Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Smederevska Palanka - Selevac timetable

sunday, 12.07.2020.
05:30 06:07 (00:37)
Bus stationLazici kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 05:30
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Glibovac, Cekići
arr. 05:34
dep. 05:34
2 km
Glibovac, Intersection
arr. 05:35
dep. 05:35
2.5 km
Glibovac, Dvojka
arr. 05:37
dep. 05:37
4 km
Azanja, Stublina
arr. 05:41
dep. 05:41
7 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 05:43
dep. 05:43
8 km
Azanja, Bus station
arr. 05:48
dep. 05:48
10 km
Azanja, Ulici
arr. 05:54
dep. 05:54
12 km
Selevac, Šupa
arr. 06:01
dep. 06:01
17 km
Selevac, Bus station
arr. 06:04
dep. 06:04
18 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 06:07
20 km
09:30 10:07 (00:37)
Bus stationLazici kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 09:30
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 09:32
dep. 09:32
1 km
Glibovac, Cekići
arr. 09:34
dep. 09:34
2 km
Glibovac, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
2.5 km
Glibovac, Dvojka
arr. 09:37
dep. 09:37
4 km
Azanja, Stublina
arr. 09:41
dep. 09:41
7 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 09:43
dep. 09:43
8 km
Azanja, Bus station
arr. 09:48
dep. 09:48
10 km
Azanja, Ulici
arr. 09:54
dep. 09:54
12 km
Selevac, Šupa
arr. 10:01
dep. 10:01
17 km
Selevac, Bus station
arr. 10:04
dep. 10:04
18 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 10:07
20 km
10:00 10:22 (00:22)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 10:00
Glibovac, Intersection
arr. 10:03
dep. 10:03
2.5 km
Azanja, Stublina
arr. 10:08
dep. 10:08
7 km
Azanja, Bus station
arr. 10:12
dep. 10:12
10 km
Selevac, Bus station
arr. 10:22
18 km
14:30 15:07 (00:37)
Bus stationLazici kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 14:30
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Glibovac, Cekići
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Glibovac, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
2.5 km
Glibovac, Dvojka
arr. 14:37
dep. 14:37
4 km
Azanja, Stublina
arr. 14:41
dep. 14:41
7 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 14:43
dep. 14:43
8 km
Azanja, Bus station
arr. 14:48
dep. 14:48
10 km
Azanja, Ulici
arr. 14:54
dep. 14:54
12 km
Selevac, Šupa
arr. 15:01
dep. 15:01
17 km
Selevac, Bus station
arr. 15:04
dep. 15:04
18 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 15:07
20 km
15:00 15:22 (00:22)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 15:00
Glibovac, Intersection
arr. 15:03
dep. 15:03
2.5 km
Azanja, Stublina
arr. 15:08
dep. 15:08
7 km
Azanja, Bus station
arr. 15:12
dep. 15:12
10 km
Selevac, Bus station
arr. 15:22
18 km
18:30 19:07 (00:37)
Bus stationLazici kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 18:30
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 18:32
dep. 18:32
1 km
Glibovac, Cekići
arr. 18:34
dep. 18:34
2 km
Glibovac, Intersection
arr. 18:35
dep. 18:35
2.5 km
Glibovac, Dvojka
arr. 18:37
dep. 18:37
4 km
Azanja, Stublina
arr. 18:41
dep. 18:41
7 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 18:43
dep. 18:43
8 km
Azanja, Bus station
arr. 18:48
dep. 18:48
10 km
Azanja, Ulici
arr. 18:54
dep. 18:54
12 km
Selevac, Šupa
arr. 19:01
dep. 19:01
17 km
Selevac, Bus station
arr. 19:04
dep. 19:04
18 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 19:07
20 km
20:30 21:07 (00:37)
Bus stationLazici kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 20:30
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 20:32
dep. 20:32
1 km
Glibovac, Cekići
arr. 20:34
dep. 20:34
2 km
Glibovac, Intersection
arr. 20:35
dep. 20:35
2.5 km
Glibovac, Dvojka
arr. 20:37
dep. 20:37
4 km
Azanja, Stublina
arr. 20:41
dep. 20:41
7 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 20:43
dep. 20:43
8 km
Azanja, Bus station
arr. 20:48
dep. 20:48
10 km
Azanja, Ulici
arr. 20:54
dep. 20:54
12 km
Selevac, Šupa
arr. 21:01
dep. 21:01
17 km
Selevac, Bus station
arr. 21:04
dep. 21:04
18 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 21:07
20 km

Naselja Smederevska Palanka i Selevac su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 22min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Smederevska Palanka je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.