Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Smederevska Palanka - Topola timetable

tuesday, 19.02.2019.
06:20 07:16 (00:56)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 06:20
Pridvorice, Ratarski Put
arr. 06:26
dep. 06:26
4 km
Pridvorice
arr. 06:28
dep. 06:28
5.1 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Stankovići
arr. 06:29
dep. 06:29
5.9 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
7.4 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 06:33
dep. 06:33
8 km
Mramorac, Intersection
arr. 06:36
dep. 06:36
9.5 km
Basin, Center
arr. 06:40
dep. 06:40
11.8 km
Kloka, Intersection
arr. 06:44
dep. 06:44
14.1 km
Kloka, Dom
arr. 06:47
dep. 06:47
16.2 km
Natalinci, Sepacki put
arr. 06:52
dep. 06:52
19.6 km
Junkovac kod Topole, II
arr. 07:02
dep. 07:02
25.5 km
Junkovac kod Topole, I
arr. 07:04
dep. 07:04
26.8 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 07:06
dep. 07:06
28.3 km
Zabare kod Topole
arr. 07:08
dep. 07:08
29.6 km
Topola, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
33.9 km
Topola, Stara autobuska stanica
arr. 07:16
34.6 km
13:15 14:10 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 13:15
Pridvorice, Ratarski Put
arr. 13:21
dep. 13:21
4 km
Pridvorice
arr. 13:23
dep. 13:23
5.1 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Stankovići
arr. 13:24
dep. 13:24
5.9 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
7.4 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 13:28
dep. 13:28
8 km
Mramorac, Intersection
arr. 13:31
dep. 13:31
9.5 km
Basin, Center
arr. 13:35
dep. 13:35
11.8 km
Kloka, Intersection
arr. 13:39
dep. 13:39
14.1 km
Kloka, Dom
arr. 13:42
dep. 13:42
16.2 km
Natalinci, Sepacki put
arr. 13:47
dep. 13:47
19.6 km
Junkovac kod Topole, II
arr. 13:57
dep. 13:57
25.5 km
Junkovac kod Topole, I
arr. 13:59
dep. 13:59
26.8 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 14:01
dep. 14:01
28.3 km
Zabare kod Topole
arr. 14:03
dep. 14:03
29.6 km
Topola, Bus station
arr. 14:10
33.9 km
15:15 16:10 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 15:15
Pridvorice, Ratarski Put
arr. 15:21
dep. 15:21
4 km
Pridvorice
arr. 15:23
dep. 15:23
5.1 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Stankovići
arr. 15:24
dep. 15:24
5.9 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 15:26
dep. 15:26
7.4 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 15:28
dep. 15:28
8 km
Mramorac, Intersection
arr. 15:31
dep. 15:31
9.5 km
Basin, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
11.8 km
Kloka, Intersection
arr. 15:39
dep. 15:39
14.1 km
Kloka, Dom
arr. 15:42
dep. 15:42
16.2 km
Natalinci, Sepacki put
arr. 15:47
dep. 15:47
19.6 km
Junkovac kod Topole, II
arr. 15:57
dep. 15:57
25.5 km
Junkovac kod Topole, I
arr. 15:59
dep. 15:59
26.8 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 16:01
dep. 16:01
28.3 km
Zabare kod Topole
arr. 16:03
dep. 16:03
29.6 km
Topola, Bus station
arr. 16:10
33.9 km
19:30 20:25 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 19:30
Pridvorice, Ratarski Put
arr. 19:36
dep. 19:36
4 km
Pridvorice
arr. 19:38
dep. 19:38
5.1 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Stankovići
arr. 19:39
dep. 19:39
5.9 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 19:41
dep. 19:41
7.4 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 19:43
dep. 19:43
8 km
Mramorac, Intersection
arr. 19:46
dep. 19:46
9.5 km
Basin, Center
arr. 19:50
dep. 19:50
11.8 km
Kloka, Intersection
arr. 19:54
dep. 19:54
14.1 km
Kloka, Dom
arr. 19:57
dep. 19:57
16.2 km
Natalinci, Sepacki put
arr. 20:02
dep. 20:02
19.6 km
Junkovac kod Topole, II
arr. 20:12
dep. 20:12
25.5 km
Junkovac kod Topole, I
arr. 20:14
dep. 20:14
26.8 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 20:16
dep. 20:16
28.3 km
Zabare kod Topole
arr. 20:18
dep. 20:18
29.6 km
Topola, Bus station
arr. 20:25
33.9 km
 
Departures on: wednesday, 20.02.2019.
06:20 07:16 (00:56)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 06:20
Pridvorice, Ratarski Put
arr. 06:26
dep. 06:26
4 km
Pridvorice
arr. 06:28
dep. 06:28
5.1 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Stankovići
arr. 06:29
dep. 06:29
5.9 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
7.4 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 06:33
dep. 06:33
8 km
Mramorac, Intersection
arr. 06:36
dep. 06:36
9.5 km
Basin, Center
arr. 06:40
dep. 06:40
11.8 km
Kloka, Intersection
arr. 06:44
dep. 06:44
14.1 km
Kloka, Dom
arr. 06:47
dep. 06:47
16.2 km
Natalinci, Sepacki put
arr. 06:52
dep. 06:52
19.6 km
Junkovac kod Topole, II
arr. 07:02
dep. 07:02
25.5 km
Junkovac kod Topole, I
arr. 07:04
dep. 07:04
26.8 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 07:06
dep. 07:06
28.3 km
Zabare kod Topole
arr. 07:08
dep. 07:08
29.6 km
Topola, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
33.9 km
Topola, Stara autobuska stanica
arr. 07:16
34.6 km
13:15 14:10 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 13:15
Pridvorice, Ratarski Put
arr. 13:21
dep. 13:21
4 km
Pridvorice
arr. 13:23
dep. 13:23
5.1 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Stankovići
arr. 13:24
dep. 13:24
5.9 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
7.4 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 13:28
dep. 13:28
8 km
Mramorac, Intersection
arr. 13:31
dep. 13:31
9.5 km
Basin, Center
arr. 13:35
dep. 13:35
11.8 km
Kloka, Intersection
arr. 13:39
dep. 13:39
14.1 km
Kloka, Dom
arr. 13:42
dep. 13:42
16.2 km
Natalinci, Sepacki put
arr. 13:47
dep. 13:47
19.6 km
Junkovac kod Topole, II
arr. 13:57
dep. 13:57
25.5 km
Junkovac kod Topole, I
arr. 13:59
dep. 13:59
26.8 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 14:01
dep. 14:01
28.3 km
Zabare kod Topole
arr. 14:03
dep. 14:03
29.6 km
Topola, Bus station
arr. 14:10
33.9 km
15:15 16:10 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 15:15
Pridvorice, Ratarski Put
arr. 15:21
dep. 15:21
4 km
Pridvorice
arr. 15:23
dep. 15:23
5.1 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Stankovići
arr. 15:24
dep. 15:24
5.9 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 15:26
dep. 15:26
7.4 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 15:28
dep. 15:28
8 km
Mramorac, Intersection
arr. 15:31
dep. 15:31
9.5 km
Basin, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
11.8 km
Kloka, Intersection
arr. 15:39
dep. 15:39
14.1 km
Kloka, Dom
arr. 15:42
dep. 15:42
16.2 km
Natalinci, Sepacki put
arr. 15:47
dep. 15:47
19.6 km
Junkovac kod Topole, II
arr. 15:57
dep. 15:57
25.5 km
Junkovac kod Topole, I
arr. 15:59
dep. 15:59
26.8 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 16:01
dep. 16:01
28.3 km
Zabare kod Topole
arr. 16:03
dep. 16:03
29.6 km
Topola, Bus station
arr. 16:10
33.9 km
19:30 20:25 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 19:30
Pridvorice, Ratarski Put
arr. 19:36
dep. 19:36
4 km
Pridvorice
arr. 19:38
dep. 19:38
5.1 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Stankovići
arr. 19:39
dep. 19:39
5.9 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 19:41
dep. 19:41
7.4 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 19:43
dep. 19:43
8 km
Mramorac, Intersection
arr. 19:46
dep. 19:46
9.5 km
Basin, Center
arr. 19:50
dep. 19:50
11.8 km
Kloka, Intersection
arr. 19:54
dep. 19:54
14.1 km
Kloka, Dom
arr. 19:57
dep. 19:57
16.2 km
Natalinci, Sepacki put
arr. 20:02
dep. 20:02
19.6 km
Junkovac kod Topole, II
arr. 20:12
dep. 20:12
25.5 km
Junkovac kod Topole, I
arr. 20:14
dep. 20:14
26.8 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 20:16
dep. 20:16
28.3 km
Zabare kod Topole
arr. 20:18
dep. 20:18
29.6 km
Topola, Bus station
arr. 20:25
33.9 km

Naselja Smederevska Palanka i Topola su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 56min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Smederevska Palanka je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.