Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Skorica - Paracin timetable

wednesday, 17.07.2019.
04:30 05:15 (00:45)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Skorica
dep. 04:30
Smilovac
arr. 04:35
dep. 04:35
2 km
Pretrkovac
arr. 04:40
dep. 04:40
7 km
Novi Bracin
arr. 04:45
dep. 04:45
9 km
Pojate, Intersection
arr. 04:50
dep. 04:50
14 km
arr. 05:11
dep. 05:11
27 km
arr. 05:12
dep. 05:12
27.2 km
Paracin, Stamparija
arr. 05:13
dep. 05:13
27.7 km
Paracin, Bus station
arr. 05:15
28 km
06:50 07:45 (00:55)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Skorica
dep. 06:50
Smilovac
arr. 06:55
dep. 06:55
2 km
Pretrkovac
arr. 07:00
dep. 07:00
7 km
Novi Bracin
arr. 07:03
dep. 07:03
9 km
Pojate, Intersection
arr. 07:10
dep. 07:10
14 km
arr. 07:35
dep. 07:35
27 km
arr. 07:40
dep. 07:40
27.2 km
Paracin, Stamparija
arr. 07:42
dep. 07:42
27.7 km
Paracin, Bus station
arr. 07:45
28 km
12:30 13:15 (00:45)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Skorica
dep. 12:30
Smilovac
arr. 12:35
dep. 12:35
2 km
Pretrkovac
arr. 12:40
dep. 12:40
7 km
Novi Bracin
arr. 12:46
dep. 12:46
9 km
Pojate, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
14 km
arr. 13:11
dep. 13:11
27 km
arr. 13:12
dep. 13:12
27.2 km
Paracin, Stamparija
arr. 13:13
dep. 13:13
27.7 km
Paracin, Bus station
arr. 13:15
28 km
16:45 17:40 (00:55)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Skorica
dep. 16:45
Smilovac
arr. 16:50
dep. 16:50
2 km
Pretrkovac
arr. 16:55
dep. 16:55
7 km
Novi Bracin
arr. 17:00
dep. 17:00
9 km
Pojate, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
14 km
arr. 17:30
dep. 17:30
27 km
arr. 17:35
dep. 17:35
27.2 km
Paracin, Stamparija
arr. 17:37
dep. 17:37
27.7 km
Paracin, Bus station
arr. 17:40
28 km
20:40 21:25 (00:45)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Skorica
dep. 20:40
Smilovac
arr. 20:45
dep. 20:45
2 km
Pretrkovac
arr. 20:50
dep. 20:50
7 km
Novi Bracin
arr. 20:55
dep. 20:55
9 km
Pojate, Intersection
arr. 21:00
dep. 21:00
14 km
arr. 21:21
dep. 21:21
27 km
arr. 21:22
dep. 21:22
27.2 km
Paracin, Stamparija
arr. 21:23
dep. 21:23
27.7 km
Paracin, Bus station
arr. 21:25
28 km
Skorica - Paracin timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
04:30 05:15 (00:45)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Skorica
dep. 04:30
Smilovac
arr. 04:35
dep. 04:35
2 km
Pretrkovac
arr. 04:40
dep. 04:40
7 km
Novi Bracin
arr. 04:45
dep. 04:45
9 km
Pojate, Intersection
arr. 04:50
dep. 04:50
14 km
arr. 05:11
dep. 05:11
27 km
arr. 05:12
dep. 05:12
27.2 km
Paracin, Stamparija
arr. 05:13
dep. 05:13
27.7 km
Paracin, Bus station
arr. 05:15
28 km
06:50 07:45 (00:55)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Skorica
dep. 06:50
Smilovac
arr. 06:55
dep. 06:55
2 km
Pretrkovac
arr. 07:00
dep. 07:00
7 km
Novi Bracin
arr. 07:03
dep. 07:03
9 km
Pojate, Intersection
arr. 07:10
dep. 07:10
14 km
arr. 07:35
dep. 07:35
27 km
arr. 07:40
dep. 07:40
27.2 km
Paracin, Stamparija
arr. 07:42
dep. 07:42
27.7 km
Paracin, Bus station
arr. 07:45
28 km
12:30 13:15 (00:45)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Skorica
dep. 12:30
Smilovac
arr. 12:35
dep. 12:35
2 km
Pretrkovac
arr. 12:40
dep. 12:40
7 km
Novi Bracin
arr. 12:46
dep. 12:46
9 km
Pojate, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
14 km
arr. 13:11
dep. 13:11
27 km
arr. 13:12
dep. 13:12
27.2 km
Paracin, Stamparija
arr. 13:13
dep. 13:13
27.7 km
Paracin, Bus station
arr. 13:15
28 km
16:45 17:40 (00:55)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Skorica
dep. 16:45
Smilovac
arr. 16:50
dep. 16:50
2 km
Pretrkovac
arr. 16:55
dep. 16:55
7 km
Novi Bracin
arr. 17:00
dep. 17:00
9 km
Pojate, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
14 km
arr. 17:30
dep. 17:30
27 km
arr. 17:35
dep. 17:35
27.2 km
Paracin, Stamparija
arr. 17:37
dep. 17:37
27.7 km
Paracin, Bus station
arr. 17:40
28 km
20:40 21:25 (00:45)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Skorica
dep. 20:40
Smilovac
arr. 20:45
dep. 20:45
2 km
Pretrkovac
arr. 20:50
dep. 20:50
7 km
Novi Bracin
arr. 20:55
dep. 20:55
9 km
Pojate, Intersection
arr. 21:00
dep. 21:00
14 km
arr. 21:21
dep. 21:21
27 km
arr. 21:22
dep. 21:22
27.2 km
Paracin, Stamparija
arr. 21:23
dep. 21:23
27.7 km
Paracin, Bus station
arr. 21:25
28 km

Naselja Skorica i Paracin su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Skorica je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 20:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.