Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Smederevo - Kragujevac timetable

tuesday, 18.02.2020.
12:15 14:58 (02:43)
Bus stationGrosnicko stajaliste
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 12:15
Radinac, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:29
dep. 12:29
9 km
Mala Krsna
arr. 12:35
dep. 12:35
13 km
Osipaonica
arr. 12:44
dep. 12:44
18 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 12:52
dep. 12:52
26 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
32 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:11
dep. 13:11
35 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
37 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 13:25
dep. 13:25
42 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 13:29
dep. 13:29
45 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 13:33
dep. 13:33
48 km
Zabari, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
52 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 13:37
dep. 13:37
57 km
Kusiljevo
arr. 13:39
dep. 13:39
62 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
71 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
81 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
113 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
119 km
13:25 15:15 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 13:25
Kragujevac, Bus station
arr. 15:15
95.3 km
Smederevo - Kragujevac timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
12:15 14:58 (02:43)
Bus stationGrosnicko stajaliste
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 12:15
Radinac, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:29
dep. 12:29
9 km
Mala Krsna
arr. 12:35
dep. 12:35
13 km
Osipaonica
arr. 12:44
dep. 12:44
18 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 12:52
dep. 12:52
26 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
32 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:11
dep. 13:11
35 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
37 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 13:25
dep. 13:25
42 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 13:29
dep. 13:29
45 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 13:33
dep. 13:33
48 km
Zabari, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
52 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 13:37
dep. 13:37
57 km
Kusiljevo
arr. 13:39
dep. 13:39
62 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
71 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
81 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
113 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
119 km
13:25 15:15 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 13:25
Kragujevac, Bus station
arr. 15:15
95.3 km
Smederevo - Kragujevac timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
12:15 14:58 (02:43)
Bus stationGrosnicko stajaliste
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 12:15
Radinac, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:29
dep. 12:29
9 km
Mala Krsna
arr. 12:35
dep. 12:35
13 km
Osipaonica
arr. 12:44
dep. 12:44
18 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 12:52
dep. 12:52
26 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
32 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:11
dep. 13:11
35 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
37 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 13:25
dep. 13:25
42 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 13:29
dep. 13:29
45 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 13:33
dep. 13:33
48 km
Zabari, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
52 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 13:37
dep. 13:37
57 km
Kusiljevo
arr. 13:39
dep. 13:39
62 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
71 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
81 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
113 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
119 km
13:25 15:15 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 13:25
Kragujevac, Bus station
arr. 15:15
95.3 km
Smederevo - Kragujevac timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
12:15 14:58 (02:43)
Bus stationGrosnicko stajaliste
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 12:15
Radinac, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 12:29
dep. 12:29
9 km
Mala Krsna
arr. 12:35
dep. 12:35
13 km
Osipaonica
arr. 12:44
dep. 12:44
18 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 12:52
dep. 12:52
26 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
32 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 13:11
dep. 13:11
35 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
37 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 13:25
dep. 13:25
42 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 13:29
dep. 13:29
45 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 13:33
dep. 13:33
48 km
Zabari, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
52 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 13:37
dep. 13:37
57 km
Kusiljevo
arr. 13:39
dep. 13:39
62 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
71 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
81 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
113 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
119 km
13:25 15:15 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 13:25
Kragujevac, Bus station
arr. 15:15
95.3 km

Naselja Smederevo i Kragujevac su međusobno udaljena ~108 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 50min., a najduže 02h i 43min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Smederevo je u 12:15 h, dok je poslednji polazak u 13:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.