Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Smederevo - Milosevac kod Velike Plane timetable

saturday, 16.02.2019.
05:00 06:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 05:00
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 05:04
dep. 05:04
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 05:06
dep. 05:06
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 05:08
dep. 05:08
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 05:10
dep. 05:10
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 05:12
dep. 05:12
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 05:14
dep. 05:14
6.5 km
Radinac
arr. 05:18
dep. 05:18
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 05:21
dep. 05:21
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 05:22
dep. 05:22
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 05:24
dep. 05:24
10 km
Vranovo
arr. 05:28
dep. 05:28
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 05:30
dep. 05:30
14 km
Mala Krsna
arr. 05:32
dep. 05:32
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 05:35
dep. 05:35
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 05:38
dep. 05:38
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 05:41
dep. 05:41
19 km
Osipaonica, Intersection
arr. 05:43
dep. 05:43
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 05:46
dep. 05:46
22 km
Lugavcina
arr. 05:48
dep. 05:48
24 km
Lugavcina, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 05:53
dep. 05:53
28 km
Saraorci, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 05:57
dep. 05:57
31 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 06:00
dep. 06:00
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 06:02
dep. 06:02
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
38 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 06:10
40 km
06:40 07:50 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 06:40
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 06:42
dep. 06:42
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:44
dep. 06:44
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 06:46
dep. 06:46
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:48
dep. 06:48
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 06:50
dep. 06:50
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 06:52
dep. 06:52
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 06:54
dep. 06:54
6.5 km
Radinac
arr. 06:58
dep. 06:58
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 07:01
dep. 07:01
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 07:02
dep. 07:02
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 07:04
dep. 07:04
10 km
Vranovo
arr. 07:08
dep. 07:08
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 07:10
dep. 07:10
14 km
Mala Krsna
arr. 07:12
dep. 07:12
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 07:15
dep. 07:15
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 07:21
dep. 07:21
19 km
Osipaonica, Intersection
arr. 07:23
dep. 07:23
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 07:26
dep. 07:26
22 km
Lugavcina
arr. 07:28
dep. 07:28
24 km
Lugavcina, 2
arr. 07:30
dep. 07:30
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 07:33
dep. 07:33
28 km
Saraorci, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 07:37
dep. 07:37
31 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 07:40
dep. 07:40
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 07:42
dep. 07:42
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 07:46
dep. 07:46
38 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 07:50
40 km
07:30 08:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 07:30
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 07:32
dep. 07:32
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 07:33
dep. 07:33
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 07:34
dep. 07:34
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 07:35
dep. 07:35
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 07:40
dep. 07:40
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 07:42
dep. 07:42
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 07:43
dep. 07:43
6 km
Radinac
arr. 07:44
dep. 07:44
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 07:46
dep. 07:46
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 07:47
dep. 07:47
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 07:49
dep. 07:49
10 km
Vranovo
arr. 07:52
dep. 07:52
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 07:54
dep. 07:54
14 km
Mala Krsna
arr. 07:55
dep. 07:55
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 07:57
dep. 07:57
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 07:58
dep. 07:58
17 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 07:59
dep. 07:59
18 km
Osipaonica, Intersection
arr. 08:01
dep. 08:01
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 08:03
dep. 08:03
22 km
Lugavcina
arr. 08:05
dep. 08:05
24 km
Lugavcina, 2
arr. 08:08
dep. 08:08
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 08:12
dep. 08:12
26 km
Saraorci, Center
arr. 08:16
dep. 08:16
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 08:18
dep. 08:18
31 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 08:19
dep. 08:19
32 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 08:21
dep. 08:21
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 08:23
dep. 08:23
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 08:26
dep. 08:26
36 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 08:29
dep. 08:29
38 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 08:32
dep. 08:32
39.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 08:35
40 km
08:30 09:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 08:30
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 08:32
dep. 08:32
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 08:34
dep. 08:34
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 08:36
dep. 08:36
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 08:38
dep. 08:38
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 08:40
dep. 08:40
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 08:42
dep. 08:42
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 08:44
dep. 08:44
6.5 km
Radinac
arr. 08:48
dep. 08:48
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 08:51
dep. 08:51
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 08:52
dep. 08:52
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 08:54
dep. 08:54
10 km
Vranovo
arr. 08:58
dep. 08:58
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 09:00
dep. 09:00
14 km
Mala Krsna
arr. 09:02
dep. 09:02
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 09:05
dep. 09:05
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 09:08
dep. 09:08
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 09:11
dep. 09:11
19 km
Osipaonica, Intersection
arr. 09:13
dep. 09:13
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 09:16
dep. 09:16
22 km
Lugavcina
arr. 09:18
dep. 09:18
24 km
Lugavcina, 2
arr. 09:20
dep. 09:20
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 09:23
dep. 09:23
28 km
Saraorci, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 09:27
dep. 09:27
31 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 09:30
dep. 09:30
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 09:32
dep. 09:32
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 09:36
dep. 09:36
38 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 09:40
40 km
09:35 10:30 (00:55)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 09:35
Smederevo, Godomin
arr. 09:41
dep. 09:42
4 km
Radinac, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 09:55
dep. 09:56
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 10:00
dep. 10:01
14 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 10:07
dep. 10:08
18 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 10:11
dep. 10:12
20 km
Osipaonica, Railway station
arr. 10:14
dep. 10:15
22 km
Lugavcina, Railway station
arr. 10:17
dep. 10:18
27 km
Saraorci, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:23
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 10:25
dep. 10:26
30 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:30
34 km
10:08 11:15 (01:07)
Prevoz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Prevoz
dep. 10:08
Smederevo, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
3 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 10:17
dep. 10:17
4 km
Smederevo, Senjak
arr. 10:18
dep. 10:18
5 km
Smederevo, Papazovac
arr. 10:19
dep. 10:19
6 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 10:20
dep. 10:20
7 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 10:23
dep. 10:23
9 km
Radinac
arr. 10:25
dep. 10:25
10 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 10:28
dep. 10:28
12 km
Ralja kod Smedereva
arr. 10:30
dep. 10:30
13 km
Vranovo
arr. 10:34
dep. 10:34
16 km
Mala Krsna
arr. 10:37
dep. 10:37
18 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 10:39
dep. 10:39
19 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 10:42
dep. 10:42
21 km
Osipaonica, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
23 km
Osipaonica, Mlin
arr. 10:48
dep. 10:48
25 km
Lugavcina
arr. 10:51
dep. 10:51
27 km
Lugavcina, 2
arr. 10:53
dep. 10:53
28 km
Saraorci, Ciglana
arr. 10:57
dep. 10:57
31 km
Saraorci, Center
arr. 10:58
dep. 10:58
32 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 11:01
dep. 11:01
34 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 11:04
dep. 11:04
36 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 11:06
dep. 11:06
37 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 11:09
dep. 11:09
39 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 11:12
dep. 11:12
41 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 11:15
43 km
10:45 11:55 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 10:45
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 10:47
dep. 10:47
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 10:49
dep. 10:49
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 10:51
dep. 10:51
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 10:53
dep. 10:53
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 10:55
dep. 10:55
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 10:57
dep. 10:57
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 10:59
dep. 10:59
6.5 km
Radinac
arr. 11:03
dep. 11:03
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 11:06
dep. 11:06
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 11:07
dep. 11:07
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 11:09
dep. 11:09
10 km
Vranovo
arr. 11:13
dep. 11:13
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 11:15
dep. 11:15
14 km
Mala Krsna
arr. 11:17
dep. 11:17
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 11:20
dep. 11:20
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 11:23
dep. 11:23
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 11:26
dep. 11:26
19 km
Osipaonica, Intersection
arr. 11:28
dep. 11:28
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 11:31
dep. 11:31
22 km
Lugavcina
arr. 11:33
dep. 11:33
24 km
Lugavcina, 2
arr. 11:35
dep. 11:35
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 11:38
dep. 11:38
28 km
Saraorci, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 11:42
dep. 11:42
31 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 11:45
dep. 11:45
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 11:47
dep. 11:47
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 11:51
dep. 11:51
38 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 11:55
40 km
11:45 12:50 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 11:45
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 11:47
dep. 11:47
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 11:48
dep. 11:48
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 11:49
dep. 11:49
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 11:51
dep. 11:51
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 11:54
dep. 11:54
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 11:56
dep. 11:56
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 11:58
dep. 11:58
6 km
Radinac
arr. 11:59
dep. 11:59
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 12:01
dep. 12:01
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 12:02
dep. 12:02
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 12:04
dep. 12:04
10 km
Vranovo
arr. 12:07
dep. 12:07
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 12:09
dep. 12:09
14 km
Mala Krsna
arr. 12:10
dep. 12:10
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 12:12
dep. 12:12
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 12:13
dep. 12:13
17 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 12:14
dep. 12:14
18 km
Osipaonica, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 12:19
dep. 12:19
22 km
Lugavcina
arr. 12:23
dep. 12:23
24 km
Lugavcina, 2
arr. 12:24
dep. 12:24
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 12:26
dep. 12:26
26 km
Saraorci, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 12:34
dep. 12:34
31 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 12:36
dep. 12:36
32 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 12:37
dep. 12:37
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 12:40
dep. 12:40
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 12:42
dep. 12:42
36 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
38 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 12:47
dep. 12:47
39.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 12:50
40 km
12:30 13:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 12:30
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 12:34
dep. 12:34
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 12:36
dep. 12:36
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 12:38
dep. 12:38
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 12:40
dep. 12:40
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 12:42
dep. 12:42
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 12:44
dep. 12:44
6.5 km
Radinac
arr. 12:48
dep. 12:48
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 12:51
dep. 12:51
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 12:52
dep. 12:52
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 12:54
dep. 12:54
10 km
Vranovo
arr. 12:58
dep. 12:58
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 13:00
dep. 13:00
14 km
Mala Krsna
arr. 13:02
dep. 13:02
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 13:05
dep. 13:05
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:08
dep. 13:08
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 13:11
dep. 13:11
19 km
Osipaonica, Intersection
arr. 13:13
dep. 13:13
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 13:16
dep. 13:16
22 km
Lugavcina
arr. 13:18
dep. 13:18
24 km
Lugavcina, 2
arr. 13:20
dep. 13:20
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 13:23
dep. 13:23
28 km
Saraorci, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 13:27
dep. 13:27
31 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 13:30
dep. 13:30
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 13:32
dep. 13:32
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 13:36
dep. 13:36
38 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 13:40
40 km
13:20 14:28 (01:08)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 13:20
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 13:22
dep. 13:22
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 13:24
dep. 13:24
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 13:26
dep. 13:26
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 13:28
dep. 13:28
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 13:30
dep. 13:30
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 13:32
dep. 13:32
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 13:34
dep. 13:34
6 km
Radinac
arr. 13:38
dep. 13:38
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 13:40
dep. 13:40
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 13:43
dep. 13:43
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Vranovo
arr. 13:48
dep. 13:48
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 13:50
dep. 13:50
14 km
Mala Krsna
arr. 13:52
dep. 13:52
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
17 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 14:01
dep. 14:01
18 km
Osipaonica, Intersection
arr. 14:03
dep. 14:03
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 14:06
dep. 14:06
22 km
Lugavcina
arr. 14:08
dep. 14:08
24 km
Lugavcina, 2
arr. 14:09
dep. 14:09
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 14:10
dep. 14:10
26 km
Saraorci, Center
arr. 14:13
dep. 14:13
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 14:15
dep. 14:15
31 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 14:16
dep. 14:16
32 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 14:17
dep. 14:17
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 14:20
dep. 14:20
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 14:22
dep. 14:22
36 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 14:24
dep. 14:24
38 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 14:26
dep. 14:26
39.5 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 14:28
40 km
14:08 15:15 (01:07)
Prevoz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Prevoz
dep. 14:08
Smederevo, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
3 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 14:17
dep. 14:17
4 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:18
dep. 14:18
5 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:19
dep. 14:19
6 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 14:20
dep. 14:20
7 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 14:23
dep. 14:23
9 km
Radinac
arr. 14:25
dep. 14:25
10 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 14:28
dep. 14:28
12 km
Ralja kod Smedereva
arr. 14:30
dep. 14:30
13 km
Vranovo
arr. 14:34
dep. 14:34
16 km
Mala Krsna
arr. 14:37
dep. 14:37
18 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 14:39
dep. 14:39
19 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 14:42
dep. 14:42
21 km
Osipaonica, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
23 km
Osipaonica, Mlin
arr. 14:48
dep. 14:48
25 km
Lugavcina
arr. 14:51
dep. 14:51
27 km
Lugavcina, 2
arr. 14:53
dep. 14:53
28 km
Saraorci, Ciglana
arr. 14:57
dep. 14:57
31 km
Saraorci, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
32 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 15:01
dep. 15:01
34 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 15:04
dep. 15:04
36 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 15:06
dep. 15:06
37 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 15:09
dep. 15:09
39 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
41 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 15:15
43 km
14:30 15:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 14:30
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:34
dep. 14:34
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:36
dep. 14:36
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:38
dep. 14:38
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 14:40
dep. 14:40
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 14:42
dep. 14:42
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 14:44
dep. 14:44
6.5 km
Radinac
arr. 14:48
dep. 14:48
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 14:51
dep. 14:51
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 14:52
dep. 14:52
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 14:54
dep. 14:54
10 km
Vranovo
arr. 14:58
dep. 14:58
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 15:00
dep. 15:00
14 km
Mala Krsna
arr. 15:02
dep. 15:02
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 15:05
dep. 15:05
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 15:11
dep. 15:11
19 km
Osipaonica, Intersection
arr. 15:13
dep. 15:13
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 15:16
dep. 15:16
22 km
Lugavcina
arr. 15:18
dep. 15:18
24 km
Lugavcina, 2
arr. 15:20
dep. 15:20
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 15:23
dep. 15:23
28 km
Saraorci, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 15:27
dep. 15:27
31 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 15:30
dep. 15:30
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 15:32
dep. 15:32
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
38 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 15:40
40 km
15:20 16:30 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 15:20
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 15:24
dep. 15:24
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 15:26
dep. 15:26
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 15:28
dep. 15:28
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 15:30
dep. 15:30
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 15:32
dep. 15:32
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 15:34
dep. 15:34
6.5 km
Radinac
arr. 15:38
dep. 15:38
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 15:41
dep. 15:41
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 15:42
dep. 15:42
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 15:44
dep. 15:44
10 km
Vranovo
arr. 15:48
dep. 15:48
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 15:50
dep. 15:50
14 km
Mala Krsna
arr. 15:52
dep. 15:52
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 15:55
dep. 15:55
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 16:01
dep. 16:01
19 km
Osipaonica, Intersection
arr. 16:03
dep. 16:03
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 16:06
dep. 16:06
22 km
Lugavcina
arr. 16:08
dep. 16:08
24 km
Lugavcina, 2
arr. 16:10
dep. 16:10
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 16:13
dep. 16:13
28 km
Saraorci, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 16:17
dep. 16:17
31 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 16:20
dep. 16:20
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 16:22
dep. 16:22
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
38 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 16:30
40 km
15:58 17:05 (01:07)
Prevoz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Prevoz
dep. 15:58
Smederevo, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:05
3 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 16:07
dep. 16:07
4 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:08
dep. 16:08
5 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:09
dep. 16:09
6 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 16:10
dep. 16:10
7 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 16:13
dep. 16:13
9 km
Radinac
arr. 16:15
dep. 16:15
10 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 16:18
dep. 16:18
12 km
Ralja kod Smedereva
arr. 16:20
dep. 16:20
13 km
Vranovo
arr. 16:24
dep. 16:24
16 km
Mala Krsna
arr. 16:27
dep. 16:27
18 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 16:29
dep. 16:29
19 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 16:32
dep. 16:32
21 km
Osipaonica, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
23 km
Osipaonica, Mlin
arr. 16:38
dep. 16:38
25 km
Lugavcina
arr. 16:41
dep. 16:41
27 km
Lugavcina, 2
arr. 16:43
dep. 16:43
28 km
Saraorci, Ciglana
arr. 16:47
dep. 16:47
31 km
Saraorci, Center
arr. 16:48
dep. 16:48
32 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 16:51
dep. 16:51
34 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 16:54
dep. 16:54
36 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 16:56
dep. 16:56
37 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 16:59
dep. 16:59
39 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 17:02
dep. 17:02
41 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 17:05
43 km
17:27 18:30 (01:03)
Prevoz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Prevoz
dep. 17:27
Smederevo, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
3 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 17:32
dep. 17:32
4 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:33
dep. 17:33
5 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:34
dep. 17:34
6 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 17:35
dep. 17:35
7 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 17:38
dep. 17:38
9 km
Radinac
arr. 17:40
dep. 17:40
10 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 17:43
dep. 17:43
12 km
Ralja kod Smedereva
arr. 17:45
dep. 17:45
13 km
Vranovo
arr. 17:49
dep. 17:49
16 km
Mala Krsna
arr. 17:52
dep. 17:52
18 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 17:54
dep. 17:54
19 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 17:57
dep. 17:57
21 km
Osipaonica, Intersection
arr. 18:00
dep. 18:00
23 km
Osipaonica, Mlin
arr. 18:03
dep. 18:03
25 km
Lugavcina
arr. 18:06
dep. 18:06
27 km
Lugavcina, 2
arr. 18:08
dep. 18:08
28 km
Saraorci, Ciglana
arr. 18:12
dep. 18:12
31 km
Saraorci, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
32 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 18:16
dep. 18:16
34 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 18:19
dep. 18:19
36 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 18:21
dep. 18:21
37 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 18:24
dep. 18:24
39 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 18:27
dep. 18:27
41 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 18:30
43 km
17:30 18:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 17:30
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 17:32
dep. 17:32
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:34
dep. 17:34
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 17:36
dep. 17:36
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:38
dep. 17:38
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 17:40
dep. 17:40
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 17:42
dep. 17:42
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 17:44
dep. 17:44
6.5 km
Radinac
arr. 17:48
dep. 17:48
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 17:51
dep. 17:51
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 17:52
dep. 17:52
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 17:54
dep. 17:54
10 km
Vranovo
arr. 17:58
dep. 17:58
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 18:00
dep. 18:00
14 km
Mala Krsna
arr. 18:02
dep. 18:02
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 18:05
dep. 18:05
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 18:08
dep. 18:08
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 18:11
dep. 18:11
19 km
Osipaonica, Intersection
arr. 18:13
dep. 18:13
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 18:16
dep. 18:16
22 km
Lugavcina
arr. 18:18
dep. 18:18
24 km
Lugavcina, 2
arr. 18:20
dep. 18:20
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 18:23
dep. 18:23
28 km
Saraorci, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 18:27
dep. 18:27
31 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 18:30
dep. 18:30
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 18:32
dep. 18:32
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 18:36
dep. 18:36
38 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 18:40
40 km
18:40 19:46 (01:06)
Stara Železara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Stara Železara
dep. 18:40
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 18:42
dep. 18:42
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:44
dep. 18:44
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 18:46
dep. 18:46
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 18:48
dep. 18:48
3 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 18:50
dep. 18:50
4 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 18:52
dep. 18:52
5.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 18:54
dep. 18:54
6.5 km
Radinac
arr. 18:58
dep. 18:58
7 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 19:01
dep. 19:01
8 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 19:02
dep. 19:02
8.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 19:04
dep. 19:04
10 km
Vranovo
arr. 19:08
dep. 19:08
13 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 19:10
dep. 19:10
14 km
Mala Krsna
arr. 19:12
dep. 19:12
15 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 19:15
dep. 19:15
16 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 19:18
dep. 19:18
18 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 19:21
dep. 19:21
19 km
Osipaonica, Intersection
arr. 19:23
dep. 19:23
20 km
Osipaonica, Mlin
arr. 19:26
dep. 19:26
22 km
Lugavcina
arr. 19:28
dep. 19:28
24 km
Lugavcina, 2
arr. 19:30
dep. 19:30
25 km
Saraorci, Ciglana
arr. 19:33
dep. 19:33
28 km
Saraorci
arr. 19:35
dep. 19:35
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 19:37
dep. 19:37
31 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 19:40
dep. 19:40
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 19:42
dep. 19:42
34 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 19:46
38 km
19:24 20:30 (01:06)
Prevoz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Prevoz
dep. 19:24
Smederevo, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
3 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 19:32
dep. 19:32
4 km
Smederevo, Senjak
arr. 19:33
dep. 19:33
5 km
Smederevo, Papazovac
arr. 19:34
dep. 19:34
6 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 19:35
dep. 19:35
7 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 19:38
dep. 19:38
9 km
Radinac
arr. 19:40
dep. 19:40
10 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 19:43
dep. 19:43
12 km
Ralja kod Smedereva
arr. 19:45
dep. 19:45
13 km
Vranovo
arr. 19:49
dep. 19:49
16 km
Mala Krsna
arr. 19:52
dep. 19:52
18 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 19:54
dep. 19:54
19 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 19:57
dep. 19:57
21 km
Osipaonica, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
23 km
Osipaonica, Mlin
arr. 20:03
dep. 20:03
25 km
Lugavcina
arr. 20:06
dep. 20:06
27 km
Lugavcina, 2
arr. 20:07
dep. 20:07
28 km
Saraorci, Ciglana
arr. 20:11
dep. 20:11
31 km
Saraorci, Center
arr. 20:13
dep. 20:13
32 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 20:16
dep. 20:16
34 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 20:19
dep. 20:19
36 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 20:21
dep. 20:21
37 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 20:24
dep. 20:24
39 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 20:27
dep. 20:27
41 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 20:30
43 km
20:40 21:45 (01:05)
Prevoz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Prevoz
dep. 20:40
Smederevo, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
3 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 20:47
dep. 20:47
4 km
Smederevo, Senjak
arr. 20:48
dep. 20:48
5 km
Smederevo, Papazovac
arr. 20:49
dep. 20:49
6 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 20:50
dep. 20:50
7 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 20:53
dep. 20:53
9 km
Radinac
arr. 20:55
dep. 20:55
10 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 20:58
dep. 20:58
12 km
Ralja kod Smedereva
arr. 21:00
dep. 21:00
13 km
Vranovo
arr. 21:04
dep. 21:04
16 km
Mala Krsna
arr. 21:07
dep. 21:07
18 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 21:09
dep. 21:09
19 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 21:12
dep. 21:12
21 km
Osipaonica, Intersection
arr. 21:15
dep. 21:15
23 km
Osipaonica, Mlin
arr. 21:18
dep. 21:18
25 km
Lugavcina
arr. 21:21
dep. 21:21
27 km
Lugavcina, 2
arr. 21:23
dep. 21:23
28 km
Saraorci, Ciglana
arr. 21:27
dep. 21:27
31 km
Saraorci, Center
arr. 21:28
dep. 21:28
32 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 21:31
dep. 21:31
34 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 21:34
dep. 21:34
36 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 21:36
dep. 21:36
37 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 21:39
dep. 21:39
39 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 21:42
dep. 21:42
41 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 21:45
43 km
22:20 23:47 (01:27)
Stara Železara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Stara Železara
dep. 22:20
Smederevo, Pošta
arr. 22:25
dep. 22:25
2 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 22:27
dep. 22:27
3 km
Smederevo, Senjak
arr. 22:29
dep. 22:29
3.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 22:31
dep. 22:31
4 km
Smederevo, Papazovac
arr. 22:33
dep. 22:33
5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 22:35
dep. 22:35
6 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 22:37
dep. 22:37
7.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 22:39
dep. 22:39
8.5 km
Radinac
arr. 22:43
dep. 22:43
9 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 22:46
dep. 22:46
10 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 22:47
dep. 23:00
10.5 km
Ralja kod Smedereva
arr. 23:02
dep. 23:02
12 km
Vranovo
arr. 23:06
dep. 23:06
15 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 23:08
dep. 23:08
16 km
Mala Krsna
arr. 23:10
dep. 23:10
17 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 23:13
dep. 23:13
18 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 23:16
dep. 23:16
20 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 23:18
dep. 23:18
21 km
Osipaonica, Intersection
arr. 23:20
dep. 23:20
22 km
Osipaonica, Mlin
arr. 23:23
dep. 23:23
24 km
Lugavcina
arr. 23:25
dep. 23:25
26 km
Lugavcina, 2
arr. 23:27
dep. 23:27
27 km
Saraorci, Ciglana
arr. 23:30
dep. 23:30
30 km
Saraorci
arr. 23:32
dep. 23:32
31 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 23:34
dep. 23:34
33 km
Lozovik kod Velike Plane, Center
arr. 23:37
dep. 23:37
35 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 23:39
dep. 23:39
36 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 23:43
dep. 23:43
40 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 23:47
42 km

Naselja Smederevo i Milosevac kod Velike Plane su međusobno udaljena ~41 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 01h i 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Smederevo je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.