Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Smederevo - Pozarevac timetable

friday, 23.04.2021.
05:00 05:53 (00:53)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 05:00
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 05:06
dep. 05:07
4 km
Radinac, Railway station
arr. 05:12
dep. 05:13
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 05:20
dep. 05:21
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 05:25
dep. 05:26
14 km
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 05:43
dep. 05:44
28 km
Pozarevac, Railway station
arr. 05:53
33 km
07:10 08:03 (00:53)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 07:10
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 07:16
dep. 07:17
4 km
Radinac, Railway station
arr. 07:22
dep. 07:23
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 07:30
dep. 07:31
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 07:35
dep. 07:36
14 km
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 07:53
dep. 07:54
28 km
Pozarevac, Railway station
arr. 08:03
33 km
09:55 10:48 (00:53)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 09:55
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 10:01
dep. 10:02
4 km
Radinac, Railway station
arr. 10:07
dep. 10:08
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 10:15
dep. 10:16
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 10:20
dep. 10:21
14 km
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 10:38
dep. 10:39
28 km
Pozarevac, Railway station
arr. 10:48
33 km
12:15 13:11 (00:56)
Bus stationNova farma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 12:15
Radinac, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:29
dep. 12:29
9 km
Mala Krsna
arr. 12:35
dep. 12:35
13 km
Osipaonica
arr. 12:44
dep. 12:44
18 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 12:52
dep. 12:52
26 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
32 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:11
35 km
12:30 13:23 (00:53)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 12:30
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 12:36
dep. 12:37
4 km
Radinac, Railway station
arr. 12:42
dep. 12:43
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 12:50
dep. 12:51
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 12:55
dep. 12:56
14 km
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 13:13
dep. 13:14
28 km
Pozarevac, Railway station
arr. 13:23
33 km
15:15 16:08 (00:53)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 15:15
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 15:21
dep. 15:22
4 km
Radinac, Railway station
arr. 15:27
dep. 15:28
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 15:35
dep. 15:36
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:41
14 km
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 15:58
dep. 15:59
28 km
Pozarevac, Railway station
arr. 16:08
33 km
16:22 17:22 (01:00)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 16:22
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 16:28
dep. 16:29
4 km
Radinac, Railway station
arr. 16:34
dep. 16:35
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:43
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 16:47
dep. 16:55
14 km
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 17:12
dep. 17:13
28 km
Pozarevac, Railway station
arr. 17:22
33 km
19:45 20:38 (00:53)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 19:45
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 19:51
dep. 19:52
4 km
Radinac, Railway station
arr. 19:57
dep. 19:58
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 20:05
dep. 20:06
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 20:10
dep. 20:11
14 km
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 20:28
dep. 20:29
28 km
Pozarevac, Railway station
arr. 20:38
33 km

Naselja Smederevo i Pozarevac su međusobno udaljena ~34 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 53min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Smederevo je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.