Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Smederevo - Vrnjacka Banja timetable

tuesday, 14.08.2018.
12:15 16:20 (04:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 12:15
Radinac
arr. 12:21
dep. 12:21
5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 12:29
dep. 12:29
9 km
Mala Krsna
arr. 12:35
dep. 12:35
13 km
Osipaonica
arr. 12:44
dep. 12:44
18 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 12:52
dep. 12:52
26 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
32 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:11
dep. 13:11
35 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
37 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 13:25
dep. 13:25
42 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 13:29
dep. 13:29
45 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 13:33
dep. 13:33
48 km
Zabari, A.S.
arr. 13:35
dep. 13:35
52 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 13:37
dep. 13:37
57 km
Kusiljevo
arr. 13:39
dep. 13:39
62 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
71 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
81 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
113 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
dep. 14:58
119 km
Dragobraca, Skola
arr. 15:05
dep. 15:05
122 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:10
dep. 15:10
129 km
Gruza
arr. 15:17
dep. 15:17
134 km
Guberevac kod Knica
arr. 15:24
dep. 15:24
141 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 15:32
dep. 15:32
149 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
167 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:05
dep. 16:05
179 km
Podunavci, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
183 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:20
194 km
 
Departures on: wednesday, 15.08.2018.
12:15 16:20 (04:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 12:15
Radinac
arr. 12:21
dep. 12:21
5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 12:29
dep. 12:29
9 km
Mala Krsna
arr. 12:35
dep. 12:35
13 km
Osipaonica
arr. 12:44
dep. 12:44
18 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 12:52
dep. 12:52
26 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
32 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:11
dep. 13:11
35 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
37 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 13:25
dep. 13:25
42 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 13:29
dep. 13:29
45 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 13:33
dep. 13:33
48 km
Zabari, A.S.
arr. 13:35
dep. 13:35
52 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 13:37
dep. 13:37
57 km
Kusiljevo
arr. 13:39
dep. 13:39
62 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
71 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
81 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
113 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
dep. 14:58
119 km
Dragobraca, Skola
arr. 15:05
dep. 15:05
122 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:10
dep. 15:10
129 km
Gruza
arr. 15:17
dep. 15:17
134 km
Guberevac kod Knica
arr. 15:24
dep. 15:24
141 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 15:32
dep. 15:32
149 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
167 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:05
dep. 16:05
179 km
Podunavci, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
183 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:20
194 km
 
Departures on: thursday, 16.08.2018.
12:15 16:20 (04:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 12:15
Radinac
arr. 12:21
dep. 12:21
5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 12:29
dep. 12:29
9 km
Mala Krsna
arr. 12:35
dep. 12:35
13 km
Osipaonica
arr. 12:44
dep. 12:44
18 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 12:52
dep. 12:52
26 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
32 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:11
dep. 13:11
35 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
37 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 13:25
dep. 13:25
42 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 13:29
dep. 13:29
45 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 13:33
dep. 13:33
48 km
Zabari, A.S.
arr. 13:35
dep. 13:35
52 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 13:37
dep. 13:37
57 km
Kusiljevo
arr. 13:39
dep. 13:39
62 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
71 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
81 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
113 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
dep. 14:58
119 km
Dragobraca, Skola
arr. 15:05
dep. 15:05
122 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:10
dep. 15:10
129 km
Gruza
arr. 15:17
dep. 15:17
134 km
Guberevac kod Knica
arr. 15:24
dep. 15:24
141 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 15:32
dep. 15:32
149 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
167 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:05
dep. 16:05
179 km
Podunavci, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
183 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:20
194 km
 
Departures on: friday, 17.08.2018.
12:15 16:20 (04:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 12:15
Radinac
arr. 12:21
dep. 12:21
5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 12:29
dep. 12:29
9 km
Mala Krsna
arr. 12:35
dep. 12:35
13 km
Osipaonica
arr. 12:44
dep. 12:44
18 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 12:52
dep. 12:52
26 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
32 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:11
dep. 13:11
35 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
37 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 13:25
dep. 13:25
42 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 13:29
dep. 13:29
45 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 13:33
dep. 13:33
48 km
Zabari, A.S.
arr. 13:35
dep. 13:35
52 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 13:37
dep. 13:37
57 km
Kusiljevo
arr. 13:39
dep. 13:39
62 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
71 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
81 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
113 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
dep. 14:58
119 km
Dragobraca, Skola
arr. 15:05
dep. 15:05
122 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:10
dep. 15:10
129 km
Gruza
arr. 15:17
dep. 15:17
134 km
Guberevac kod Knica
arr. 15:24
dep. 15:24
141 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 15:32
dep. 15:32
149 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
167 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:05
dep. 16:05
179 km
Podunavci, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
183 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:20
194 km
 
Departures on: saturday, 18.08.2018.
12:15 16:20 (04:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 12:15
Radinac
arr. 12:21
dep. 12:21
5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 12:29
dep. 12:29
9 km
Mala Krsna
arr. 12:35
dep. 12:35
13 km
Osipaonica
arr. 12:44
dep. 12:44
18 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 12:52
dep. 12:52
26 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
32 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:11
dep. 13:11
35 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
37 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 13:25
dep. 13:25
42 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 13:29
dep. 13:29
45 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 13:33
dep. 13:33
48 km
Zabari, A.S.
arr. 13:35
dep. 13:35
52 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 13:37
dep. 13:37
57 km
Kusiljevo
arr. 13:39
dep. 13:39
62 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
71 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
81 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
113 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
dep. 14:58
119 km
Dragobraca, Skola
arr. 15:05
dep. 15:05
122 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:10
dep. 15:10
129 km
Gruza
arr. 15:17
dep. 15:17
134 km
Guberevac kod Knica
arr. 15:24
dep. 15:24
141 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 15:32
dep. 15:32
149 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
167 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:05
dep. 16:05
179 km
Podunavci, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
183 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:20
194 km
 
Departures on: sunday, 19.08.2018.
12:15 16:20 (04:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 12:15
Radinac
arr. 12:21
dep. 12:21
5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 12:29
dep. 12:29
9 km
Mala Krsna
arr. 12:35
dep. 12:35
13 km
Osipaonica
arr. 12:44
dep. 12:44
18 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 12:52
dep. 12:52
26 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
32 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:11
dep. 13:11
35 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
37 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 13:25
dep. 13:25
42 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 13:29
dep. 13:29
45 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 13:33
dep. 13:33
48 km
Zabari, A.S.
arr. 13:35
dep. 13:35
52 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 13:37
dep. 13:37
57 km
Kusiljevo
arr. 13:39
dep. 13:39
62 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
71 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
81 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
113 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
dep. 14:58
119 km
Dragobraca, Skola
arr. 15:05
dep. 15:05
122 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:10
dep. 15:10
129 km
Gruza
arr. 15:17
dep. 15:17
134 km
Guberevac kod Knica
arr. 15:24
dep. 15:24
141 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 15:32
dep. 15:32
149 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
167 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:05
dep. 16:05
179 km
Podunavci, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
183 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:20
194 km
 
Departures on: monday, 20.08.2018.
12:15 16:20 (04:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 12:15
Radinac
arr. 12:21
dep. 12:21
5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 12:29
dep. 12:29
9 km
Mala Krsna
arr. 12:35
dep. 12:35
13 km
Osipaonica
arr. 12:44
dep. 12:44
18 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 12:52
dep. 12:52
26 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
32 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:11
dep. 13:11
35 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
37 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 13:25
dep. 13:25
42 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 13:29
dep. 13:29
45 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 13:33
dep. 13:33
48 km
Zabari, A.S.
arr. 13:35
dep. 13:35
52 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 13:37
dep. 13:37
57 km
Kusiljevo
arr. 13:39
dep. 13:39
62 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
71 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
81 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
113 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
dep. 14:58
119 km
Dragobraca, Skola
arr. 15:05
dep. 15:05
122 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:10
dep. 15:10
129 km
Gruza
arr. 15:17
dep. 15:17
134 km
Guberevac kod Knica
arr. 15:24
dep. 15:24
141 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 15:32
dep. 15:32
149 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
167 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:05
dep. 16:05
179 km
Podunavci, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
183 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:20
194 km

Naselja Smederevo i Vrnjacka Banja su međusobno udaljena ~194 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 05min., a najduže 04h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Smederevo je u 12:15 h, dok je poslednji polazak u 12:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.