Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Smederevo - Smederevska Palanka timetable

thursday, 15.11.2018.
07:45 09:00 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 07:45
Smederevo, Zadužbina
arr. 07:48
dep. 07:48
1 km
Smederevo, Anđinac
arr. 07:54
dep. 07:54
3 km
Smederevo, Barutana
arr. 07:57
dep. 07:57
5 km
Smederevo, 4. Juli
arr. 07:58
dep. 07:58
5.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 07:59
dep. 07:59
6 km
Smederevo, Šumice
arr. 08:01
dep. 08:01
6.5 km
Smederevo, Landolski put
arr. 08:02
dep. 08:02
7 km
Smederevo, Landolski put 2
arr. 08:04
dep. 08:04
8 km
Kolari
arr. 08:07
dep. 08:07
10 km
Kolari, Podrum
arr. 08:08
dep. 08:08
10.5 km
Kolari, Nadvožnjak
arr. 08:09
dep. 08:09
11 km
Suvodol, Intersection
arr. 08:13
dep. 08:13
14 km
Suvodol, Farma
arr. 08:14
dep. 08:14
14.3 km
Lunjevac, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
15 km
Lunjevac, Konjska
arr. 08:19
dep. 08:19
17 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 08:21
dep. 08:21
18 km
Selevac, Lazići Kuća
arr. 08:23
dep. 08:23
20 km
Selevac
arr. 08:26
dep. 08:26
22 km
Selevac, Šupa
arr. 08:29
dep. 08:29
23 km
Selevac, Ulići
arr. 08:36
dep. 08:36
28 km
Azanja
arr. 08:42
dep. 08:42
30 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 08:47
dep. 08:47
32 km
Azanja, Stublina
arr. 08:49
dep. 08:49
33 km
Glibovac, Dvojka
arr. 08:53
dep. 08:53
36 km
Glibovac, Intersection
arr. 08:55
dep. 08:55
37.5 km
Glibovac, Cekići
arr. 08:56
dep. 08:56
38 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 08:58
dep. 08:58
39 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 09:00
40 km
08:30 09:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 08:30
Smederevo, Zadužbina
arr. 08:33
dep. 08:33
1 km
Smederevo, Anđinac
arr. 08:39
dep. 08:39
3 km
Smederevo, Barutana
arr. 08:42
dep. 08:42
5 km
Smederevo, 4. Juli
arr. 08:43
dep. 08:43
5.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 08:44
dep. 08:44
6 km
Smederevo, Šumice
arr. 08:46
dep. 08:46
6.5 km
Smederevo, Landolski put
arr. 08:47
dep. 08:47
7 km
Smederevo, Landolski put 2
arr. 08:49
dep. 08:49
8 km
Kolari
arr. 08:52
dep. 08:52
10 km
Kolari, Podrum
arr. 08:53
dep. 08:53
10.5 km
Kolari, Nadvožnjak
arr. 08:54
dep. 08:54
11 km
Suvodol, Intersection
arr. 08:58
dep. 08:58
14 km
Suvodol, Farma
arr. 08:59
dep. 08:59
14.3 km
Lunjevac, Intersection
arr. 09:01
dep. 09:01
15 km
Lunjevac, Konjska
arr. 09:04
dep. 09:04
17 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 09:06
dep. 09:06
18 km
Selevac, Lazići Kuća
arr. 09:08
dep. 09:08
20 km
Selevac
arr. 09:11
dep. 09:11
22 km
Selevac, Šupa
arr. 09:14
dep. 09:14
23 km
Selevac, Ulići
arr. 09:21
dep. 09:21
28 km
Azanja
arr. 09:27
dep. 09:27
30 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 09:32
dep. 09:32
32 km
Azanja, Stublina
arr. 09:34
dep. 09:34
33 km
Glibovac, Dvojka
arr. 09:38
dep. 09:38
36 km
Glibovac, Intersection
arr. 09:40
dep. 09:40
37.5 km
Glibovac, Cekići
arr. 09:41
dep. 09:41
38 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 09:43
dep. 09:43
39 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 09:45
40 km
09:00 10:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 09:00
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 09:02
dep. 09:02
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 09:04
dep. 09:04
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 09:06
dep. 09:06
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 09:08
dep. 09:08
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 09:10
dep. 09:10
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 09:12
dep. 09:12
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 09:14
dep. 09:14
6.5 km
Radinac
arr. 09:18
dep. 09:18
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 09:22
dep. 09:22
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 09:23
dep. 09:23
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 09:24
dep. 09:24
10 km
Ralja kod Smedereva, Otpad
arr. 09:26
dep. 09:26
11 km
Ralja kod Smedereva, Nadvožnjak
arr. 09:28
dep. 09:28
13 km
Udovice, Godomin
arr. 09:31
dep. 09:31
15 km
Udovice, Jugovo
arr. 09:33
dep. 09:33
16.5 km
Mihajlovac kod Smedereva
arr. 09:34
dep. 09:34
17 km
Mihajlovac kod Smedereva, Škola
arr. 09:35
dep. 09:35
17.5 km
Mihajlovac kod Smedereva, Zadruga
arr. 09:37
dep. 09:37
18.5 km
Bacinac, Bačinački Put
arr. 09:38
dep. 09:38
19 km
Dobri Do kod Smedereva, Dve Žene
arr. 09:40
dep. 09:40
20 km
Dobri Do kod Smedereva, Gitarića Put
arr. 09:42
dep. 09:42
21 km
Dobri Do kod Smedereva, Intersection
arr. 09:44
dep. 09:44
22 km
Dobri Do kod Smedereva, Zadruga
arr. 09:48
dep. 09:48
24 km
Vlaski Do kod Smederevske Palanke, Garaža
arr. 09:55
dep. 09:55
28 km
Grcac, Strazevica
arr. 09:56
dep. 09:56
28.5 km
Grcac, Jancici
arr. 09:57
dep. 09:57
29 km
Grcac, Najdan
arr. 09:58
dep. 09:58
29.5 km
Grcac
arr. 09:59
dep. 09:59
30 km
Grcac, Radanovici
arr. 10:01
dep. 10:01
30.5 km
Grcac, Talijani
arr. 10:02
dep. 10:02
31 km
Grcac, Agatanovici
arr. 10:05
dep. 10:05
32.5 km
Smederevska Palanka, Sajonara
arr. 10:10
dep. 10:10
35.5 km
Smederevska Palanka, Kolonija
arr. 10:13
dep. 10:13
37 km
Smederevska Palanka, Stari SUP
arr. 10:14
dep. 10:14
37.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 10:15
38 km
09:30 10:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 09:30
Smederevo, Zadužbina
arr. 09:33
dep. 09:33
1 km
Smederevo, Anđinac
arr. 09:39
dep. 09:39
3 km
Smederevo, Barutana
arr. 09:42
dep. 09:42
5 km
Smederevo, 4. Juli
arr. 09:43
dep. 09:43
5.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 09:44
dep. 09:44
6 km
Smederevo, Šumice
arr. 09:46
dep. 09:46
6.5 km
Smederevo, Landolski put
arr. 09:47
dep. 09:47
7 km
Smederevo, Landolski put 2
arr. 09:49
dep. 09:49
8 km
Kolari
arr. 09:52
dep. 09:52
10 km
Kolari, Podrum
arr. 09:53
dep. 09:53
10.5 km
Kolari, Nadvožnjak
arr. 09:54
dep. 09:54
11 km
Suvodol, Intersection
arr. 09:58
dep. 09:58
14 km
Suvodol, Farma
arr. 09:59
dep. 09:59
14.3 km
Lunjevac, Intersection
arr. 10:01
dep. 10:01
15 km
Lunjevac, Konjska
arr. 10:04
dep. 10:04
17 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 10:06
dep. 10:06
18 km
Selevac, Lazići Kuća
arr. 10:08
dep. 10:08
20 km
Selevac
arr. 10:11
dep. 10:11
22 km
Selevac, Šupa
arr. 10:14
dep. 10:14
23 km
Selevac, Ulići
arr. 10:21
dep. 10:21
28 km
Azanja
arr. 10:27
dep. 10:27
30 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 10:32
dep. 10:32
32 km
Azanja, Stublina
arr. 10:34
dep. 10:34
33 km
Glibovac, Dvojka
arr. 10:38
dep. 10:38
36 km
Glibovac, Intersection
arr. 10:40
dep. 10:40
37.5 km
Glibovac, Cekići
arr. 10:41
dep. 10:41
38 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 10:43
dep. 10:43
39 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 10:45
40 km
12:00 13:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 12:00
Smederevo, Zadužbina
arr. 12:03
dep. 12:03
1 km
Smederevo, Anđinac
arr. 12:09
dep. 12:09
3 km
Smederevo, Barutana
arr. 12:12
dep. 12:12
5 km
Smederevo, 4. Juli
arr. 12:13
dep. 12:13
5.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 12:14
dep. 12:14
6 km
Smederevo, Šumice
arr. 12:16
dep. 12:16
6.5 km
Smederevo, Landolski put
arr. 12:17
dep. 12:17
7 km
Smederevo, Landolski put 2
arr. 12:19
dep. 12:19
8 km
Kolari
arr. 12:22
dep. 12:22
10 km
Kolari, Podrum
arr. 12:23
dep. 12:23
10.5 km
Kolari, Nadvožnjak
arr. 12:24
dep. 12:24
11 km
Suvodol, Intersection
arr. 12:28
dep. 12:28
14 km
Suvodol, Farma
arr. 12:29
dep. 12:29
14.3 km
Lunjevac, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
15 km
Lunjevac, Konjska
arr. 12:34
dep. 12:34
17 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 12:36
dep. 12:36
18 km
Selevac, Lazići Kuća
arr. 12:38
dep. 12:38
20 km
Selevac
arr. 12:41
dep. 12:41
22 km
Selevac, Šupa
arr. 12:44
dep. 12:44
23 km
Selevac, Ulići
arr. 12:51
dep. 12:51
28 km
Azanja
arr. 12:57
dep. 12:57
30 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 13:02
dep. 13:02
32 km
Azanja, Stublina
arr. 13:04
dep. 13:04
33 km
Glibovac, Dvojka
arr. 13:08
dep. 13:08
36 km
Glibovac, Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
37.5 km
Glibovac, Cekići
arr. 13:11
dep. 13:11
38 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 13:13
dep. 13:13
39 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 13:15
40 km
14:00 15:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 14:00
Smederevo, Zadužbina
arr. 14:03
dep. 14:03
1 km
Smederevo, Anđinac
arr. 14:09
dep. 14:09
3 km
Smederevo, Barutana
arr. 14:12
dep. 14:12
5 km
Smederevo, 4. Juli
arr. 14:13
dep. 14:13
5.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 14:14
dep. 14:14
6 km
Smederevo, Šumice
arr. 14:16
dep. 14:16
6.5 km
Smederevo, Landolski put
arr. 14:17
dep. 14:17
7 km
Smederevo, Landolski put 2
arr. 14:19
dep. 14:19
8 km
Kolari
arr. 14:22
dep. 14:22
10 km
Kolari, Podrum
arr. 14:23
dep. 14:23
10.5 km
Kolari, Nadvožnjak
arr. 14:24
dep. 14:24
11 km
Suvodol, Intersection
arr. 14:28
dep. 14:28
14 km
Suvodol, Farma
arr. 14:29
dep. 14:29
14.3 km
Lunjevac, Intersection
arr. 14:31
dep. 14:31
15 km
Lunjevac, Konjska
arr. 14:34
dep. 14:34
17 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 14:36
dep. 14:36
18 km
Selevac, Lazići Kuća
arr. 14:38
dep. 14:38
20 km
Selevac
arr. 14:41
dep. 14:41
22 km
Selevac, Šupa
arr. 14:44
dep. 14:44
23 km
Selevac, Ulići
arr. 14:51
dep. 14:51
28 km
Azanja
arr. 14:57
dep. 14:57
30 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 15:02
dep. 15:02
32 km
Azanja, Stublina
arr. 15:04
dep. 15:04
33 km
Glibovac, Dvojka
arr. 15:08
dep. 15:08
36 km
Glibovac, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
37.5 km
Glibovac, Cekići
arr. 15:11
dep. 15:11
38 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 15:13
dep. 15:13
39 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 15:15
40 km
17:00 18:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 17:00
Smederevo, Zadužbina
arr. 17:03
dep. 17:03
1 km
Smederevo, Anđinac
arr. 17:09
dep. 17:09
3 km
Smederevo, Barutana
arr. 17:12
dep. 17:12
5 km
Smederevo, 4. Juli
arr. 17:13
dep. 17:13
5.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 17:14
dep. 17:14
6 km
Smederevo, Šumice
arr. 17:16
dep. 17:16
6.5 km
Smederevo, Landolski put
arr. 17:17
dep. 17:17
7 km
Smederevo, Landolski put 2
arr. 17:19
dep. 17:19
8 km
Kolari
arr. 17:22
dep. 17:22
10 km
Kolari, Podrum
arr. 17:23
dep. 17:23
10.5 km
Kolari, Nadvožnjak
arr. 17:24
dep. 17:24
11 km
Suvodol, Intersection
arr. 17:28
dep. 17:28
14 km
Suvodol, Farma
arr. 17:29
dep. 17:29
14.3 km
Lunjevac, Intersection
arr. 17:31
dep. 17:31
15 km
Lunjevac, Konjska
arr. 17:34
dep. 17:34
17 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 17:36
dep. 17:36
18 km
Selevac, Lazići Kuća
arr. 17:38
dep. 17:38
20 km
Selevac
arr. 17:41
dep. 17:41
22 km
Selevac, Šupa
arr. 17:44
dep. 17:44
23 km
Selevac, Ulići
arr. 17:51
dep. 17:51
28 km
Azanja
arr. 17:57
dep. 17:57
30 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 18:02
dep. 18:02
32 km
Azanja, Stublina
arr. 18:04
dep. 18:04
33 km
Glibovac, Dvojka
arr. 18:08
dep. 18:08
36 km
Glibovac, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
37.5 km
Glibovac, Cekići
arr. 18:11
dep. 18:11
38 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 18:13
dep. 18:13
39 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 18:15
40 km
19:15 20:30 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 19:15
Smederevo, Zadužbina
arr. 19:18
dep. 19:18
1 km
Smederevo, Anđinac
arr. 19:24
dep. 19:24
3 km
Smederevo, Barutana
arr. 19:27
dep. 19:27
5 km
Smederevo, 4. Juli
arr. 19:28
dep. 19:28
5.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 19:29
dep. 19:29
6 km
Smederevo, Šumice
arr. 19:31
dep. 19:31
6.5 km
Smederevo, Landolski put
arr. 19:32
dep. 19:32
7 km
Smederevo, Landolski put 2
arr. 19:34
dep. 19:34
8 km
Kolari
arr. 19:37
dep. 19:37
10 km
Kolari, Podrum
arr. 19:38
dep. 19:38
10.5 km
Kolari, Nadvožnjak
arr. 19:39
dep. 19:39
11 km
Suvodol, Intersection
arr. 19:43
dep. 19:43
14 km
Suvodol, Farma
arr. 19:44
dep. 19:44
14.3 km
Lunjevac, Intersection
arr. 19:46
dep. 19:46
15 km
Lunjevac, Konjska
arr. 19:49
dep. 19:49
17 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 19:51
dep. 19:51
18 km
Selevac, Lazići Kuća
arr. 19:53
dep. 19:53
20 km
Selevac
arr. 19:56
dep. 19:56
22 km
Selevac, Šupa
arr. 19:59
dep. 19:59
23 km
Selevac, Ulići
arr. 20:06
dep. 20:06
28 km
Azanja
arr. 20:12
dep. 20:12
30 km
Azanja, Dva i po konja
arr. 20:17
dep. 20:17
32 km
Azanja, Stublina
arr. 20:19
dep. 20:19
33 km
Glibovac, Dvojka
arr. 20:23
dep. 20:23
36 km
Glibovac, Intersection
arr. 20:25
dep. 20:25
37.5 km
Glibovac, Cekići
arr. 20:26
dep. 20:26
38 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 20:28
dep. 20:28
39 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 20:30
40 km

Naselja Smederevo i Smederevska Palanka su međusobno udaljena ~40 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Smederevo je u 07:45 h, dok je poslednji polazak u 19:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.