Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Smederevo - Lapovo Selo timetable

thursday, 22.04.2021.
07:40 09:19 (01:39)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 07:40
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 07:46
dep. 07:47
4 km
Radinac, Railway station
arr. 07:52
dep. 07:53
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 08:05
dep. 08:06
14 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 08:12
dep. 08:13
18 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 08:16
dep. 08:17
20 km
Osipaonica, Railway station
arr. 08:19
dep. 08:20
22 km
Lugavcina, Railway station
arr. 08:22
dep. 08:23
27 km
Saraorci, Railway station
arr. 08:27
dep. 08:28
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 08:30
dep. 08:31
30 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:36
34 km
Krnjevo, Railway station - Krnjevo - Trnovce
arr. 08:39
dep. 08:40
38 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 08:44
dep. 08:45
42 km
Velika Plana, Railway station
arr. 08:50
dep. 08:51
51 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 08:55
dep. 08:56
56 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:00
dep. 09:01
59 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:05
dep. 09:06
62 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 09:12
dep. 09:13
70 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 09:16
dep. 09:17
71 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 09:19
72 km
13:36 15:15 (01:39)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 13:36
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 13:42
dep. 13:43
4 km
Radinac, Railway station
arr. 13:48
dep. 13:49
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 13:56
dep. 13:57
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 14:01
dep. 14:02
14 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 14:08
dep. 14:09
18 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 14:12
dep. 14:13
20 km
Osipaonica, Railway station
arr. 14:15
dep. 14:16
22 km
Lugavcina, Railway station
arr. 14:18
dep. 14:19
27 km
Saraorci, Railway station
arr. 14:23
dep. 14:24
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 14:26
dep. 14:27
30 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 14:31
dep. 14:32
34 km
Krnjevo, Railway station - Krnjevo - Trnovce
arr. 14:35
dep. 14:36
38 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 14:40
dep. 14:41
42 km
Velika Plana, Railway station
arr. 14:46
dep. 14:47
51 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 14:51
dep. 14:52
56 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 14:56
dep. 14:57
59 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:01
dep. 15:02
62 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 15:08
dep. 15:09
70 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 15:12
dep. 15:13
71 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 15:15
72 km
19:30 21:09 (01:39)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 19:30
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 19:36
dep. 19:37
4 km
Radinac, Railway station
arr. 19:42
dep. 19:43
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 19:50
dep. 19:51
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 19:55
dep. 19:56
14 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 20:02
dep. 20:03
18 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 20:06
dep. 20:07
20 km
Osipaonica, Railway station
arr. 20:09
dep. 20:10
22 km
Lugavcina, Railway station
arr. 20:12
dep. 20:13
27 km
Saraorci, Railway station
arr. 20:17
dep. 20:18
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 20:20
dep. 20:21
30 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 20:25
dep. 20:26
34 km
Krnjevo, Railway station - Krnjevo - Trnovce
arr. 20:29
dep. 20:30
38 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 20:34
dep. 20:35
42 km
Velika Plana, Railway station
arr. 20:40
dep. 20:41
51 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 20:45
dep. 20:46
56 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 20:50
dep. 20:51
59 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 20:55
dep. 20:56
62 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 21:02
dep. 21:03
70 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 21:06
dep. 21:07
71 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 21:09
72 km
Smederevo - Lapovo Selo timetable
Departures on: friday, 23.04.2021.
07:40 09:19 (01:39)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 07:40
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 07:46
dep. 07:47
4 km
Radinac, Railway station
arr. 07:52
dep. 07:53
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 08:05
dep. 08:06
14 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 08:12
dep. 08:13
18 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 08:16
dep. 08:17
20 km
Osipaonica, Railway station
arr. 08:19
dep. 08:20
22 km
Lugavcina, Railway station
arr. 08:22
dep. 08:23
27 km
Saraorci, Railway station
arr. 08:27
dep. 08:28
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 08:30
dep. 08:31
30 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:36
34 km
Krnjevo, Railway station - Krnjevo - Trnovce
arr. 08:39
dep. 08:40
38 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 08:44
dep. 08:45
42 km
Velika Plana, Railway station
arr. 08:50
dep. 08:51
51 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 08:55
dep. 08:56
56 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:00
dep. 09:01
59 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:05
dep. 09:06
62 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 09:12
dep. 09:13
70 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 09:16
dep. 09:17
71 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 09:19
72 km
13:36 15:15 (01:39)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 13:36
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 13:42
dep. 13:43
4 km
Radinac, Railway station
arr. 13:48
dep. 13:49
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 13:56
dep. 13:57
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 14:01
dep. 14:02
14 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 14:08
dep. 14:09
18 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 14:12
dep. 14:13
20 km
Osipaonica, Railway station
arr. 14:15
dep. 14:16
22 km
Lugavcina, Railway station
arr. 14:18
dep. 14:19
27 km
Saraorci, Railway station
arr. 14:23
dep. 14:24
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 14:26
dep. 14:27
30 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 14:31
dep. 14:32
34 km
Krnjevo, Railway station - Krnjevo - Trnovce
arr. 14:35
dep. 14:36
38 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 14:40
dep. 14:41
42 km
Velika Plana, Railway station
arr. 14:46
dep. 14:47
51 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 14:51
dep. 14:52
56 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 14:56
dep. 14:57
59 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:01
dep. 15:02
62 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 15:08
dep. 15:09
70 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 15:12
dep. 15:13
71 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 15:15
72 km
19:30 21:09 (01:39)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 19:30
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 19:36
dep. 19:37
4 km
Radinac, Railway station
arr. 19:42
dep. 19:43
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 19:50
dep. 19:51
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 19:55
dep. 19:56
14 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 20:02
dep. 20:03
18 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 20:06
dep. 20:07
20 km
Osipaonica, Railway station
arr. 20:09
dep. 20:10
22 km
Lugavcina, Railway station
arr. 20:12
dep. 20:13
27 km
Saraorci, Railway station
arr. 20:17
dep. 20:18
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 20:20
dep. 20:21
30 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 20:25
dep. 20:26
34 km
Krnjevo, Railway station - Krnjevo - Trnovce
arr. 20:29
dep. 20:30
38 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 20:34
dep. 20:35
42 km
Velika Plana, Railway station
arr. 20:40
dep. 20:41
51 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 20:45
dep. 20:46
56 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 20:50
dep. 20:51
59 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 20:55
dep. 20:56
62 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 21:02
dep. 21:03
70 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 21:06
dep. 21:07
71 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 21:09
72 km
Smederevo - Lapovo Selo timetable
Departures on: saturday, 24.04.2021.
07:40 09:19 (01:39)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 07:40
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 07:46
dep. 07:47
4 km
Radinac, Railway station
arr. 07:52
dep. 07:53
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 08:05
dep. 08:06
14 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 08:12
dep. 08:13
18 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 08:16
dep. 08:17
20 km
Osipaonica, Railway station
arr. 08:19
dep. 08:20
22 km
Lugavcina, Railway station
arr. 08:22
dep. 08:23
27 km
Saraorci, Railway station
arr. 08:27
dep. 08:28
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 08:30
dep. 08:31
30 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:36
34 km
Krnjevo, Railway station - Krnjevo - Trnovce
arr. 08:39
dep. 08:40
38 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 08:44
dep. 08:45
42 km
Velika Plana, Railway station
arr. 08:50
dep. 08:51
51 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 08:55
dep. 08:56
56 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:00
dep. 09:01
59 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:05
dep. 09:06
62 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 09:12
dep. 09:13
70 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 09:16
dep. 09:17
71 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 09:19
72 km
13:36 15:15 (01:39)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 13:36
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 13:42
dep. 13:43
4 km
Radinac, Railway station
arr. 13:48
dep. 13:49
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 13:56
dep. 13:57
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 14:01
dep. 14:02
14 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 14:08
dep. 14:09
18 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 14:12
dep. 14:13
20 km
Osipaonica, Railway station
arr. 14:15
dep. 14:16
22 km
Lugavcina, Railway station
arr. 14:18
dep. 14:19
27 km
Saraorci, Railway station
arr. 14:23
dep. 14:24
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 14:26
dep. 14:27
30 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 14:31
dep. 14:32
34 km
Krnjevo, Railway station - Krnjevo - Trnovce
arr. 14:35
dep. 14:36
38 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 14:40
dep. 14:41
42 km
Velika Plana, Railway station
arr. 14:46
dep. 14:47
51 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 14:51
dep. 14:52
56 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 14:56
dep. 14:57
59 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:01
dep. 15:02
62 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 15:08
dep. 15:09
70 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 15:12
dep. 15:13
71 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 15:15
72 km
19:30 21:09 (01:39)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Railway station
dep. 19:30
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 19:36
dep. 19:37
4 km
Radinac, Railway station
arr. 19:42
dep. 19:43
8 km
Vranovo, Railway station
arr. 19:50
dep. 19:51
10 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 19:55
dep. 19:56
14 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 20:02
dep. 20:03
18 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 20:06
dep. 20:07
20 km
Osipaonica, Railway station
arr. 20:09
dep. 20:10
22 km
Lugavcina, Railway station
arr. 20:12
dep. 20:13
27 km
Saraorci, Railway station
arr. 20:17
dep. 20:18
29 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 20:20
dep. 20:21
30 km
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 20:25
dep. 20:26
34 km
Krnjevo, Railway station - Krnjevo - Trnovce
arr. 20:29
dep. 20:30
38 km
Veliko Orasje, Railway station
arr. 20:34
dep. 20:35
42 km
Velika Plana, Railway station
arr. 20:40
dep. 20:41
51 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 20:45
dep. 20:46
56 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 20:50
dep. 20:51
59 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 20:55
dep. 20:56
62 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 21:02
dep. 21:03
70 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 21:06
dep. 21:07
71 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 21:09
72 km

Naselja Smederevo i Lapovo Selo su međusobno udaljena ~72 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 39min., a najduže 01h i 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Smederevo je u 07:40 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.