Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Smederevo - Mladenovac timetable

thursday, 23.05.2019.
15:00 16:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 15:00
Smederevo, Zaduzbina
arr. 15:03
dep. 15:03
1 km
Smederevo, Carina
arr. 15:06
dep. 15:06
2 km
Smederevo, Andinac
arr. 15:10
dep. 15:10
3 km
Smederevo, Barutana
arr. 15:12
dep. 15:12
5 km
Smederevo, 4. juli
arr. 15:13
dep. 15:13
5.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 15:14
dep. 15:14
6 km
Smederevo, Sumice
arr. 15:16
dep. 15:16
6.5 km
Landol, Landolski put
arr. 15:17
dep. 15:17
7 km
Landol, Landolski put 2
arr. 15:19
dep. 15:19
8 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 15:21
dep. 15:21
10 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 15:23
dep. 15:23
10.5 km
Kolari, Nadvoznjak
arr. 15:25
dep. 15:25
11 km
Suvodol, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
14 km
Suvodol, Farma
arr. 15:29
dep. 15:29
14.3 km
Lunjevac, Selo
arr. 15:32
dep. 15:32
15 km
Lunjevac, Konjska
arr. 15:34
dep. 15:34
17 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 15:36
dep. 15:36
18 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 15:38
dep. 15:38
20 km
Selevac, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
22 km
Selevac, Brdani
arr. 15:45
dep. 15:45
24 km
Velika Krsna, Vlaici
arr. 15:47
dep. 15:47
26 km
Velika Krsna, Dom
arr. 15:51
dep. 15:51
28 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 16:05
dep. 16:05
38 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:15
44 km
 
Departures on: friday, 24.05.2019.
15:00 16:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 15:00
Smederevo, Zaduzbina
arr. 15:03
dep. 15:03
1 km
Smederevo, Carina
arr. 15:06
dep. 15:06
2 km
Smederevo, Andinac
arr. 15:10
dep. 15:10
3 km
Smederevo, Barutana
arr. 15:12
dep. 15:12
5 km
Smederevo, 4. juli
arr. 15:13
dep. 15:13
5.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 15:14
dep. 15:14
6 km
Smederevo, Sumice
arr. 15:16
dep. 15:16
6.5 km
Landol, Landolski put
arr. 15:17
dep. 15:17
7 km
Landol, Landolski put 2
arr. 15:19
dep. 15:19
8 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 15:21
dep. 15:21
10 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 15:23
dep. 15:23
10.5 km
Kolari, Nadvoznjak
arr. 15:25
dep. 15:25
11 km
Suvodol, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
14 km
Suvodol, Farma
arr. 15:29
dep. 15:29
14.3 km
Lunjevac, Selo
arr. 15:32
dep. 15:32
15 km
Lunjevac, Konjska
arr. 15:34
dep. 15:34
17 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 15:36
dep. 15:36
18 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 15:38
dep. 15:38
20 km
Selevac, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
22 km
Selevac, Brdani
arr. 15:45
dep. 15:45
24 km
Velika Krsna, Vlaici
arr. 15:47
dep. 15:47
26 km
Velika Krsna, Dom
arr. 15:51
dep. 15:51
28 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 16:05
dep. 16:05
38 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:15
44 km
 
Departures on: saturday, 25.05.2019.
15:00 16:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 15:00
Smederevo, Zaduzbina
arr. 15:03
dep. 15:03
1 km
Smederevo, Carina
arr. 15:06
dep. 15:06
2 km
Smederevo, Andinac
arr. 15:10
dep. 15:10
3 km
Smederevo, Barutana
arr. 15:12
dep. 15:12
5 km
Smederevo, 4. juli
arr. 15:13
dep. 15:13
5.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 15:14
dep. 15:14
6 km
Smederevo, Sumice
arr. 15:16
dep. 15:16
6.5 km
Landol, Landolski put
arr. 15:17
dep. 15:17
7 km
Landol, Landolski put 2
arr. 15:19
dep. 15:19
8 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 15:21
dep. 15:21
10 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 15:23
dep. 15:23
10.5 km
Kolari, Nadvoznjak
arr. 15:25
dep. 15:25
11 km
Suvodol, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
14 km
Suvodol, Farma
arr. 15:29
dep. 15:29
14.3 km
Lunjevac, Selo
arr. 15:32
dep. 15:32
15 km
Lunjevac, Konjska
arr. 15:34
dep. 15:34
17 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 15:36
dep. 15:36
18 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 15:38
dep. 15:38
20 km
Selevac, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
22 km
Selevac, Brdani
arr. 15:45
dep. 15:45
24 km
Velika Krsna, Vlaici
arr. 15:47
dep. 15:47
26 km
Velika Krsna, Dom
arr. 15:51
dep. 15:51
28 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 16:05
dep. 16:05
38 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:15
44 km
 
Departures on: sunday, 26.05.2019.
15:00 16:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 15:00
Smederevo, Zaduzbina
arr. 15:03
dep. 15:03
1 km
Smederevo, Carina
arr. 15:06
dep. 15:06
2 km
Smederevo, Andinac
arr. 15:10
dep. 15:10
3 km
Smederevo, Barutana
arr. 15:12
dep. 15:12
5 km
Smederevo, 4. juli
arr. 15:13
dep. 15:13
5.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 15:14
dep. 15:14
6 km
Smederevo, Sumice
arr. 15:16
dep. 15:16
6.5 km
Landol, Landolski put
arr. 15:17
dep. 15:17
7 km
Landol, Landolski put 2
arr. 15:19
dep. 15:19
8 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 15:21
dep. 15:21
10 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 15:23
dep. 15:23
10.5 km
Kolari, Nadvoznjak
arr. 15:25
dep. 15:25
11 km
Suvodol, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
14 km
Suvodol, Farma
arr. 15:29
dep. 15:29
14.3 km
Lunjevac, Selo
arr. 15:32
dep. 15:32
15 km
Lunjevac, Konjska
arr. 15:34
dep. 15:34
17 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 15:36
dep. 15:36
18 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 15:38
dep. 15:38
20 km
Selevac, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
22 km
Selevac, Brdani
arr. 15:45
dep. 15:45
24 km
Velika Krsna, Vlaici
arr. 15:47
dep. 15:47
26 km
Velika Krsna, Dom
arr. 15:51
dep. 15:51
28 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 16:05
dep. 16:05
38 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:15
44 km
 
Departures on: monday, 27.05.2019.
15:00 16:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 15:00
Smederevo, Zaduzbina
arr. 15:03
dep. 15:03
1 km
Smederevo, Carina
arr. 15:06
dep. 15:06
2 km
Smederevo, Andinac
arr. 15:10
dep. 15:10
3 km
Smederevo, Barutana
arr. 15:12
dep. 15:12
5 km
Smederevo, 4. juli
arr. 15:13
dep. 15:13
5.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 15:14
dep. 15:14
6 km
Smederevo, Sumice
arr. 15:16
dep. 15:16
6.5 km
Landol, Landolski put
arr. 15:17
dep. 15:17
7 km
Landol, Landolski put 2
arr. 15:19
dep. 15:19
8 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 15:21
dep. 15:21
10 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 15:23
dep. 15:23
10.5 km
Kolari, Nadvoznjak
arr. 15:25
dep. 15:25
11 km
Suvodol, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
14 km
Suvodol, Farma
arr. 15:29
dep. 15:29
14.3 km
Lunjevac, Selo
arr. 15:32
dep. 15:32
15 km
Lunjevac, Konjska
arr. 15:34
dep. 15:34
17 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 15:36
dep. 15:36
18 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 15:38
dep. 15:38
20 km
Selevac, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
22 km
Selevac, Brdani
arr. 15:45
dep. 15:45
24 km
Velika Krsna, Vlaici
arr. 15:47
dep. 15:47
26 km
Velika Krsna, Dom
arr. 15:51
dep. 15:51
28 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 16:05
dep. 16:05
38 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:15
44 km
 
Departures on: tuesday, 28.05.2019.
15:00 16:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 15:00
Smederevo, Zaduzbina
arr. 15:03
dep. 15:03
1 km
Smederevo, Carina
arr. 15:06
dep. 15:06
2 km
Smederevo, Andinac
arr. 15:10
dep. 15:10
3 km
Smederevo, Barutana
arr. 15:12
dep. 15:12
5 km
Smederevo, 4. juli
arr. 15:13
dep. 15:13
5.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 15:14
dep. 15:14
6 km
Smederevo, Sumice
arr. 15:16
dep. 15:16
6.5 km
Landol, Landolski put
arr. 15:17
dep. 15:17
7 km
Landol, Landolski put 2
arr. 15:19
dep. 15:19
8 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 15:21
dep. 15:21
10 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 15:23
dep. 15:23
10.5 km
Kolari, Nadvoznjak
arr. 15:25
dep. 15:25
11 km
Suvodol, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
14 km
Suvodol, Farma
arr. 15:29
dep. 15:29
14.3 km
Lunjevac, Selo
arr. 15:32
dep. 15:32
15 km
Lunjevac, Konjska
arr. 15:34
dep. 15:34
17 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 15:36
dep. 15:36
18 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 15:38
dep. 15:38
20 km
Selevac, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
22 km
Selevac, Brdani
arr. 15:45
dep. 15:45
24 km
Velika Krsna, Vlaici
arr. 15:47
dep. 15:47
26 km
Velika Krsna, Dom
arr. 15:51
dep. 15:51
28 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 16:05
dep. 16:05
38 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:15
44 km
 
Departures on: wednesday, 29.05.2019.
15:00 16:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 15:00
Smederevo, Zaduzbina
arr. 15:03
dep. 15:03
1 km
Smederevo, Carina
arr. 15:06
dep. 15:06
2 km
Smederevo, Andinac
arr. 15:10
dep. 15:10
3 km
Smederevo, Barutana
arr. 15:12
dep. 15:12
5 km
Smederevo, 4. juli
arr. 15:13
dep. 15:13
5.5 km
Smederevo, Mikinac
arr. 15:14
dep. 15:14
6 km
Smederevo, Sumice
arr. 15:16
dep. 15:16
6.5 km
Landol, Landolski put
arr. 15:17
dep. 15:17
7 km
Landol, Landolski put 2
arr. 15:19
dep. 15:19
8 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 15:21
dep. 15:21
10 km
Kolari, Centar - podrum
arr. 15:23
dep. 15:23
10.5 km
Kolari, Nadvoznjak
arr. 15:25
dep. 15:25
11 km
Suvodol, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
14 km
Suvodol, Farma
arr. 15:29
dep. 15:29
14.3 km
Lunjevac, Selo
arr. 15:32
dep. 15:32
15 km
Lunjevac, Konjska
arr. 15:34
dep. 15:34
17 km
Lunjevac, Klenovac
arr. 15:36
dep. 15:36
18 km
Selevac, Lazici kuca
arr. 15:38
dep. 15:38
20 km
Selevac, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
22 km
Selevac, Brdani
arr. 15:45
dep. 15:45
24 km
Velika Krsna, Vlaici
arr. 15:47
dep. 15:47
26 km
Velika Krsna, Dom
arr. 15:51
dep. 15:51
28 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 16:05
dep. 16:05
38 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:15
44 km

Naselja Smederevo i Mladenovac su međusobno udaljena ~44 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Smederevo je u 15:00 h, dok je poslednji polazak u 15:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.