Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Skobalj kod Lajkovca - Lajkovac timetable

friday, 15.11.2019.
06:00 06:30 (00:30)
Centar - skolaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Lajkovca, Centar - skola
dep. 06:00
Skobalj kod Lajkovca, Skretanje Trebez
arr. 06:01
dep. 06:01
0.7 km
Skobalj kod Lajkovca, Milutinovici
arr. 06:02
dep. 06:02
1.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Grcica kuca (skretanje farma)
arr. 06:04
dep. 06:04
2.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Zel. stanica
arr. 06:07
dep. 06:07
3.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Stara skola (Donji kraj)
arr. 06:08
dep. 06:08
4.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Skretanje Tufegdzici
arr. 06:10
dep. 06:10
5.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Rakica prelaz
arr. 06:19
dep. 06:19
10.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Petrovici
arr. 06:18
dep. 06:18
9.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
8.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Grcica rampa
arr. 06:20
dep. 06:20
10.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Zuto brdo (Ivanovici)
arr. 06:22
dep. 06:22
11.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinka (Parcan)
arr. 06:23
dep. 06:23
12.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Milanovica rampa
arr. 06:25
dep. 06:25
13.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Borverk
arr. 06:27
dep. 06:27
14.7 km
Lajkovac, Bus station
arr. 06:30
16.6 km
06:51 07:28 (00:37)
Centar - skolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Lajkovca, Centar - skola
dep. 06:51
Jabucje kod Lajkovca, Toviliste
arr. 06:54
dep. 06:54
0.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Dabinac
arr. 06:57
dep. 06:57
2.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 07:14
dep. 07:14
7.1 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 07:18
dep. 07:18
8.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Bor
arr. 07:20
dep. 07:20
9.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 07:22
dep. 07:22
10 km
Lajkovac, Kafana
arr. 07:26
dep. 07:26
11.8 km
Lajkovac, Bus station
arr. 07:28
12.6 km
07:56 08:14 (00:18)
Centar - skolaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Lajkovca, Centar - skola
dep. 07:56
Jabucje kod Lajkovca, Dabinac
arr. 08:00
dep. 08:00
2.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Strazara - Grcica kuce
arr. 08:03
dep. 08:03
3.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Zuto brdo (Ivanovici)
arr. 08:06
dep. 08:06
5.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 08:10
dep. 08:10
8.5 km
Lajkovac, Kafana
arr. 08:13
dep. 08:13
10.3 km
Lajkovac, Bus station
arr. 08:14
11.2 km
12:20 12:50 (00:30)
Centar - skolaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Lajkovca, Centar - skola
dep. 12:20
Skobalj kod Lajkovca, Skretanje Trebez
arr. 12:21
dep. 12:21
0.7 km
Skobalj kod Lajkovca, Milutinovici
arr. 12:22
dep. 12:22
1.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Grcica kuca (skretanje farma)
arr. 12:24
dep. 12:24
2.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Zel. stanica
arr. 12:27
dep. 12:27
3.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Stara skola (Donji kraj)
arr. 12:28
dep. 12:28
4.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Skretanje Tufegdzici
arr. 12:30
dep. 12:30
5.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Rakica prelaz
arr. 12:39
dep. 12:39
10.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Petrovici
arr. 12:38
dep. 12:38
9.8 km
Jabucje kod Lajkovca, Center
arr. 12:35
dep. 12:35
8.1 km
Jabucje kod Lajkovca, Grcica rampa
arr. 12:40
dep. 12:40
10.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Zuto brdo (Ivanovici)
arr. 12:42
dep. 12:42
11.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinka (Parcan)
arr. 12:43
dep. 12:43
12.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Milanovica rampa
arr. 12:45
dep. 12:45
13.5 km
Jabucje kod Lajkovca, Borverk
arr. 12:47
dep. 12:47
14.7 km
Lajkovac, Bus station
arr. 12:50
16.6 km
14:10 14:30 (00:20)
Centar - skolaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Lajkovca, Centar - skola
dep. 14:10
Skobalj kod Lajkovca, Skretanje Trebez
arr. 14:11
dep. 14:11
0.7 km
Skobalj kod Lajkovca, Milutinovici
arr. 14:12
dep. 14:12
1.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Grcica kuca (skretanje farma)
arr. 14:14
dep. 14:14
2.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Zel. stanica
arr. 14:17
dep. 14:17
3.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Gedzina prodavnica (Radojevica sokak)
arr. 14:19
dep. 14:19
5.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Grcica rampa
arr. 14:20
dep. 14:20
6 km
Jabucje kod Lajkovca, Zuto brdo (Ivanovici)
arr. 14:22
dep. 14:22
7 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinka (Parcan)
arr. 14:23
dep. 14:23
7.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Milanovica rampa
arr. 14:25
dep. 14:25
8.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Borverk
arr. 14:27
dep. 14:27
10.1 km
Lajkovac, Bus station
arr. 14:30
12 km
15:40 16:00 (00:20)
Centar - skolaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Lajkovca, Centar - skola
dep. 15:40
Skobalj kod Lajkovca, Skretanje Trebez
arr. 15:41
dep. 15:41
0.7 km
Skobalj kod Lajkovca, Milutinovici
arr. 15:42
dep. 15:42
1.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Grcica kuca (skretanje farma)
arr. 15:44
dep. 15:44
2.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Zel. stanica
arr. 15:47
dep. 15:47
3.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Gedzina prodavnica (Radojevica sokak)
arr. 15:49
dep. 15:49
5.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Grcica rampa
arr. 15:50
dep. 15:50
6 km
Jabucje kod Lajkovca, Zuto brdo (Ivanovici)
arr. 15:52
dep. 15:52
7 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinka (Parcan)
arr. 15:53
dep. 15:53
7.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Milanovica rampa
arr. 15:55
dep. 15:55
8.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Borverk
arr. 15:57
dep. 15:57
10.1 km
Lajkovac, Bus station
arr. 16:00
12 km
19:36 19:56 (00:20)
Centar - skolaBus station
The timetable is valid until: 31.08.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skobalj kod Lajkovca, Centar - skola
dep. 19:36
Skobalj kod Lajkovca, Skretanje Trebez
arr. 19:37
dep. 19:37
0.7 km
Skobalj kod Lajkovca, Milutinovici
arr. 19:38
dep. 19:38
1.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Grcica kuca (skretanje farma)
arr. 19:40
dep. 19:40
2.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Zel. stanica
arr. 19:43
dep. 19:43
3.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Gedzina prodavnica (Radojevica sokak)
arr. 19:45
dep. 19:45
5.3 km
Jabucje kod Lajkovca, Grcica rampa
arr. 19:46
dep. 19:46
6 km
Jabucje kod Lajkovca, Zuto brdo (Ivanovici)
arr. 19:48
dep. 19:48
7 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinka (Parcan)
arr. 19:49
dep. 19:49
7.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Milanovica rampa
arr. 19:51
dep. 19:51
8.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Borverk
arr. 19:53
dep. 19:53
10.1 km
Lajkovac, Bus station
arr. 19:56
12 km

Naselja Skobalj kod Lajkovca i Lajkovac su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 18min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Skobalj kod Lajkovca je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 19:36 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.