Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Smederevska Palanka - Banicina timetable

monday, 24.02.2020.
06:38 05:50 (-00:4)
Bus stationPijac
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 06:38
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 06:35
dep. 06:35
-1 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 06:32
dep. 06:32
-2 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Raskrsnica - Put
arr. 06:30
dep. 06:30
-4 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Racanski put
arr. 06:08
dep. 06:08
-10 km
Stojacak, Guberaš
arr. 06:06
dep. 06:06
-11 km
Stojacak
arr. 06:02
dep. 06:02
-12 km
Banicina, Savici
arr. 05:58
dep. 05:58
-13 km
Banicina, Mitrovici
arr. 05:56
dep. 05:56
-15 km
Banicina, Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
-17 km
Banicina, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
-19 km
Banicina, Pijac
arr. 05:50
-20 km
07:38 06:50 (-00:4)
Bus stationPijac
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 07:38
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 07:35
dep. 07:35
-1 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 07:32
dep. 07:32
-2 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Raskrsnica - Put
arr. 07:30
dep. 07:30
-4 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Racanski put
arr. 07:08
dep. 07:08
-10 km
Stojacak, Guberaš
arr. 07:06
dep. 07:06
-11 km
Stojacak
arr. 07:02
dep. 07:02
-12 km
Banicina, Savici
arr. 06:58
dep. 06:58
-13 km
Banicina, Mitrovici
arr. 06:56
dep. 06:56
-15 km
Banicina, Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
-17 km
Banicina, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
-19 km
Banicina, Pijac
arr. 06:50
-20 km
09:20 09:50 (00:30)
Bus stationPijac
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 09:20
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 09:22
dep. 09:22
1 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 09:24
dep. 09:24
2 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Raskrsnica - Put
arr. 09:28
dep. 09:28
4 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Racanski put
arr. 09:30
dep. 09:30
5 km
Stojacak, Guberaš
arr. 09:32
dep. 09:32
6 km
Stojacak
arr. 09:36
dep. 09:36
7 km
Banicina, Savici
arr. 09:42
dep. 09:42
9 km
Banicina, Mitrovici
arr. 09:44
dep. 09:44
10 km
Banicina, Intersection
arr. 09:46
dep. 09:46
12 km
Banicina, Center
arr. 09:48
dep. 09:48
13 km
Banicina, Pijac
arr. 09:50
14 km
09:50 10:20 (00:30)
Bus stationPijac
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 09:50
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 09:52
dep. 09:52
1 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 09:54
dep. 09:54
2 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Raskrsnica - Put
arr. 09:56
dep. 09:56
4 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Racanski put
arr. 09:58
dep. 09:58
5 km
Stojacak, Guberaš
arr. 10:02
dep. 10:02
6 km
Stojacak
arr. 10:06
dep. 10:06
7 km
Banicina, Savici
arr. 10:08
dep. 10:08
9 km
Banicina, Mitrovici
arr. 10:12
dep. 10:12
10 km
Banicina, Intersection
arr. 10:16
dep. 10:16
12 km
Banicina, Center
arr. 10:18
dep. 10:18
13 km
Banicina, Pijac
arr. 10:20
14 km
11:48 11:00 (-00:4)
Bus stationPijac
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Run every second week, depending on the shift of school working day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 11:48
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 11:45
dep. 11:45
-1 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 11:42
dep. 11:42
-2 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Raskrsnica - Put
arr. 11:40
dep. 11:40
-4 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Racanski put
arr. 11:18
dep. 11:18
-10 km
Stojacak, Guberaš
arr. 11:16
dep. 11:16
-11 km
Stojacak
arr. 11:12
dep. 11:12
-12 km
Banicina, Savici
arr. 11:08
dep. 11:08
-13 km
Banicina, Mitrovici
arr. 11:06
dep. 11:06
-15 km
Banicina, Intersection
arr. 11:04
dep. 11:04
-17 km
Banicina, Center
arr. 11:02
dep. 11:02
-19 km
Banicina, Pijac
arr. 11:00
-20 km
14:48 14:18 (-00:3)
Bus stationPijac
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 14:48
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 14:46
dep. 14:46
-1 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 14:44
dep. 14:44
-2 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Raskrsnica - Put
arr. 14:40
dep. 14:40
-4 km
Vodice kod Smederevske Palanke, 1
arr. 13:53
dep. 13:53
-26.4 km
Vodice kod Smederevske Palanke, 2
arr. 13:51
dep. 13:51
-26.8 km
Vodice kod Smederevske Palanke, 3
arr. 13:50
dep. 13:50
-27 km
Vodice kod Smederevske Palanke
arr. 13:47
dep. 13:47
-28 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Racanski put
arr. 14:38
dep. 14:38
-5 km
Stojacak, Guberaš
arr. 14:36
dep. 14:36
-6 km
Stojacak
arr. 14:32
dep. 14:32
-7 km
Banicina, Savici
arr. 14:26
dep. 14:26
-9 km
Banicina, Mitrovici
arr. 14:24
dep. 14:24
-10 km
Banicina, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
-12 km
Banicina, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
-13 km
Banicina, Pijac
arr. 14:18
-14 km
16:43 16:13 (-00:3)
Bus stationPijac
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 16:43
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 16:41
dep. 16:41
-1 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 16:39
dep. 16:39
-2 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Raskrsnica - Put
arr. 16:35
dep. 16:35
-4 km
Vodice kod Smederevske Palanke, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
-26.4 km
Vodice kod Smederevske Palanke, 2
arr. 15:46
dep. 15:46
-26.8 km
Vodice kod Smederevske Palanke, 3
arr. 15:45
dep. 15:45
-27 km
Vodice kod Smederevske Palanke
arr. 15:42
dep. 15:42
-28 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Racanski put
arr. 16:33
dep. 16:33
-5 km
Stojacak, Guberaš
arr. 16:31
dep. 16:31
-6 km
Stojacak
arr. 16:27
dep. 16:27
-7 km
Banicina, Savici
arr. 16:21
dep. 16:21
-9 km
Banicina, Mitrovici
arr. 16:19
dep. 16:19
-10 km
Banicina, Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
-12 km
Banicina, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
-13 km
Banicina, Pijac
arr. 16:13
-14 km
19:28 18:58 (-00:3)
Bus stationPijac
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Run every second week, depending on the shift of school working day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 19:28
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 19:26
dep. 19:26
-1 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 19:24
dep. 19:24
-2 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Raskrsnica - Put
arr. 19:20
dep. 19:20
-4 km
Vodice kod Smederevske Palanke, 1
arr. 18:33
dep. 18:33
-26.4 km
Vodice kod Smederevske Palanke, 2
arr. 18:31
dep. 18:31
-26.8 km
Vodice kod Smederevske Palanke, 3
arr. 18:30
dep. 18:30
-27 km
Vodice kod Smederevske Palanke
arr. 18:27
dep. 18:27
-28 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Racanski put
arr. 19:18
dep. 19:18
-5 km
Stojacak, Guberaš
arr. 19:16
dep. 19:16
-6 km
Stojacak
arr. 19:12
dep. 19:12
-7 km
Banicina, Savici
arr. 19:06
dep. 19:06
-9 km
Banicina, Mitrovici
arr. 19:04
dep. 19:04
-10 km
Banicina, Intersection
arr. 19:02
dep. 19:02
-12 km
Banicina, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
-13 km
Banicina, Pijac
arr. 18:58
-14 km
20:28 19:58 (-00:3)
Bus stationPijac
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevska Palanka, Bus station
dep. 20:28
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 20:26
dep. 20:26
-1 km
Smederevska Palanka, Kiseljak
arr. 20:24
dep. 20:24
-2 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Raskrsnica - Put
arr. 20:20
dep. 20:20
-4 km
Vodice kod Smederevske Palanke, 1
arr. 19:33
dep. 19:33
-26.4 km
Vodice kod Smederevske Palanke, 2
arr. 19:31
dep. 19:31
-26.8 km
Vodice kod Smederevske Palanke, 3
arr. 19:30
dep. 19:30
-27 km
Vodice kod Smederevske Palanke
arr. 19:27
dep. 19:27
-28 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Racanski put
arr. 20:18
dep. 20:18
-5 km
Stojacak, Guberaš
arr. 20:16
dep. 20:16
-6 km
Stojacak
arr. 20:12
dep. 20:12
-7 km
Banicina, Savici
arr. 20:06
dep. 20:06
-9 km
Banicina, Mitrovici
arr. 20:04
dep. 20:04
-10 km
Banicina, Intersection
arr. 20:02
dep. 20:02
-12 km
Banicina, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
-13 km
Banicina, Pijac
arr. 19:58
-14 km

Naselja Smederevska Palanka i Banicina su međusobno udaljena ~-9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 4min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Smederevska Palanka je u 06:38 h, dok je poslednji polazak u 20:28 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.