Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Smederevo - Beograd (Belgrade) timetable

tuesday, 20.11.2018.
04:30 05:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 04:30
Smederevo, Prevoz
arr. 04:34
dep. 04:34
3 km
Udovice, Jugovo
arr. 04:37
dep. 04:37
5 km
Seone, Oresac
arr. 04:44
dep. 04:44
10 km
Brestovik
arr. 04:49
dep. 04:49
13 km
Grocka, Sumadinska
arr. 05:00
dep. 05:00
20 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 05:08
dep. 05:08
25 km
Bolec, Intersection
arr. 05:19
dep. 05:19
32 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 05:37
dep. 05:37
46 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 05:45
51 km
04:50 06:17 (01:27)
Lipska Rampa 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Lipska Rampa 1
dep. 04:50
Smederevo, Polj. Škola
arr. 04:52
dep. 04:52
1 km
Smederevo, Papazovac
arr. 04:54
dep. 04:54
2 km
Smederevo, Senjak
arr. 04:56
dep. 04:56
3 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 04:58
dep. 04:58
4 km
Smederevo, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
5 km
Smederevo, Prevoz
arr. 05:06
dep. 05:06
8 km
Udovice, Jugovo
arr. 05:10
dep. 05:10
10 km
Seone, Oresac
arr. 05:17
dep. 05:17
15 km
Brestovik
arr. 05:21
dep. 05:21
18 km
Grocka, Sumadinska
arr. 05:30
dep. 05:30
25 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 05:40
dep. 05:40
30 km
Bolec, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
37 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:09
dep. 06:09
51 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:17
56 km
04:55 06:10 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 04:55
Smederevo, Prevoz
arr. 04:59
dep. 04:59
3 km
Udovice, Jugovo
arr. 05:02
dep. 05:02
5 km
Seone, Oresac
arr. 05:09
dep. 05:09
10 km
Brestovik
arr. 05:14
dep. 05:14
13 km
Grocka, Sumadinska
arr. 05:25
dep. 05:25
20 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 05:33
dep. 05:33
25 km
Bolec, Intersection
arr. 05:44
dep. 05:44
32 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:02
dep. 06:02
46 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:10
51 km
05:15 06:30 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 05:15
Petrijevo
arr. 05:23
dep. 05:23
8 km
Vodanj, Groblje
arr. 05:27
dep. 05:27
12 km
Vodanj, Polje
arr. 05:33
dep. 05:33
18 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:20
dep. 06:20
63 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:30
68 km
05:30 06:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 05:30
Smederevo, Prevoz
arr. 05:34
dep. 05:34
3 km
Udovice, Jugovo
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Seone, Oresac
arr. 05:44
dep. 05:44
10 km
Brestovik
arr. 05:49
dep. 05:49
13 km
Grocka, Sumadinska
arr. 06:00
dep. 06:00
20 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 06:08
dep. 06:08
25 km
Bolec, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
32 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:37
dep. 06:37
46 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:45
51 km
05:50 07:05 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 05:50
Smederevo, Prevoz
arr. 06:03
dep. 06:03
3 km
Udovice, Jugovo
arr. 06:11
dep. 06:11
5 km
Seone, Oresac
arr. 06:17
dep. 06:17
10 km
Brestovik
arr. 06:21
dep. 06:21
13 km
Grocka, Sumadinska
arr. 06:30
dep. 06:30
20 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 06:35
dep. 06:35
25 km
Bolec, Intersection
arr. 06:45
dep. 06:45
32 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:57
dep. 06:57
46 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:05
51 km
06:00 07:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 06:00
Smederevo, Prevoz
arr. 06:04
dep. 06:04
3 km
Udovice, Jugovo
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Seone, Oresac
arr. 06:14
dep. 06:14
10 km
Brestovik
arr. 06:19
dep. 06:19
13 km
Grocka, Sumadinska
arr. 06:30
dep. 06:30
20 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 06:38
dep. 06:38
25 km
Bolec, Intersection
arr. 06:49
dep. 06:49
32 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:08
dep. 07:08
53 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:15
58 km
06:10 07:25 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 06:10
Smederevo, Prevoz
arr. 06:14
dep. 06:14
3 km
Udovice, Jugovo
arr. 06:17
dep. 06:17
5 km
Seone, Oresac
arr. 06:24
dep. 06:24
10 km
Brestovik
arr. 06:29
dep. 06:29
13 km
Grocka, Sumadinska
arr. 06:40
dep. 06:40
20 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 06:48
dep. 06:48
25 km
Bolec, Intersection
arr. 06:59
dep. 06:59
32 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:17
dep. 07:17
46 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:25
51 km
06:20 07:35 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 06:20
Smederevo, Prevoz
arr. 06:24
dep. 06:24
3 km
Udovice, Jugovo
arr. 06:27
dep. 06:27
5 km
Seone, Oresac
arr. 06:34
dep. 06:34
10 km
Brestovik
arr. 06:39
dep. 06:39
13 km
Grocka, Sumadinska
arr. 06:50
dep. 06:50
20 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 06:58
dep. 06:58
25 km
Bolec, Intersection
arr. 07:09
dep. 07:09
32 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:28
dep. 07:28
53 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:35
58 km
06:20 07:45 (01:25)
Lipska Rampa 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Lipska Rampa 1
dep. 06:20
Smederevo, Polj. Škola
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:24
dep. 06:24
2 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:26
dep. 06:26
3 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 06:28
dep. 06:28
4 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
5 km
Smederevo, Prevoz
arr. 06:35
dep. 06:35
8 km
Udovice, Jugovo
arr. 06:38
dep. 06:38
10 km
Seone, Oresac
arr. 06:45
dep. 06:45
15 km
Brestovik
arr. 06:50
dep. 06:50
18 km
Grocka, Sumadinska
arr. 07:00
dep. 07:00
25 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 07:08
dep. 07:08
30 km
Bolec, Intersection
arr. 07:18
dep. 07:18
37 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:37
dep. 07:37
51 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:45
56 km
06:42 08:05 (01:23)
Lipska Rampa 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Lipska Rampa 1
dep. 06:42
Smederevo, Polj. Škola
arr. 06:44
dep. 06:44
1 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:45
dep. 06:45
2 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:47
dep. 06:47
3 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 06:48
dep. 06:48
4 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
5 km
Smederevo, Prevoz
arr. 06:55
dep. 06:55
8 km
Udovice, Jugovo
arr. 06:58
dep. 06:58
10 km
Seone, Oresac
arr. 07:05
dep. 07:05
15 km
Brestovik
arr. 07:10
dep. 07:10
18 km
Grocka, Sumadinska
arr. 07:20
dep. 07:20
25 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 07:28
dep. 07:28
30 km
Bolec, Intersection
arr. 07:38
dep. 07:38
37 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:57
dep. 07:57
51 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:05
56 km
06:45 08:00 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 06:45
Smederevo, Prevoz
arr. 06:49
dep. 06:49
3 km
Udovice, Jugovo
arr. 06:52
dep. 06:52
5 km
Seone, Oresac
arr. 06:59
dep. 06:59
10 km
Brestovik
arr. 07:04
dep. 07:04
13 km
Grocka, Sumadinska
arr. 07:15
dep. 07:15
20 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 07:23
dep. 07:23
25 km
Bolec, Intersection
arr. 07:34
dep. 07:34
32 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:52
dep. 07:52
46 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:00
51 km
07:00 08:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 07:00
Smederevo, Prevoz
arr. 07:04
dep. 07:04
3 km
Udovice, Jugovo
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Seone, Oresac
arr. 07:14
dep. 07:14
10 km
Brestovik
arr. 07:19
dep. 07:19
13 km
Grocka, Sumadinska
arr. 07:30
dep. 07:30
20 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 07:38
dep. 07:38
25 km
Bolec, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
32 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:07
dep. 08:07
46 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:15
51 km
07:30 08:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 07:30
Smederevo, Prevoz
arr. 07:34
dep. 07:34
3 km
Udovice, Jugovo
arr. 07:37
dep. 07:37
5 km
Seone, Oresac
arr. 07:44
dep. 07:44
10 km
Brestovik
arr. 07:49
dep. 07:49
13 km
Grocka, Sumadinska
arr. 08:00
dep. 08:00
20 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 08:08
dep. 08:08
25 km
Bolec, Intersection
arr. 08:19
dep. 08:19
32 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:38
dep. 08:38
53 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:45
58 km
08:00 09:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 08:00
Smederevo, Prevoz
arr. 08:04
dep. 08:04
3 km
Udovice, Jugovo
arr. 08:07
dep. 08:07
5 km
Seone, Oresac
arr. 08:14
dep. 08:14
10 km
Brestovik
arr. 08:19
dep. 08:19
13 km
Grocka, Sumadinska
arr. 08:30
dep. 08:30
20 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 08:38
dep. 08:38
25 km
Bolec, Intersection
arr. 08:49
dep. 08:49
32 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:07
dep. 09:07
46 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:15
51 km
08:30 09:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 08:30
Smederevo, Prevoz
arr. 08:34
dep. 08:34
3 km
Udovice, Jugovo
arr. 08:37
dep. 08:37
5 km
Seone, Oresac
arr. 08:44
dep. 08:44
10 km
Brestovik
arr. 08:49
dep. 08:49
13 km
Grocka, Sumadinska
arr. 09:00
dep. 09:00
20 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 09:08
dep. 09:08
25 km
Bolec, Intersection
arr. 09:19
dep. 09:19
32 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 09:37
dep. 09:37
46 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:45
51 km
09:00 10:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 09:00
Smederevo, Prevoz
arr. 09:04
dep. 09:04
3 km
Udovice, Jugovo
arr. 09:07
dep. 09:07
5 km
Seone, Oresac
arr. 09:14
dep. 09:14
10 km
Brestovik
arr. 09:19
dep. 09:19
13 km
Grocka, Sumadinska
arr. 09:30
dep. 09:30
20 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 09:38
dep. 09:38
25 km
Bolec, Intersection
arr. 09:49
dep. 09:49
32 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 10:07
dep. 10:07
46 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:15
51 km
09:30 10:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 09:30
Petrijevo
arr. 09:38
dep. 09:38
8 km
Vodanj, Groblje
arr. 09:42
dep. 09:42
12 km
Vodanj, Polje
arr. 09:48
dep. 09:48
18 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 10:35
dep. 10:35
63 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:45
68 km
10:00 11:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 10:00
Smederevo, Prevoz
arr. 10:04
dep. 10:04
3 km
Udovice, Jugovo
arr. 10:07
dep. 10:07
5 km
Seone, Oresac
arr. 10:14
dep. 10:14
10 km
Brestovik
arr. 10:19
dep. 10:19
13 km
Grocka, Sumadinska
arr. 10:30
dep. 10:30
20 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 10:38
dep. 10:38
25 km
Bolec, Intersection
arr. 10:49
dep. 10:49
32 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:08
dep. 11:08
53 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:15
58 km
10:25 11:40 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 10:25
Smederevo, Prevoz
arr. 10:30
dep. 10:30
3 km
Udovice, Jugovo
arr. 10:34
dep. 10:34
5 km
Seone, Oresac
arr. 10:42
dep. 10:42
10 km
Brestovik
arr. 10:47
dep. 10:47
13 km
Grocka, Sumadinska
arr. 10:57
dep. 10:57
20 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 11:04
dep. 11:04
25 km
Bolec, Intersection
arr. 11:14
dep. 11:14
32 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:33
dep. 11:33
46 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:40
51 km
10:45 12:00 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 10:45
Smederevo, Prevoz
arr. 10:49
dep. 10:49
3 km
Udovice, Jugovo
arr. 10:52
dep. 10:52
5 km
Seone, Oresac
arr. 10:59
dep. 10:59
10 km
Brestovik
arr. 11:04
dep. 11:04
13 km
Grocka, Sumadinska
arr. 11:15
dep. 11:15
20 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 11:23
dep. 11:23
25 km
Bolec, Intersection
arr. 11:34
dep. 11:34
32 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:52
dep. 11:52
46 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:00
51 km
11:15 12:30 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 11:15
Smederevo, Prevoz
arr. 11:20
dep. 11:20
3 km
Udovice, Jugovo
arr. 11:24
dep. 11:24
5 km
Seone, Oresac
arr. 11:32
dep. 11:32
10 km
Brestovik
arr. 11:37
dep. 11:37
13 km
Grocka, Sumadinska
arr. 11:47
dep. 11:47
20 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 11:54
dep. 11:54
25 km
Bolec, Intersection
arr. 12:04
dep. 12:04
32 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 12:23
dep. 12:23
46 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:30
51 km
11:30 12:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 11:30
Petrijevo
arr. 11:38
dep. 11:38
8 km
Vodanj, Groblje
arr. 11:42
dep. 11:42
12 km
Vodanj, Polje
arr. 11:48
dep. 11:48
18 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 12:35
dep. 12:35
63 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:45
68 km
11:45 13:00 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 11:45
Smederevo, Prevoz
arr. 11:49
dep. 11:49
3 km
Udovice, Jugovo
arr. 11:52
dep. 11:52
5 km
Seone, Oresac
arr. 11:59
dep. 11:59
10 km
Brestovik
arr. 12:04
dep. 12:04
13 km
Grocka, Sumadinska
arr. 12:15
dep. 12:15
20 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 12:23
dep. 12:23
25 km
Bolec, Intersection
arr. 12:34
dep. 12:34
32 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 12:52
dep. 12:52
46 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:00
51 km
12:10 13:25 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 12:10
Smederevo, Prevoz
arr. 12:14
dep. 12:14
3 km
Udovice, Jugovo
arr. 12:17
dep. 12:17
5 km
Seone, Oresac
arr. 12:24
dep. 12:24
10 km
Brestovik
arr. 12:29
dep. 12:29
13 km
Grocka, Sumadinska
arr. 12:40
dep. 12:40
20 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 12:48
dep. 12:48
25 km
Bolec, Intersection
arr. 12:59
dep. 12:59
32 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:17
dep. 13:17
46 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:25
51 km
12:30 13:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 12:30
Smederevo, Prevoz
arr. 12:34
dep. 12:34
3 km
Udovice, Jugovo
arr. 12:37
dep. 12:37
5 km
Seone, Oresac
arr. 12:44
dep. 12:44
10 km
Brestovik
arr. 12:49
dep. 12:49
13 km
Grocka, Sumadinska
arr. 13:00
dep. 13:00
20 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 13:08
dep. 13:08
25 km
Bolec, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
32 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:37
dep. 13:37
46 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:45
51 km
12:50 14:17 (01:27)
Lipska Rampa 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Lipska Rampa 1
dep. 12:50
Smederevo, Polj. Škola
arr. 12:52
dep. 12:52
1 km
Smederevo, Papazovac
arr. 12:54
dep. 12:54
2 km
Smederevo, Senjak
arr. 12:56
dep. 12:56
3 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 12:58
dep. 12:58
4 km
Smederevo, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
5 km
Smederevo, Prevoz
arr. 13:06
dep. 13:06
8 km
Udovice, Jugovo
arr. 13:10
dep. 13:10
10 km
Seone, Oresac
arr. 13:17
dep. 13:17
15 km
Brestovik
arr. 13:21
dep. 13:21
18 km
Grocka, Sumadinska
arr. 13:30
dep. 13:30
25 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 13:40
dep. 13:40
30 km
Bolec, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
37 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:09
dep. 14:09
51 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:17
56 km
12:55 14:10 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 12:55
Smederevo, Prevoz
arr. 12:59
dep. 12:59
3 km
Udovice, Jugovo
arr. 13:02
dep. 13:02
5 km
Seone, Oresac
arr. 13:09
dep. 13:09
10 km
Brestovik
arr. 13:14
dep. 13:14
13 km
Grocka, Sumadinska
arr. 13:25
dep. 13:25
20 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 13:33
dep. 13:33
25 km
Bolec, Intersection
arr. 13:44
dep. 13:44
32 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:02
dep. 14:02
46 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:10
51 km
13:30 14:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 13:30
Smederevo, Prevoz
arr. 13:34
dep. 13:34
3 km
Udovice, Jugovo
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Seone, Oresac
arr. 13:44
dep. 13:44
10 km
Brestovik
arr. 13:49
dep. 13:49
13 km
Grocka, Sumadinska
arr. 14:00
dep. 14:00
20 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 14:08
dep. 14:08
25 km
Bolec, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
32 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:38
dep. 14:38
53 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:45
58 km
14:00 15:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 14:00
Smederevo, Prevoz
arr. 14:04
dep. 14:04
3 km
Udovice, Jugovo
arr. 14:07
dep. 14:07
5 km
Seone, Oresac
arr. 14:14
dep. 14:14
10 km
Brestovik
arr. 14:19
dep. 14:19
13 km
Grocka, Sumadinska
arr. 14:30
dep. 14:30
20 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 14:38
dep. 14:38
25 km
Bolec, Intersection
arr. 14:49
dep. 14:49
32 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 15:08
dep. 15:08
53 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:15
58 km
14:30 15:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 14:30
Smederevo, Prevoz
arr. 14:34
dep. 14:34
3 km
Udovice, Jugovo
arr. 14:37
dep. 14:37
5 km
Seone, Oresac
arr. 14:44
dep. 14:44
10 km
Brestovik
arr. 14:49
dep. 14:49
13 km
Grocka, Sumadinska
arr. 15:00
dep. 15:00
20 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 15:08
dep. 15:08
25 km
Bolec, Intersection
arr. 15:19
dep. 15:19
32 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 15:37
dep. 15:37
46 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:45
51 km
15:00 16:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 15:00
Smederevo, Prevoz
arr. 15:05
dep. 15:05
3 km
Udovice, Jugovo
arr. 15:09
dep. 15:09
5 km
Seone, Oresac
arr. 15:17
dep. 15:17
10 km
Brestovik
arr. 15:22
dep. 15:22
13 km
Grocka, Sumadinska
arr. 15:32
dep. 15:32
20 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 15:39
dep. 15:39
25 km
Bolec, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
32 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 16:08
dep. 16:08
46 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:15
51 km
15:30 16:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 15:30
Petrijevo
arr. 15:38
dep. 15:38
8 km
Vodanj, Groblje
arr. 15:42
dep. 15:42
12 km
Vodanj, Polje
arr. 15:48
dep. 15:48
18 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 16:35
dep. 16:35
63 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:45
68 km
15:45 17:00 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 15:45
Smederevo, Prevoz
arr. 15:49
dep. 15:49
3 km
Udovice, Jugovo
arr. 15:52
dep. 15:52
5 km
Seone, Oresac
arr. 15:59
dep. 15:59
10 km
Brestovik
arr. 16:04
dep. 16:04
13 km
Grocka, Sumadinska
arr. 16:15
dep. 16:15
20 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 16:23
dep. 16:23
25 km
Bolec, Intersection
arr. 16:34
dep. 16:34
32 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 16:52
dep. 16:52
46 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:00
51 km
16:30 17:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 16:30
Smederevo, Prevoz
arr. 16:34
dep. 16:34
3 km
Udovice, Jugovo
arr. 16:37
dep. 16:37
5 km
Seone, Oresac
arr. 16:44
dep. 16:44
10 km
Brestovik
arr. 16:49
dep. 16:49
13 km
Grocka, Sumadinska
arr. 17:00
dep. 17:00
20 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 17:08
dep. 17:08
25 km
Bolec, Intersection
arr. 17:19
dep. 17:19
32 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:37
dep. 17:37
46 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:45
51 km
16:40 18:03 (01:23)
Lipska Rampa 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Lipska Rampa 1
dep. 16:40
Smederevo, Polj. Škola
arr. 16:42
dep. 16:42
1 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:44
dep. 16:44
2 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:46
dep. 16:46
3 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 16:48
dep. 16:48
4 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
5 km
Smederevo, Prevoz
arr. 16:55
dep. 16:55
8 km
Udovice, Jugovo
arr. 16:58
dep. 16:58
10 km
Seone, Oresac
arr. 17:05
dep. 17:05
15 km
Brestovik
arr. 17:10
dep. 17:10
18 km
Grocka, Sumadinska
arr. 17:20
dep. 17:20
25 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 17:28
dep. 17:28
30 km
Bolec, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
37 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 17:55
dep. 17:55
51 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:03
56 km
17:00 18:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 17:00
Smederevo, Prevoz
arr. 17:04
dep. 17:04
3 km
Udovice, Jugovo
arr. 17:07
dep. 17:07
5 km
Seone, Oresac
arr. 17:14
dep. 17:14
10 km
Brestovik
arr. 17:19
dep. 17:19
13 km
Grocka, Sumadinska
arr. 17:30
dep. 17:30
20 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 17:38
dep. 17:38
25 km
Bolec, Intersection
arr. 17:49
dep. 17:49
32 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 18:07
dep. 18:07
46 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:15
51 km
17:30 18:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 17:30
Petrijevo
arr. 17:38
dep. 17:38
8 km
Vodanj, Groblje
arr. 17:42
dep. 17:42
12 km
Vodanj, Polje
arr. 17:48
dep. 17:48
18 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 18:35
dep. 18:35
63 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:45
68 km
17:50 19:11 (01:21)
Lipska Rampa 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Lipska Rampa 1
dep. 17:50
Smederevo, Polj. Škola
arr. 17:52
dep. 17:52
1 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:54
dep. 17:54
2 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:56
dep. 17:56
3 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 17:58
dep. 17:58
4 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
5 km
Smederevo, Prevoz
arr. 18:04
dep. 18:04
8 km
Udovice, Jugovo
arr. 18:07
dep. 18:07
10 km
Seone, Oresac
arr. 18:14
dep. 18:14
15 km
Brestovik
arr. 18:18
dep. 18:18
18 km
Grocka, Sumadinska
arr. 18:27
dep. 18:27
25 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 18:35
dep. 18:35
30 km
Bolec, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
37 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:04
dep. 19:04
51 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:11
56 km
18:30 19:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 18:30
Smederevo, Prevoz
arr. 18:34
dep. 18:34
3 km
Udovice, Jugovo
arr. 18:37
dep. 18:37
5 km
Seone, Oresac
arr. 18:44
dep. 18:44
10 km
Brestovik
arr. 18:49
dep. 18:49
13 km
Grocka, Sumadinska
arr. 19:00
dep. 19:00
20 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 19:08
dep. 19:08
25 km
Bolec, Intersection
arr. 19:19
dep. 19:19
32 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:37
dep. 19:37
46 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:45
51 km
19:00 20:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 19:00
Smederevo, Prevoz
arr. 19:04
dep. 19:04
3 km
Udovice, Jugovo
arr. 19:07
dep. 19:07
5 km
Seone, Oresac
arr. 19:14
dep. 19:14
10 km
Brestovik
arr. 19:19
dep. 19:19
13 km
Grocka, Sumadinska
arr. 19:30
dep. 19:30
20 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 19:38
dep. 19:38
25 km
Bolec, Intersection
arr. 19:49
dep. 19:49
32 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:07
dep. 20:07
46 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:15
51 km
20:00 21:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 20:00
Smederevo, Prevoz
arr. 20:04
dep. 20:04
3 km
Udovice, Jugovo
arr. 20:07
dep. 20:07
5 km
Seone, Oresac
arr. 20:14
dep. 20:14
10 km
Brestovik
arr. 20:19
dep. 20:19
13 km
Grocka, Sumadinska
arr. 20:30
dep. 20:30
20 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 20:38
dep. 20:38
25 km
Bolec, Intersection
arr. 20:49
dep. 20:49
32 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 21:07
dep. 21:07
46 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:15
51 km
21:00 22:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 21:00
Smederevo, Prevoz
arr. 21:04
dep. 21:04
3 km
Udovice, Jugovo
arr. 21:07
dep. 21:07
5 km
Seone, Oresac
arr. 21:14
dep. 21:14
10 km
Brestovik
arr. 21:19
dep. 21:19
13 km
Grocka, Sumadinska
arr. 21:30
dep. 21:30
20 km
Zaklopača kod Beograda, Put za Zaklopacu
arr. 21:38
dep. 21:38
25 km
Bolec, Intersection
arr. 21:49
dep. 21:49
32 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 22:07
dep. 22:07
46 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:15
51 km

Naselja Smederevo i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~55 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Smederevo je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.