Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Smederevska Palanka - Basin timetable

thursday, 20.02.2020.
06:20 06:40 (00:20)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 06:20
Pridvorice, Ratarski Put
arr. 06:26
dep. 06:26
4 km
Pridvorice
arr. 06:28
dep. 06:28
5.1 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Stankovići
arr. 06:29
dep. 06:29
5.9 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
7.4 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 06:33
dep. 06:33
8 km
Mramorac, Intersection
arr. 06:36
dep. 06:36
9.5 km
Basin, Center
arr. 06:40
11.8 km
06:25 06:55 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 06:25
Smederevska Palanka, Vocar - Gosin put
arr. 06:28
dep. 06:28
1 km
Pridvorice, Žuti
arr. 06:30
dep. 06:30
3 km
Pridvorice, Stari mlin
arr. 06:31
dep. 06:31
3.6 km
Pridvorice, Ratarski Put
arr. 06:33
dep. 06:33
4.6 km
Pridvorice
arr. 06:35
dep. 06:35
5.7 km
Pridvorice, Stankovići
arr. 06:38
dep. 06:38
6.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
arr. 06:40
dep. 06:40
7.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 06:41
dep. 06:41
8 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 06:43
dep. 06:43
8.6 km
Mramorac, Intersection
arr. 06:45
dep. 06:45
10.1 km
Basin, Bacarevici
arr. 06:47
dep. 06:47
11.6 km
Basin, Center
arr. 06:53
dep. 06:53
12.5 km
Basin
arr. 06:55
13.3 km
09:00 09:55 (00:55)
Bus station1
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 09:00
Smederevska Palanka, Vocar - Gosin put
arr. 09:02
dep. 09:02
1 km
Pridvorice, Žuti
arr. 09:04
dep. 09:04
3 km
Pridvorice, Romi
arr. 09:05
dep. 09:05
3.6 km
Pridvorice, Ratarski Put
arr. 09:07
dep. 09:07
4.6 km
Pridvorice
arr. 09:12
dep. 09:12
5.7 km
Pridvorice, Stankovići
arr. 09:15
dep. 09:15
6.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
arr. 09:17
dep. 09:17
7.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 09:18
dep. 09:18
8 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Pavlovići
arr. 09:21
dep. 09:21
9.3 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Milici
arr. 09:22
dep. 09:22
9.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Center
arr. 09:24
dep. 09:24
9.8 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Veterinarska stanica
arr. 09:27
dep. 09:27
10.6 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 09:30
dep. 09:30
13 km
Mramorac, Intersection
arr. 09:45
dep. 09:45
22 km
Mramorac, 1
arr. 09:41
dep. 09:41
19 km
Mramorac
arr. 09:47
dep. 09:47
23 km
Basin, Bacarevici
arr. 09:53
dep. 09:53
24.2 km
Basin, Center
arr. 09:54
dep. 09:54
24.6 km
Basin, 1
arr. 09:55
25 km
09:50 10:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: school-days (Serbia).
Run every second week, depending on the shift of school working day
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 09:50
Smederevska Palanka, Vocar - Gosin put
arr. 09:52
dep. 09:52
1 km
Pridvorice, Žuti
arr. 09:54
dep. 09:54
3 km
Pridvorice, Romi
arr. 09:55
dep. 09:55
3.6 km
Pridvorice, Ratarski Put
arr. 09:57
dep. 09:57
4.6 km
Pridvorice
arr. 10:02
dep. 10:02
5.7 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Stankovići
arr. 10:05
dep. 10:05
6.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
arr. 10:07
dep. 10:07
7.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 10:08
dep. 10:08
8 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 10:10
dep. 10:10
13 km
Mramorac, Intersection
arr. 10:12
dep. 10:12
15 km
Basin, Bacarevici
arr. 10:14
dep. 10:14
23 km
Basin, Center
arr. 10:18
dep. 10:18
24.2 km
Basin, 1
arr. 10:19
dep. 10:19
24.6 km
Basin
arr. 10:20
25 km
12:45 13:40 (00:55)
Bus station1
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 12:45
Smederevska Palanka, Vocar - Gosin put
arr. 12:47
dep. 12:47
1 km
Pridvorice, Žuti
arr. 12:49
dep. 12:49
3 km
Pridvorice, Romi
arr. 12:50
dep. 12:50
3.6 km
Pridvorice, Ratarski Put
arr. 12:52
dep. 12:52
4.6 km
Pridvorice
arr. 12:57
dep. 12:57
5.7 km
Pridvorice, Stankovići
arr. 13:00
dep. 13:00
6.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
arr. 13:02
dep. 13:02
7.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 13:03
dep. 13:03
8 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Pavlovići
arr. 13:06
dep. 13:06
9.3 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Milici
arr. 13:07
dep. 13:07
9.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Center
arr. 13:09
dep. 13:09
9.8 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Veterinarska stanica
arr. 13:12
dep. 13:12
10.6 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 13:15
dep. 13:15
13 km
Mramorac, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
22 km
Mramorac, 1
arr. 13:26
dep. 13:26
19 km
Mramorac
arr. 13:32
dep. 13:32
23 km
Basin, Bacarevici
arr. 13:38
dep. 13:38
24.2 km
Basin, Center
arr. 13:39
dep. 13:39
24.6 km
Basin, 1
arr. 13:40
25 km
13:15 13:35 (00:20)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 13:15
Pridvorice, Ratarski Put
arr. 13:21
dep. 13:21
4 km
Pridvorice
arr. 13:23
dep. 13:23
5.1 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Stankovići
arr. 13:24
dep. 13:24
5.9 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
7.4 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 13:28
dep. 13:28
8 km
Mramorac, Intersection
arr. 13:31
dep. 13:31
9.5 km
Basin, Center
arr. 13:35
11.8 km
15:15 15:35 (00:20)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 15:15
Pridvorice, Ratarski Put
arr. 15:21
dep. 15:21
4 km
Pridvorice
arr. 15:23
dep. 15:23
5.1 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Stankovići
arr. 15:24
dep. 15:24
5.9 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 15:26
dep. 15:26
7.4 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 15:28
dep. 15:28
8 km
Mramorac, Intersection
arr. 15:31
dep. 15:31
9.5 km
Basin, Center
arr. 15:35
11.8 km
17:30 18:25 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Run every second week, depending on the shift of school working day
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 17:30
Smederevska Palanka, Vocar - Gosin put
arr. 17:32
dep. 17:32
1 km
Pridvorice, Žuti
arr. 17:34
dep. 17:34
3 km
Pridvorice, Romi
arr. 17:35
dep. 17:35
3.6 km
Pridvorice, Ratarski Put
arr. 17:37
dep. 17:37
4.6 km
Pridvorice
arr. 17:42
dep. 17:42
5.7 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Stankovići
arr. 17:45
dep. 17:45
6.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
arr. 17:47
dep. 17:47
7.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 17:48
dep. 17:48
8 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Pavlovići
arr. 17:51
dep. 17:51
9.3 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Milici
arr. 17:52
dep. 17:52
9.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Center
arr. 17:54
dep. 17:54
9.8 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Veterinarska stanica
arr. 17:57
dep. 17:57
10.6 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 18:00
dep. 18:00
13 km
Mramorac, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
22 km
Mramorac, 1
arr. 18:11
dep. 18:11
19 km
Mramorac
arr. 18:09
dep. 18:09
18 km
Basin, Bacarevici
arr. 18:17
dep. 18:17
23 km
Basin, Center
arr. 18:23
dep. 18:23
24.2 km
Basin, 1
arr. 18:24
dep. 18:24
24.6 km
Basin
arr. 18:25
25 km
19:30 19:50 (00:20)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 19:30
Pridvorice, Ratarski Put
arr. 19:36
dep. 19:36
4 km
Pridvorice
arr. 19:38
dep. 19:38
5.1 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Stankovići
arr. 19:39
dep. 19:39
5.9 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 19:41
dep. 19:41
7.4 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 19:43
dep. 19:43
8 km
Mramorac, Intersection
arr. 19:46
dep. 19:46
9.5 km
Basin, Center
arr. 19:50
11.8 km

Naselja Smederevska Palanka i Basin su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Smederevska Palanka je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.