Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Smederevska Palanka - Mladenovac timetable

tuesday, 20.11.2018.
04:25 04:49 (00:24)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 04:25
Glibovac, Railway station
arr. 04:29
dep. 04:29
5 km
arr. 04:32
dep. 04:32
8 km
Kusadak, Railway station
arr. 04:35
dep. 04:36
13 km
Rabrovac, Railway station
arr. 04:40
dep. 04:40
18 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 04:43
dep. 04:44
21 km
Mladenovac, Railway station
arr. 04:49
28 km
05:50 06:45 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 05:50
Pridvorice, Žuti
arr. 05:55
dep. 05:55
2.2 km
Pridvorice, Stari mlin
arr. 05:57
dep. 05:57
3.7 km
Pridvorice, Ratarski Put
arr. 05:58
dep. 05:58
4.6 km
Pridvorice
arr. 06:00
dep. 06:00
5.7 km
Pridvorice, Stankovići
arr. 06:01
dep. 06:01
6.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
arr. 06:02
dep. 06:02
7.2 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 06:03
dep. 06:03
8.1 km
Ratari kod Smederevske Palanke
arr. 06:17
dep. 06:17
14.4 km
Ratari kod Smederevske Palanke, Crkva
arr. 06:18
dep. 06:18
14.8 km
Kusadak, Zel. stanica
arr. 06:24
dep. 06:24
18.2 km
Kusadak, Avramovići
arr. 06:26
dep. 06:26
19.2 km
Kusadak, Certici
arr. 06:28
dep. 06:28
20.8 km
Rabrovac, Ž.st.
arr. 06:30
dep. 06:30
22.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Oaza
arr. 06:32
dep. 06:32
24.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Zeleznicka stanica
arr. 06:34
dep. 06:34
25.6 km
Mladenovac, Bus station
arr. 06:45
32.6 km
06:46 07:09 (00:23)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 06:46
Glibovac, Railway station
arr. 06:50
dep. 06:50
5 km
arr. 06:53
dep. 06:53
8 km
Kusadak, Railway station
arr. 06:56
dep. 06:57
13 km
Rabrovac, Railway station
arr. 07:01
dep. 07:01
18 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 07:04
dep. 07:04
21 km
Mladenovac, Railway station
arr. 07:09
28 km
08:21 08:40 (00:19)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 08:21
Mladenovac, Railway station
arr. 08:40
28 km
10:30 11:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: Tuesday.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 10:30
Mladenovac, Bus station
arr. 11:00
26 km
11:15 12:38 (01:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 11:15
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 11:20
dep. 11:20
1.4 km
Glibovac, Staza
arr. 11:24
dep. 11:24
3.3 km
Glibovac, Škola
arr. 11:27
dep. 11:27
4.5 km
Glibovac, Vrelo
arr. 11:30
dep. 11:30
5.2 km
Glibovac, Rasici
arr. 11:33
dep. 11:33
6.1 km
Kusadak, Spasojevići
arr. 11:37
dep. 11:37
8.3 km
Kusadak, Šljiva
arr. 11:39
dep. 11:39
9.2 km
Kusadak, Put
arr. 11:42
dep. 11:42
10.5 km
Kusadak, Zapis Milenkovići
arr. 11:45
dep. 11:45
11.1 km
Kusadak, Pocevica skola
arr. 11:48
dep. 11:48
11.9 km
Kusadak, Novakovići
arr. 11:50
dep. 11:50
12.4 km
Kusadak, Lazarevići
arr. 11:54
dep. 11:54
13.7 km
Kusadak, Center
arr. 11:59
dep. 11:59
15.6 km
Kusadak, Mlin
arr. 12:02
dep. 12:02
16.4 km
Kusadak, Milojevići
arr. 12:06
dep. 12:06
17.2 km
Kusadak, Kosovac
arr. 12:09
dep. 12:09
17.9 km
Kusadak, Škola
arr. 12:11
dep. 12:11
18.3 km
Kusadak, Breg
arr. 12:15
dep. 12:15
19.4 km
Kusadak, Vasiljevici
arr. 12:17
dep. 12:17
20.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 12:21
dep. 12:21
21.4 km
Mladenovac, Bus station
arr. 12:38
28.4 km
11:20 11:46 (00:26)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 11:20
Glibovac, Railway station
arr. 11:24
dep. 11:24
5 km
arr. 11:28
dep. 11:28
8 km
Kusadak, Railway station
arr. 11:32
dep. 11:33
13 km
Rabrovac, Railway station
arr. 11:37
dep. 11:37
18 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 11:40
dep. 11:41
21 km
Mladenovac, Railway station
arr. 11:46
28 km
12:30 13:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 12:30
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 12:32
dep. 12:32
1.4 km
Glibovac, Škola
arr. 12:36
dep. 12:36
4.5 km
Glibovac, Rasici
arr. 12:38
dep. 12:38
6.1 km
Glibovac, Salevac
arr. 12:40
dep. 12:40
7.5 km
Glibovac, Spasojevici
arr. 12:42
dep. 12:42
8.3 km
Kusadak, Pocevica put
arr. 12:45
dep. 12:45
10.5 km
Kusadak, Zel. stanica
arr. 12:48
dep. 12:48
12 km
Kusadak, Certici
arr. 12:51
dep. 12:51
14 km
Kusadak, Stojkovici
arr. 12:53
dep. 12:53
15.3 km
Rabrovac, Ž.st.
arr. 12:55
dep. 12:55
16.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Oaza
arr. 12:58
dep. 12:58
17.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 13:01
dep. 13:01
18.8 km
Mladenovac, Bus station
arr. 13:15
25.8 km
15:20 16:05 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 15:20
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 15:22
dep. 15:22
1.4 km
Glibovac, Škola
arr. 15:26
dep. 15:26
4.5 km
Glibovac, Rasici
arr. 15:28
dep. 15:28
6.1 km
Glibovac, Salevac
arr. 15:30
dep. 15:30
7.5 km
Glibovac, Spasojevici
arr. 15:32
dep. 15:32
8.3 km
Kusadak, Pocevica put
arr. 15:35
dep. 15:35
10.5 km
Kusadak, Zel. stanica
arr. 15:38
dep. 15:38
12 km
Kusadak, Certici
arr. 15:41
dep. 15:41
14 km
Kusadak, Stojkovici
arr. 15:43
dep. 15:43
15.3 km
Rabrovac, Ž.st.
arr. 15:45
dep. 15:45
16.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Oaza
arr. 15:48
dep. 15:48
17.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 15:51
dep. 15:51
18.8 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:05
25.8 km
16:07 16:32 (00:25)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 16:07
Glibovac, Railway station
arr. 16:11
dep. 16:12
5 km
arr. 16:15
dep. 16:15
8 km
Kusadak, Railway station
arr. 16:18
dep. 16:19
13 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:23
dep. 16:23
18 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:26
dep. 16:27
21 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:32
28 km
19:12 19:47 (00:35)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 19:12
Glibovac, Railway station
arr. 19:16
dep. 19:17
5 km
arr. 19:20
dep. 19:20
8 km
Kusadak, Railway station
arr. 19:23
dep. 19:23
13 km
Rabrovac, Railway station
arr. 19:38
dep. 19:38
18 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 19:41
dep. 19:42
21 km
Mladenovac, Railway station
arr. 19:47
28 km
20:20 20:39 (00:19)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 20:20
Mladenovac, Railway station
arr. 20:39
28 km

Naselja Smederevska Palanka i Mladenovac su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 19min., a najduže 01h i 23min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Smederevska Palanka je u 04:25 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.