Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Smederevo - Kovin timetable

tuesday, 21.05.2019.
05:00 05:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 05:00
Smederevo, Fagram
arr. 05:03
dep. 05:03
2 km
Smederevo, Fabrika kompresora
arr. 05:05
dep. 05:05
2.5 km
Smederevo, Velur
arr. 05:07
dep. 05:07
3 km
Smederevo, Smederevski most
arr. 05:11
dep. 05:11
4 km
Kovin, Kovinski most
arr. 05:13
dep. 05:13
6 km
Kovin, Secerana
arr. 05:19
dep. 05:19
10 km
Kovin, Stadion
arr. 05:21
dep. 05:21
11 km
arr. 05:24
dep. 05:24
12 km
Kovin, Bus station
arr. 05:25
13 km
06:00 06:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 06:00
Smederevo, Fagram
arr. 06:03
dep. 06:03
2 km
Smederevo, Fabrika kompresora
arr. 06:05
dep. 06:05
2.5 km
Smederevo, Velur
arr. 06:07
dep. 06:07
3 km
Smederevo, Smederevski most
arr. 06:11
dep. 06:11
4 km
Kovin, Kovinski most
arr. 06:13
dep. 06:13
6 km
Kovin, Secerana
arr. 06:19
dep. 06:19
10 km
Kovin, Stadion
arr. 06:21
dep. 06:21
11 km
arr. 06:24
dep. 06:24
12 km
Kovin, Bus station
arr. 06:25
13 km
06:30 06:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 06:30
Smederevo, Fagram
arr. 06:33
dep. 06:33
1.9 km
Smederevo, Fabrika kompresora
arr. 06:35
dep. 06:35
2 km
Smederevo, Velur
arr. 06:37
dep. 06:37
3 km
Smederevo, Smederevski most
arr. 06:41
dep. 06:41
5 km
Kovin, Kovinski most
arr. 06:43
dep. 06:43
7 km
Kovin, Secerana
arr. 06:49
dep. 06:49
11 km
Kovin, Stadion
arr. 06:51
dep. 06:51
11.9 km
Kovin, Kod Ede - OUP
arr. 06:52
dep. 06:52
12 km
arr. 06:54
dep. 06:54
13 km
Kovin, Bus station
arr. 06:55
14 km
07:00 07:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 07:00
Smederevo, Fagram
arr. 07:03
dep. 07:03
2 km
Smederevo, Fabrika kompresora
arr. 07:05
dep. 07:05
2.5 km
Smederevo, Velur
arr. 07:07
dep. 07:07
3 km
Smederevo, Smederevski most
arr. 07:11
dep. 07:11
4 km
Kovin, Kovinski most
arr. 07:13
dep. 07:13
6 km
Kovin, Secerana
arr. 07:19
dep. 07:19
10 km
Kovin, Stadion
arr. 07:21
dep. 07:21
11 km
arr. 07:23
dep. 07:23
11 km
Kovin, Bus station
arr. 07:25
13 km
09:00 09:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 09:00
Smederevo, Fagram
arr. 09:03
dep. 09:03
1.9 km
Smederevo, Fabrika kompresora
arr. 09:05
dep. 09:05
2 km
Smederevo, Velur
arr. 09:07
dep. 09:07
3 km
Smederevo, Smederevski most
arr. 09:11
dep. 09:11
5 km
Kovin, Kovinski most
arr. 09:13
dep. 09:13
7 km
Kovin, Secerana
arr. 09:19
dep. 09:19
11 km
Kovin, Stadion
arr. 09:21
dep. 09:21
11.9 km
Kovin, Kod Ede - OUP
arr. 09:22
dep. 09:22
12 km
arr. 09:24
dep. 09:24
13 km
Kovin, Bus station
arr. 09:25
14 km
11:00 11:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 11:00
Smederevo, Fagram
arr. 11:03
dep. 11:03
1.9 km
Smederevo, Fabrika kompresora
arr. 11:05
dep. 11:05
2 km
Smederevo, Velur
arr. 11:07
dep. 11:07
3 km
Smederevo, Smederevski most
arr. 11:11
dep. 11:11
5 km
Kovin, Kovinski most
arr. 11:13
dep. 11:13
7 km
Kovin, Secerana
arr. 11:19
dep. 11:19
11 km
Kovin, Stadion
arr. 11:21
dep. 11:21
11.9 km
Kovin, Kod Ede - OUP
arr. 11:22
dep. 11:22
12 km
arr. 11:24
dep. 11:24
13 km
Kovin, Bus station
arr. 11:25
14 km
12:00 12:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 12:00
Smederevo, Fagram
arr. 12:03
dep. 12:03
2 km
Smederevo, Fabrika kompresora
arr. 12:05
dep. 12:05
2.5 km
Smederevo, Velur
arr. 12:07
dep. 12:07
3 km
Smederevo, Smederevski most
arr. 12:11
dep. 12:11
4 km
Kovin, Kovinski most
arr. 12:13
dep. 12:13
6 km
Kovin, Secerana
arr. 12:19
dep. 12:19
10 km
Kovin, Stadion
arr. 12:21
dep. 12:21
11 km
arr. 12:24
dep. 12:24
12 km
Kovin, Bus station
arr. 12:25
13 km
12:30 12:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 12:30
Smederevo, Fagram
arr. 12:33
dep. 12:33
1.9 km
Smederevo, Fabrika kompresora
arr. 12:35
dep. 12:35
2 km
Smederevo, Velur
arr. 12:37
dep. 12:37
3 km
Smederevo, Smederevski most
arr. 12:41
dep. 12:41
5 km
Kovin, Kovinski most
arr. 12:43
dep. 12:43
7 km
Kovin, Secerana
arr. 12:49
dep. 12:49
11 km
Kovin, Stadion
arr. 12:51
dep. 12:51
11.9 km
Kovin, Kod Ede - OUP
arr. 12:52
dep. 12:52
12 km
arr. 12:54
dep. 12:54
13 km
Kovin, Bus station
arr. 12:55
14 km
13:00 13:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 13:00
Smederevo, Fagram
arr. 13:03
dep. 13:03
2 km
Smederevo, Fabrika kompresora
arr. 13:05
dep. 13:05
2.5 km
Smederevo, Velur
arr. 13:07
dep. 13:07
3 km
Smederevo, Smederevski most
arr. 13:11
dep. 13:11
4 km
Kovin, Kovinski most
arr. 13:13
dep. 13:13
6 km
Kovin, Secerana
arr. 13:19
dep. 13:19
10 km
Kovin, Stadion
arr. 13:21
dep. 13:21
11 km
arr. 13:24
dep. 13:24
12 km
Kovin, Bus station
arr. 13:25
13 km
13:30 13:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 13:30
Smederevo, Fagram
arr. 13:33
dep. 13:33
1.9 km
Smederevo, Fabrika kompresora
arr. 13:35
dep. 13:35
2 km
Smederevo, Velur
arr. 13:37
dep. 13:37
3 km
Smederevo, Smederevski most
arr. 13:41
dep. 13:41
5 km
Kovin, Kovinski most
arr. 13:43
dep. 13:43
7 km
Kovin, Secerana
arr. 13:49
dep. 13:49
11 km
Kovin, Stadion
arr. 13:51
dep. 13:51
11.9 km
Kovin, Kod Ede - OUP
arr. 13:52
dep. 13:52
12 km
arr. 13:54
dep. 13:54
13 km
Kovin, Bus station
arr. 13:55
14 km
14:30 14:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 14:30
Smederevo, Fagram
arr. 14:33
dep. 14:33
1.9 km
Smederevo, Fabrika kompresora
arr. 14:35
dep. 14:35
2 km
Smederevo, Velur
arr. 14:37
dep. 14:37
3 km
Smederevo, Smederevski most
arr. 14:41
dep. 14:41
5 km
Kovin, Kovinski most
arr. 14:43
dep. 14:43
7 km
Kovin, Secerana
arr. 14:49
dep. 14:49
11 km
Kovin, Stadion
arr. 14:51
dep. 14:51
11.9 km
Kovin, Kod Ede - OUP
arr. 14:52
dep. 14:52
12 km
arr. 14:54
dep. 14:54
13 km
Kovin, Bus station
arr. 14:55
14 km
15:00 15:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 15:00
Smederevo, Fagram
arr. 15:03
dep. 15:03
2 km
Smederevo, Fabrika kompresora
arr. 15:05
dep. 15:05
2.5 km
Smederevo, Velur
arr. 15:07
dep. 15:07
3 km
Smederevo, Smederevski most
arr. 15:11
dep. 15:11
4 km
Kovin, Kovinski most
arr. 15:13
dep. 15:13
6 km
Kovin, Secerana
arr. 15:19
dep. 15:19
10 km
Kovin, Stadion
arr. 15:21
dep. 15:21
11 km
arr. 15:24
dep. 15:24
12 km
Kovin, Bus station
arr. 15:25
13 km
16:00 16:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 16:00
Smederevo, Fagram
arr. 16:03
dep. 16:03
2 km
Smederevo, Fabrika kompresora
arr. 16:05
dep. 16:05
2.5 km
Smederevo, Velur
arr. 16:07
dep. 16:07
3 km
Smederevo, Smederevski most
arr. 16:11
dep. 16:11
4 km
Kovin, Kovinski most
arr. 16:13
dep. 16:13
6 km
Kovin, Secerana
arr. 16:19
dep. 16:19
10 km
Kovin, Stadion
arr. 16:21
dep. 16:21
11 km
arr. 16:24
dep. 16:24
12 km
Kovin, Bus station
arr. 16:25
13 km
17:00 17:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 17:00
Smederevo, Fagram
arr. 17:03
dep. 17:03
1.9 km
Smederevo, Fabrika kompresora
arr. 17:05
dep. 17:05
2 km
Smederevo, Velur
arr. 17:07
dep. 17:07
3 km
Smederevo, Smederevski most
arr. 17:11
dep. 17:11
5 km
Kovin, Kovinski most
arr. 17:13
dep. 17:13
7 km
Kovin, Secerana
arr. 17:19
dep. 17:19
11 km
Kovin, Stadion
arr. 17:21
dep. 17:21
11.9 km
Kovin, Kod Ede - OUP
arr. 17:22
dep. 17:22
12 km
arr. 17:24
dep. 17:24
13 km
Kovin, Bus station
arr. 17:25
14 km
18:15 18:35 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 18:15
Kovin, Bus station
arr. 18:35
13.1 km
19:00 19:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 19:00
Smederevo, Fagram
arr. 19:03
dep. 19:03
2 km
Smederevo, Fabrika kompresora
arr. 19:05
dep. 19:05
2.5 km
Smederevo, Velur
arr. 19:07
dep. 19:07
3 km
Smederevo, Smederevski most
arr. 19:11
dep. 19:11
4 km
Kovin, Kovinski most
arr. 19:13
dep. 19:13
6 km
Kovin, Secerana
arr. 19:19
dep. 19:19
10 km
Kovin, Stadion
arr. 19:21
dep. 19:21
11 km
arr. 19:24
dep. 19:24
12 km
Kovin, Bus station
arr. 19:25
13 km
19:45 20:10 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 19:45
Smederevo, Fagram
arr. 19:48
dep. 19:48
1.9 km
Smederevo, Fabrika kompresora
arr. 19:50
dep. 19:50
2 km
Smederevo, Velur
arr. 19:52
dep. 19:52
3 km
Smederevo, Smederevski most
arr. 19:56
dep. 19:56
5 km
Kovin, Kovinski most
arr. 19:58
dep. 19:58
7 km
Kovin, Secerana
arr. 20:04
dep. 20:04
11 km
Kovin, Stadion
arr. 20:06
dep. 20:06
11.9 km
Kovin, Kod Ede - OUP
arr. 20:07
dep. 20:07
12 km
arr. 20:09
dep. 20:09
13 km
Kovin, Bus station
arr. 20:10
14 km
21:00 21:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 21:00
Smederevo, Fagram
arr. 21:03
dep. 21:03
2 km
Smederevo, Fabrika kompresora
arr. 21:05
dep. 21:05
2.5 km
Smederevo, Velur
arr. 21:07
dep. 21:07
3 km
Smederevo, Smederevski most
arr. 21:11
dep. 21:11
4 km
Kovin, Kovinski most
arr. 21:13
dep. 21:13
6 km
Kovin, Secerana
arr. 21:19
dep. 21:19
10 km
Kovin, Stadion
arr. 21:21
dep. 21:21
11 km
arr. 21:24
dep. 21:24
12 km
Kovin, Bus station
arr. 21:25
13 km
21:34 21:54 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 21:34
Kovin, Bus station
arr. 21:54
13.1 km

Naselja Smederevo i Kovin su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Smederevo je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 21:34 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Smederevo - Kovin iznosi od 1,53 EUR do 1,53 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.