Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Smederevo - Bacinac timetable

thursday, 27.02.2020.
09:00 09:38 (00:38)
Bus stationBačinački Put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 09:00
Smederevo, Gornja vaga
arr. 09:02
dep. 09:02
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 09:04
dep. 09:04
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 09:06
dep. 09:06
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 09:08
dep. 09:08
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 09:10
dep. 09:10
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 09:12
dep. 09:12
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 09:14
dep. 09:14
6.5 km
Radinac, Center
arr. 09:18
dep. 09:18
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 09:22
dep. 09:22
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 09:23
dep. 09:23
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 09:24
dep. 09:24
10 km
Ralja kod Smedereva, Otpad
arr. 09:26
dep. 09:26
11 km
Ralja kod Smedereva, Nadvožnjak
arr. 09:28
dep. 09:28
13 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 09:31
dep. 09:31
15 km
Mihajlovac kod Smedereva, Jugovo
arr. 09:33
dep. 09:33
16.5 km
Mihajlovac kod Smedereva
arr. 09:34
dep. 09:34
17 km
Mihajlovac kod Smedereva, Skola
arr. 09:35
dep. 09:35
17.5 km
Mihajlovac kod Smedereva, Zadruga
arr. 09:37
dep. 09:37
18.5 km
Bacinac, Bačinački Put
arr. 09:38
19 km
15:40 16:25 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 15:40
Smederevo, Gornja vaga
arr. 15:42
dep. 15:42
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 15:44
dep. 15:44
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 15:46
dep. 15:46
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 15:48
dep. 15:48
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 15:50
dep. 15:50
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 15:52
dep. 15:52
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 15:54
dep. 15:54
6.5 km
Radinac, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 16:01
dep. 16:01
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 16:02
dep. 16:02
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
10 km
Ralja kod Smedereva, Otpad
arr. 16:06
dep. 16:06
11 km
Ralja kod Smedereva, Nadvožnjak
arr. 16:08
dep. 16:08
13 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 16:11
dep. 16:11
15 km
Mihajlovac kod Smedereva, Jugovo
arr. 16:13
dep. 16:13
16.5 km
Mihajlovac kod Smedereva
arr. 16:14
dep. 16:14
17 km
Mihajlovac kod Smedereva, Skola
arr. 16:15
dep. 16:15
17.5 km
Mihajlovac kod Smedereva, Zadruga
arr. 16:17
dep. 16:17
18.5 km
Bacinac, Put
arr. 16:18
dep. 16:18
19 km
Bacinac, I
arr. 16:23
dep. 16:23
23 km
Bacinac, Center
arr. 16:25
25 km
19:00 19:45 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 19:00
Smederevo, Gornja vaga
arr. 19:02
dep. 19:02
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 19:04
dep. 19:04
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 19:06
dep. 19:06
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 19:08
dep. 19:08
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 19:10
dep. 19:10
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 19:12
dep. 19:12
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 19:14
dep. 19:14
6.5 km
Radinac, Center
arr. 19:18
dep. 19:18
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 19:21
dep. 19:21
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 19:22
dep. 19:22
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 19:24
dep. 19:24
10 km
Ralja kod Smedereva, Otpad
arr. 19:26
dep. 19:26
11 km
Ralja kod Smedereva, Nadvožnjak
arr. 19:28
dep. 19:28
13 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 19:31
dep. 19:31
15 km
Mihajlovac kod Smedereva, Jugovo
arr. 19:33
dep. 19:33
16.5 km
Mihajlovac kod Smedereva
arr. 19:34
dep. 19:34
17 km
Mihajlovac kod Smedereva, Skola
arr. 19:35
dep. 19:35
17.5 km
Mihajlovac kod Smedereva, Zadruga
arr. 19:37
dep. 19:37
18.5 km
Bacinac, Put
arr. 19:38
dep. 19:38
19 km
Bacinac, I
arr. 19:43
dep. 19:43
23 km
Bacinac, Center
arr. 19:45
25 km
Smederevo - Bacinac timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
09:00 09:38 (00:38)
Bus stationBačinački Put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 09:00
Smederevo, Gornja vaga
arr. 09:02
dep. 09:02
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 09:04
dep. 09:04
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 09:06
dep. 09:06
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 09:08
dep. 09:08
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 09:10
dep. 09:10
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 09:12
dep. 09:12
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 09:14
dep. 09:14
6.5 km
Radinac, Center
arr. 09:18
dep. 09:18
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 09:22
dep. 09:22
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 09:23
dep. 09:23
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 09:24
dep. 09:24
10 km
Ralja kod Smedereva, Otpad
arr. 09:26
dep. 09:26
11 km
Ralja kod Smedereva, Nadvožnjak
arr. 09:28
dep. 09:28
13 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 09:31
dep. 09:31
15 km
Mihajlovac kod Smedereva, Jugovo
arr. 09:33
dep. 09:33
16.5 km
Mihajlovac kod Smedereva
arr. 09:34
dep. 09:34
17 km
Mihajlovac kod Smedereva, Skola
arr. 09:35
dep. 09:35
17.5 km
Mihajlovac kod Smedereva, Zadruga
arr. 09:37
dep. 09:37
18.5 km
Bacinac, Bačinački Put
arr. 09:38
19 km
15:40 16:25 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 15:40
Smederevo, Gornja vaga
arr. 15:42
dep. 15:42
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 15:44
dep. 15:44
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 15:46
dep. 15:46
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 15:48
dep. 15:48
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 15:50
dep. 15:50
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 15:52
dep. 15:52
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 15:54
dep. 15:54
6.5 km
Radinac, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 16:01
dep. 16:01
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 16:02
dep. 16:02
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
10 km
Ralja kod Smedereva, Otpad
arr. 16:06
dep. 16:06
11 km
Ralja kod Smedereva, Nadvožnjak
arr. 16:08
dep. 16:08
13 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 16:11
dep. 16:11
15 km
Mihajlovac kod Smedereva, Jugovo
arr. 16:13
dep. 16:13
16.5 km
Mihajlovac kod Smedereva
arr. 16:14
dep. 16:14
17 km
Mihajlovac kod Smedereva, Skola
arr. 16:15
dep. 16:15
17.5 km
Mihajlovac kod Smedereva, Zadruga
arr. 16:17
dep. 16:17
18.5 km
Bacinac, Put
arr. 16:18
dep. 16:18
19 km
Bacinac, I
arr. 16:23
dep. 16:23
23 km
Bacinac, Center
arr. 16:25
25 km
19:00 19:45 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 19:00
Smederevo, Gornja vaga
arr. 19:02
dep. 19:02
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 19:04
dep. 19:04
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 19:06
dep. 19:06
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 19:08
dep. 19:08
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 19:10
dep. 19:10
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 19:12
dep. 19:12
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 19:14
dep. 19:14
6.5 km
Radinac, Center
arr. 19:18
dep. 19:18
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 19:21
dep. 19:21
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 19:22
dep. 19:22
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 19:24
dep. 19:24
10 km
Ralja kod Smedereva, Otpad
arr. 19:26
dep. 19:26
11 km
Ralja kod Smedereva, Nadvožnjak
arr. 19:28
dep. 19:28
13 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 19:31
dep. 19:31
15 km
Mihajlovac kod Smedereva, Jugovo
arr. 19:33
dep. 19:33
16.5 km
Mihajlovac kod Smedereva
arr. 19:34
dep. 19:34
17 km
Mihajlovac kod Smedereva, Skola
arr. 19:35
dep. 19:35
17.5 km
Mihajlovac kod Smedereva, Zadruga
arr. 19:37
dep. 19:37
18.5 km
Bacinac, Put
arr. 19:38
dep. 19:38
19 km
Bacinac, I
arr. 19:43
dep. 19:43
23 km
Bacinac, Center
arr. 19:45
25 km
Smederevo - Bacinac timetable
Departures on: saturday, 29.02.2020.
09:00 09:38 (00:38)
Bus stationBačinački Put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Smederevo, Bus station
dep. 09:00
Smederevo, Gornja vaga
arr. 09:02
dep. 09:02
1 km
Smederevo, Senjak
arr. 09:04
dep. 09:04
1.5 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 09:06
dep. 09:06
2 km
Smederevo, Papazovac
arr. 09:08
dep. 09:08
3 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 09:10
dep. 09:10
4 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 09:12
dep. 09:12
5.5 km
Smederevo, Lipska rampa 2
arr. 09:14
dep. 09:14
6.5 km
Radinac, Center
arr. 09:18
dep. 09:18
7 km
Radinac, Nova Zelezara 2
arr. 09:22
dep. 09:22
8 km
Radinac, Nova Zelezara 1
arr. 09:23
dep. 09:23
8.5 km
Ralja kod Smedereva, Center
arr. 09:24
dep. 09:24
10 km
Ralja kod Smedereva, Otpad
arr. 09:26
dep. 09:26
11 km
Ralja kod Smedereva, Nadvožnjak
arr. 09:28
dep. 09:28
13 km
Mihajlovac kod Smedereva, Godomin
arr. 09:31
dep. 09:31
15 km
Mihajlovac kod Smedereva, Jugovo
arr. 09:33
dep. 09:33
16.5 km
Mihajlovac kod Smedereva
arr. 09:34
dep. 09:34
17 km
Mihajlovac kod Smedereva, Skola
arr. 09:35
dep. 09:35
17.5 km
Mihajlovac kod Smedereva, Zadruga
arr. 09:37
dep. 09:37
18.5 km
Bacinac, Bačinački Put
arr. 09:38
19 km

Naselja Smederevo i Bacinac su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 38min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Smederevo je u 09:00 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.