Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Skorica - Krusevac timetable

friday, 19.07.2019.
17:30 18:40 (01:10)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Skorica, 2
dep. 17:30
Skorica, 1
arr. 17:32
dep. 17:32
1 km
Smilovac
arr. 17:36
dep. 17:36
3 km
Pretrkovac
arr. 17:41
dep. 17:41
7 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
9 km
Novi Bracin, JK
arr. 17:47
dep. 17:47
10 km
Pojate, M
arr. 17:55
dep. 17:55
14 km
Pojate, Intersection
arr. 17:59
dep. 17:59
16 km
Pojate, O
arr. 18:01
dep. 18:01
17.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 18:03
dep. 18:03
19 km
Cicevac, Bus station
arr. 18:05
dep. 18:05
20 km
Cicevac, Intersection
arr. 18:06
dep. 18:06
21 km
arr. 18:08
dep. 18:08
22 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 18:13
dep. 18:13
25 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 18:14
dep. 18:14
26 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 18:16
dep. 18:16
27 km
Mrzenica, Center
arr. 18:19
dep. 18:19
28.5 km
arr. 18:21
dep. 18:21
30 km
Makresane, 3
arr. 18:26
dep. 18:26
32.5 km
Makresane, 2
arr. 18:28
dep. 18:28
33.5 km
Makresane, 1
arr. 18:31
dep. 18:31
35 km
Dedina, FAG
arr. 18:32
dep. 18:32
36 km
Dedina, DR
arr. 18:33
dep. 18:33
36.5 km
Dedina, M
arr. 18:35
dep. 18:35
37 km
Bivolje, Bivolje
arr. 18:37
dep. 18:37
38.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:40
39.5 km
Skorica - Krusevac timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
05:45 06:55 (01:10)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Skorica, 2
dep. 05:45
Skorica, 1
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Smilovac
arr. 05:51
dep. 05:51
3 km
Pretrkovac
arr. 05:56
dep. 05:56
7 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
9 km
Novi Bracin, JK
arr. 06:02
dep. 06:02
10 km
Pojate, M
arr. 06:10
dep. 06:10
14 km
Pojate, Intersection
arr. 06:14
dep. 06:14
16 km
Pojate, O
arr. 06:16
dep. 06:16
17.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 06:18
dep. 06:18
19 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:20
20 km
Cicevac, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
21 km
arr. 06:23
dep. 06:23
22 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 06:28
dep. 06:28
25 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 06:29
dep. 06:29
26 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 06:31
dep. 06:31
27 km
Mrzenica, Center
arr. 06:34
dep. 06:34
28.5 km
arr. 06:36
dep. 06:36
30 km
Makresane, 3
arr. 06:41
dep. 06:41
32.5 km
Makresane, 2
arr. 06:43
dep. 06:43
33.5 km
Makresane, 1
arr. 06:46
dep. 06:46
35 km
Dedina, FAG
arr. 06:47
dep. 06:47
36 km
Dedina, DR
arr. 06:48
dep. 06:48
36.5 km
Dedina, M
arr. 06:50
dep. 06:50
37 km
Bivolje, Bivolje
arr. 06:52
dep. 06:52
38.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:55
39.5 km
Skorica - Krusevac timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
17:30 18:40 (01:10)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Skorica, 2
dep. 17:30
Skorica, 1
arr. 17:32
dep. 17:32
1 km
Smilovac
arr. 17:36
dep. 17:36
3 km
Pretrkovac
arr. 17:41
dep. 17:41
7 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
9 km
Novi Bracin, JK
arr. 17:47
dep. 17:47
10 km
Pojate, M
arr. 17:55
dep. 17:55
14 km
Pojate, Intersection
arr. 17:59
dep. 17:59
16 km
Pojate, O
arr. 18:01
dep. 18:01
17.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 18:03
dep. 18:03
19 km
Cicevac, Bus station
arr. 18:05
dep. 18:05
20 km
Cicevac, Intersection
arr. 18:06
dep. 18:06
21 km
arr. 18:08
dep. 18:08
22 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 18:13
dep. 18:13
25 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 18:14
dep. 18:14
26 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 18:16
dep. 18:16
27 km
Mrzenica, Center
arr. 18:19
dep. 18:19
28.5 km
arr. 18:21
dep. 18:21
30 km
Makresane, 3
arr. 18:26
dep. 18:26
32.5 km
Makresane, 2
arr. 18:28
dep. 18:28
33.5 km
Makresane, 1
arr. 18:31
dep. 18:31
35 km
Dedina, FAG
arr. 18:32
dep. 18:32
36 km
Dedina, DR
arr. 18:33
dep. 18:33
36.5 km
Dedina, M
arr. 18:35
dep. 18:35
37 km
Bivolje, Bivolje
arr. 18:37
dep. 18:37
38.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:40
39.5 km
Skorica - Krusevac timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
17:30 18:40 (01:10)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Skorica, 2
dep. 17:30
Skorica, 1
arr. 17:32
dep. 17:32
1 km
Smilovac
arr. 17:36
dep. 17:36
3 km
Pretrkovac
arr. 17:41
dep. 17:41
7 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
9 km
Novi Bracin, JK
arr. 17:47
dep. 17:47
10 km
Pojate, M
arr. 17:55
dep. 17:55
14 km
Pojate, Intersection
arr. 17:59
dep. 17:59
16 km
Pojate, O
arr. 18:01
dep. 18:01
17.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 18:03
dep. 18:03
19 km
Cicevac, Bus station
arr. 18:05
dep. 18:05
20 km
Cicevac, Intersection
arr. 18:06
dep. 18:06
21 km
arr. 18:08
dep. 18:08
22 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 18:13
dep. 18:13
25 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 18:14
dep. 18:14
26 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 18:16
dep. 18:16
27 km
Mrzenica, Center
arr. 18:19
dep. 18:19
28.5 km
arr. 18:21
dep. 18:21
30 km
Makresane, 3
arr. 18:26
dep. 18:26
32.5 km
Makresane, 2
arr. 18:28
dep. 18:28
33.5 km
Makresane, 1
arr. 18:31
dep. 18:31
35 km
Dedina, FAG
arr. 18:32
dep. 18:32
36 km
Dedina, DR
arr. 18:33
dep. 18:33
36.5 km
Dedina, M
arr. 18:35
dep. 18:35
37 km
Bivolje, Bivolje
arr. 18:37
dep. 18:37
38.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:40
39.5 km
Skorica - Krusevac timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
17:30 18:40 (01:10)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Skorica, 2
dep. 17:30
Skorica, 1
arr. 17:32
dep. 17:32
1 km
Smilovac
arr. 17:36
dep. 17:36
3 km
Pretrkovac
arr. 17:41
dep. 17:41
7 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
9 km
Novi Bracin, JK
arr. 17:47
dep. 17:47
10 km
Pojate, M
arr. 17:55
dep. 17:55
14 km
Pojate, Intersection
arr. 17:59
dep. 17:59
16 km
Pojate, O
arr. 18:01
dep. 18:01
17.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 18:03
dep. 18:03
19 km
Cicevac, Bus station
arr. 18:05
dep. 18:05
20 km
Cicevac, Intersection
arr. 18:06
dep. 18:06
21 km
arr. 18:08
dep. 18:08
22 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 18:13
dep. 18:13
25 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 18:14
dep. 18:14
26 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 18:16
dep. 18:16
27 km
Mrzenica, Center
arr. 18:19
dep. 18:19
28.5 km
arr. 18:21
dep. 18:21
30 km
Makresane, 3
arr. 18:26
dep. 18:26
32.5 km
Makresane, 2
arr. 18:28
dep. 18:28
33.5 km
Makresane, 1
arr. 18:31
dep. 18:31
35 km
Dedina, FAG
arr. 18:32
dep. 18:32
36 km
Dedina, DR
arr. 18:33
dep. 18:33
36.5 km
Dedina, M
arr. 18:35
dep. 18:35
37 km
Bivolje, Bivolje
arr. 18:37
dep. 18:37
38.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:40
39.5 km
Skorica - Krusevac timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
17:30 18:40 (01:10)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Skorica, 2
dep. 17:30
Skorica, 1
arr. 17:32
dep. 17:32
1 km
Smilovac
arr. 17:36
dep. 17:36
3 km
Pretrkovac
arr. 17:41
dep. 17:41
7 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
9 km
Novi Bracin, JK
arr. 17:47
dep. 17:47
10 km
Pojate, M
arr. 17:55
dep. 17:55
14 km
Pojate, Intersection
arr. 17:59
dep. 17:59
16 km
Pojate, O
arr. 18:01
dep. 18:01
17.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 18:03
dep. 18:03
19 km
Cicevac, Bus station
arr. 18:05
dep. 18:05
20 km
Cicevac, Intersection
arr. 18:06
dep. 18:06
21 km
arr. 18:08
dep. 18:08
22 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 18:13
dep. 18:13
25 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 18:14
dep. 18:14
26 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 18:16
dep. 18:16
27 km
Mrzenica, Center
arr. 18:19
dep. 18:19
28.5 km
arr. 18:21
dep. 18:21
30 km
Makresane, 3
arr. 18:26
dep. 18:26
32.5 km
Makresane, 2
arr. 18:28
dep. 18:28
33.5 km
Makresane, 1
arr. 18:31
dep. 18:31
35 km
Dedina, FAG
arr. 18:32
dep. 18:32
36 km
Dedina, DR
arr. 18:33
dep. 18:33
36.5 km
Dedina, M
arr. 18:35
dep. 18:35
37 km
Bivolje, Bivolje
arr. 18:37
dep. 18:37
38.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:40
39.5 km
Skorica - Krusevac timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
17:30 18:40 (01:10)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Skorica, 2
dep. 17:30
Skorica, 1
arr. 17:32
dep. 17:32
1 km
Smilovac
arr. 17:36
dep. 17:36
3 km
Pretrkovac
arr. 17:41
dep. 17:41
7 km
Novi Bracin, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
9 km
Novi Bracin, JK
arr. 17:47
dep. 17:47
10 km
Pojate, M
arr. 17:55
dep. 17:55
14 km
Pojate, Intersection
arr. 17:59
dep. 17:59
16 km
Pojate, O
arr. 18:01
dep. 18:01
17.5 km
Cicevac, Impregnacija
arr. 18:03
dep. 18:03
19 km
Cicevac, Bus station
arr. 18:05
dep. 18:05
20 km
Cicevac, Intersection
arr. 18:06
dep. 18:06
21 km
arr. 18:08
dep. 18:08
22 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 18:13
dep. 18:13
25 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 18:14
dep. 18:14
26 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 18:16
dep. 18:16
27 km
Mrzenica, Center
arr. 18:19
dep. 18:19
28.5 km
arr. 18:21
dep. 18:21
30 km
Makresane, 3
arr. 18:26
dep. 18:26
32.5 km
Makresane, 2
arr. 18:28
dep. 18:28
33.5 km
Makresane, 1
arr. 18:31
dep. 18:31
35 km
Dedina, FAG
arr. 18:32
dep. 18:32
36 km
Dedina, DR
arr. 18:33
dep. 18:33
36.5 km
Dedina, M
arr. 18:35
dep. 18:35
37 km
Bivolje, Bivolje
arr. 18:37
dep. 18:37
38.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:40
39.5 km

Naselja Skorica i Krusevac su međusobno udaljena ~40 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Skorica je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.