Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Smederevska Palanka - Trnovce kod Velike Plane timetable

monday, 24.02.2020.
05:30 06:04 (00:34)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 05:30
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Krnjevo, Ravnjak
arr. 05:38
dep. 05:38
5 km
Krnjevo, Intersection
arr. 05:43
dep. 05:43
8 km
Krnjevo, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
9 km
Krnjevo, Center
arr. 05:48
dep. 05:48
10 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 05:50
dep. 05:50
11 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 05:55
dep. 05:55
13 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 06:02
dep. 06:02
15 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 06:04
16 km
11:00 11:34 (00:34)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 11:00
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Krnjevo, Ravnjak
arr. 11:08
dep. 11:08
5 km
Krnjevo, Intersection
arr. 11:13
dep. 11:13
8 km
Krnjevo, 1
arr. 11:15
dep. 11:15
9 km
Krnjevo, Center
arr. 11:18
dep. 11:18
10 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 11:20
dep. 11:20
11 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 11:25
dep. 11:25
13 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 11:32
dep. 11:32
15 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 11:34
16 km
15:15 15:45 (00:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 15:15
Smederevska Palanka, Gitaric
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Smederevska Palanka, Kudrec
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Krnjevo, Ravnjak
arr. 15:25
dep. 15:25
5 km
Krnjevo, Vojska
arr. 15:30
dep. 15:30
8 km
Krnjevo, Zvezda
arr. 15:32
dep. 15:32
9 km
Krnjevo, Center
arr. 15:34
dep. 15:34
10 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 15:36
dep. 15:36
11 km
Krnjevo, Navip
arr. 15:38
dep. 15:38
12 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 15:40
dep. 15:40
13 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 15:43
dep. 15:43
15 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 15:45
16 km
19:00 19:30 (00:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 19:00
Smederevska Palanka, Gitaric
arr. 19:01
dep. 19:01
0.5 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 19:02
dep. 19:02
1 km
Smederevska Palanka, Kudrec
arr. 19:06
dep. 19:06
3 km
Krnjevo, Ravnjak
arr. 19:10
dep. 19:10
5 km
Krnjevo, Vojska
arr. 19:15
dep. 19:15
8 km
Krnjevo, Zvezda
arr. 19:17
dep. 19:17
9 km
Krnjevo, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
10 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 19:21
dep. 19:21
11 km
Krnjevo, Navip
arr. 19:23
dep. 19:23
12 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 19:25
dep. 19:25
13 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 19:28
dep. 19:28
15 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 19:30
16 km
Smederevska Palanka - Trnovce kod Velike Plane timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
05:30 06:04 (00:34)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 05:30
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Krnjevo, Ravnjak
arr. 05:38
dep. 05:38
5 km
Krnjevo, Intersection
arr. 05:43
dep. 05:43
8 km
Krnjevo, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
9 km
Krnjevo, Center
arr. 05:48
dep. 05:48
10 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 05:50
dep. 05:50
11 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 05:55
dep. 05:55
13 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 06:02
dep. 06:02
15 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 06:04
16 km
11:00 11:34 (00:34)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 11:00
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Krnjevo, Ravnjak
arr. 11:08
dep. 11:08
5 km
Krnjevo, Intersection
arr. 11:13
dep. 11:13
8 km
Krnjevo, 1
arr. 11:15
dep. 11:15
9 km
Krnjevo, Center
arr. 11:18
dep. 11:18
10 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 11:20
dep. 11:20
11 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 11:25
dep. 11:25
13 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 11:32
dep. 11:32
15 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 11:34
16 km
15:15 15:45 (00:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 15:15
Smederevska Palanka, Gitaric
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Smederevska Palanka, Kudrec
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Krnjevo, Ravnjak
arr. 15:25
dep. 15:25
5 km
Krnjevo, Vojska
arr. 15:30
dep. 15:30
8 km
Krnjevo, Zvezda
arr. 15:32
dep. 15:32
9 km
Krnjevo, Center
arr. 15:34
dep. 15:34
10 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 15:36
dep. 15:36
11 km
Krnjevo, Navip
arr. 15:38
dep. 15:38
12 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 15:40
dep. 15:40
13 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 15:43
dep. 15:43
15 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 15:45
16 km
19:00 19:30 (00:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 19:00
Smederevska Palanka, Gitaric
arr. 19:01
dep. 19:01
0.5 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 19:02
dep. 19:02
1 km
Smederevska Palanka, Kudrec
arr. 19:06
dep. 19:06
3 km
Krnjevo, Ravnjak
arr. 19:10
dep. 19:10
5 km
Krnjevo, Vojska
arr. 19:15
dep. 19:15
8 km
Krnjevo, Zvezda
arr. 19:17
dep. 19:17
9 km
Krnjevo, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
10 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 19:21
dep. 19:21
11 km
Krnjevo, Navip
arr. 19:23
dep. 19:23
12 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 19:25
dep. 19:25
13 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 19:28
dep. 19:28
15 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 19:30
16 km

Naselja Smederevska Palanka i Trnovce kod Velike Plane su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 34min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Smederevska Palanka je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.