6 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 15:24
dep. 15:24
7 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 15:26
dep. 15:26
8 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 15:28
dep. 15:28
9 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 15:31
dep. 15:31
10 km
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 15:33
dep. 15:33
11 km
Velika Plana, Bus station
arr. 15:35
12 km
16:00 16:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 16:00
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 16:01
dep. 16:01
0.5 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 16:02
dep. 16:02
1 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 16:06
dep. 16:06
2 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 16:09
dep. 16:09
4 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 16:11
dep. 16:11
6 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 16:13
dep. 16:13
7 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 16:15
dep. 16:15
8 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 16:19
dep. 16:19
9 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 16:21
dep. 16:21
10 km
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 16:23
dep. 16:23
11 km
Velika Plana, Bus station
arr. 16:25
12 km
17:01 17:19 (00:18)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 17:01
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 17:14
dep. 17:15
7 km
Velika Plana, Railway station
arr. 17:19
13 km
17:10 17:35 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 17:10
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 17:12
dep. 17:12
1 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 17:14
dep. 17:14
2 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 17:18
dep. 17:18
4 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 17:22
dep. 17:22
6 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 17:24
dep. 17:24
7 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 17:26
dep. 17:26
8 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 17:28
dep. 17:28
9 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 17:31
dep. 17:31
10 km
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 17:33
dep. 17:33
11 km
Velika Plana, Bus station
arr. 17:35
12 km
18:15 18:40 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 18:15
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 18:16
dep. 18:16
0.5 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 18:17
dep. 18:17
1 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 18:21
dep. 18:21
2 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 18:24
dep. 18:24
4 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 18:26
dep. 18:26
6 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 18:28
dep. 18:28
7 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 18:30
dep. 18:30
8 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 18:34
dep. 18:34
9 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 18:36
dep. 18:36
10 km
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 18:38
dep. 18:38
11 km
Velika Plana, Bus station
arr. 18:40
12 km
18:44 18:53 (00:09)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 18:44
Velika Plana, Railway station
arr. 18:53
13 km
19:30 19:59 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 19:30
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 19:31
dep. 19:31
0.5 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 19:32
dep. 19:32
1 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 19:35
dep. 19:35
2 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 19:39
dep. 19:39
4 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 19:43
dep. 19:43
6 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 19:45
dep. 19:45
7 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 19:48
dep. 19:48
8 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 19:50
dep. 19:50
9 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 19:53
dep. 19:53
10 km
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 19:56
dep. 19:56
11 km
Velika Plana, Bus station
arr. 19:59
12 km
19:42 19:51 (00:09)
Railway station
The timetable is valid until: 01.10.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 19:42
Velika Plana, Railway station
arr. 19:51
13 km
20:00 20:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 20:00
Smederevska Palanka, Gitarić
arr. 20:01
dep. 20:01
0.5 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 20:02
dep. 20:02
1 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 20:06
dep. 20:06
2 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Put
arr. 20:09
dep. 20:09
4 km
Bresje (Velika Plana), Račanski Put
arr. 20:11
dep. 20:11
6 km
Bresje (Velika Plana), Petica
arr. 20:13
dep. 20:13
7 km
Bresje (Velika Plana), Dom
arr. 20:15
dep. 20:15
8 km
Velika Plana, Bukovička Ćuprija
arr. 20:19
dep. 20:19
9 km
Velika Plana, Stara Opština
arr. 20:21
dep. 20:21
10 km
Velika Plana, Vatrogasni Dom
arr. 20:23
dep. 20:23
11 km
Velika Plana, Bus station
arr. 20:25
12 km
21:27 21:38 (00:11)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 21:27
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 21:33
dep. 21:34
7 km
Velika Plana, Railway station
arr. 21:38
13 km

Naselja Smederevska Palanka i Velika Plana su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 08min., a najduže 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Smederevska Palanka je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 21:27 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.