Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Smederevo - Velika Plana timetable

friday, 17.08.2018.
04:15 05:55 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 04:15
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 04:17
dep. 04:17
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 04:19
dep. 04:19
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 04:21
dep. 04:21
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 04:23
dep. 04:23
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 04:25
dep. 04:25
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 04:27
dep. 04:27
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 04:29
dep. 04:29
6.5 km
Radinac
arr. 04:33
dep. 04:33
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 04:36
dep. 04:36
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 04:37
dep. 04:37
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 04:39
dep. 04:39
10 km
Vranovo
arr. 04:43
dep. 04:43
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 04:45
dep. 04:45
14 km
Mala Krsna
arr. 04:47
dep. 04:47
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 04:50
dep. 04:50
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 04:53
dep. 04:53
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 04:56
dep. 04:56
19 km
Osipaonica, Intersection
arr. 04:58
dep. 04:58
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 05:01
dep. 05:01
22 km
Lugavcina
arr. 05:03
dep. 05:03
24 km
Lugavcina, 2
arr. 05:05
dep. 05:05
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 05:08
dep. 05:08
28 km
Saraorci, Center
arr. 05:10
dep. 05:10
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 05:12
dep. 05:12
31 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 05:15
dep. 05:15
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 05:17
dep. 05:17
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 05:21
dep. 05:21
38 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 05:25
dep. 05:25
40 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 05:27
dep. 05:27
41 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 05:29
dep. 05:29
42 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 05:33
dep. 05:33
44 km
Krnjevo, Drenje
arr. 05:35
dep. 05:35
45 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 05:42
dep. 05:42
48 km
Veliko Orasje, Center
arr. 05:44
dep. 05:44
49 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 05:52
dep. 05:52
53 km
Velika Plana, Bus station
arr. 05:55
54 km
05:00 06:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 05:00
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 05:04
dep. 05:04
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 05:06
dep. 05:06
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 05:08
dep. 05:08
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 05:10
dep. 05:10
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 05:12
dep. 05:12
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 05:14
dep. 05:14
6.5 km
Radinac
arr. 05:18
dep. 05:18
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 05:21
dep. 05:21
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 05:22
dep. 05:22
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 05:24
dep. 05:24
10 km
Vranovo
arr. 05:28
dep. 05:28
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 05:30
dep. 05:30
14 km
Mala Krsna
arr. 05:32
dep. 05:32
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 05:35
dep. 05:35
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 05:38
dep. 05:38
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 05:41
dep. 05:41
19 km
Osipaonica, Intersection
arr. 05:43
dep. 05:43
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 05:46
dep. 05:46
22 km
Lugavcina
arr. 05:48
dep. 05:48
24 km
Lugavcina, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 05:53
dep. 05:53
28 km
Saraorci, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 05:57
dep. 05:57
31 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 06:00
dep. 06:00
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 06:02
dep. 06:02
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
38 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 06:10
dep. 06:10
40 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 06:12
dep. 06:12
41 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 06:14
dep. 06:14
42 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 06:18
dep. 06:18
44 km
Krnjevo, Drenje
arr. 06:20
dep. 06:20
45 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 06:27
dep. 06:27
48 km
Veliko Orasje, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
49 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 06:37
dep. 06:37
53 km
Velika Plana, Bus station
arr. 06:40
54 km
06:00 08:00 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 06:00
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:03
dep. 06:03
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:06
dep. 06:06
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 06:08
dep. 06:08
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 06:11
dep. 06:11
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 06:12
dep. 06:12
6 km
Radinac
arr. 06:14
dep. 06:14
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 06:16
dep. 06:16
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 06:17
dep. 06:17
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 06:20
dep. 06:20
10 km
Vranovo
arr. 06:26
dep. 06:26
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 06:28
dep. 06:28
14 km
Mala Krsna
arr. 06:30
dep. 06:30
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:32
dep. 06:32
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:34
dep. 06:34
17 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 06:36
dep. 06:36
18 km
Osipaonica, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 06:44
dep. 06:44
22 km
Lugavcina
arr. 06:48
dep. 06:48
24 km
Lugavcina, 2
arr. 06:50
dep. 06:50
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 06:52
dep. 06:52
26 km
Saraorci, Center
arr. 06:58
dep. 06:58
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 07:02
dep. 07:02
31 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 07:04
dep. 07:04
32 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 07:06
dep. 07:06
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 07:08
dep. 07:08
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 07:12
dep. 07:12
36 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
38 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 07:18
dep. 07:18
39.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 07:20
dep. 07:20
40 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
41 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 07:24
dep. 07:24
42 km
Krnjevo, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
44 km
Krnjevo, Drenje
arr. 07:30
dep. 07:30
45 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 07:35
dep. 07:35
48 km
Veliko Orasje, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
49 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 07:43
dep. 07:43
53 km
Velika Plana, Bus station
arr. 08:00
54 km
06:40 08:20 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 06:40
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 06:42
dep. 06:42
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:44
dep. 06:44
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 06:46
dep. 06:46
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:48
dep. 06:48
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 06:50
dep. 06:50
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 06:52
dep. 06:52
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 06:54
dep. 06:54
6.5 km
Radinac
arr. 06:58
dep. 06:58
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 07:01
dep. 07:01
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 07:02
dep. 07:02
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 07:04
dep. 07:04
10 km
Vranovo
arr. 07:08
dep. 07:08
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 07:10
dep. 07:10
14 km
Mala Krsna
arr. 07:12
dep. 07:12
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 07:15
dep. 07:15
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 07:21
dep. 07:21
19 km
Osipaonica, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 07:26
dep. 07:26
22 km
Lugavcina
arr. 07:28
dep. 07:28
24 km
Lugavcina, 2
arr. 07:30
dep. 07:30
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 07:33
dep. 07:33
28 km
Saraorci, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 07:37
dep. 07:37
31 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 07:40
dep. 07:40
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 07:42
dep. 07:42
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 07:46
dep. 07:46
38 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 07:50
dep. 07:50
40 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 07:52
dep. 07:52
41 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 07:54
dep. 07:54
42 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 07:58
dep. 07:58
44 km
Krnjevo, Drenje
arr. 08:00
dep. 08:00
45 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 08:07
dep. 08:07
48 km
Veliko Orasje, Center
arr. 08:09
dep. 08:09
49 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 08:17
dep. 08:17
53 km
Velika Plana, Bus station
arr. 08:20
54 km
07:30 09:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 07:30
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 07:32
dep. 07:32
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 07:33
dep. 07:33
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 07:34
dep. 07:34
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 07:35
dep. 07:35
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 07:40
dep. 07:40
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 07:42
dep. 07:42
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 07:43
dep. 07:43
6 km
Radinac
arr. 07:44
dep. 07:44
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 07:46
dep. 07:46
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 07:47
dep. 07:47
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 07:49
dep. 07:49
10 km
Vranovo
arr. 07:52
dep. 07:52
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 07:54
dep. 07:54
14 km
Mala Krsna
arr. 07:55
dep. 07:55
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 07:57
dep. 07:57
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 07:58
dep. 07:58
17 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 07:59
dep. 07:59
18 km
Osipaonica, Intersection
arr. 08:01
dep. 08:01
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 08:03
dep. 08:03
22 km
Lugavcina
arr. 08:05
dep. 08:05
24 km
Lugavcina, 2
arr. 08:08
dep. 08:08
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 08:12
dep. 08:12
26 km
Saraorci, Center
arr. 08:16
dep. 08:16
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 08:18
dep. 08:18
31 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 08:19
dep. 08:19
32 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 08:21
dep. 08:21
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 08:23
dep. 08:23
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 08:26
dep. 08:26
36 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 08:29
dep. 08:29
38 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 08:32
dep. 08:32
39.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 08:35
dep. 08:35
40 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 08:38
dep. 08:38
41 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 08:40
dep. 08:40
42 km
Krnjevo, Center
arr. 08:43
dep. 08:43
44 km
Krnjevo, Drenje
arr. 08:45
dep. 08:45
45 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 08:48
dep. 08:48
48 km
Veliko Orasje, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
49 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 08:55
dep. 08:55
53 km
Velika Plana, Bus station
arr. 09:00
54 km
08:30 10:10 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 08:30
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 08:32
dep. 08:32
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 08:34
dep. 08:34
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 08:36
dep. 08:36
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 08:38
dep. 08:38
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 08:40
dep. 08:40
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 08:42
dep. 08:42
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 08:44
dep. 08:44
6.5 km
Radinac
arr. 08:48
dep. 08:48
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 08:51
dep. 08:51
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 08:52
dep. 08:52
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 08:54
dep. 08:54
10 km
Vranovo
arr. 08:58
dep. 08:58
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 09:00
dep. 09:00
14 km
Mala Krsna
arr. 09:02
dep. 09:02
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 09:05
dep. 09:05
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 09:08
dep. 09:08
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 09:11
dep. 09:11
19 km
Osipaonica, Intersection
arr. 09:13
dep. 09:13
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 09:16
dep. 09:16
22 km
Lugavcina
arr. 09:18
dep. 09:18
24 km
Lugavcina, 2
arr. 09:20
dep. 09:20
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 09:23
dep. 09:23
28 km
Saraorci, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 09:27
dep. 09:27
31 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 09:30
dep. 09:30
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 09:32
dep. 09:32
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 09:36
dep. 09:36
38 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 09:40
dep. 09:40
40 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 09:42
dep. 09:42
41 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 09:44
dep. 09:44
42 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 09:48
dep. 09:48
44 km
Krnjevo, Drenje
arr. 09:50
dep. 09:50
45 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 09:57
dep. 09:57
48 km
Veliko Orasje, Center
arr. 09:59
dep. 09:59
49 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 10:07
dep. 10:07
53 km
Velika Plana, Bus station
arr. 10:10
54 km
08:35 09:45 (01:10)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 08:35
Smederevo, Godomin
arr. 08:41
dep. 08:42
4 km
Radinac, Railway station
arr. 08:47
dep. 08:48
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 08:55
dep. 08:56
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 09:00
dep. 09:01
14 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 09:07
dep. 09:08
18 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 09:11
dep. 09:12
20 km
Osipaonica, Railway station
arr. 09:14
dep. 09:15
22 km
Lugavcina, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
27 km
Saraorci, Railway station
arr. 09:22
dep. 09:23
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 09:25
dep. 09:26
30 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:30
dep. 09:31
34 km
arr. 09:34
dep. 09:35
38 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 09:39
dep. 09:40
42 km
Velika Plana, Railway station
arr. 09:45
51 km
09:15 10:45 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 09:15
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 09:17
dep. 09:17
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 09:18
dep. 09:18
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 09:19
dep. 09:19
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 09:20
dep. 09:20
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 09:23
dep. 09:23
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 09:26
dep. 09:26
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 09:28
dep. 09:28
6 km
Radinac
arr. 09:29
dep. 09:29
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 09:31
dep. 09:31
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 09:32
dep. 09:32
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 09:34
dep. 09:34
10 km
Vranovo
arr. 09:37
dep. 09:37
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 09:39
dep. 09:39
14 km
Mala Krsna
arr. 09:40
dep. 09:40
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 09:42
dep. 09:42
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
17 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 09:44
dep. 09:44
18 km
Osipaonica, Intersection
arr. 09:46
dep. 09:46
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 09:49
dep. 09:49
22 km
Lugavcina
arr. 09:53
dep. 09:53
24 km
Lugavcina, 2
arr. 09:54
dep. 09:54
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 09:56
dep. 09:56
26 km
Saraorci, Center
arr. 10:00
dep. 10:00
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 10:04
dep. 10:04
31 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 10:06
dep. 10:06
32 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 10:07
dep. 10:07
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 10:10
dep. 10:10
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 10:12
dep. 10:12
36 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
38 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 10:17
dep. 10:17
39.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 10:20
dep. 10:20
40 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 10:23
dep. 10:23
41 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 10:25
dep. 10:25
42 km
Krnjevo, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
44 km
Krnjevo, Drenje
arr. 10:32
dep. 10:32
45 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 10:35
dep. 10:35
48 km
Veliko Orasje, Center
arr. 10:36
dep. 10:36
49 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 10:40
dep. 10:40
53 km
Velika Plana, Bus station
arr. 10:45
54 km
09:45 11:22 (01:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 09:45
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 09:47
dep. 09:47
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 09:48
dep. 09:48
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 09:49
dep. 09:49
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 09:51
dep. 09:51
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 09:53
dep. 09:53
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 09:55
dep. 09:55
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 09:56
dep. 09:56
6 km
Radinac
arr. 09:58
dep. 09:58
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 10:00
dep. 10:00
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 10:01
dep. 10:01
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 10:04
dep. 10:04
10 km
Vranovo
arr. 10:09
dep. 10:09
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 10:11
dep. 10:11
14 km
Mala Krsna
arr. 10:13
dep. 10:13
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 10:15
dep. 10:15
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 10:17
dep. 10:17
17 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 10:19
dep. 10:19
18 km
Osipaonica, Intersection
arr. 10:23
dep. 10:23
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 10:27
dep. 10:27
22 km
Lugavcina
arr. 10:32
dep. 10:32
24 km
Lugavcina, 2
arr. 10:34
dep. 10:34
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 10:36
dep. 10:36
26 km
Saraorci, Center
arr. 10:42
dep. 10:42
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 10:46
dep. 10:46
31 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 10:48
dep. 10:48
32 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 10:50
dep. 10:50
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 10:52
dep. 10:52
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 10:56
dep. 10:56
36 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 11:00
dep. 11:00
38 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 11:03
dep. 11:03
39.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 11:04
dep. 11:04
40 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 11:05
dep. 11:05
41 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 11:06
dep. 11:06
42 km
Krnjevo, Center
arr. 11:09
dep. 11:09
44 km
Krnjevo, Drenje
arr. 11:10
dep. 11:10
45 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 11:14
dep. 11:14
48 km
Veliko Orasje, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
49 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 11:20
dep. 11:20
53 km
Velika Plana, Bus station
arr. 11:22
54 km
10:08 11:37 (01:29)
Prevoz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Prevoz
dep. 10:08
Smederevo, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
3 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 10:17
dep. 10:17
4 km
Smederevo, Senjak
arr. 10:18
dep. 10:18
5 km
Smederevo, Papazovac
arr. 10:19
dep. 10:19
6 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 10:20
dep. 10:20
7 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 10:23
dep. 10:23
9 km
Radinac
arr. 10:25
dep. 10:25
10 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 10:28
dep. 10:28
12 km
Ralja kod Smedereva
arr. 10:30
dep. 10:30
13 km
Vranovo
arr. 10:34
dep. 10:34
16 km
Mala Krsna
arr. 10:37
dep. 10:37
18 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 10:39
dep. 10:39
19 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 10:42
dep. 10:42
21 km
Osipaonica, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
23 km
Osipaonica, Mlin
arr. 10:48
dep. 10:48
25 km
Lugavcina
arr. 10:51
dep. 10:51
27 km
Lugavcina, 2
arr. 10:53
dep. 10:53
28 km
Saraorci, Ciglana
arr. 10:57
dep. 10:57
31 km
Saraorci, Center
arr. 10:58
dep. 10:58
32 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 11:01
dep. 11:01
34 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 11:04
dep. 11:04
36 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 11:06
dep. 11:06
37 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 11:09
dep. 11:09
39 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 11:12
dep. 11:12
41 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 11:15
dep. 11:15
43 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
44 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 11:19
dep. 11:19
45 km
Krnjevo, Center
arr. 11:22
dep. 11:22
47 km
Krnjevo, Drenje
arr. 11:23
dep. 11:23
48 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 11:28
dep. 11:28
51 km
Veliko Orasje, Center
arr. 11:29
dep. 11:29
52 km
Velika Plana, Bus station
arr. 11:37
57 km
10:45 12:25 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 10:45
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 10:47
dep. 10:47
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 10:49
dep. 10:49
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 10:51
dep. 10:51
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 10:53
dep. 10:53
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 10:55
dep. 10:55
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 10:57
dep. 10:57
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 10:59
dep. 10:59
6.5 km
Radinac
arr. 11:03
dep. 11:03
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 11:06
dep. 11:06
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 11:07
dep. 11:07
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 11:09
dep. 11:09
10 km
Vranovo
arr. 11:13
dep. 11:13
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 11:15
dep. 11:15
14 km
Mala Krsna
arr. 11:17
dep. 11:17
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 11:20
dep. 11:20
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 11:23
dep. 11:23
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 11:26
dep. 11:26
19 km
Osipaonica, Intersection
arr. 11:28
dep. 11:28
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 11:31
dep. 11:31
22 km
Lugavcina
arr. 11:33
dep. 11:33
24 km
Lugavcina, 2
arr. 11:35
dep. 11:35
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 11:38
dep. 11:38
28 km
Saraorci, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 11:42
dep. 11:42
31 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 11:45
dep. 11:45
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 11:47
dep. 11:47
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 11:51
dep. 11:51
38 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 11:55
dep. 11:55
40 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 11:57
dep. 11:57
41 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 11:59
dep. 11:59
42 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 12:03
dep. 12:03
44 km
Krnjevo, Drenje
arr. 12:05
dep. 12:05
45 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 12:12
dep. 12:12
48 km
Veliko Orasje, Center
arr. 12:14
dep. 12:14
49 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 12:22
dep. 12:22
53 km
Velika Plana, Bus station
arr. 12:25
54 km
11:30 13:15 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 11:30
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 11:33
dep. 11:33
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 11:36
dep. 11:36
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 11:40
dep. 11:40
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 11:42
dep. 11:42
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 11:44
dep. 11:44
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 11:46
dep. 11:46
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 11:48
dep. 11:48
6 km
Radinac
arr. 11:49
dep. 11:49
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 11:52
dep. 11:52
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 11:53
dep. 11:53
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 11:55
dep. 11:55
10 km
Vranovo
arr. 11:58
dep. 11:58
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 11:59
dep. 11:59
14 km
Mala Krsna
arr. 12:00
dep. 12:00
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 12:02
dep. 12:02
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 12:04
dep. 12:04
17 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 12:06
dep. 12:06
18 km
Osipaonica, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 12:14
dep. 12:14
22 km
Lugavcina
arr. 12:18
dep. 12:18
24 km
Lugavcina, 2
arr. 12:20
dep. 12:20
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 12:22
dep. 12:22
26 km
Saraorci, Center
arr. 12:26
dep. 12:26
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 12:30
dep. 12:30
31 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 12:32
dep. 12:32
32 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 12:35
dep. 12:35
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 12:38
dep. 12:38
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 12:43
dep. 12:43
36 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 12:46
dep. 12:46
38 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 12:49
dep. 12:49
39.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 12:51
dep. 12:51
40 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
41 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 12:56
dep. 12:56
42 km
Krnjevo, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
44 km
Krnjevo, Drenje
arr. 13:02
dep. 13:02
45 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 13:05
dep. 13:05
48 km
Veliko Orasje, Center
arr. 13:07
dep. 13:07
49 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 13:13
dep. 13:13
53 km
Velika Plana, Bus station
arr. 13:15
54 km
11:45 13:15 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 11:45
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 11:47
dep. 11:47
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 11:48
dep. 11:48
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 11:49
dep. 11:49
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 11:51
dep. 11:51
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 11:54
dep. 11:54
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 11:56
dep. 11:56
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 11:58
dep. 11:58
6 km
Radinac
arr. 11:59
dep. 11:59
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 12:01
dep. 12:01
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 12:02
dep. 12:02
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 12:04
dep. 12:04
10 km
Vranovo
arr. 12:07
dep. 12:07
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 12:09
dep. 12:09
14 km
Mala Krsna
arr. 12:10
dep. 12:10
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 12:12
dep. 12:12
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 12:13
dep. 12:13
17 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 12:14
dep. 12:14
18 km
Osipaonica, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 12:19
dep. 12:19
22 km
Lugavcina
arr. 12:23
dep. 12:23
24 km
Lugavcina, 2
arr. 12:24
dep. 12:24
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 12:26
dep. 12:26
26 km
Saraorci, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 12:34
dep. 12:34
31 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 12:36
dep. 12:36
32 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 12:37
dep. 12:37
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 12:40
dep. 12:40
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 12:42
dep. 12:42
36 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
38 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 12:47
dep. 12:47
39.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 12:50
dep. 12:50
40 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 12:52
dep. 12:52
41 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 12:55
dep. 12:55
42 km
Krnjevo, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
44 km
Krnjevo, Drenje
arr. 13:01
dep. 13:01
45 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 13:04
dep. 13:04
48 km
Veliko Orasje, Center
arr. 13:05
dep. 13:05
49 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 13:10
dep. 13:10
53 km
Velika Plana, Bus station
arr. 13:15
54 km
12:30 14:10 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 12:30
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 12:34
dep. 12:34
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 12:36
dep. 12:36
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 12:38
dep. 12:38
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 12:40
dep. 12:40
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 12:42
dep. 12:42
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 12:44
dep. 12:44
6.5 km
Radinac
arr. 12:48
dep. 12:48
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 12:51
dep. 12:51
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 12:52
dep. 12:52
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 12:54
dep. 12:54
10 km
Vranovo
arr. 12:58
dep. 12:58
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 13:00
dep. 13:00
14 km
Mala Krsna
arr. 13:02
dep. 13:02
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 13:05
dep. 13:05
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:08
dep. 13:08
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 13:11
dep. 13:11
19 km
Osipaonica, Intersection
arr. 13:13
dep. 13:13
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 13:16
dep. 13:16
22 km
Lugavcina
arr. 13:18
dep. 13:18
24 km
Lugavcina, 2
arr. 13:20
dep. 13:20
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 13:23
dep. 13:23
28 km
Saraorci, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 13:27
dep. 13:27
31 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 13:30
dep. 13:30
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 13:32
dep. 13:32
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 13:36
dep. 13:36
38 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 13:40
dep. 13:40
40 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 13:42
dep. 13:42
41 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 13:44
dep. 13:44
42 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 13:48
dep. 13:48
44 km
Krnjevo, Drenje
arr. 13:50
dep. 13:50
45 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 13:57
dep. 13:57
48 km
Veliko Orasje, Center
arr. 13:59
dep. 13:59
49 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 14:07
dep. 14:07
53 km
Velika Plana, Bus station
arr. 14:10
54 km
13:20 15:00 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 13:20
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 13:22
dep. 13:22
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 13:24
dep. 13:24
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 13:26
dep. 13:26
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 13:28
dep. 13:28
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 13:30
dep. 13:30
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 13:32
dep. 13:32
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 13:34
dep. 13:34
6 km
Radinac
arr. 13:38
dep. 13:38
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 13:40
dep. 13:40
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 13:43
dep. 13:43
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Vranovo
arr. 13:48
dep. 13:48
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 13:50
dep. 13:50
14 km
Mala Krsna
arr. 13:52
dep. 13:52
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
17 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 14:01
dep. 14:01
18 km
Osipaonica, Intersection
arr. 14:03
dep. 14:03
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 14:06
dep. 14:06
22 km
Lugavcina
arr. 14:08
dep. 14:08
24 km
Lugavcina, 2
arr. 14:09
dep. 14:09
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 14:10
dep. 14:10
26 km
Saraorci, Center
arr. 14:13
dep. 14:13
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 14:15
dep. 14:15
31 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 14:16
dep. 14:16
32 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 14:17
dep. 14:17
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 14:20
dep. 14:20
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 14:22
dep. 14:22
36 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 14:24
dep. 14:24
38 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 14:26
dep. 14:26
39.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 14:28
dep. 14:28
40 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
41 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 14:34
dep. 14:34
42 km
Krnjevo, Center
arr. 14:38
dep. 14:38
44 km
Krnjevo, Drenje
arr. 14:40
dep. 14:40
45 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 14:43
dep. 14:43
48 km
Veliko Orasje, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
49 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 14:50
dep. 14:50
53 km
Velika Plana, Bus station
arr. 15:00
54 km
14:08 15:37 (01:29)
Prevoz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Prevoz
dep. 14:08
Smederevo, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
3 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 14:17
dep. 14:17
4 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:18
dep. 14:18
5 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:19
dep. 14:19
6 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 14:20
dep. 14:20
7 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 14:23
dep. 14:23
9 km
Radinac
arr. 14:25
dep. 14:25
10 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 14:28
dep. 14:28
12 km
Ralja kod Smedereva
arr. 14:30
dep. 14:30
13 km
Vranovo
arr. 14:34
dep. 14:34
16 km
Mala Krsna
arr. 14:37
dep. 14:37
18 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 14:39
dep. 14:39
19 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 14:42
dep. 14:42
21 km
Osipaonica, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
23 km
Osipaonica, Mlin
arr. 14:48
dep. 14:48
25 km
Lugavcina
arr. 14:51
dep. 14:51
27 km
Lugavcina, 2
arr. 14:53
dep. 14:53
28 km
Saraorci, Ciglana
arr. 14:57
dep. 14:57
31 km
Saraorci, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
32 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 15:01
dep. 15:01
34 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 15:04
dep. 15:04
36 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 15:06
dep. 15:06
37 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 15:09
dep. 15:09
39 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
41 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 15:15
dep. 15:15
43 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 15:17
dep. 15:17
44 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 15:19
dep. 15:19
45 km
Krnjevo, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
47 km
Krnjevo, Drenje
arr. 15:23
dep. 15:23
48 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 15:28
dep. 15:28
51 km
Veliko Orasje, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
52 km
Velika Plana, Bus station
arr. 15:37
57 km
14:30 16:10 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 14:30
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:34
dep. 14:34
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:36
dep. 14:36
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:38
dep. 14:38
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 14:40
dep. 14:40
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 14:42
dep. 14:42
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 14:44
dep. 14:44
6.5 km
Radinac
arr. 14:48
dep. 14:48
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 14:51
dep. 14:51
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 14:52
dep. 14:52
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 14:54
dep. 14:54
10 km
Vranovo
arr. 14:58
dep. 14:58
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 15:00
dep. 15:00
14 km
Mala Krsna
arr. 15:02
dep. 15:02
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 15:05
dep. 15:05
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 15:11
dep. 15:11
19 km
Osipaonica, Intersection
arr. 15:13
dep. 15:13
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 15:16
dep. 15:16
22 km
Lugavcina
arr. 15:18
dep. 15:18
24 km
Lugavcina, 2
arr. 15:20
dep. 15:20
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 15:23
dep. 15:23
28 km
Saraorci, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 15:27
dep. 15:27
31 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 15:30
dep. 15:30
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 15:32
dep. 15:32
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
38 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 15:40
dep. 15:40
40 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 15:42
dep. 15:42
41 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 15:44
dep. 15:44
42 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 15:48
dep. 15:48
44 km
Krnjevo, Drenje
arr. 15:50
dep. 15:50
45 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 15:57
dep. 15:57
48 km
Veliko Orasje, Center
arr. 15:59
dep. 15:59
49 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 16:07
dep. 16:07
53 km
Velika Plana, Bus station
arr. 16:10
54 km
15:00 16:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 15:00
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 15:02
dep. 15:02
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 15:03
dep. 15:03
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 15:04
dep. 15:04
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 15:05
dep. 15:05
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 15:07
dep. 15:07
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 15:09
dep. 15:09
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 15:10
dep. 15:10
6 km
Radinac
arr. 15:12
dep. 15:12
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 15:14
dep. 15:14
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 15:16
dep. 15:16
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 15:20
dep. 15:20
10 km
Vranovo
arr. 15:23
dep. 15:23
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 15:24
dep. 15:24
14 km
Mala Krsna
arr. 15:25
dep. 15:25
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 15:27
dep. 15:27
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
17 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 15:30
dep. 15:30
18 km
Osipaonica, Intersection
arr. 15:33
dep. 15:33
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 15:37
dep. 15:37
22 km
Lugavcina
arr. 15:40
dep. 15:40
24 km
Lugavcina, 2
arr. 15:42
dep. 15:42
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 15:44
dep. 15:44
26 km
Saraorci, Center
arr. 15:48
dep. 15:48
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 15:52
dep. 15:52
31 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 15:54
dep. 15:54
32 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 15:55
dep. 15:55
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 15:58
dep. 15:58
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 16:00
dep. 16:00
36 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
38 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 16:05
dep. 16:05
39.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 16:07
dep. 16:07
40 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
41 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 16:10
dep. 16:10
42 km
Krnjevo, Center
arr. 16:13
dep. 16:13
44 km
Krnjevo, Drenje
arr. 16:15
dep. 16:15
45 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 16:18
dep. 16:18
48 km
Veliko Orasje, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
49 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 16:27
dep. 16:27
53 km
Velika Plana, Bus station
arr. 16:30
54 km
15:20 17:00 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 15:20
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 15:24
dep. 15:24
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 15:26
dep. 15:26
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 15:28
dep. 15:28
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 15:30
dep. 15:30
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 15:32
dep. 15:32
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 15:34
dep. 15:34
6.5 km
Radinac
arr. 15:38
dep. 15:38
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 15:41
dep. 15:41
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 15:42
dep. 15:42
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 15:44
dep. 15:44
10 km
Vranovo
arr. 15:48
dep. 15:48
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 15:50
dep. 15:50
14 km
Mala Krsna
arr. 15:52
dep. 15:52
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 15:55
dep. 15:55
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 16:01
dep. 16:01
19 km
Osipaonica, Intersection
arr. 16:03
dep. 16:03
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 16:06
dep. 16:06
22 km
Lugavcina
arr. 16:08
dep. 16:08
24 km
Lugavcina, 2
arr. 16:10
dep. 16:10
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 16:13
dep. 16:13
28 km
Saraorci, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 16:17
dep. 16:17
31 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 16:20
dep. 16:20
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 16:22
dep. 16:22
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
38 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 16:30
dep. 16:30
40 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 16:32
dep. 16:32
41 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 16:34
dep. 16:34
42 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 16:38
dep. 16:38
44 km
Krnjevo, Drenje
arr. 16:40
dep. 16:40
45 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 16:47
dep. 16:47
48 km
Veliko Orasje, Center
arr. 16:49
dep. 16:49
49 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 16:57
dep. 16:57
53 km
Velika Plana, Bus station
arr. 17:00
54 km
15:25 16:35 (01:10)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 15:25
Smederevo, Godomin
arr. 15:31
dep. 15:32
4 km
Radinac, Railway station
arr. 15:37
dep. 15:38
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 15:45
dep. 15:46
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 15:50
dep. 15:51
14 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 15:57
dep. 15:58
18 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 16:01
dep. 16:02
20 km
Osipaonica, Railway station
arr. 16:04
dep. 16:05
22 km
Lugavcina, Railway station
arr. 16:07
dep. 16:08
27 km
Saraorci, Railway station
arr. 16:12
dep. 16:13
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 16:15
dep. 16:16
30 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 16:20
dep. 16:21
34 km
arr. 16:24
dep. 16:25
38 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:30
42 km
Velika Plana, Railway station
arr. 16:35
51 km
15:58 17:27 (01:29)
Prevoz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Prevoz
dep. 15:58
Smederevo, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:05
3 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 16:07
dep. 16:07
4 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:08
dep. 16:08
5 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:09
dep. 16:09
6 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 16:10
dep. 16:10
7 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 16:13
dep. 16:13
9 km
Radinac
arr. 16:15
dep. 16:15
10 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 16:18
dep. 16:18
12 km
Ralja kod Smedereva
arr. 16:20
dep. 16:20
13 km
Vranovo
arr. 16:24
dep. 16:24
16 km
Mala Krsna
arr. 16:27
dep. 16:27
18 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 16:29
dep. 16:29
19 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 16:32
dep. 16:32
21 km
Osipaonica, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
23 km
Osipaonica, Mlin
arr. 16:38
dep. 16:38
25 km
Lugavcina
arr. 16:41
dep. 16:41
27 km
Lugavcina, 2
arr. 16:43
dep. 16:43
28 km
Saraorci, Ciglana
arr. 16:47
dep. 16:47
31 km
Saraorci, Center
arr. 16:48
dep. 16:48
32 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 16:51
dep. 16:51
34 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 16:54
dep. 16:54
36 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 16:56
dep. 16:56
37 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 16:59
dep. 16:59
39 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 17:02
dep. 17:02
41 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 17:05
dep. 17:05
43 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 17:07
dep. 17:07
44 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 17:09
dep. 17:09
45 km
Krnjevo, Center
arr. 17:12
dep. 17:12
47 km
Krnjevo, Drenje
arr. 17:14
dep. 17:14
48 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 17:18
dep. 17:18
51 km
Veliko Orasje, Center
arr. 17:19
dep. 17:19
52 km
Velika Plana, Bus station
arr. 17:27
57 km
17:00 18:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 17:00
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 17:02
dep. 17:02
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:04
dep. 17:04
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 17:06
dep. 17:06
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:08
dep. 17:08
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 17:10
dep. 17:10
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 17:12
dep. 17:12
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 17:14
dep. 17:14
6 km
Radinac
arr. 17:18
dep. 17:18
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 17:21
dep. 17:21
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 17:22
dep. 17:22
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 17:24
dep. 17:24
10 km
Vranovo
arr. 17:28
dep. 17:28
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 17:30
dep. 17:30
14 km
Mala Krsna
arr. 17:32
dep. 17:32
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 17:35
dep. 17:35
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 17:38
dep. 17:38
17 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 17:40
dep. 17:40
18 km
Osipaonica, Intersection
arr. 17:43
dep. 17:43
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 17:46
dep. 17:46
22 km
Lugavcina
arr. 17:48
dep. 17:48
24 km
Lugavcina, 2
arr. 17:50
dep. 17:50
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 17:52
dep. 17:52
26 km
Saraorci, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 17:57
dep. 17:57
31 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 17:58
dep. 17:58
32 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 18:00
dep. 18:00
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 18:02
dep. 18:02
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 18:04
dep. 18:04
36 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 18:06
dep. 18:06
38 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 18:08
dep. 18:08
39.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 18:10
dep. 18:10
40 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
41 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 18:14
dep. 18:14
42 km
Krnjevo, Center
arr. 18:18
dep. 18:18
44 km
Krnjevo, Drenje
arr. 18:20
dep. 18:20
45 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 18:26
dep. 18:26
48 km
Veliko Orasje, Center
arr. 18:29
dep. 18:29
49 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 18:37
dep. 18:37
53 km
Velika Plana, Bus station
arr. 18:40
54 km
17:27 18:53 (01:26)
Prevoz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Prevoz
dep. 17:27
Smederevo, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
3 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 17:32
dep. 17:32
4 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:33
dep. 17:33
5 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:34
dep. 17:34
6 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 17:35
dep. 17:35
7 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 17:38
dep. 17:38
9 km
Radinac
arr. 17:40
dep. 17:40
10 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 17:43
dep. 17:43
12 km
Ralja kod Smedereva
arr. 17:45
dep. 17:45
13 km
Vranovo
arr. 17:49
dep. 17:49
16 km
Mala Krsna
arr. 17:52
dep. 17:52
18 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 17:54
dep. 17:54
19 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 17:57
dep. 17:57
21 km
Osipaonica, Intersection
arr. 18:00
dep. 18:00
23 km
Osipaonica, Mlin
arr. 18:03
dep. 18:03
25 km
Lugavcina
arr. 18:06
dep. 18:06
27 km
Lugavcina, 2
arr. 18:08
dep. 18:08
28 km
Saraorci, Ciglana
arr. 18:12
dep. 18:12
31 km
Saraorci, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
32 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 18:16
dep. 18:16
34 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 18:19
dep. 18:19
36 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 18:21
dep. 18:21
37 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 18:24
dep. 18:24
39 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 18:27
dep. 18:27
41 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 18:30
dep. 18:30
43 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 18:32
dep. 18:32
44 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 18:34
dep. 18:34
45 km
Krnjevo, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
47 km
Krnjevo, Drenje
arr. 18:39
dep. 18:39
48 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 18:43
dep. 18:43
51 km
Veliko Orasje, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
52 km
Velika Plana, Bus station
arr. 18:53
57 km
17:30 19:10 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 17:30
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 17:32
dep. 17:32
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:34
dep. 17:34
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 17:36
dep. 17:36
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:38
dep. 17:38
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 17:40
dep. 17:40
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 17:42
dep. 17:42
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 17:44
dep. 17:44
6.5 km
Radinac
arr. 17:48
dep. 17:48
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 17:51
dep. 17:51
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 17:52
dep. 17:52
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 17:54
dep. 17:54
10 km
Vranovo
arr. 17:58
dep. 17:58
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 18:00
dep. 18:00
14 km
Mala Krsna
arr. 18:02
dep. 18:02
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 18:05
dep. 18:05
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 18:08
dep. 18:08
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 18:11
dep. 18:11
19 km
Osipaonica, Intersection
arr. 18:13
dep. 18:13
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 18:16
dep. 18:16
22 km
Lugavcina
arr. 18:18
dep. 18:18
24 km
Lugavcina, 2
arr. 18:20
dep. 18:20
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 18:23
dep. 18:23
28 km
Saraorci, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 18:27
dep. 18:27
31 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 18:30
dep. 18:30
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 18:32
dep. 18:32
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 18:36
dep. 18:36
38 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 18:40
dep. 18:40
40 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 18:42
dep. 18:42
41 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 18:44
dep. 18:44
42 km
Krnjevo, Ž.st.
arr. 18:48
dep. 18:48
44 km
Krnjevo, Drenje
arr. 18:50
dep. 18:50
45 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 18:57
dep. 18:57
48 km
Veliko Orasje, Center
arr. 18:59
dep. 18:59
49 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 19:07
dep. 19:07
53 km
Velika Plana, Bus station
arr. 19:10
54 km
19:15 20:49 (01:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 19:15
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 19:17
dep. 19:17
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 19:18
dep. 19:18
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 19:19
dep. 19:19
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 19:21
dep. 19:21
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 19:23
dep. 19:23
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 19:25
dep. 19:25
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 19:27
dep. 19:27
6 km
Radinac
arr. 19:29
dep. 19:29
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 19:31
dep. 19:31
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 19:32
dep. 19:32
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 19:35
dep. 19:35
10 km
Vranovo
arr. 19:39
dep. 19:39
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 19:41
dep. 19:41
14 km
Mala Krsna
arr. 19:43
dep. 19:43
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 19:45
dep. 19:45
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 19:47
dep. 19:47
17 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 19:49
dep. 19:49
18 km
Osipaonica, Intersection
arr. 19:53
dep. 19:53
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 19:56
dep. 19:56
22 km
Lugavcina
arr. 20:00
dep. 20:00
24 km
Lugavcina, 2
arr. 20:02
dep. 20:02
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 20:06
dep. 20:06
26 km
Saraorci, Center
arr. 20:08
dep. 20:08
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 20:10
dep. 20:10
31 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 20:12
dep. 20:12
32 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 20:13
dep. 20:13
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 20:15
dep. 20:15
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 20:19
dep. 20:19
36 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 20:22
dep. 20:22
38 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 20:24
dep. 20:24
39.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 20:26
dep. 20:26
40 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 20:28
dep. 20:28
41 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 20:30
dep. 20:30
42 km
Krnjevo, Center
arr. 20:34
dep. 20:34
44 km
Krnjevo, Drenje
arr. 20:36
dep. 20:36
45 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 20:41
dep. 20:41
48 km
Veliko Orasje, Center
arr. 20:43
dep. 20:43
49 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 20:47
dep. 20:47
53 km
Velika Plana, Bus station
arr. 20:49
54 km
19:24 20:53 (01:29)
Prevoz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Prevoz
dep. 19:24
Smederevo, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
3 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 19:32
dep. 19:32
4 km
Smederevo, Senjak
arr. 19:33
dep. 19:33
5 km
Smederevo, Papazovac
arr. 19:34
dep. 19:34
6 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 19:35
dep. 19:35
7 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 19:38
dep. 19:38
9 km
Radinac
arr. 19:40
dep. 19:40
10 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 19:43
dep. 19:43
12 km
Ralja kod Smedereva
arr. 19:45
dep. 19:45
13 km
Vranovo
arr. 19:49
dep. 19:49
16 km
Mala Krsna
arr. 19:52
dep. 19:52
18 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 19:54
dep. 19:54
19 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 19:57
dep. 19:57
21 km
Osipaonica, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
23 km
Osipaonica, Mlin
arr. 20:03
dep. 20:03
25 km
Lugavcina
arr. 20:06
dep. 20:06
27 km
Lugavcina, 2
arr. 20:07
dep. 20:07
28 km
Saraorci, Ciglana
arr. 20:11
dep. 20:11
31 km
Saraorci, Center
arr. 20:13
dep. 20:13
32 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 20:16
dep. 20:16
34 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 20:19
dep. 20:19
36 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 20:21
dep. 20:21
37 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 20:24
dep. 20:24
39 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 20:27
dep. 20:27
41 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 20:30
dep. 20:30
43 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
44 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 20:34
dep. 20:34
45 km
Krnjevo, Center
arr. 20:37
dep. 20:37
47 km
Krnjevo, Drenje
arr. 20:39
dep. 20:39
48 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 20:43
dep. 20:43
51 km
Veliko Orasje, Center
arr. 20:45
dep. 20:45
52 km
Velika Plana, Bus station
arr. 20:53
57 km
19:30 20:40 (01:10)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 19:30
Smederevo, Godomin
arr. 19:36
dep. 19:37
4 km
Radinac, Railway station
arr. 19:42
dep. 19:43
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 19:50
dep. 19:51
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 19:55
dep. 19:56
14 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 20:02
dep. 20:03
18 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 20:06
dep. 20:07
20 km
Osipaonica, Railway station
arr. 20:09
dep. 20:10
22 km
Lugavcina, Railway station
arr. 20:12
dep. 20:13
27 km
Saraorci, Railway station
arr. 20:17
dep. 20:18
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 20:20
dep. 20:21
30 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 20:25
dep. 20:26
34 km
arr. 20:29
dep. 20:30
38 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 20:34
dep. 20:35
42 km
Velika Plana, Railway station
arr. 20:40
51 km
20:40 22:07 (01:27)
Prevoz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Prevoz
dep. 20:40
Smederevo, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
3 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 20:47
dep. 20:47
4 km
Smederevo, Senjak
arr. 20:48
dep. 20:48
5 km
Smederevo, Papazovac
arr. 20:49
dep. 20:49
6 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 20:50
dep. 20:50
7 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 20:53
dep. 20:53
9 km
Radinac
arr. 20:55
dep. 20:55
10 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 20:58
dep. 20:58
12 km
Ralja kod Smedereva
arr. 21:00
dep. 21:00
13 km
Vranovo
arr. 21:04
dep. 21:04
16 km
Mala Krsna
arr. 21:07
dep. 21:07
18 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 21:09
dep. 21:09
19 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 21:12
dep. 21:12
21 km
Osipaonica, Intersection
arr. 21:15
dep. 21:15
23 km
Osipaonica, Mlin
arr. 21:18
dep. 21:18
25 km
Lugavcina
arr. 21:21
dep. 21:21
27 km
Lugavcina, 2
arr. 21:23
dep. 21:23
28 km
Saraorci, Ciglana
arr. 21:27
dep. 21:27
31 km
Saraorci, Center
arr. 21:28
dep. 21:28
32 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 21:31
dep. 21:31
34 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 21:34
dep. 21:34
36 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 21:36
dep. 21:36
37 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 21:39
dep. 21:39
39 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 21:42
dep. 21:42
41 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 21:45
dep. 21:45
43 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 21:47
dep. 21:47
44 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 21:49
dep. 21:49
45 km
Krnjevo, Center
arr. 21:52
dep. 21:52
47 km
Krnjevo, Drenje
arr. 21:54
dep. 21:54
48 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 21:58
dep. 21:58
51 km
Veliko Orasje, Center
arr. 21:59
dep. 21:59
52 km
Velika Plana, Bus station
arr. 22:07
57 km
22:20 00:17 (01:57)
Stara Železara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Stara Železara
dep. 22:20
Smederevo, Pošta
arr. 22:25
dep. 22:25
2 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 22:27
dep. 22:27
3 km
Smederevo, Senjak
arr. 22:29
dep. 22:29
3.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 22:31
dep. 22:31
4 km
Smederevo, Papazovac
arr. 22:33
dep. 22:33
5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 22:35
dep. 22:35
6 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 22:37
dep. 22:37
7.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 22:39
dep. 22:39
8.5 km
Radinac
arr. 22:43
dep. 22:43
9 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 22:46
dep. 22:46
10 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 22:47
dep. 23:00
10.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 23:02
dep. 23:02
12 km
Vranovo
arr. 23:06
dep. 23:06
15 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 23:08
dep. 23:08
16 km
Mala Krsna
arr. 23:10
dep. 23:10
17 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 23:13
dep. 23:13
18 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 23:16
dep. 23:16
20 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 23:18
dep. 23:18
21 km
Osipaonica, Intersection
arr. 23:20
dep. 23:20
22 km
Osipaonica, Mlin
arr. 23:23
dep. 23:23
24 km
Lugavcina
arr. 23:25
dep. 23:25
26 km
Lugavcina, 2
arr. 23:27
dep. 23:27
27 km
Saraorci, Ciglana
arr. 23:30
dep. 23:30
30 km
Saraorci
arr. 23:32
dep. 23:32
31 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 23:34
dep. 23:34
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Center
arr. 23:37
dep. 23:37
35 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 23:39
dep. 23:39
36 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 23:43
dep. 23:43
40 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 23:47
dep. 23:47
42 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 23:49
dep. 23:49
43 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 23:51
dep. 23:51
44 km
Krnjevo, 1
arr. 23:55
dep. 23:55
46 km
Krnjevo, Drenje
arr. 23:57
dep. 23:57
47 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 00:04
dep. 00:04
50 km
Veliko Orasje
arr. 00:06
dep. 00:06
51 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 00:14
dep. 00:14
55 km
Velika Plana, Bus station
arr. 00:17
56 km

Naselja Smederevo i Velika Plana su međusobno udaljena ~55 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 02h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Smederevo je u 04:15 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.