Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Smederevska Palanka - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 22.11.2018.
04:25 05:56 (01:31)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 04:25
Glibovac, Railway station
arr. 04:29
dep. 04:29
5 km
arr. 04:32
dep. 04:32
8 km
Kusadak, Railway station
arr. 04:35
dep. 04:36
13 km
Rabrovac, Railway station
arr. 04:40
dep. 04:40
18 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 04:43
dep. 04:44
21 km
Mladenovac, Railway station
arr. 04:49
dep. 04:50
28 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 04:54
dep. 04:55
35 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 05:00
dep. 05:01
41 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 05:10
dep. 05:11
49 km
Ripanj, Railway station
arr. 05:27
dep. 05:28
64 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 05:38
dep. 05:39
72 km
arr. 05:56
88 km
05:00 06:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 05:00
Glibovac, Intersection
arr. 05:03
dep. 05:03
2.5 km
Azanja, Stublina
arr. 05:08
dep. 05:08
7 km
Azanja
arr. 05:12
dep. 05:12
10 km
Selevac
arr. 05:22
dep. 05:22
18 km
Lunjevac
arr. 05:31
dep. 05:31
25 km
Suvodol
arr. 05:33
dep. 05:33
26 km
Vodanj, Intersection
arr. 05:46
dep. 05:46
37 km
arr. 05:54
dep. 05:54
43 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:34
dep. 06:34
81 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:40
86 km
05:45 07:25 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 05:45
Smederevska Palanka, Kolonija
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Grcac
arr. 05:55
dep. 05:55
8 km
Grcac, Gop. Put
arr. 05:57
dep. 05:57
9.5 km
Dobri Do kod Smedereva, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
16 km
Bacinac, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
19 km
Mihajlovac kod Smedereva
arr. 06:12
dep. 06:12
21 km
Ralja kod Smedereva, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
28 km
arr. 06:40
dep. 06:40
48 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:19
dep. 07:19
86 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:25
91 km
06:30 08:10 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 06:30
Smederevska Palanka, Kolonija
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Grcac
arr. 06:40
dep. 06:40
8 km
Grcac, Gop. Put
arr. 06:42
dep. 06:42
9.5 km
Dobri Do kod Smedereva, Intersection
arr. 06:51
dep. 06:51
16 km
Bacinac, Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
19 km
Mihajlovac kod Smedereva
arr. 06:57
dep. 06:57
21 km
Ralja kod Smedereva, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
28 km
arr. 07:25
dep. 07:25
48 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:04
dep. 08:04
86 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:10
91 km
06:46 08:30 (01:44)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 06:46
Glibovac, Railway station
arr. 06:50
dep. 06:50
5 km
arr. 06:53
dep. 06:53
8 km
Kusadak, Railway station
arr. 06:56
dep. 06:57
13 km
Rabrovac, Railway station
arr. 07:01
dep. 07:01
18 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 07:04
dep. 07:04
21 km
Mladenovac, Railway station
arr. 07:09
dep. 07:10
28 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 07:14
dep. 07:14
35 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 07:19
dep. 07:19
41 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 07:28
dep. 07:28
49 km
Ripanj, Railway station
arr. 07:48
dep. 07:49
64 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 08:09
dep. 08:10
72 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 08:20
dep. 08:21
78 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 08:30
88 km
07:15 08:55 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 07:15
Glibovac, Intersection
arr. 07:18
dep. 07:18
2.5 km
Azanja, Stublina
arr. 07:23
dep. 07:23
7 km
Azanja
arr. 07:27
dep. 07:27
10 km
Selevac
arr. 07:37
dep. 07:37
18 km
Lunjevac
arr. 07:46
dep. 07:46
25 km
Suvodol
arr. 07:48
dep. 07:48
26 km
Vodanj, Intersection
arr. 08:01
dep. 08:01
37 km
arr. 08:09
dep. 08:09
43 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:49
dep. 08:49
81 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:55
86 km
08:15 09:50 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 08:15
Smederevska Palanka, Kolonija
arr. 08:21
dep. 08:21
2 km
Grcac
arr. 08:26
dep. 08:26
6.3 km
Golobok, Put
arr. 08:29
dep. 08:29
9 km
Vlaski Do kod Zabara, Intersection
arr. 08:32
dep. 08:32
11.2 km
Dobri Do kod Smedereva, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
14.2 km
Bacinac, Put
arr. 08:40
dep. 08:40
17.9 km
Mihajlovac kod Smedereva
arr. 08:44
dep. 08:44
21.6 km
Ralja kod Smedereva, Intersection
arr. 08:49
dep. 08:49
30.2 km
arr. 09:07
dep. 09:07
51.2 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:40
dep. 09:40
90.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:50
94.7 km
08:21 09:40 (01:19)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 08:21
Mladenovac, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:41
28 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 09:22
dep. 09:23
72 km
arr. 09:40
88 km
10:00 11:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 10:00
Glibovac, Intersection
arr. 10:03
dep. 10:03
2.5 km
Azanja, Stublina
arr. 10:08
dep. 10:08
7 km
Azanja
arr. 10:12
dep. 10:12
10 km
Selevac
arr. 10:22
dep. 10:22
18 km
Lunjevac
arr. 10:31
dep. 10:31
25 km
Suvodol
arr. 10:33
dep. 10:33
26 km
Vodanj, Intersection
arr. 10:46
dep. 10:46
37 km
arr. 10:54
dep. 10:54
43 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:34
dep. 11:34
81 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:40
86 km
11:20 12:54 (01:34)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 11:20
Glibovac, Railway station
arr. 11:24
dep. 11:24
5 km
arr. 11:28
dep. 11:28
8 km
Kusadak, Railway station
arr. 11:32
dep. 11:33
13 km
Rabrovac, Railway station
arr. 11:37
dep. 11:37
18 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 11:40
dep. 11:41
21 km
Mladenovac, Railway station
arr. 11:46
dep. 11:47
28 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 11:51
dep. 11:52
35 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 11:57
dep. 11:58
41 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 12:07
dep. 12:08
49 km
Ripanj, Railway station
arr. 12:24
dep. 12:25
64 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 12:36
dep. 12:37
72 km
arr. 12:54
88 km
12:00 13:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 12:00
Smederevska Palanka, Kolonija
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
Grcac
arr. 12:10
dep. 12:10
8 km
Grcac, Gop. Put
arr. 12:12
dep. 12:12
9.5 km
Dobri Do kod Smedereva, Intersection
arr. 12:21
dep. 12:21
16 km
Bacinac, Intersection
arr. 12:24
dep. 12:24
19 km
Mihajlovac kod Smedereva
arr. 12:27
dep. 12:27
21 km
Ralja kod Smedereva, Intersection
arr. 12:35
dep. 12:35
28 km
arr. 12:55
dep. 12:55
48 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:34
dep. 13:34
86 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:40
91 km
15:00 16:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 15:00
Glibovac, Intersection
arr. 15:03
dep. 15:03
2.5 km
Azanja, Stublina
arr. 15:08
dep. 15:08
7 km
Azanja
arr. 15:12
dep. 15:12
10 km
Selevac
arr. 15:22
dep. 15:22
18 km
Lunjevac
arr. 15:31
dep. 15:31
25 km
Suvodol
arr. 15:33
dep. 15:33
26 km
Vodanj, Intersection
arr. 15:46
dep. 15:46
37 km
arr. 15:54
dep. 15:54
43 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 16:34
dep. 16:34
81 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:40
86 km
16:07 17:42 (01:35)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 16:07
Glibovac, Railway station
arr. 16:11
dep. 16:12
5 km
arr. 16:15
dep. 16:15
8 km
Kusadak, Railway station
arr. 16:18
dep. 16:19
13 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:23
dep. 16:23
18 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:26
dep. 16:27
21 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:34
28 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 16:38
dep. 16:39
35 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:44
dep. 16:45
41 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:54
dep. 16:55
49 km
Ripanj, Railway station
arr. 17:11
dep. 17:12
64 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 17:22
dep. 17:22
72 km
arr. 17:42
88 km
18:00 19:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 18:00
Smederevska Palanka, Kolonija
arr. 18:02
dep. 18:02
1 km
Grcac
arr. 18:10
dep. 18:10
8 km
Grcac, Gop. Put
arr. 18:12
dep. 18:12
9.5 km
Dobri Do kod Smedereva, Intersection
arr. 18:21
dep. 18:21
16 km
Bacinac, Intersection
arr. 18:24
dep. 18:24
19 km
Mihajlovac kod Smedereva
arr. 18:27
dep. 18:27
21 km
Ralja kod Smedereva, Intersection
arr. 18:35
dep. 18:35
28 km
arr. 18:55
dep. 18:55
48 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:34
dep. 19:34
86 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:40
91 km
19:12 20:58 (01:46)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 19:12
Glibovac, Railway station
arr. 19:16
dep. 19:17
5 km
arr. 19:20
dep. 19:20
8 km
Kusadak, Railway station
arr. 19:23
dep. 19:23
13 km
Rabrovac, Railway station
arr. 19:38
dep. 19:38
18 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 19:41
dep. 19:42
21 km
Mladenovac, Railway station
arr. 19:47
dep. 19:48
28 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 19:52
dep. 19:53
35 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 19:58
dep. 19:59
41 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 20:08
dep. 20:08
49 km
Ripanj, Railway station
arr. 20:29
dep. 20:30
64 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 20:40
dep. 20:40
72 km
arr. 20:58
88 km
20:20 21:39 (01:19)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Railway station
dep. 20:20
Mladenovac, Railway station
arr. 20:39
dep. 20:40
28 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 21:21
dep. 21:22
72 km
arr. 21:39
88 km

Naselja Smederevska Palanka i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~89 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 19min., a najduže 01h i 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Smederevska Palanka je u 04:25 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.