Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Smederevo - Pozarevac timetable

thursday, 16.08.2018.
04:40 05:35 (00:55)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 04:40
Smederevo, Godomin
arr. 04:46
dep. 04:47
4 km
Radinac, Railway station
arr. 04:52
dep. 04:53
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 05:00
dep. 05:01
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 05:05
dep. 05:06
14 km
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 05:25
dep. 05:26
28 km
Pozarevac, Railway station
arr. 05:35
33 km
06:10 07:05 (00:55)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 06:10
Smederevo, Godomin
arr. 06:16
dep. 06:17
4 km
Radinac, Railway station
arr. 06:22
dep. 06:23
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 06:30
dep. 06:31
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 06:35
dep. 06:36
14 km
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 06:55
dep. 06:56
28 km
Pozarevac, Railway station
arr. 07:05
33 km
07:30 08:25 (00:55)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 07:30
Smederevo, Godomin
arr. 07:36
dep. 07:37
4 km
Radinac, Railway station
arr. 07:42
dep. 07:43
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 07:50
dep. 07:51
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 07:55
dep. 07:56
14 km
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 08:15
dep. 08:16
28 km
Pozarevac, Railway station
arr. 08:25
33 km
10:00 10:55 (00:55)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 10:00
Smederevo, Godomin
arr. 10:06
dep. 10:07
4 km
Radinac, Railway station
arr. 10:12
dep. 10:13
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 10:20
dep. 10:21
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 10:25
dep. 10:26
14 km
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 10:45
dep. 10:46
28 km
Pozarevac, Railway station
arr. 10:55
33 km
12:15 13:11 (00:56)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 12:15
Radinac
arr. 12:21
dep. 12:21
5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 12:29
dep. 12:29
9 km
Mala Krsna
arr. 12:35
dep. 12:35
13 km
Osipaonica
arr. 12:44
dep. 12:44
18 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 12:52
dep. 12:52
26 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
32 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:11
35 km
13:05 14:07 (01:02)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 13:05
Smederevo, Godomin
arr. 13:11
dep. 13:12
4 km
Radinac, Railway station
arr. 13:17
dep. 13:18
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 13:25
dep. 13:26
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 13:30
dep. 13:38
14 km
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 13:57
dep. 13:58
28 km
Pozarevac, Railway station
arr. 14:07
33 km
14:20 15:22 (01:02)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 14:20
Smederevo, Godomin
arr. 14:26
dep. 14:27
4 km
Radinac, Railway station
arr. 14:32
dep. 14:33
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 14:40
dep. 14:41
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 14:45
dep. 14:53
14 km
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 15:12
dep. 15:13
28 km
Pozarevac, Railway station
arr. 15:22
33 km
17:00 17:55 (00:55)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 17:00
Smederevo, Godomin
arr. 17:06
dep. 17:07
4 km
Radinac, Railway station
arr. 17:12
dep. 17:13
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 17:20
dep. 17:21
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 17:25
dep. 17:26
14 km
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 17:45
dep. 17:46
28 km
Pozarevac, Railway station
arr. 17:55
33 km

Naselja Smederevo i Pozarevac su međusobno udaljena ~34 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 01h i 02min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Smederevo je u 04:40 h, dok je poslednji polazak u 17:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.