Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Smederevska Palanka - Basin timetable

thursday, 22.02.2024.
06:20 06:40 (00:20)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 06:20
Smederevska Palanka, Vocar - Gosin put
arr. 06:24
dep. 06:24
1 km
Pridvorice, Zuti
arr. 06:26
dep. 06:26
3 km
Pridvorice, Stari mlin
arr. 06:27
dep. 06:27
3.6 km
Pridvorice, Ratarski put
arr. 06:29
dep. 06:29
4.6 km
Pridvorice, Center
arr. 06:31
dep. 06:31
5.7 km
Pridvorice, Stankovici
arr. 06:33
dep. 06:33
6.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
arr. 06:34
dep. 06:34
7.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
8 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 06:36
dep. 06:36
8.6 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Raskrsnica za Mramorac
arr. 06:37
dep. 06:37
10.1 km
Basin, Bacarevici
arr. 06:38
dep. 06:38
11.6 km
Basin, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
12.5 km
Basin, Center
arr. 06:40
13.3 km
06:20 06:40 (00:20)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 06:20
Pridvorice, Ratarski put
arr. 06:26
dep. 06:26
4 km
Pridvorice, Center
arr. 06:28
dep. 06:28
5.1 km
Pridvorice, Stankovici
arr. 06:29
dep. 06:29
5.9 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
7.4 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 06:33
dep. 06:33
8 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Raskrsnica za Mramorac
arr. 06:36
dep. 06:36
9.5 km
Basin, Center
arr. 06:40
11.8 km
09:00 09:55 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 09:00
Smederevska Palanka, Vocar - Gosin put
arr. 09:02
dep. 09:02
1 km
Pridvorice, Zuti
arr. 09:04
dep. 09:04
3 km
Pridvorice, Stari mlin
arr. 09:05
dep. 09:05
3.6 km
Pridvorice, Ratarski put
arr. 09:07
dep. 09:07
4.6 km
Pridvorice, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
5.7 km
Pridvorice, Stankovici
arr. 09:15
dep. 09:15
6.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
arr. 09:17
dep. 09:17
7.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 09:18
dep. 09:18
8 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Pavlovici
arr. 09:21
dep. 09:21
9.3 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Milici
arr. 09:22
dep. 09:22
9.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Center
arr. 09:24
dep. 09:24
9.8 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Veterinarska stanica
arr. 09:27
dep. 09:27
10.6 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 09:30
dep. 09:30
13 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Raskrsnica za Mramorac
arr. 09:45
dep. 09:45
22 km
Mramorac, 1
arr. 09:41
dep. 09:41
19 km
Mramorac, Center
arr. 09:39
dep. 09:39
18 km
Basin, Bacarevici
arr. 09:47
dep. 09:47
23 km
Basin, Center
arr. 09:53
dep. 09:53
24.2 km
Basin, 1
arr. 09:54
dep. 09:54
24.6 km
Basin, Center
arr. 09:55
25 km
13:00 13:55 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 13:00
Smederevska Palanka, Vocar - Gosin put
arr. 13:02
dep. 13:02
1 km
Pridvorice, Zuti
arr. 13:04
dep. 13:04
3 km
Pridvorice, Stari mlin
arr. 13:05
dep. 13:05
3.6 km
Pridvorice, Ratarski put
arr. 13:07
dep. 13:07
4.6 km
Pridvorice, Center
arr. 13:12
dep. 13:12
5.7 km
Pridvorice, Stankovici
arr. 13:15
dep. 13:15
6.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
arr. 13:17
dep. 13:17
7.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
8 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Pavlovici
arr. 13:21
dep. 13:21
9.3 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Milici
arr. 13:22
dep. 13:22
9.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Center
arr. 13:24
dep. 13:24
9.8 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Veterinarska stanica
arr. 13:27
dep. 13:27
10.6 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 13:30
dep. 13:30
13 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Raskrsnica za Mramorac
arr. 13:45
dep. 13:45
22 km
Mramorac, 1
arr. 13:41
dep. 13:41
19 km
Mramorac, Center
arr. 13:39
dep. 13:39
18 km
Basin, Bacarevici
arr. 13:47
dep. 13:47
23 km
Basin, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
24.2 km
Basin, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
24.6 km
Basin, Center
arr. 13:55
25 km
17:20 18:15 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Run every second week, depending on the shift of school working day
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 17:20
Smederevska Palanka, Vocar - Gosin put
arr. 17:22
dep. 17:22
1 km
Pridvorice, Zuti
arr. 17:24
dep. 17:24
3 km
Pridvorice, Stari mlin
arr. 17:25
dep. 17:25
3.6 km
Pridvorice, Ratarski put
arr. 17:27
dep. 17:27
4.6 km
Pridvorice, Center
arr. 17:32
dep. 17:32
5.7 km
Pridvorice, Stankovici
arr. 17:35
dep. 17:35
6.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
arr. 17:37
dep. 17:37
7.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 17:38
dep. 17:38
8 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Pavlovici
arr. 17:41
dep. 17:41
9.3 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Milici
arr. 17:42
dep. 17:42
9.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Center
arr. 17:44
dep. 17:44
9.8 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Veterinarska stanica
arr. 17:47
dep. 17:47
10.6 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 17:50
dep. 17:50
13 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Raskrsnica za Mramorac
arr. 18:05
dep. 18:05
22 km
Mramorac, 1
arr. 18:01
dep. 18:01
19 km
Mramorac, Center
arr. 17:59
dep. 17:59
18 km
Basin, Bacarevici
arr. 18:07
dep. 18:07
23 km
Basin, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
24.2 km
Basin, 1
arr. 18:14
dep. 18:14
24.6 km
Basin, Center
arr. 18:15
25 km
19:45 20:40 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 19:45
Smederevska Palanka, Vocar - Gosin put
arr. 19:47
dep. 19:47
1 km
Pridvorice, Zuti
arr. 19:49
dep. 19:49
3 km
Pridvorice, Stari mlin
arr. 19:50
dep. 19:50
3.6 km
Pridvorice, Ratarski put
arr. 19:52
dep. 19:52
4.6 km
Pridvorice, Center
arr. 19:57
dep. 19:57
5.7 km
Pridvorice, Stankovici
arr. 20:00
dep. 20:00
6.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
arr. 20:02
dep. 20:02
7.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 20:03
dep. 20:03
8 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Pavlovici
arr. 20:06
dep. 20:06
9.3 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Milici
arr. 20:07
dep. 20:07
9.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Center
arr. 20:09
dep. 20:09
9.8 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Veterinarska stanica
arr. 20:12
dep. 20:12
10.6 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 20:15
dep. 20:15
13 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Raskrsnica za Mramorac
arr. 20:30
dep. 20:30
22 km
Mramorac, 1
arr. 20:26
dep. 20:26
19 km
Mramorac, Center
arr. 20:24
dep. 20:24
18 km
Basin, Bacarevici
arr. 20:32
dep. 20:32
23 km
Basin, Center
arr. 20:38
dep. 20:38
24.2 km
Basin, 1
arr. 20:39
dep. 20:39
24.6 km
Basin, Center
arr. 20:40
25 km
Smederevska Palanka - Basin timetable
Departures on: friday, 23.02.2024.
06:20 06:40 (00:20)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 06:20
Smederevska Palanka, Vocar - Gosin put
arr. 06:24
dep. 06:24
1 km
Pridvorice, Zuti
arr. 06:26
dep. 06:26
3 km
Pridvorice, Stari mlin
arr. 06:27
dep. 06:27
3.6 km
Pridvorice, Ratarski put
arr. 06:29
dep. 06:29
4.6 km
Pridvorice, Center
arr. 06:31
dep. 06:31
5.7 km
Pridvorice, Stankovici
arr. 06:33
dep. 06:33
6.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
arr. 06:34
dep. 06:34
7.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
8 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 06:36
dep. 06:36
8.6 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Raskrsnica za Mramorac
arr. 06:37
dep. 06:37
10.1 km
Basin, Bacarevici
arr. 06:38
dep. 06:38
11.6 km
Basin, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
12.5 km
Basin, Center
arr. 06:40
13.3 km
06:20 06:40 (00:20)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 06:20
Pridvorice, Ratarski put
arr. 06:26
dep. 06:26
4 km
Pridvorice, Center
arr. 06:28
dep. 06:28
5.1 km
Pridvorice, Stankovici
arr. 06:29
dep. 06:29
5.9 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
7.4 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 06:33
dep. 06:33
8 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Raskrsnica za Mramorac
arr. 06:36
dep. 06:36
9.5 km
Basin, Center
arr. 06:40
11.8 km
09:00 09:55 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 09:00
Smederevska Palanka, Vocar - Gosin put
arr. 09:02
dep. 09:02
1 km
Pridvorice, Zuti
arr. 09:04
dep. 09:04
3 km
Pridvorice, Stari mlin
arr. 09:05
dep. 09:05
3.6 km
Pridvorice, Ratarski put
arr. 09:07
dep. 09:07
4.6 km
Pridvorice, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
5.7 km
Pridvorice, Stankovici
arr. 09:15
dep. 09:15
6.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
arr. 09:17
dep. 09:17
7.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 09:18
dep. 09:18
8 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Pavlovici
arr. 09:21
dep. 09:21
9.3 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Milici
arr. 09:22
dep. 09:22
9.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Center
arr. 09:24
dep. 09:24
9.8 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Veterinarska stanica
arr. 09:27
dep. 09:27
10.6 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 09:30
dep. 09:30
13 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Raskrsnica za Mramorac
arr. 09:45
dep. 09:45
22 km
Mramorac, 1
arr. 09:41
dep. 09:41
19 km
Mramorac, Center
arr. 09:39
dep. 09:39
18 km
Basin, Bacarevici
arr. 09:47
dep. 09:47
23 km
Basin, Center
arr. 09:53
dep. 09:53
24.2 km
Basin, 1
arr. 09:54
dep. 09:54
24.6 km
Basin, Center
arr. 09:55
25 km
13:00 13:55 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 13:00
Smederevska Palanka, Vocar - Gosin put
arr. 13:02
dep. 13:02
1 km
Pridvorice, Zuti
arr. 13:04
dep. 13:04
3 km
Pridvorice, Stari mlin
arr. 13:05
dep. 13:05
3.6 km
Pridvorice, Ratarski put
arr. 13:07
dep. 13:07
4.6 km
Pridvorice, Center
arr. 13:12
dep. 13:12
5.7 km
Pridvorice, Stankovici
arr. 13:15
dep. 13:15
6.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
arr. 13:17
dep. 13:17
7.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
8 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Pavlovici
arr. 13:21
dep. 13:21
9.3 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Milici
arr. 13:22
dep. 13:22
9.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Center
arr. 13:24
dep. 13:24
9.8 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Veterinarska stanica
arr. 13:27
dep. 13:27
10.6 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 13:30
dep. 13:30
13 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Raskrsnica za Mramorac
arr. 13:45
dep. 13:45
22 km
Mramorac, 1
arr. 13:41
dep. 13:41
19 km
Mramorac, Center
arr. 13:39
dep. 13:39
18 km
Basin, Bacarevici
arr. 13:47
dep. 13:47
23 km
Basin, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
24.2 km
Basin, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
24.6 km
Basin, Center
arr. 13:55
25 km
17:20 18:15 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Run every second week, depending on the shift of school working day
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 17:20
Smederevska Palanka, Vocar - Gosin put
arr. 17:22
dep. 17:22
1 km
Pridvorice, Zuti
arr. 17:24
dep. 17:24
3 km
Pridvorice, Stari mlin
arr. 17:25
dep. 17:25
3.6 km
Pridvorice, Ratarski put
arr. 17:27
dep. 17:27
4.6 km
Pridvorice, Center
arr. 17:32
dep. 17:32
5.7 km
Pridvorice, Stankovici
arr. 17:35
dep. 17:35
6.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
arr. 17:37
dep. 17:37
7.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 17:38
dep. 17:38
8 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Pavlovici
arr. 17:41
dep. 17:41
9.3 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Milici
arr. 17:42
dep. 17:42
9.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Center
arr. 17:44
dep. 17:44
9.8 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Veterinarska stanica
arr. 17:47
dep. 17:47
10.6 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 17:50
dep. 17:50
13 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Raskrsnica za Mramorac
arr. 18:05
dep. 18:05
22 km
Mramorac, 1
arr. 18:01
dep. 18:01
19 km
Mramorac, Center
arr. 17:59
dep. 17:59
18 km
Basin, Bacarevici
arr. 18:07
dep. 18:07
23 km
Basin, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
24.2 km
Basin, 1
arr. 18:14
dep. 18:14
24.6 km
Basin, Center
arr. 18:15
25 km
19:45 20:40 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 19:45
Smederevska Palanka, Vocar - Gosin put
arr. 19:47
dep. 19:47
1 km
Pridvorice, Zuti
arr. 19:49
dep. 19:49
3 km
Pridvorice, Stari mlin
arr. 19:50
dep. 19:50
3.6 km
Pridvorice, Ratarski put
arr. 19:52
dep. 19:52
4.6 km
Pridvorice, Center
arr. 19:57
dep. 19:57
5.7 km
Pridvorice, Stankovici
arr. 20:00
dep. 20:00
6.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
arr. 20:02
dep. 20:02
7.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 20:03
dep. 20:03
8 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Pavlovici
arr. 20:06
dep. 20:06
9.3 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Milici
arr. 20:07
dep. 20:07
9.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Center
arr. 20:09
dep. 20:09
9.8 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Veterinarska stanica
arr. 20:12
dep. 20:12
10.6 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 20:15
dep. 20:15
13 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Raskrsnica za Mramorac
arr. 20:30
dep. 20:30
22 km
Mramorac, 1
arr. 20:26
dep. 20:26
19 km
Mramorac, Center
arr. 20:24
dep. 20:24
18 km
Basin, Bacarevici
arr. 20:32
dep. 20:32
23 km
Basin, Center
arr. 20:38
dep. 20:38
24.2 km
Basin, 1
arr. 20:39
dep. 20:39
24.6 km
Basin, Center
arr. 20:40
25 km

Naselja Smederevska Palanka i Basin su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Smederevska Palanka je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Smederevska Palanka - Basin iznosi od 1,20 EUR do 1,20 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.