Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Smederevo - Pozarevac timetable

tuesday, 11.08.2020.
04:40 05:33 (00:53)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 04:40
Smederevo, Godomin
arr. 04:46
dep. 04:47
4 km
Radinac, Railway station
arr. 04:52
dep. 04:53
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 05:00
dep. 05:01
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 05:05
dep. 05:06
14 km
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 05:23
dep. 05:24
28 km
Pozarevac, Railway station
arr. 05:33
33 km
07:15 08:08 (00:53)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 07:15
Smederevo, Godomin
arr. 07:21
dep. 07:22
4 km
Radinac, Railway station
arr. 07:27
dep. 07:28
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 07:35
dep. 07:36
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 07:40
dep. 07:41
14 km
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 07:58
dep. 07:59
28 km
Pozarevac, Railway station
arr. 08:08
33 km
12:15 13:11 (00:56)
Bus stationNova farma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 12:15
Radinac, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:29
dep. 12:29
9 km
Mala Krsna
arr. 12:35
dep. 12:35
13 km
Osipaonica
arr. 12:44
dep. 12:44
18 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 12:52
dep. 12:52
26 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
32 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:11
35 km
12:21 13:20 (00:59)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 12:21
Smederevo, Godomin
arr. 12:27
dep. 12:28
4 km
Radinac, Railway station
arr. 12:33
dep. 12:34
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 12:41
dep. 12:42
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 12:46
dep. 12:53
14 km
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 13:10
dep. 13:11
28 km
Pozarevac, Railway station
arr. 13:20
33 km
13:30 14:23 (00:53)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 13:30
Smederevo, Godomin
arr. 13:36
dep. 13:37
4 km
Radinac, Railway station
arr. 13:42
dep. 13:43
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 13:50
dep. 13:51
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 13:55
dep. 13:56
14 km
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 14:13
dep. 14:14
28 km
Pozarevac, Railway station
arr. 14:23
33 km
16:15 17:08 (00:53)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 16:15
Smederevo, Godomin
arr. 16:21
dep. 16:22
4 km
Radinac, Railway station
arr. 16:27
dep. 16:28
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 16:35
dep. 16:36
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 16:40
dep. 16:41
14 km
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 16:58
dep. 16:59
28 km
Pozarevac, Railway station
arr. 17:08
33 km
19:30 20:23 (00:53)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 19:30
Smederevo, Godomin
arr. 19:36
dep. 19:37
4 km
Radinac, Railway station
arr. 19:42
dep. 19:43
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 19:50
dep. 19:51
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 19:55
dep. 19:56
14 km
Pozarevac, Ljubicevski most
arr. 20:13
dep. 20:14
28 km
Pozarevac, Railway station
arr. 20:23
33 km

Naselja Smederevo i Pozarevac su međusobno udaljena ~34 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 53min., a najduže 59min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Smederevo je u 04:40 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.