Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Smederevska Palanka - Kusadak timetable

thursday, 27.02.2020.
04:28 04:39 (00:11)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 04:28
Glibovac, Railway station
arr. 04:32
dep. 04:33
5 km
arr. 04:36
dep. 04:36
8 km
Kusadak, Railway station
arr. 04:39
13 km
05:03 05:12 (00:09)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 05:03
Kusadak, Railway station
arr. 05:12
13 km
05:15 05:55 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 05:15
Smederevska Palanka, Lasta
arr. 05:17
dep. 05:17
1 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 05:18
dep. 05:18
1.3 km
Glibovac, Staza
arr. 05:21
dep. 05:21
4.2 km
Glibovac, Škola
arr. 05:25
dep. 05:25
4.5 km
Glibovac, Vrelo
arr. 05:28
dep. 05:28
5.2 km
Glibovac, Rasici
arr. 05:31
dep. 05:31
6.1 km
Glibovac, Salevac
arr. 05:33
dep. 05:33
7.5 km
Glibovac, Spasojevici
arr. 05:35
dep. 05:35
9.2 km
Kusadak, Šljiva
arr. 05:37
dep. 05:37
9.7 km
Kusadak, Pocevica
arr. 05:41
dep. 05:41
10.5 km
Kusadak, Pocevica Zapis
arr. 05:43
dep. 05:43
11.5 km
Kusadak, Pocevica skola
arr. 05:45
dep. 05:45
12.5 km
Kusadak, Novakovići
arr. 05:47
dep. 05:47
14.5 km
Kusadak, Lazarevići
arr. 05:50
dep. 05:50
15 km
Kusadak, Jerinin dućan
arr. 05:53
dep. 05:53
16 km
Kusadak, Center
arr. 05:55
16.5 km
05:50 06:28 (00:38)
Bus stationCertici
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 05:50
Pridvorice, Žuti
arr. 05:55
dep. 05:55
2.2 km
Pridvorice, Stari mlin
arr. 05:57
dep. 05:57
3.7 km
Pridvorice, Ratarski Put
arr. 05:58
dep. 05:58
4.6 km
Pridvorice
arr. 06:00
dep. 06:00
5.7 km
Pridvorice, Stankovići
arr. 06:01
dep. 06:01
6.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
arr. 06:02
dep. 06:02
7.2 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 06:03
dep. 06:03
8.1 km
Ratari kod Smederevske Palanke
arr. 06:17
dep. 06:17
14.4 km
Ratari kod Smederevske Palanke, Crkva
arr. 06:18
dep. 06:18
14.8 km
Kusadak, Zel. stanica
arr. 06:24
dep. 06:24
18.2 km
Kusadak, Avramovići
arr. 06:26
dep. 06:26
19.2 km
Kusadak, Certici
arr. 06:28
20.8 km
06:28 06:38 (00:10)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 06:28
Glibovac, Railway station
arr. 06:32
dep. 06:32
5 km
arr. 06:35
dep. 06:35
8 km
Kusadak, Railway station
arr. 06:38
13 km
06:40 07:15 (00:35)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 06:40
Smederevska Palanka, Lasta
arr. 06:42
dep. 06:42
1 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 06:43
dep. 06:43
1.3 km
Glibovac, Staza
arr. 06:47
dep. 06:47
4.2 km
Glibovac, Škola
arr. 06:51
dep. 06:51
4.5 km
Glibovac, Vrelo
arr. 06:54
dep. 06:54
5.2 km
Glibovac, Rasici
arr. 06:57
dep. 06:57
6.1 km
Glibovac, Salevac
arr. 06:59
dep. 06:59
7.5 km
Glibovac, Spasojevici
arr. 07:01
dep. 07:01
9.2 km
Kusadak, Šljiva
arr. 07:02
dep. 07:02
9.7 km
Kusadak, Pocevica
arr. 07:04
dep. 07:04
10.5 km
Kusadak, Pocevica Zapis
arr. 07:06
dep. 07:06
11.5 km
Kusadak, Pocevica skola
arr. 07:07
dep. 07:07
12.5 km
Kusadak, Novakovići
arr. 07:09
dep. 07:09
14.5 km
Kusadak, Lazarevići
arr. 07:11
dep. 07:11
15 km
Kusadak, Jerinin dućan
arr. 07:13
dep. 07:13
16 km
Kusadak, Center
arr. 07:15
16.5 km
09:20 09:50 (00:30)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 09:20
Smederevska Palanka, Lasta
arr. 09:23
dep. 09:23
1 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 09:24
dep. 09:24
1.3 km
Glibovac, Staza
arr. 09:30
dep. 09:30
4.2 km
Glibovac, Škola
arr. 09:31
dep. 09:31
4.5 km
Glibovac, Vrelo
arr. 09:33
dep. 09:33
5.2 km
Glibovac, Rasici
arr. 09:36
dep. 09:36
6.1 km
Glibovac, Salevac
arr. 09:39
dep. 09:39
7.5 km
Kusadak, Šljiva
arr. 09:43
dep. 09:43
9.7 km
Kusadak, Pocevica put
arr. 09:45
dep. 09:45
10.5 km
Kusadak, Zel. stanica
arr. 09:50
12 km
09:40 10:20 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 09:40
Smederevska Palanka, Lasta
arr. 09:42
dep. 09:42
1 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 09:43
dep. 09:43
1.3 km
Glibovac, Staza
arr. 09:46
dep. 09:46
4.2 km
Glibovac, Škola
arr. 09:50
dep. 09:50
4.5 km
Glibovac, Vrelo
arr. 09:53
dep. 09:53
5.2 km
Glibovac, Rasici
arr. 09:56
dep. 09:56
6.1 km
Glibovac, Salevac
arr. 10:02
dep. 10:02
7.5 km
Glibovac, Spasojevici
arr. 10:03
dep. 10:03
9.2 km
Kusadak, Šljiva
arr. 10:04
dep. 10:04
9.7 km
Kusadak, Pocevica
arr. 10:08
dep. 10:08
10.5 km
Kusadak, Zel. stanica
arr. 10:11
dep. 10:11
11.5 km
Kusadak, Avramovići
arr. 10:13
dep. 10:13
12.5 km
Kusadak, Tri Pištolja
arr. 10:14
dep. 10:14
14.5 km
Kusadak, Zapis
arr. 10:16
dep. 10:16
15 km
Kusadak, Zadruga
arr. 10:18
dep. 10:18
16 km
Kusadak, Center
arr. 10:20
16.5 km
10:50 11:20 (00:30)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 10:50
Smederevska Palanka, Lasta
arr. 10:53
dep. 10:53
1 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 10:54
dep. 10:54
1.3 km
Glibovac, Staza
arr. 11:00
dep. 11:00
4.2 km
Glibovac, Škola
arr. 11:01
dep. 11:01
4.5 km
Glibovac, Vrelo
arr. 11:03
dep. 11:03
5.2 km
Glibovac, Rasici
arr. 11:06
dep. 11:06
6.1 km
Glibovac, Salevac
arr. 11:09
dep. 11:09
7.5 km
Kusadak, Šljiva
arr. 11:13
dep. 11:13
9.7 km
Kusadak, Pocevica put
arr. 11:15
dep. 11:15
10.5 km
Kusadak, Zel. stanica
arr. 11:20
12 km
11:06 11:17 (00:11)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 11:06
Glibovac, Railway station
arr. 11:10
dep. 11:11
5 km
arr. 11:14
dep. 11:14
8 km
Kusadak, Railway station
arr. 11:17
13 km
11:15 12:17 (01:02)
Bus stationVasiljevici
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 11:15
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 11:20
dep. 11:20
1.4 km
Glibovac, Staza
arr. 11:24
dep. 11:24
3.3 km
Glibovac, Škola
arr. 11:27
dep. 11:27
4.5 km
Glibovac, Vrelo
arr. 11:30
dep. 11:30
5.2 km
Glibovac, Rasici
arr. 11:33
dep. 11:33
6.1 km
Kusadak, Spasojevići
arr. 11:37
dep. 11:37
8.3 km
Kusadak, Šljiva
arr. 11:39
dep. 11:39
9.2 km
Kusadak, Put
arr. 11:42
dep. 11:42
10.5 km
Kusadak, Zapis Milenkovići
arr. 11:45
dep. 11:45
11.1 km
Kusadak, Pocevica skola
arr. 11:48
dep. 11:48
11.9 km
Kusadak, Novakovići
arr. 11:50
dep. 11:50
12.4 km
Kusadak, Lazarevići
arr. 11:54
dep. 11:54
13.7 km
Kusadak, Center
arr. 11:59
dep. 11:59
15.6 km
Kusadak, Mlin
arr. 12:02
dep. 12:02
16.4 km
Kusadak, Milojevići
arr. 12:06
dep. 12:06
17.2 km
Kusadak, Kosovac
arr. 12:09
dep. 12:09
17.9 km
Kusadak, Škola
arr. 12:11
dep. 12:11
18.3 km
Kusadak, Breg
arr. 12:15
dep. 12:15
19.4 km
Kusadak, Vasiljevici
arr. 12:17
20.2 km
12:30 12:53 (00:23)
Bus stationStojkovici
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 12:30
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 12:32
dep. 12:32
1.4 km
Glibovac, Škola
arr. 12:36
dep. 12:36
4.5 km
Glibovac, Rasici
arr. 12:38
dep. 12:38
6.1 km
Glibovac, Salevac
arr. 12:40
dep. 12:40
7.5 km
Glibovac, Spasojevici
arr. 12:42
dep. 12:42
8.3 km
Kusadak, Pocevica put
arr. 12:45
dep. 12:45
10.5 km
Kusadak, Zel. stanica
arr. 12:48
dep. 12:48
12 km
Kusadak, Certici
arr. 12:51
dep. 12:51
14 km
Kusadak, Stojkovici
arr. 12:53
15.3 km
13:30 14:10 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 13:30
Smederevska Palanka, Lasta
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 13:33
dep. 13:33
1.3 km
Glibovac, Staza
arr. 13:36
dep. 13:36
4.2 km
Glibovac, Škola
arr. 13:40
dep. 13:40
4.5 km
Glibovac, Vrelo
arr. 13:43
dep. 13:43
5.2 km
Glibovac, Rasici
arr. 13:46
dep. 13:46
6.1 km
Glibovac, Salevac
arr. 13:52
dep. 13:52
7.5 km
Glibovac, Spasojevici
arr. 13:53
dep. 13:53
9.2 km
Kusadak, Šljiva
arr. 13:54
dep. 13:54
9.7 km
Kusadak, Pocevica
arr. 13:58
dep. 13:58
10.5 km
Kusadak, Zel. stanica
arr. 14:01
dep. 14:01
11.5 km
Kusadak, Avramovići
arr. 14:03
dep. 14:03
12.5 km
Kusadak, Tri Pištolja
arr. 14:04
dep. 14:04
14.5 km
Kusadak, Zapis
arr. 14:06
dep. 14:06
15 km
Kusadak, Zadruga
arr. 14:08
dep. 14:08
16 km
Kusadak, Center
arr. 14:10
16.5 km
14:45 14:21 (-00:2)
Bus stationŠljiva
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 14:45
Smederevska Palanka, Vocar - Gosin put
arr. 13:32
dep. 13:32
-29.8 km
Pridvorice, Žuti
arr. 13:35
dep. 13:35
-27.8 km
Pridvorice, Stari mlin
arr. 13:37
dep. 13:37
-27.2 km
Pridvorice, Ratarski Put
arr. 13:39
dep. 13:39
-26.2 km
Pridvorice
arr. 13:43
dep. 13:43
-25.1 km
Pridvorice, Stankovići
arr. 13:46
dep. 13:46
-24.3 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
arr. 13:48
dep. 13:48
-23.3 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
-22.8 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Pavlovići
arr. 13:52
dep. 13:52
-21.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo
arr. 13:57
dep. 13:57
-20.6 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
-20.8 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Gajići
arr. 13:59
dep. 13:59
-20 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Siljakovac
arr. 14:02
dep. 14:02
-18.2 km
Ratari kod Smederevske Palanke, Bajići
arr. 14:04
dep. 14:04
-16.7 km
Ratari kod Smederevske Palanke
arr. 14:05
dep. 14:05
-16 km
Ratari kod Smederevske Palanke, Crkva
arr. 14:07
dep. 14:07
-15.6 km
Ratari kod Smederevske Palanke, Koliba
arr. 14:11
dep. 14:11
-13.8 km
Kusadak, Zel. stanica
arr. 14:15
dep. 14:15
-12 km
Kusadak, Pocevica put
arr. 14:19
dep. 14:19
-10.5 km
Kusadak, Šljiva
arr. 14:21
-9.5 km
15:20 15:39 (00:19)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 15:20
Smederevska Palanka, Lasta
arr. 15:23
dep. 15:23
1 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 15:24
dep. 15:24
1.3 km
Glibovac, Staza
arr. 15:26
dep. 15:26
4.2 km
Glibovac, Škola
arr. 15:27
dep. 15:27
4.5 km
Glibovac, Vrelo
arr. 15:29
dep. 15:29
5.2 km
Glibovac, Rasici
arr. 15:30
dep. 15:30
6.1 km
Glibovac, Salevac
arr. 15:32
dep. 15:32
7.5 km
Kusadak, Šljiva
arr. 15:36
dep. 15:36
9.7 km
Kusadak, Pocevica put
arr. 15:38
dep. 15:38
10.5 km
Kusadak, Zel. stanica
arr. 15:39
12 km
15:20 15:43 (00:23)
Bus stationStojkovici
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 15:20
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 15:22
dep. 15:22
1.4 km
Glibovac, Škola
arr. 15:26
dep. 15:26
4.5 km
Glibovac, Rasici
arr. 15:28
dep. 15:28
6.1 km
Glibovac, Salevac
arr. 15:30
dep. 15:30
7.5 km
Glibovac, Spasojevici
arr. 15:32
dep. 15:32
8.3 km
Kusadak, Pocevica put
arr. 15:35
dep. 15:35
10.5 km
Kusadak, Zel. stanica
arr. 15:38
dep. 15:38
12 km
Kusadak, Certici
arr. 15:41
dep. 15:41
14 km
Kusadak, Stojkovici
arr. 15:43
15.3 km
15:25 16:00 (00:35)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 15:25
Smederevska Palanka, Lasta
arr. 15:27
dep. 15:27
1 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 15:29
dep. 15:29
1.3 km
Glibovac, Staza
arr. 15:30
dep. 15:30
4.2 km
Glibovac, Škola
arr. 15:31
dep. 15:31
4.5 km
Glibovac, Vrelo
arr. 15:33
dep. 15:33
5.2 km
Glibovac, Rasici
arr. 15:36
dep. 15:36
6.1 km
Glibovac, Salevac
arr. 15:38
dep. 15:38
7.5 km
Glibovac, Spasojevici
arr. 15:40
dep. 15:40
9.2 km
Kusadak, Šljiva
arr. 15:42
dep. 15:42
9.7 km
Kusadak, Pocevica
arr. 15:46
dep. 15:46
10.5 km
Kusadak, Pocevica Zapis
arr. 15:48
dep. 15:48
11.5 km
Kusadak, Pocevica skola
arr. 15:50
dep. 15:50
12.5 km
Kusadak, Novakovići
arr. 15:52
dep. 15:52
14.5 km
Kusadak, Lazarevići
arr. 15:55
dep. 15:55
15 km
Kusadak, Jerinin dućan
arr. 15:58
dep. 15:58
16 km
Kusadak, Center
arr. 16:00
16.5 km
16:06 16:17 (00:11)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 16:06
Glibovac, Railway station
arr. 16:10
dep. 16:11
5 km
arr. 16:14
dep. 16:14
8 km
Kusadak, Railway station
arr. 16:17
13 km
16:10 16:29 (00:19)
Bus stationPocevica put
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 16:10
Smederevska Palanka, Auto skola
arr. 16:14
dep. 16:14
1.4 km
Glibovac, Vrelo
arr. 16:21
dep. 16:21
5.2 km
Kusadak, Pocevica put
arr. 16:29
10.5 km
16:40 16:51 (00:11)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 16:40
Kusadak, Railway station
arr. 16:51
13 km
17:30 18:10 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 17:30
Smederevska Palanka, Lasta
arr. 17:32
dep. 17:32
1 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 17:33
dep. 17:33
1.3 km
Glibovac, Staza
arr. 17:36
dep. 17:36
4.2 km
Glibovac, Škola
arr. 17:40
dep. 17:40
4.5 km
Glibovac, Vrelo
arr. 17:43
dep. 17:43
5.2 km
Glibovac, Rasici
arr. 17:46
dep. 17:46
6.1 km
Glibovac, Salevac
arr. 17:52
dep. 17:52
7.5 km
Glibovac, Spasojevici
arr. 17:53
dep. 17:53
9.2 km
Kusadak, Šljiva
arr. 17:54
dep. 17:54
9.7 km
Kusadak, Pocevica
arr. 17:58
dep. 17:58
10.5 km
Kusadak, Zel. stanica
arr. 18:01
dep. 18:01
11.5 km
Kusadak, Avramovići
arr. 18:03
dep. 18:03
12.5 km
Kusadak, Tri Pištolja
arr. 18:04
dep. 18:04
14.5 km
Kusadak, Zapis
arr. 18:06
dep. 18:06
15 km
Kusadak, Zadruga
arr. 18:08
dep. 18:08
16 km
Kusadak, Center
arr. 18:10
16.5 km
19:20 20:00 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 19:20
Smederevska Palanka, Lasta
arr. 19:22
dep. 19:22
1 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 19:23
dep. 19:23
1.3 km
Glibovac, Staza
arr. 19:26
dep. 19:26
4.2 km
Glibovac, Škola
arr. 19:30
dep. 19:30
4.5 km
Glibovac, Vrelo
arr. 19:33
dep. 19:33
5.2 km
Glibovac, Rasici
arr. 19:36
dep. 19:36
6.1 km
Glibovac, Salevac
arr. 19:38
dep. 19:38
7.5 km
Glibovac, Spasojevici
arr. 19:40
dep. 19:40
9.2 km
Kusadak, Šljiva
arr. 19:42
dep. 19:42
9.7 km
Kusadak, Pocevica
arr. 19:46
dep. 19:46
10.5 km
Kusadak, Pocevica Zapis
arr. 19:48
dep. 19:48
11.5 km
Kusadak, Pocevica skola
arr. 19:50
dep. 19:50
12.5 km
Kusadak, Novakovići
arr. 19:52
dep. 19:52
14.5 km
Kusadak, Lazarevići
arr. 19:55
dep. 19:55
15 km
Kusadak, Jerinin dućan
arr. 19:58
dep. 19:58
16 km
Kusadak, Center
arr. 20:00
16.5 km
19:27 19:37 (00:10)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 19:27
Glibovac, Railway station
arr. 19:31
dep. 19:31
5 km
arr. 19:34
dep. 19:34
8 km
Kusadak, Railway station
arr. 19:37
13 km
19:30 20:00 (00:30)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 19:30
Smederevska Palanka, Lasta
arr. 19:33
dep. 19:33
1 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 19:34
dep. 19:34
1.3 km
Glibovac, Staza
arr. 19:40
dep. 19:40
4.2 km
Glibovac, Škola
arr. 19:41
dep. 19:41
4.5 km
Glibovac, Vrelo
arr. 19:43
dep. 19:43
5.2 km
Glibovac, Rasici
arr. 19:46
dep. 19:46
6.1 km
Glibovac, Salevac
arr. 19:49
dep. 19:49
7.5 km
Kusadak, Šljiva
arr. 19:53
dep. 19:53
9.7 km
Kusadak, Pocevica put
arr. 19:55
dep. 19:55
10.5 km
Kusadak, Zel. stanica
arr. 20:00
12 km
20:30 21:00 (00:30)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 20:30
Smederevska Palanka, Lasta
arr. 20:33
dep. 20:33
1 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 20:34
dep. 20:34
1.3 km
Glibovac, Staza
arr. 20:40
dep. 20:40
4.2 km
Glibovac, Škola
arr. 20:41
dep. 20:41
4.5 km
Glibovac, Vrelo
arr. 20:43
dep. 20:43
5.2 km
Glibovac, Rasici
arr. 20:46
dep. 20:46
6.1 km
Glibovac, Salevac
arr. 20:49
dep. 20:49
7.5 km
Kusadak, Šljiva
arr. 20:53
dep. 20:53
9.7 km
Kusadak, Pocevica put
arr. 20:55
dep. 20:55
10.5 km
Kusadak, Zel. stanica
arr. 21:00
12 km
20:30 21:10 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 20:30
Smederevska Palanka, Lasta
arr. 20:32
dep. 20:32
1 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 20:33
dep. 20:33
1.3 km
Glibovac, Staza
arr. 20:36
dep. 20:36
4.2 km
Glibovac, Škola
arr. 20:40
dep. 20:40
4.5 km
Glibovac, Vrelo
arr. 20:43
dep. 20:43
5.2 km
Glibovac, Rasici
arr. 20:46
dep. 20:46
6.1 km
Glibovac, Salevac
arr. 20:52
dep. 20:52
7.5 km
Glibovac, Spasojevici
arr. 20:53
dep. 20:53
9.2 km
Kusadak, Šljiva
arr. 20:54
dep. 20:54
9.7 km
Kusadak, Pocevica
arr. 20:58
dep. 20:58
10.5 km
Kusadak, Zel. stanica
arr. 21:01
dep. 21:01
11.5 km
Kusadak, Avramovići
arr. 21:03
dep. 21:03
12.5 km
Kusadak, Tri Pištolja
arr. 21:04
dep. 21:04
14.5 km
Kusadak, Zapis
arr. 21:06
dep. 21:06
15 km
Kusadak, Zadruga
arr. 21:08
dep. 21:08
16 km
Kusadak, Center
arr. 21:10
16.5 km

Naselja Smederevska Palanka i Kusadak su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 2min., a najduže 01h i 02min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Smederevska Palanka je u 04:28 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.