Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Smederevo - Skobalj kod Smedereva timetable

thursday, 20.02.2020.
04:15 04:56 (00:41)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 04:15
Smederevo, Gornja vaga
arr. 04:17
dep. 04:17
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 04:19
dep. 04:19
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 04:21
dep. 04:21
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 04:23
dep. 04:23
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 04:25
dep. 04:25
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 04:27
dep. 04:27
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 04:29
dep. 04:29
6.5 km
Radinac, Center
arr. 04:33
dep. 04:33
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 04:36
dep. 04:36
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 04:37
dep. 04:37
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 04:39
dep. 04:39
10 km
Vranovo
arr. 04:43
dep. 04:43
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 04:45
dep. 04:45
14 km
Mala Krsna
arr. 04:47
dep. 04:47
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 04:50
dep. 04:50
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 04:53
dep. 04:53
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 04:56
19 km
05:00 05:41 (00:41)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 05:00
Smederevo, Gornja vaga
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 05:04
dep. 05:04
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 05:06
dep. 05:06
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 05:08
dep. 05:08
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 05:10
dep. 05:10
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 05:12
dep. 05:12
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 05:14
dep. 05:14
6.5 km
Radinac, Center
arr. 05:18
dep. 05:18
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 05:21
dep. 05:21
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 05:22
dep. 05:22
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 05:24
dep. 05:24
10 km
Vranovo
arr. 05:28
dep. 05:28
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 05:30
dep. 05:30
14 km
Mala Krsna
arr. 05:32
dep. 05:32
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 05:35
dep. 05:35
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 05:38
dep. 05:38
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 05:41
19 km
06:00 06:36 (00:36)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 06:00
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:03
dep. 06:03
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:06
dep. 06:06
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:08
dep. 06:08
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:11
dep. 06:11
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 06:12
dep. 06:12
6 km
Radinac, Center
arr. 06:14
dep. 06:14
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 06:16
dep. 06:16
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 06:17
dep. 06:17
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
10 km
Vranovo
arr. 06:26
dep. 06:26
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 06:28
dep. 06:28
14 km
Mala Krsna
arr. 06:30
dep. 06:30
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:32
dep. 06:32
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:34
dep. 06:34
17 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 06:36
18 km
06:40 07:21 (00:41)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 06:40
Smederevo, Gornja vaga
arr. 06:42
dep. 06:42
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:44
dep. 06:44
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 06:46
dep. 06:46
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:48
dep. 06:48
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 06:50
dep. 06:50
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 06:52
dep. 06:52
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 06:54
dep. 06:54
6.5 km
Radinac, Center
arr. 06:58
dep. 06:58
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 07:01
dep. 07:01
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 07:02
dep. 07:02
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 07:04
dep. 07:04
10 km
Vranovo
arr. 07:08
dep. 07:08
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 07:10
dep. 07:10
14 km
Mala Krsna
arr. 07:12
dep. 07:12
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 07:15
dep. 07:15
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 07:21
19 km
07:30 07:59 (00:29)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 07:30
Smederevo, Gornja vaga
arr. 07:32
dep. 07:32
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 07:33
dep. 07:33
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 07:34
dep. 07:34
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 07:35
dep. 07:35
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 07:40
dep. 07:40
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 07:42
dep. 07:42
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 07:43
dep. 07:43
6 km
Radinac, Center
arr. 07:44
dep. 07:44
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 07:46
dep. 07:46
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 07:47
dep. 07:47
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 07:49
dep. 07:49
10 km
Vranovo
arr. 07:52
dep. 07:52
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 07:54
dep. 07:54
14 km
Mala Krsna
arr. 07:55
dep. 07:55
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 07:57
dep. 07:57
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 07:58
dep. 07:58
17 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 07:59
18 km
08:15 08:56 (00:41)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 08:15
Smederevo, Gornja vaga
arr. 08:17
dep. 08:17
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 08:19
dep. 08:19
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 08:21
dep. 08:21
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 08:23
dep. 08:23
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 08:25
dep. 08:25
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 08:27
dep. 08:27
5.5 km
Landol, Landolski put 2
arr. 08:29
dep. 08:29
6.5 km
Radinac, Center
arr. 08:33
dep. 08:33
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 08:36
dep. 08:36
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 08:37
dep. 08:37
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 08:39
dep. 08:39
10 km
Vranovo
arr. 08:43
dep. 08:43
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 08:45
dep. 08:45
14 km
Mala Krsna
arr. 08:47
dep. 08:47
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 08:50
dep. 08:50
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 08:53
dep. 08:53
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 08:56
19 km
08:30 09:11 (00:41)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 08:30
Smederevo, Gornja vaga
arr. 08:32
dep. 08:32
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 08:34
dep. 08:34
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 08:36
dep. 08:36
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 08:38
dep. 08:38
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 08:40
dep. 08:40
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 08:42
dep. 08:42
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 08:44
dep. 08:44
6.5 km
Radinac, Center
arr. 08:48
dep. 08:48
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 08:51
dep. 08:51
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 08:52
dep. 08:52
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 08:54
dep. 08:54
10 km
Vranovo
arr. 08:58
dep. 08:58
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 09:00
dep. 09:00
14 km
Mala Krsna
arr. 09:02
dep. 09:02
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 09:05
dep. 09:05
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 09:08
dep. 09:08
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 09:11
19 km
09:15 09:44 (00:29)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 09:15
Smederevo, Gornja vaga
arr. 09:17
dep. 09:17
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 09:18
dep. 09:18
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 09:19
dep. 09:19
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 09:20
dep. 09:20
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 09:23
dep. 09:23
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 09:26
dep. 09:26
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 09:28
dep. 09:28
6 km
Radinac, Center
arr. 09:29
dep. 09:29
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 09:31
dep. 09:31
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 09:32
dep. 09:32
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 09:34
dep. 09:34
10 km
Vranovo
arr. 09:37
dep. 09:37
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 09:39
dep. 09:39
14 km
Mala Krsna
arr. 09:40
dep. 09:40
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 09:42
dep. 09:42
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
17 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 09:44
18 km
09:30 10:11 (00:41)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 09:30
Smederevo, Gornja vaga
arr. 09:32
dep. 09:32
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 09:34
dep. 09:34
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 09:36
dep. 09:36
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 09:38
dep. 09:38
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 09:40
dep. 09:40
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 09:42
dep. 09:42
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 09:44
dep. 09:44
6.5 km
Radinac, Center
arr. 09:48
dep. 09:48
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 09:51
dep. 09:51
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 09:52
dep. 09:52
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 09:54
dep. 09:54
10 km
Vranovo
arr. 09:58
dep. 09:58
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 10:00
dep. 10:00
14 km
Mala Krsna
arr. 10:02
dep. 10:02
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 10:05
dep. 10:05
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 10:08
dep. 10:08
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 10:11
19 km
09:35 10:07 (00:32)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 09:35
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 09:41
dep. 09:42
4 km
Radinac, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 09:55
dep. 09:56
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 10:00
dep. 10:01
14 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 10:07
18 km
09:45 10:19 (00:34)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 09:45
Smederevo, Gornja vaga
arr. 09:47
dep. 09:47
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 09:48
dep. 09:48
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 09:49
dep. 09:49
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 09:51
dep. 09:51
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 09:53
dep. 09:53
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 09:55
dep. 09:55
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 09:56
dep. 09:56
6 km
Radinac, Center
arr. 09:58
dep. 09:58
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 10:00
dep. 10:00
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 10:01
dep. 10:01
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 10:04
dep. 10:04
10 km
Vranovo
arr. 10:09
dep. 10:09
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 10:11
dep. 10:11
14 km
Mala Krsna
arr. 10:13
dep. 10:13
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 10:15
dep. 10:15
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 10:17
dep. 10:17
17 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 10:19
18 km
10:05 10:42 (00:37)
JugovoCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Jugovo
dep. 10:05
Smederevo, Prevoz
arr. 10:08
dep. 10:08
2 km
Smederevo, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 10:17
dep. 10:17
6 km
Smederevo, Senjak
arr. 10:18
dep. 10:18
7 km
Smederevo, Papazovac
arr. 10:19
dep. 10:19
8 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 10:20
dep. 10:20
9 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 10:23
dep. 10:23
11 km
Radinac, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
12 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 10:28
dep. 10:28
14 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
15 km
Vranovo
arr. 10:34
dep. 10:34
18 km
Mala Krsna
arr. 10:37
dep. 10:37
20 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 10:39
dep. 10:39
21 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 10:42
23 km
10:45 11:26 (00:41)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 10:45
Smederevo, Gornja vaga
arr. 10:47
dep. 10:47
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 10:49
dep. 10:49
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 10:51
dep. 10:51
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 10:53
dep. 10:53
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 10:55
dep. 10:55
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 10:57
dep. 10:57
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 10:59
dep. 10:59
6.5 km
Radinac, Center
arr. 11:03
dep. 11:03
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 11:06
dep. 11:06
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 11:07
dep. 11:07
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 11:09
dep. 11:09
10 km
Vranovo
arr. 11:13
dep. 11:13
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 11:15
dep. 11:15
14 km
Mala Krsna
arr. 11:17
dep. 11:17
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 11:20
dep. 11:20
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 11:23
dep. 11:23
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 11:26
19 km
11:30 12:06 (00:36)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 11:30
Smederevo, Gornja vaga
arr. 11:33
dep. 11:33
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 11:36
dep. 11:36
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 11:40
dep. 11:40
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 11:42
dep. 11:42
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 11:44
dep. 11:44
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 11:46
dep. 11:46
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 11:48
dep. 11:48
6 km
Radinac, Center
arr. 11:49
dep. 11:49
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 11:52
dep. 11:52
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 11:53
dep. 11:53
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
10 km
Vranovo
arr. 11:58
dep. 11:58
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 11:59
dep. 11:59
14 km
Mala Krsna
arr. 12:00
dep. 12:00
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 12:02
dep. 12:02
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 12:04
dep. 12:04
17 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 12:06
18 km
11:45 12:14 (00:29)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 11:45
Smederevo, Gornja vaga
arr. 11:47
dep. 11:47
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 11:48
dep. 11:48
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 11:49
dep. 11:49
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 11:51
dep. 11:51
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 11:54
dep. 11:54
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 11:56
dep. 11:56
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 11:58
dep. 11:58
6 km
Radinac, Center
arr. 11:59
dep. 11:59
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 12:01
dep. 12:01
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 12:02
dep. 12:02
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:04
dep. 12:04
10 km
Vranovo
arr. 12:07
dep. 12:07
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 12:09
dep. 12:09
14 km
Mala Krsna
arr. 12:10
dep. 12:10
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 12:12
dep. 12:12
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 12:13
dep. 12:13
17 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 12:14
18 km
12:00 12:41 (00:41)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 12:00
Smederevo, Gornja vaga
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 12:04
dep. 12:04
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 12:06
dep. 12:06
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 12:08
dep. 12:08
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 12:10
dep. 12:10
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 12:12
dep. 12:12
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 12:14
dep. 12:14
6.5 km
Radinac, Center
arr. 12:18
dep. 12:18
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 12:21
dep. 12:21
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 12:22
dep. 12:22
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
10 km
Vranovo
arr. 12:28
dep. 12:28
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 12:30
dep. 12:30
14 km
Mala Krsna
arr. 12:32
dep. 12:32
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 12:35
dep. 12:35
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 12:41
19 km
12:15 12:56 (00:41)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 12:15
Smederevo, Gornja vaga
arr. 12:17
dep. 12:17
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 12:19
dep. 12:19
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 12:21
dep. 12:21
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 12:23
dep. 12:23
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 12:25
dep. 12:25
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 12:27
dep. 12:27
5.5 km
Landol, Landolski put 2
arr. 12:29
dep. 12:29
6.5 km
Radinac, Center
arr. 12:33
dep. 12:33
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 12:36
dep. 12:36
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 12:37
dep. 12:37
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:39
dep. 12:39
10 km
Vranovo
arr. 12:43
dep. 12:43
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 12:45
dep. 12:45
14 km
Mala Krsna
arr. 12:47
dep. 12:47
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 12:50
dep. 12:50
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 12:56
19 km
12:30 13:11 (00:41)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 12:30
Smederevo, Gornja vaga
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 12:34
dep. 12:34
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 12:36
dep. 12:36
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 12:38
dep. 12:38
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 12:40
dep. 12:40
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 12:42
dep. 12:42
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 12:44
dep. 12:44
6.5 km
Radinac, Center
arr. 12:48
dep. 12:48
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 12:51
dep. 12:51
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 12:52
dep. 12:52
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
10 km
Vranovo
arr. 12:58
dep. 12:58
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 13:00
dep. 13:00
14 km
Mala Krsna
arr. 13:02
dep. 13:02
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 13:05
dep. 13:05
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:08
dep. 13:08
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 13:11
19 km
13:00 13:33 (00:33)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 13:00
Smederevo, Gornja vaga
arr. 13:02
dep. 13:02
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 13:03
dep. 13:03
5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 13:05
dep. 13:05
6 km
Smederevo, Papazovac
arr. 13:07
dep. 13:07
9 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 13:09
dep. 13:09
10 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 13:11
dep. 13:11
12 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 13:13
dep. 13:13
13 km
Radinac, Center
arr. 13:15
dep. 13:15
14 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 13:20
dep. 13:20
16 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 13:22
dep. 13:22
20 km
Vranovo
arr. 13:25
dep. 13:25
21 km
Mala Krsna
arr. 13:28
dep. 13:28
25 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:33
29 km
13:10 13:51 (00:41)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 13:10
Smederevo, Gornja vaga
arr. 13:12
dep. 13:12
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 13:14
dep. 13:14
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 13:16
dep. 13:16
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 13:18
dep. 13:18
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 13:20
dep. 13:20
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 13:22
dep. 13:22
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 13:24
dep. 13:24
6.5 km
Radinac, Center
arr. 13:28
dep. 13:28
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 13:31
dep. 13:31
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 13:32
dep. 13:32
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 13:34
dep. 13:34
10 km
Vranovo
arr. 13:38
dep. 13:38
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 13:40
dep. 13:40
14 km
Mala Krsna
arr. 13:42
dep. 13:42
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 13:45
dep. 13:45
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 13:51
19 km
13:20 14:01 (00:41)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 13:20
Smederevo, Gornja vaga
arr. 13:22
dep. 13:22
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 13:24
dep. 13:24
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 13:26
dep. 13:26
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 13:28
dep. 13:28
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 13:30
dep. 13:30
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 13:32
dep. 13:32
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 13:34
dep. 13:34
6 km
Radinac, Center
arr. 13:38
dep. 13:38
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 13:40
dep. 13:40
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 13:43
dep. 13:43
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Vranovo
arr. 13:48
dep. 13:48
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 13:50
dep. 13:50
14 km
Mala Krsna
arr. 13:52
dep. 13:52
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
17 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 14:01
18 km
14:00 14:41 (00:41)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 14:00
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:04
dep. 14:04
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:06
dep. 14:06
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:08
dep. 14:08
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:10
dep. 14:10
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:12
dep. 14:12
5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 14:14
dep. 14:14
6 km
Radinac, Center
arr. 14:18
dep. 14:18
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 14:21
dep. 14:21
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 14:22
dep. 14:22
9 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 14:26
dep. 14:26
12 km
Vranovo
arr. 14:28
dep. 14:28
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 14:30
dep. 14:30
14 km
Mala Krsna
arr. 14:32
dep. 14:32
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 14:35
dep. 14:35
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 14:38
dep. 14:38
17 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 14:41
18 km
14:05 14:42 (00:37)
JugovoCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Jugovo
dep. 14:05
Smederevo, Prevoz
arr. 14:08
dep. 14:08
2 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:17
dep. 14:17
6 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:18
dep. 14:18
7 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:19
dep. 14:19
8 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:20
dep. 14:20
9 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:23
dep. 14:23
11 km
Radinac, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
12 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 14:28
dep. 14:28
14 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
15 km
Vranovo
arr. 14:34
dep. 14:34
18 km
Mala Krsna
arr. 14:37
dep. 14:37
20 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 14:39
dep. 14:39
21 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 14:42
23 km
14:30 15:11 (00:41)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 14:30
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:34
dep. 14:34
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:36
dep. 14:36
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:38
dep. 14:38
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:40
dep. 14:40
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:42
dep. 14:42
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 14:44
dep. 14:44
6.5 km
Radinac, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 14:51
dep. 14:51
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 14:52
dep. 14:52
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 14:54
dep. 14:54
10 km
Vranovo
arr. 14:58
dep. 14:58
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 15:00
dep. 15:00
14 km
Mala Krsna
arr. 15:02
dep. 15:02
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 15:05
dep. 15:05
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 15:11
19 km
15:00 15:30 (00:30)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 15:00
Smederevo, Gornja vaga
arr. 15:02
dep. 15:02
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 15:03
dep. 15:03
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 15:04
dep. 15:04
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 15:05
dep. 15:05
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 15:07
dep. 15:07
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 15:09
dep. 15:09
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 15:10
dep. 15:10
6 km
Radinac, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 15:14
dep. 15:14
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 15:16
dep. 15:16
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
10 km
Vranovo
arr. 15:23
dep. 15:23
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 15:24
dep. 15:24
14 km
Mala Krsna
arr. 15:25
dep. 15:25
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 15:27
dep. 15:27
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
17 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 15:30
18 km
15:20 16:01 (00:41)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 15:20
Smederevo, Gornja vaga
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 15:24
dep. 15:24
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 15:26
dep. 15:26
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 15:28
dep. 15:28
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 15:30
dep. 15:30
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 15:32
dep. 15:32
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 15:34
dep. 15:34
6.5 km
Radinac, Center
arr. 15:38
dep. 15:38
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 15:41
dep. 15:41
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 15:42
dep. 15:42
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 15:44
dep. 15:44
10 km
Vranovo
arr. 15:48
dep. 15:48
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 15:50
dep. 15:50
14 km
Mala Krsna
arr. 15:52
dep. 15:52
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 15:55
dep. 15:55
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 16:01
19 km
15:55 16:32 (00:37)
JugovoCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Jugovo
dep. 15:55
Smederevo, Prevoz
arr. 15:58
dep. 15:58
2 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:05
5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 16:07
dep. 16:07
6 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:08
dep. 16:08
7 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:09
dep. 16:09
8 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 16:10
dep. 16:10
9 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 16:13
dep. 16:13
11 km
Radinac, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
12 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 16:18
dep. 16:18
14 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
15 km
Vranovo
arr. 16:24
dep. 16:24
18 km
Mala Krsna
arr. 16:27
dep. 16:27
20 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 16:29
dep. 16:29
21 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 16:32
23 km
17:00 17:40 (00:40)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 17:00
Smederevo, Gornja vaga
arr. 17:02
dep. 17:02
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:04
dep. 17:04
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 17:06
dep. 17:06
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:08
dep. 17:08
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 17:10
dep. 17:10
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 17:12
dep. 17:12
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 17:14
dep. 17:14
6 km
Radinac, Center
arr. 17:18
dep. 17:18
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 17:21
dep. 17:21
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 17:22
dep. 17:22
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 17:24
dep. 17:24
10 km
Vranovo
arr. 17:28
dep. 17:28
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 17:30
dep. 17:30
14 km
Mala Krsna
arr. 17:32
dep. 17:32
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 17:35
dep. 17:35
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 17:38
dep. 17:38
17 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 17:40
18 km
17:25 17:57 (00:32)
JugovoCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Jugovo
dep. 17:25
Smederevo, Prevoz
arr. 17:27
dep. 17:27
2 km
Smederevo, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 17:32
dep. 17:32
6 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:33
dep. 17:33
7 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:34
dep. 17:34
8 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 17:35
dep. 17:35
9 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 17:38
dep. 17:38
11 km
Radinac, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
12 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 17:43
dep. 17:43
14 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
15 km
Vranovo
arr. 17:49
dep. 17:49
18 km
Mala Krsna
arr. 17:52
dep. 17:52
20 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 17:54
dep. 17:54
21 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 17:57
23 km
17:30 18:11 (00:41)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 17:30
Smederevo, Gornja vaga
arr. 17:32
dep. 17:32
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:34
dep. 17:34
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 17:36
dep. 17:36
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:38
dep. 17:38
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 17:40
dep. 17:40
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 17:42
dep. 17:42
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 17:44
dep. 17:44
6.5 km
Radinac, Center
arr. 17:48
dep. 17:48
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 17:51
dep. 17:51
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 17:52
dep. 17:52
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 17:54
dep. 17:54
10 km
Vranovo
arr. 17:58
dep. 17:58
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 18:00
dep. 18:00
14 km
Mala Krsna
arr. 18:02
dep. 18:02
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 18:05
dep. 18:05
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 18:08
dep. 18:08
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 18:11
19 km
18:40 19:21 (00:41)
Stara Zelezara2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Stara Zelezara
dep. 18:40
Smederevo, Gornja vaga
arr. 18:42
dep. 18:42
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:44
dep. 18:44
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 18:46
dep. 18:46
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 18:48
dep. 18:48
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 18:50
dep. 18:50
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 18:52
dep. 18:52
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 18:54
dep. 18:54
6.5 km
Radinac, Center
arr. 18:58
dep. 18:58
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 19:01
dep. 19:01
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 19:02
dep. 19:02
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 19:04
dep. 19:04
10 km
Vranovo
arr. 19:08
dep. 19:08
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 19:10
dep. 19:10
14 km
Mala Krsna
arr. 19:12
dep. 19:12
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 19:15
dep. 19:15
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 19:18
dep. 19:18
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 19:21
19 km
19:15 19:49 (00:34)
Bus station2
The timetable is valid until: 19.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 19:15
Smederevo, Gornja vaga
arr. 19:17
dep. 19:17
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 19:18
dep. 19:18
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 19:19
dep. 19:19
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 19:21
dep. 19:21
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 19:23
dep. 19:23
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 19:25
dep. 19:25
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 19:27
dep. 19:27
6 km
Radinac, Center
arr. 19:29
dep. 19:29
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 19:31
dep. 19:31
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 19:32
dep. 19:32
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
10 km
Vranovo
arr. 19:39
dep. 19:39
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 19:41
dep. 19:41
14 km
Mala Krsna
arr. 19:43
dep. 19:43
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 19:45
dep. 19:45
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 19:47
dep. 19:47
17 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 19:49
18 km
19:20 19:57 (00:37)
JugovoCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Jugovo
dep. 19:20
Smederevo, Prevoz
arr. 19:24
dep. 19:24
2 km
Smederevo, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 19:32
dep. 19:32
6 km
Smederevo, Senjak
arr. 19:33
dep. 19:33
7 km
Smederevo, Papazovac
arr. 19:34
dep. 19:34
8 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 19:35
dep. 19:35
9 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 19:38
dep. 19:38
11 km
Radinac, Center
arr. 19:40
dep. 19:40
12 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 19:43
dep. 19:43
14 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 19:45
dep. 19:45
15 km
Vranovo
arr. 19:49
dep. 19:49
18 km
Mala Krsna
arr. 19:52
dep. 19:52
20 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 19:54
dep. 19:54
21 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 19:57
23 km
19:30 20:03 (00:33)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 19:30
Smederevo, Gornja vaga
arr. 19:32
dep. 19:32
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 19:33
dep. 19:33
5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 19:35
dep. 19:35
6 km
Smederevo, Papazovac
arr. 19:37
dep. 19:37
9 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 19:39
dep. 19:39
10 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 19:41
dep. 19:41
12 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 19:43
dep. 19:43
13 km
Radinac, Center
arr. 19:45
dep. 19:45
14 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 19:50
dep. 19:50
16 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 19:52
dep. 19:52
20 km
Vranovo
arr. 19:55
dep. 19:55
21 km
Mala Krsna
arr. 19:58
dep. 19:58
25 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 20:03
29 km
19:45 20:26 (00:41)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 19:45
Smederevo, Gornja vaga
arr. 19:47
dep. 19:47
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 19:49
dep. 19:49
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 19:51
dep. 19:51
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 19:53
dep. 19:53
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 19:55
dep. 19:55
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 19:57
dep. 19:57
5.5 km
Landol, Landolski put 2
arr. 19:59
dep. 19:59
6.5 km
Radinac, Center
arr. 20:03
dep. 20:03
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 20:05
dep. 20:05
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 20:06
dep. 20:06
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 20:09
dep. 20:09
10 km
Vranovo
arr. 20:13
dep. 20:13
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 20:15
dep. 20:15
14 km
Mala Krsna
arr. 20:17
dep. 20:17
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 20:20
dep. 20:20
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 20:23
dep. 20:23
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 20:26
19 km
20:10 20:51 (00:41)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 20:10
Smederevo, Gornja vaga
arr. 20:12
dep. 20:12
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 20:14
dep. 20:14
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 20:16
dep. 20:16
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 20:18
dep. 20:18
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 20:20
dep. 20:20
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 20:22
dep. 20:22
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 20:24
dep. 20:24
6.5 km
Radinac, Center
arr. 20:28
dep. 20:28
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 20:31
dep. 20:31
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 20:32
dep. 20:32
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 20:34
dep. 20:34
10 km
Vranovo
arr. 20:38
dep. 20:38
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 20:40
dep. 20:40
14 km
Mala Krsna
arr. 20:42
dep. 20:42
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 20:45
dep. 20:45
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 20:48
dep. 20:48
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 20:51
19 km
20:37 21:12 (00:35)
JugovoCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Jugovo
dep. 20:37
Smederevo, Prevoz
arr. 20:40
dep. 20:40
2 km
Smederevo, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
5 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 20:47
dep. 20:47
6 km
Smederevo, Senjak
arr. 20:48
dep. 20:48
7 km
Smederevo, Papazovac
arr. 20:49
dep. 20:49
8 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 20:50
dep. 20:50
9 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 20:53
dep. 20:53
11 km
Radinac, Center
arr. 20:55
dep. 20:55
12 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 20:58
dep. 20:58
14 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 21:00
dep. 21:00
15 km
Vranovo
arr. 21:04
dep. 21:04
18 km
Mala Krsna
arr. 21:07
dep. 21:07
20 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 21:09
dep. 21:09
21 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 21:12
23 km
21:00 21:41 (00:41)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 21:00
Smederevo, Gornja vaga
arr. 21:02
dep. 21:02
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 21:04
dep. 21:04
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 21:05
dep. 21:05
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 21:08
dep. 21:08
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 21:10
dep. 21:10
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 21:12
dep. 21:12
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 21:14
dep. 21:14
6.5 km
Radinac, Center
arr. 21:18
dep. 21:18
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 21:21
dep. 21:21
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 21:22
dep. 21:22
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 21:24
dep. 21:24
10 km
Vranovo
arr. 21:28
dep. 21:28
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 21:30
dep. 21:30
14 km
Mala Krsna
arr. 21:32
dep. 21:32
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 21:35
dep. 21:35
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 21:38
dep. 21:38
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 21:41
19 km
22:20 23:18 (00:58)
Stara Zelezara2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Stara Zelezara
dep. 22:20
Smederevo, Posta
arr. 22:25
dep. 22:25
2 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 22:27
dep. 22:27
3 km
Smederevo, Senjak
arr. 22:29
dep. 22:29
3.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 22:31
dep. 22:31
4 km
Smederevo, Papazovac
arr. 22:33
dep. 22:33
5 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 22:35
dep. 22:35
6 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 22:37
dep. 22:37
7.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 22:39
dep. 22:39
8.5 km
Radinac, Center
arr. 22:43
dep. 22:43
9 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 22:46
dep. 22:46
10 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 22:47
dep. 23:00
10.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 23:02
dep. 23:02
12 km
Vranovo
arr. 23:06
dep. 23:06
15 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 23:08
dep. 23:08
16 km
Mala Krsna
arr. 23:10
dep. 23:10
17 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 23:13
dep. 23:13
18 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 23:16
dep. 23:16
20 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 23:18
21 km

Naselja Smederevo i Skobalj kod Smedereva su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 58min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Smederevo je u 04:15 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.