Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Skela - Obrenovac timetable

thursday, 30.05.2024.
04:11 04:42 (00:31)
KanalBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 04:11
Skela, Savski cvet
arr. 04:14
dep. 04:14
0.9 km
Skela, Palezpromet
arr. 04:16
dep. 04:16
1.7 km
Skela, 10. oktobra
arr. 04:18
dep. 04:18
2.8 km
Skela, Okretnica
arr. 04:19
dep. 04:19
3.2 km
Skela, Markovici
arr. 04:20
dep. 04:20
4 km
Skela, Markulici
arr. 04:22
dep. 04:22
5.1 km
Skela, Vrovi
arr. 04:25
dep. 04:25
6.6 km
Skela, Spomenik
arr. 04:26
dep. 04:26
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 04:28
dep. 04:28
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 04:29
dep. 04:29
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 04:30
dep. 04:30
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 04:31
dep. 04:31
11.2 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 04:33
dep. 04:33
12.2 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 04:34
dep. 04:34
12.8 km
Zvecka, Isailovici
arr. 04:35
dep. 04:35
13.5 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 04:37
dep. 04:37
14.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 04:38
dep. 04:38
15.6 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 04:39
dep. 04:39
16.4 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 04:40
dep. 04:40
17.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 04:42
17.9 km
04:44 05:13 (00:29)
KanalBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 04:44
Skela, Savski cvet
arr. 04:45
dep. 04:45
0.9 km
Skela, Palezpromet
arr. 04:47
dep. 04:47
1.7 km
Skela, Dom
arr. 04:48
dep. 04:48
2.8 km
Skela, Markulici
arr. 04:50
dep. 04:50
4.1 km
Skela, Vrovi
arr. 04:52
dep. 04:52
5.6 km
Skela, Spomenik
arr. 04:53
dep. 04:53
6.6 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 04:55
dep. 04:55
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 04:56
dep. 04:56
8.6 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 04:57
dep. 04:57
9.3 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 04:59
dep. 04:59
10.2 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 05:01
dep. 05:01
11.2 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 05:02
dep. 05:02
11.8 km
Zvecka, Isailovici
arr. 05:03
dep. 05:03
12.5 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 05:04
dep. 05:04
13.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 05:06
dep. 05:06
14.6 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 05:07
dep. 05:07
15.4 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 05:08
dep. 05:08
16.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 05:09
dep. 05:09
16.9 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 05:11
dep. 05:11
17.7 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 05:13
18.9 km
05:44 06:13 (00:29)
KanalBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 05:44
Skela, Savski cvet
arr. 05:45
dep. 05:45
0.9 km
Skela, Palezpromet
arr. 05:47
dep. 05:47
1.7 km
Skela, Dom
arr. 05:48
dep. 05:48
2.8 km
Skela, Markulici
arr. 05:50
dep. 05:50
4.1 km
Skela, Vrovi
arr. 05:52
dep. 05:52
5.6 km
Skela, Spomenik
arr. 05:53
dep. 05:53
6.6 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 05:55
dep. 05:55
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 05:56
dep. 05:56
8.6 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 05:57
dep. 05:57
9.3 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 05:59
dep. 05:59
10.2 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 06:01
dep. 06:01
11.2 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 06:02
dep. 06:02
11.8 km
Zvecka, Isailovici
arr. 06:03
dep. 06:03
12.5 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 06:04
dep. 06:04
13.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 06:06
dep. 06:06
14.6 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 06:07
dep. 06:07
15.4 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 06:08
dep. 06:08
16.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:09
dep. 06:09
16.9 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 06:11
dep. 06:11
17.7 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 06:13
18.9 km
05:53 06:12 (00:19)
DomTopolice
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Dom
dep. 05:53
Skela, Vrovi
arr. 05:58
dep. 05:58
4 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 06:01
dep. 06:01
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:07
dep. 06:07
13 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:09
dep. 06:09
15 km
Obrenovac, Topolice
arr. 06:12
17 km
06:14 06:43 (00:29)
KanalBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 06:14
Skela, Savski cvet
arr. 06:15
dep. 06:15
0.9 km
Skela, Palezpromet
arr. 06:17
dep. 06:17
1.7 km
Skela, Dom
arr. 06:18
dep. 06:18
2.8 km
Skela, Markulici
arr. 06:20
dep. 06:20
4.1 km
Skela, Vrovi
arr. 06:22
dep. 06:22
5.6 km
Skela, Spomenik
arr. 06:23
dep. 06:23
6.6 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 06:25
dep. 06:25
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 06:26
dep. 06:26
8.6 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 06:27
dep. 06:27
9.3 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 06:29
dep. 06:29
10.2 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 06:31
dep. 06:31
11.2 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 06:32
dep. 06:32
11.8 km
Zvecka, Isailovici
arr. 06:33
dep. 06:33
12.5 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 06:34
dep. 06:34
13.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 06:36
dep. 06:36
14.6 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 06:37
dep. 06:37
15.4 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 06:38
dep. 06:38
16.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:39
dep. 06:39
16.9 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 06:41
dep. 06:41
17.7 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 06:43
18.9 km
06:20 07:02 (00:42)
KanalBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 06:20
Skela, Savski cvet
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Skela, Palezpromet
arr. 06:24
dep. 06:24
1.8 km
Skela, Dom
arr. 06:26
dep. 06:26
2.8 km
Skela, Markulici
arr. 06:28
dep. 06:28
4 km
Skela, Vrovi
arr. 06:30
dep. 06:30
5.3 km
Skela, Spomenik
arr. 06:31
dep. 06:31
6.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 06:33
dep. 06:33
7.4 km
Ratari kod Obrenovca, Skola
arr. 06:34
dep. 06:34
8 km
Brgulice, Male Brgulice
arr. 06:35
dep. 06:35
8.6 km
arr. 06:37
dep. 06:37
9.5 km
Brgulice, Zivkovica kraj
arr. 06:38
dep. 06:38
10.1 km
arr. 06:40
dep. 06:40
11.2 km
Krtinska, Urovci - Arsenovici
arr. 06:42
dep. 06:42
11.7 km
Krtinska, Center
arr. 06:44
dep. 06:44
12.4 km
Krtinska, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
13.2 km
Krtinska, Otpad guma
arr. 06:47
dep. 06:47
13.7 km
Urovci, Intersection
arr. 06:49
dep. 06:49
14.3 km
arr. 06:50
dep. 06:50
14.5 km
Urovci, Barake
arr. 06:52
dep. 06:52
15.4 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 06:53
dep. 06:53
15.9 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 06:54
dep. 06:54
16.5 km
Obrenovac, Gaj
arr. 06:56
dep. 06:56
17.2 km
Obrenovac, Groblje
arr. 06:57
dep. 06:57
17.7 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 06:58
dep. 06:58
18.3 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 06:59
dep. 06:59
18.7 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 07:02
19.9 km
06:21 06:52 (00:31)
KanalBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 06:21
Skela, Savski cvet
arr. 06:24
dep. 06:24
0.9 km
Skela, Palezpromet
arr. 06:26
dep. 06:26
1.7 km
Skela, 10. oktobra
arr. 06:28
dep. 06:28
2.8 km
Skela, Okretnica
arr. 06:29
dep. 06:29
3.2 km
Skela, Markovici
arr. 06:30
dep. 06:30
4 km
Skela, Markulici
arr. 06:32
dep. 06:32
5.1 km
Skela, Vrovi
arr. 06:35
dep. 06:35
6.6 km
Skela, Spomenik
arr. 06:36
dep. 06:36
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 06:38
dep. 06:38
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 06:39
dep. 06:39
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 06:40
dep. 06:40
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 06:41
dep. 06:41
11.2 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 06:43
dep. 06:43
12.2 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 06:44
dep. 06:44
12.8 km
Zvecka, Isailovici
arr. 06:45
dep. 06:45
13.5 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 06:47
dep. 06:47
14.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 06:48
dep. 06:48
15.6 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 06:49
dep. 06:49
16.4 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 06:50
dep. 06:50
17.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:52
17.9 km
06:22 06:44 (00:22)
DomTopolice
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Dom
dep. 06:22
Skela, Vrovi
arr. 06:25
dep. 06:25
2.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 06:28
dep. 06:28
5.5 km
Zvecka, Dom
arr. 06:30
dep. 06:30
7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
12.9 km
Obrenovac, Topolice
arr. 06:44
14.4 km
06:35 06:50 (00:15)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Dom
dep. 06:35
Skela, Vrovi
arr. 06:39
dep. 06:39
4 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 06:42
dep. 06:42
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:48
dep. 06:48
13 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:50
15 km
07:04 07:33 (00:29)
KanalBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 07:04
Skela, Savski cvet
arr. 07:05
dep. 07:05
0.9 km
Skela, Palezpromet
arr. 07:07
dep. 07:07
1.7 km
Skela, Dom
arr. 07:08
dep. 07:08
2.8 km
Skela, Markulici
arr. 07:10
dep. 07:10
4.1 km
Skela, Vrovi
arr. 07:12
dep. 07:12
5.6 km
Skela, Spomenik
arr. 07:13
dep. 07:13
6.6 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 07:15
dep. 07:15
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 07:16
dep. 07:16
8.6 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 07:17
dep. 07:17
9.3 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 07:19
dep. 07:19
10.2 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 07:21
dep. 07:21
11.2 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 07:22
dep. 07:22
11.8 km
Zvecka, Isailovici
arr. 07:23
dep. 07:23
12.5 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 07:24
dep. 07:24
13.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 07:26
dep. 07:26
14.6 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 07:27
dep. 07:27
15.4 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 07:28
dep. 07:28
16.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 07:29
dep. 07:29
16.9 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 07:31
dep. 07:31
17.7 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 07:33
18.9 km
07:59 08:28 (00:29)
KanalBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 07:59
Skela, Savski cvet
arr. 08:00
dep. 08:00
0.9 km
Skela, Palezpromet
arr. 08:02
dep. 08:02
1.7 km
Skela, Dom
arr. 08:03
dep. 08:03
2.8 km
Skela, Markulici
arr. 08:05
dep. 08:05
4.1 km
Skela, Vrovi
arr. 08:07
dep. 08:07
5.6 km
Skela, Spomenik
arr. 08:08
dep. 08:08
6.6 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 08:10
dep. 08:10
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 08:11
dep. 08:11
8.6 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 08:12
dep. 08:12
9.3 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 08:14
dep. 08:14
10.2 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 08:16
dep. 08:16
11.2 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 08:17
dep. 08:17
11.8 km
Zvecka, Isailovici
arr. 08:18
dep. 08:18
12.5 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 08:19
dep. 08:19
13.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 08:21
dep. 08:21
14.6 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 08:22
dep. 08:22
15.4 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 08:23
dep. 08:23
16.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:24
dep. 08:24
16.9 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 08:26
dep. 08:26
17.7 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 08:28
18.9 km
08:20 09:02 (00:42)
KanalBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 08:20
Skela, Savski cvet
arr. 08:22
dep. 08:22
1 km
Skela, Palezpromet
arr. 08:24
dep. 08:24
1.8 km
Skela, Dom
arr. 08:26
dep. 08:26
2.8 km
Skela, Markulici
arr. 08:28
dep. 08:28
4 km
Skela, Vrovi
arr. 08:30
dep. 08:30
5.3 km
Skela, Spomenik
arr. 08:31
dep. 08:31
6.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 08:33
dep. 08:33
7.4 km
Ratari kod Obrenovca, Skola
arr. 08:34
dep. 08:34
8 km
Brgulice, Male Brgulice
arr. 08:35
dep. 08:35
8.6 km
arr. 08:37
dep. 08:37
9.5 km
Brgulice, Zivkovica kraj
arr. 08:38
dep. 08:38
10.1 km
arr. 08:40
dep. 08:40
11.2 km
Krtinska, Urovci - Arsenovici
arr. 08:42
dep. 08:42
11.7 km
Krtinska, Center
arr. 08:44
dep. 08:44
12.4 km
Krtinska, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
13.2 km
Krtinska, Otpad guma
arr. 08:47
dep. 08:47
13.7 km
Urovci, Intersection
arr. 08:49
dep. 08:49
14.3 km
arr. 08:50
dep. 08:50
14.5 km
Urovci, Barake
arr. 08:52
dep. 08:52
15.4 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 08:53
dep. 08:53
15.9 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 08:54
dep. 08:54
16.5 km
Obrenovac, Gaj
arr. 08:56
dep. 08:56
17.2 km
Obrenovac, Groblje
arr. 08:57
dep. 08:57
17.7 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 08:58
dep. 08:58
18.3 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 08:59
dep. 08:59
18.7 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 09:02
19.9 km
08:21 08:52 (00:31)
KanalBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 08:21
Skela, Savski cvet
arr. 08:24
dep. 08:24
0.9 km
Skela, Palezpromet
arr. 08:26
dep. 08:26
1.7 km
Skela, 10. oktobra
arr. 08:28
dep. 08:28
2.8 km
Skela, Okretnica
arr. 08:29
dep. 08:29
3.2 km
Skela, Markovici
arr. 08:30
dep. 08:30
4 km
Skela, Markulici
arr. 08:32
dep. 08:32
5.1 km
Skela, Vrovi
arr. 08:35
dep. 08:35
6.6 km
Skela, Spomenik
arr. 08:36
dep. 08:36
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 08:38
dep. 08:38
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 08:39
dep. 08:39
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 08:40
dep. 08:40
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 08:41
dep. 08:41
11.2 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 08:43
dep. 08:43
12.2 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 08:44
dep. 08:44
12.8 km
Zvecka, Isailovici
arr. 08:45
dep. 08:45
13.5 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 08:47
dep. 08:47
14.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 08:48
dep. 08:48
15.6 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 08:49
dep. 08:49
16.4 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 08:50
dep. 08:50
17.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:52
17.9 km
08:44 09:13 (00:29)
KanalBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 08:44
Skela, Savski cvet
arr. 08:45
dep. 08:45
0.9 km
Skela, Palezpromet
arr. 08:47
dep. 08:47
1.7 km
Skela, Dom
arr. 08:48
dep. 08:48
2.8 km
Skela, Markulici
arr. 08:50
dep. 08:50
4.1 km
Skela, Vrovi
arr. 08:52
dep. 08:52
5.6 km
Skela, Spomenik
arr. 08:53
dep. 08:53
6.6 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 08:55
dep. 08:55
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 08:56
dep. 08:56
8.6 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 08:57
dep. 08:57
9.3 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 08:59
dep. 08:59
10.2 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 09:01
dep. 09:01
11.2 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 09:02
dep. 09:02
11.8 km
Zvecka, Isailovici
arr. 09:03
dep. 09:03
12.5 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 09:04
dep. 09:04
13.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 09:06
dep. 09:06
14.6 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 09:07
dep. 09:07
15.4 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 09:08
dep. 09:08
16.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:09
dep. 09:09
16.9 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 09:11
dep. 09:11
17.7 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 09:13
18.9 km
09:16 09:38 (00:22)
DomTopolice
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Dom
dep. 09:16
Skela, Vrovi
arr. 09:19
dep. 09:19
2.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 09:22
dep. 09:22
5.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:34
dep. 09:34
12.9 km
Obrenovac, Topolice
arr. 09:38
14.4 km
09:29 09:58 (00:29)
KanalBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 09:29
Skela, Savski cvet
arr. 09:30
dep. 09:30
0.9 km
Skela, Palezpromet
arr. 09:32
dep. 09:32
1.7 km
Skela, Dom
arr. 09:33
dep. 09:33
2.8 km
Skela, Markulici
arr. 09:35
dep. 09:35
4.1 km
Skela, Vrovi
arr. 09:37
dep. 09:37
5.6 km
Skela, Spomenik
arr. 09:38
dep. 09:38
6.6 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 09:40
dep. 09:40
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 09:41
dep. 09:41
8.6 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 09:42
dep. 09:42
9.3 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 09:44
dep. 09:44
10.2 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 09:46
dep. 09:46
11.2 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 09:47
dep. 09:47
11.8 km
Zvecka, Isailovici
arr. 09:48
dep. 09:48
12.5 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 09:49
dep. 09:49
13.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 09:51
dep. 09:51
14.6 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 09:52
dep. 09:52
15.4 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 09:53
dep. 09:53
16.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:54
dep. 09:54
16.9 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 09:56
dep. 09:56
17.7 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 09:58
18.9 km
10:19 10:48 (00:29)
KanalBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 10:19
Skela, Savski cvet
arr. 10:20
dep. 10:20
0.9 km
Skela, Palezpromet
arr. 10:22
dep. 10:22
1.7 km
Skela, Dom
arr. 10:23
dep. 10:23
2.8 km
Skela, Markulici
arr. 10:25
dep. 10:25
4.1 km
Skela, Vrovi
arr. 10:27
dep. 10:27
5.6 km
Skela, Spomenik
arr. 10:28
dep. 10:28
6.6 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 10:30
dep. 10:30
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 10:31
dep. 10:31
8.6 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 10:32
dep. 10:32
9.3 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 10:34
dep. 10:34
10.2 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 10:36
dep. 10:36
11.2 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 10:37
dep. 10:37
11.8 km
Zvecka, Isailovici
arr. 10:38
dep. 10:38
12.5 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 10:39
dep. 10:39
13.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 10:41
dep. 10:41
14.6 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 10:42
dep. 10:42
15.4 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 10:43
dep. 10:43
16.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 10:44
dep. 10:44
16.9 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 10:46
dep. 10:46
17.7 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 10:48
18.9 km
10:20 11:02 (00:42)
KanalBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 10:20
Skela, Savski cvet
arr. 10:22
dep. 10:22
1 km
Skela, Palezpromet
arr. 10:24
dep. 10:24
1.8 km
Skela, Dom
arr. 10:26
dep. 10:26
2.8 km
Skela, Markulici
arr. 10:28
dep. 10:28
4 km
Skela, Vrovi
arr. 10:30
dep. 10:30
5.3 km
Skela, Spomenik
arr. 10:31
dep. 10:31
6.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 10:33
dep. 10:33
7.4 km
Ratari kod Obrenovca, Skola
arr. 10:34
dep. 10:34
8 km
Brgulice, Male Brgulice
arr. 10:35
dep. 10:35
8.6 km
arr. 10:37
dep. 10:37
9.5 km
Brgulice, Zivkovica kraj
arr. 10:38
dep. 10:38
10.1 km
arr. 10:40
dep. 10:40
11.2 km
Krtinska, Urovci - Arsenovici
arr. 10:42
dep. 10:42
11.7 km
Krtinska, Center
arr. 10:44
dep. 10:44
12.4 km
Krtinska, Intersection
arr. 10:46
dep. 10:46
13.2 km
Krtinska, Otpad guma
arr. 10:47
dep. 10:47
13.7 km
Urovci, Intersection
arr. 10:49
dep. 10:49
14.3 km
arr. 10:50
dep. 10:50
14.5 km
Urovci, Barake
arr. 10:52
dep. 10:52
15.4 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 10:53
dep. 10:53
15.9 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 10:54
dep. 10:54
16.5 km
Obrenovac, Gaj
arr. 10:56
dep. 10:56
17.2 km
Obrenovac, Groblje
arr. 10:57
dep. 10:57
17.7 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 10:58
dep. 10:58
18.3 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 10:59
dep. 10:59
18.7 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 11:02
19.9 km
10:21 10:52 (00:31)
KanalBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 10:21
Skela, Savski cvet
arr. 10:24
dep. 10:24
0.9 km
Skela, Palezpromet
arr. 10:26
dep. 10:26
1.7 km
Skela, 10. oktobra
arr. 10:28
dep. 10:28
2.8 km
Skela, Okretnica
arr. 10:29
dep. 10:29
3.2 km
Skela, Markovici
arr. 10:30
dep. 10:30
4 km
Skela, Markulici
arr. 10:32
dep. 10:32
5.1 km
Skela, Vrovi
arr. 10:35
dep. 10:35
6.6 km
Skela, Spomenik
arr. 10:36
dep. 10:36
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 10:38
dep. 10:38
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 10:39
dep. 10:39
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 10:40
dep. 10:40
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 10:41
dep. 10:41
11.2 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 10:43
dep. 10:43
12.2 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 10:44
dep. 10:44
12.8 km
Zvecka, Isailovici
arr. 10:45
dep. 10:45
13.5 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 10:47
dep. 10:47
14.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 10:48
dep. 10:48
15.6 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 10:49
dep. 10:49
16.4 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 10:50
dep. 10:50
17.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 10:52
17.9 km
10:33 11:08 (00:35)
SpomenikBus station
The timetable is valid until: 25.06.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Spomenik
dep. 10:33
Skela, Vrovi
arr. 10:35
dep. 10:35
1 km
Skela, Markulici
arr. 10:37
dep. 10:37
2 km
Skela, Dom
arr. 10:39
dep. 10:39
3.3 km
Skela, Palezpromet
arr. 10:41
dep. 10:41
4.4 km
Skela, Okretnica
arr. 10:43
dep. 10:43
5.9 km
arr. 10:45
dep. 10:45
6.9 km
Skela, Markulici
arr. 10:46
dep. 10:46
7.7 km
Skela, Vrovi
arr. 10:48
dep. 10:48
9.2 km
Skela, Spomenik
arr. 10:50
dep. 10:50
10.2 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 10:52
dep. 10:52
11.3 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 10:53
dep. 10:53
12.2 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 10:55
dep. 10:55
12.9 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 10:56
dep. 10:56
13.8 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 10:58
dep. 10:58
14.8 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 10:59
dep. 10:59
15.5 km
Zvecka, Isailovici
arr. 11:00
dep. 11:00
16.1 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 11:02
dep. 11:02
17.1 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 11:04
dep. 11:04
18.2 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 11:05
dep. 11:05
19 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:08
20.5 km
11:04 11:33 (00:29)
KanalBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 11:04
Skela, Savski cvet
arr. 11:05
dep. 11:05
0.9 km
Skela, Palezpromet
arr. 11:07
dep. 11:07
1.7 km
Skela, Dom
arr. 11:08
dep. 11:08
2.8 km
Skela, Markulici
arr. 11:10
dep. 11:10
4.1 km
Skela, Vrovi
arr. 11:12
dep. 11:12
5.6 km
Skela, Spomenik
arr. 11:13
dep. 11:13
6.6 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 11:15
dep. 11:15
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 11:16
dep. 11:16
8.6 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 11:17
dep. 11:17
9.3 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 11:19
dep. 11:19
10.2 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 11:21
dep. 11:21
11.2 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 11:22
dep. 11:22
11.8 km
Zvecka, Isailovici
arr. 11:23
dep. 11:23
12.5 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 11:24
dep. 11:24
13.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 11:26
dep. 11:26
14.6 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 11:27
dep. 11:27
15.4 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 11:28
dep. 11:28
16.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:29
dep. 11:29
16.9 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 11:31
dep. 11:31
17.7 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 11:33
18.9 km
11:42 12:04 (00:22)
DomTopolice
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Dom
dep. 11:42
Skela, Vrovi
arr. 11:45
dep. 11:45
2.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 11:48
dep. 11:48
5.5 km
Zvecka, Dom
arr. 11:50
dep. 11:50
7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
12.9 km
Obrenovac, Topolice
arr. 12:04
14.4 km
11:54 12:23 (00:29)
KanalBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 11:54
Skela, Savski cvet
arr. 11:55
dep. 11:55
0.9 km
Skela, Palezpromet
arr. 11:57
dep. 11:57
1.7 km
Skela, Dom
arr. 11:58
dep. 11:58
2.8 km
Skela, Markulici
arr. 12:00
dep. 12:00
4.1 km
Skela, Vrovi
arr. 12:02
dep. 12:02
5.6 km
Skela, Spomenik
arr. 12:03
dep. 12:03
6.6 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 12:05
dep. 12:05
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 12:06
dep. 12:06
8.6 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 12:07
dep. 12:07
9.3 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 12:09
dep. 12:09
10.2 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 12:11
dep. 12:11
11.2 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 12:12
dep. 12:12
11.8 km
Zvecka, Isailovici
arr. 12:13
dep. 12:13
12.5 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 12:14
dep. 12:14
13.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 12:16
dep. 12:16
14.6 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 12:17
dep. 12:17
15.4 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 12:18
dep. 12:18
16.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:19
dep. 12:19
16.9 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 12:21
dep. 12:21
17.7 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 12:23
18.9 km
12:20 13:02 (00:42)
KanalBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 12:20
Skela, Savski cvet
arr. 12:22
dep. 12:22
1 km
Skela, Palezpromet
arr. 12:24
dep. 12:24
1.8 km
Skela, Dom
arr. 12:26
dep. 12:26
2.8 km
Skela, Markulici
arr. 12:28
dep. 12:28
4 km
Skela, Vrovi
arr. 12:30
dep. 12:30
5.3 km
Skela, Spomenik
arr. 12:31
dep. 12:31
6.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 12:33
dep. 12:33
7.4 km
Ratari kod Obrenovca, Skola
arr. 12:34
dep. 12:34
8 km
Brgulice, Male Brgulice
arr. 12:35
dep. 12:35
8.6 km
arr. 12:37
dep. 12:37
9.5 km
Brgulice, Zivkovica kraj
arr. 12:38
dep. 12:38
10.1 km
arr. 12:40
dep. 12:40
11.2 km
Krtinska, Urovci - Arsenovici
arr. 12:42
dep. 12:42
11.7 km
Krtinska, Center
arr. 12:44
dep. 12:44
12.4 km
Krtinska, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
13.2 km
Krtinska, Otpad guma
arr. 12:47
dep. 12:47
13.7 km
Urovci, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
14.3 km
arr. 12:50
dep. 12:50
14.5 km
Urovci, Barake
arr. 12:52
dep. 12:52
15.4 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 12:53
dep. 12:53
15.9 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 12:54
dep. 12:54
16.5 km
Obrenovac, Gaj
arr. 12:56
dep. 12:56
17.2 km
Obrenovac, Groblje
arr. 12:57
dep. 12:57
17.7 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 12:58
dep. 12:58
18.3 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 12:59
dep. 12:59
18.7 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 13:02
19.9 km
12:21 12:52 (00:31)
KanalBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 12:21
Skela, Savski cvet
arr. 12:24
dep. 12:24
0.9 km
Skela, Palezpromet
arr. 12:26
dep. 12:26
1.7 km
Skela, 10. oktobra
arr. 12:28
dep. 12:28
2.8 km
Skela, Okretnica
arr. 12:29
dep. 12:29
3.2 km
Skela, Markovici
arr. 12:30
dep. 12:30
4 km
Skela, Markulici
arr. 12:32
dep. 12:32
5.1 km
Skela, Vrovi
arr. 12:35
dep. 12:35
6.6 km
Skela, Spomenik
arr. 12:36
dep. 12:36
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 12:38
dep. 12:38
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 12:39
dep. 12:39
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 12:40
dep. 12:40
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 12:41
dep. 12:41
11.2 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 12:43
dep. 12:43
12.2 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 12:44
dep. 12:44
12.8 km
Zvecka, Isailovici
arr. 12:45
dep. 12:45
13.5 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 12:47
dep. 12:47
14.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 12:48
dep. 12:48
15.6 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 12:49
dep. 12:49
16.4 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 12:50
dep. 12:50
17.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:52
17.9 km
12:33 12:52 (00:19)
DomTopolice
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Dom
dep. 12:33
Skela, Vrovi
arr. 12:38
dep. 12:38
4 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 12:41
dep. 12:41
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 12:47
dep. 12:47
13 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:49
dep. 12:49
15 km
Obrenovac, Topolice
arr. 12:52
17 km
12:44 13:13 (00:29)
KanalBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 12:44
Skela, Savski cvet
arr. 12:45
dep. 12:45
0.9 km
Skela, Palezpromet
arr. 12:47
dep. 12:47
1.7 km
Skela, Dom
arr. 12:48
dep. 12:48
2.8 km
Skela, Markulici
arr. 12:50
dep. 12:50
4.1 km
Skela, Vrovi
arr. 12:52
dep. 12:52
5.6 km
Skela, Spomenik
arr. 12:53
dep. 12:53
6.6 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 12:55
dep. 12:55
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 12:56
dep. 12:56
8.6 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 12:57
dep. 12:57
9.3 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 12:59
dep. 12:59
10.2 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 13:01
dep. 13:01
11.2 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 13:02
dep. 13:02
11.8 km
Zvecka, Isailovici
arr. 13:03
dep. 13:03
12.5 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 13:04
dep. 13:04
13.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 13:06
dep. 13:06
14.6 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 13:07
dep. 13:07
15.4 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 13:08
dep. 13:08
16.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:09
dep. 13:09
16.9 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 13:11
dep. 13:11
17.7 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 13:13
18.9 km
13:14 13:43 (00:29)
KanalBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 13:14
Skela, Savski cvet
arr. 13:15
dep. 13:15
0.9 km
Skela, Palezpromet
arr. 13:17
dep. 13:17
1.7 km
Skela, Dom
arr. 13:18
dep. 13:18
2.8 km
Skela, Markulici
arr. 13:20
dep. 13:20
4.1 km
Skela, Vrovi
arr. 13:22
dep. 13:22
5.6 km
Skela, Spomenik
arr. 13:23
dep. 13:23
6.6 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 13:25
dep. 13:25
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 13:26
dep. 13:26
8.6 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 13:27
dep. 13:27
9.3 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 13:29
dep. 13:29
10.2 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 13:31
dep. 13:31
11.2 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 13:32
dep. 13:32
11.8 km
Zvecka, Isailovici
arr. 13:33
dep. 13:33
12.5 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 13:34
dep. 13:34
13.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 13:36
dep. 13:36
14.6 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 13:37
dep. 13:37
15.4 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 13:38
dep. 13:38
16.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:39
dep. 13:39
16.9 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 13:41
dep. 13:41
17.7 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 13:43
18.9 km
13:59 14:28 (00:29)
KanalBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 13:59
Skela, Savski cvet
arr. 14:00
dep. 14:00
0.9 km
Skela, Palezpromet
arr. 14:02
dep. 14:02
1.7 km
Skela, Dom
arr. 14:03
dep. 14:03
2.8 km
Skela, Markulici
arr. 14:05
dep. 14:05
4.1 km
Skela, Vrovi
arr. 14:07
dep. 14:07
5.6 km
Skela, Spomenik
arr. 14:08
dep. 14:08
6.6 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 14:10
dep. 14:10
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 14:11
dep. 14:11
8.6 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 14:12
dep. 14:12
9.3 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 14:14
dep. 14:14
10.2 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 14:16
dep. 14:16
11.2 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 14:17
dep. 14:17
11.8 km
Zvecka, Isailovici
arr. 14:18
dep. 14:18
12.5 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 14:19
dep. 14:19
13.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 14:21
dep. 14:21
14.6 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 14:22
dep. 14:22
15.4 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 14:23
dep. 14:23
16.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:24
dep. 14:24
16.9 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 14:26
dep. 14:26
17.7 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 14:28
18.9 km
14:20 15:02 (00:42)
KanalBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 14:20
Skela, Savski cvet
arr. 14:22
dep. 14:22
1 km
Skela, Palezpromet
arr. 14:24
dep. 14:24
1.8 km
Skela, Dom
arr. 14:26
dep. 14:26
2.8 km
Skela, Markulici
arr. 14:28
dep. 14:28
4 km
Skela, Vrovi
arr. 14:30
dep. 14:30
5.3 km
Skela, Spomenik
arr. 14:31
dep. 14:31
6.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 14:33
dep. 14:33
7.4 km
Ratari kod Obrenovca, Skola
arr. 14:34
dep. 14:34
8 km
Brgulice, Male Brgulice
arr. 14:35
dep. 14:35
8.6 km
arr. 14:37
dep. 14:37
9.5 km
Brgulice, Zivkovica kraj
arr. 14:38
dep. 14:38
10.1 km
arr. 14:40
dep. 14:40
11.2 km
Krtinska, Urovci - Arsenovici
arr. 14:42
dep. 14:42
11.7 km
Krtinska, Center
arr. 14:44
dep. 14:44
12.4 km
Krtinska, Intersection
arr. 14:46
dep. 14:46
13.2 km
Krtinska, Otpad guma
arr. 14:47
dep. 14:47
13.7 km
Urovci, Intersection
arr. 14:49
dep. 14:49
14.3 km
arr. 14:50
dep. 14:50
14.5 km
Urovci, Barake
arr. 14:52
dep. 14:52
15.4 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 14:53
dep. 14:53
15.9 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 14:54
dep. 14:54
16.5 km
Obrenovac, Gaj
arr. 14:56
dep. 14:56
17.2 km
Obrenovac, Groblje
arr. 14:57
dep. 14:57
17.7 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 14:58
dep. 14:58
18.3 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 14:59
dep. 14:59
18.7 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 15:02
19.9 km
14:21 14:52 (00:31)
KanalBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 14:21
Skela, Savski cvet
arr. 14:24
dep. 14:24
0.9 km
Skela, Palezpromet
arr. 14:26
dep. 14:26
1.7 km
Skela, 10. oktobra
arr. 14:28
dep. 14:28
2.8 km
Skela, Okretnica
arr. 14:29
dep. 14:29
3.2 km
Skela, Markovici
arr. 14:30
dep. 14:30
4 km
Skela, Markulici
arr. 14:32
dep. 14:32
5.1 km
Skela, Vrovi
arr. 14:35
dep. 14:35
6.6 km
Skela, Spomenik
arr. 14:36
dep. 14:36
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 14:38
dep. 14:38
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 14:39
dep. 14:39
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 14:40
dep. 14:40
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 14:41
dep. 14:41
11.2 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 14:43
dep. 14:43
12.2 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 14:44
dep. 14:44
12.8 km
Zvecka, Isailovici
arr. 14:45
dep. 14:45
13.5 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 14:47
dep. 14:47
14.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 14:48
dep. 14:48
15.6 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 14:49
dep. 14:49
16.4 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 14:50
dep. 14:50
17.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:52
17.9 km
15:04 15:33 (00:29)
KanalBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 15:04
Skela, Savski cvet
arr. 15:05
dep. 15:05
0.9 km
Skela, Palezpromet
arr. 15:07
dep. 15:07
1.7 km
Skela, Dom
arr. 15:08
dep. 15:08
2.8 km
Skela, Markulici
arr. 15:10
dep. 15:10
4.1 km
Skela, Vrovi
arr. 15:12
dep. 15:12
5.6 km
Skela, Spomenik
arr. 15:13
dep. 15:13
6.6 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 15:15
dep. 15:15
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 15:16
dep. 15:16
8.6 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 15:17
dep. 15:17
9.3 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 15:19
dep. 15:19
10.2 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 15:21
dep. 15:21
11.2 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 15:22
dep. 15:22
11.8 km
Zvecka, Isailovici
arr. 15:23
dep. 15:23
12.5 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 15:24
dep. 15:24
13.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 15:26
dep. 15:26
14.6 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 15:27
dep. 15:27
15.4 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 15:28
dep. 15:28
16.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:29
dep. 15:29
16.9 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 15:31
dep. 15:31
17.7 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 15:33
18.9 km
15:47 16:09 (00:22)
DomTopolice
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Dom
dep. 15:47
Skela, Vrovi
arr. 15:50
dep. 15:50
2.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 15:53
dep. 15:53
5.5 km
Zvecka, Dom
arr. 15:55
dep. 15:55
7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:05
12.9 km
Obrenovac, Topolice
arr. 16:09
14.4 km
16:09 16:38 (00:29)
KanalBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 16:09
Skela, Savski cvet
arr. 16:10
dep. 16:10
0.9 km
Skela, Palezpromet
arr. 16:12
dep. 16:12
1.7 km
Skela, Dom
arr. 16:13
dep. 16:13
2.8 km
Skela, Markulici
arr. 16:15
dep. 16:15
4.1 km
Skela, Vrovi
arr. 16:17
dep. 16:17
5.6 km
Skela, Spomenik
arr. 16:18
dep. 16:18
6.6 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 16:20
dep. 16:20
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 16:21
dep. 16:21
8.6 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 16:22
dep. 16:22
9.3 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 16:24
dep. 16:24
10.2 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 16:26
dep. 16:26
11.2 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 16:27
dep. 16:27
11.8 km
Zvecka, Isailovici
arr. 16:28
dep. 16:28
12.5 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 16:29
dep. 16:29
13.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 16:31
dep. 16:31
14.6 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 16:32
dep. 16:32
15.4 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 16:33
dep. 16:33
16.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:34
dep. 16:34
16.9 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 16:36
dep. 16:36
17.7 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 16:38
18.9 km
16:20 17:02 (00:42)
KanalBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 16:20
Skela, Savski cvet
arr. 16:22
dep. 16:22
1 km
Skela, Palezpromet
arr. 16:24
dep. 16:24
1.8 km
Skela, Dom
arr. 16:26
dep. 16:26
2.8 km
Skela, Markulici
arr. 16:28
dep. 16:28
4 km
Skela, Vrovi
arr. 16:30
dep. 16:30
5.3 km
Skela, Spomenik
arr. 16:31
dep. 16:31
6.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 16:33
dep. 16:33
7.4 km
Ratari kod Obrenovca, Skola
arr. 16:34
dep. 16:34
8 km
Brgulice, Male Brgulice
arr. 16:35
dep. 16:35
8.6 km
arr. 16:37
dep. 16:37
9.5 km
Brgulice, Zivkovica kraj
arr. 16:38
dep. 16:38
10.1 km
arr. 16:40
dep. 16:40
11.2 km
Krtinska, Urovci - Arsenovici
arr. 16:42
dep. 16:42
11.7 km
Krtinska, Center
arr. 16:44
dep. 16:44
12.4 km
Krtinska, Intersection
arr. 16:46
dep. 16:46
13.2 km
Krtinska, Otpad guma
arr. 16:47
dep. 16:47
13.7 km
Urovci, Intersection
arr. 16:49
dep. 16:49
14.3 km
arr. 16:50
dep. 16:50
14.5 km
Urovci, Barake
arr. 16:52
dep. 16:52
15.4 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 16:53
dep. 16:53
15.9 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 16:54
dep. 16:54
16.5 km
Obrenovac, Gaj
arr. 16:56
dep. 16:56
17.2 km
Obrenovac, Groblje
arr. 16:57
dep. 16:57
17.7 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 16:58
dep. 16:58
18.3 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 16:59
dep. 16:59
18.7 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 17:02
19.9 km
16:21 16:52 (00:31)
KanalBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 16:21
Skela, Savski cvet
arr. 16:24
dep. 16:24
0.9 km
Skela, Palezpromet
arr. 16:26
dep. 16:26
1.7 km
Skela, 10. oktobra
arr. 16:28
dep. 16:28
2.8 km
Skela, Okretnica
arr. 16:29
dep. 16:29
3.2 km
Skela, Markovici
arr. 16:30
dep. 16:30
4 km
Skela, Markulici
arr. 16:32
dep. 16:32
5.1 km
Skela, Vrovi
arr. 16:35
dep. 16:35
6.6 km
Skela, Spomenik
arr. 16:36
dep. 16:36
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 16:38
dep. 16:38
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 16:39
dep. 16:39
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 16:40
dep. 16:40
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 16:41
dep. 16:41
11.2 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 16:43
dep. 16:43
12.2 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 16:44
dep. 16:44
12.8 km
Zvecka, Isailovici
arr. 16:45
dep. 16:45
13.5 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 16:47
dep. 16:47
14.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 16:48
dep. 16:48
15.6 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 16:49
dep. 16:49
16.4 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 16:50
dep. 16:50
17.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:52
17.9 km
17:14 17:43 (00:29)
KanalBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 17:14
Skela, Savski cvet
arr. 17:15
dep. 17:15
0.9 km
Skela, Palezpromet
arr. 17:17
dep. 17:17
1.7 km
Skela, Dom
arr. 17:18
dep. 17:18
2.8 km
Skela, Markulici
arr. 17:20
dep. 17:20
4.1 km
Skela, Vrovi
arr. 17:22
dep. 17:22
5.6 km
Skela, Spomenik
arr. 17:23
dep. 17:23
6.6 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 17:25
dep. 17:25
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 17:26
dep. 17:26
8.6 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 17:27
dep. 17:27
9.3 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 17:29
dep. 17:29
10.2 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 17:31
dep. 17:31
11.2 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 17:32
dep. 17:32
11.8 km
Zvecka, Isailovici
arr. 17:33
dep. 17:33
12.5 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 17:34
dep. 17:34
13.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 17:36
dep. 17:36
14.6 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 17:37
dep. 17:37
15.4 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 17:38
dep. 17:38
16.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:39
dep. 17:39
16.9 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 17:41
dep. 17:41
17.7 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 17:43
18.9 km
18:00 18:14 (00:14)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Dom
dep. 18:00
Skela, Vrovi
arr. 18:03
dep. 18:03
4 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 18:07
dep. 18:07
7 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:12
dep. 18:12
13 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:14
15 km
18:04 18:33 (00:29)
KanalBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 18:04
Skela, Savski cvet
arr. 18:05
dep. 18:05
0.9 km
Skela, Palezpromet
arr. 18:07
dep. 18:07
1.7 km
Skela, Dom
arr. 18:08
dep. 18:08
2.8 km
Skela, Markulici
arr. 18:10
dep. 18:10
4.1 km
Skela, Vrovi
arr. 18:12
dep. 18:12
5.6 km
Skela, Spomenik
arr. 18:13
dep. 18:13
6.6 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 18:15
dep. 18:15
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 18:16
dep. 18:16
8.6 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 18:17
dep. 18:17
9.3 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 18:19
dep. 18:19
10.2 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 18:21
dep. 18:21
11.2 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 18:22
dep. 18:22
11.8 km
Zvecka, Isailovici
arr. 18:23
dep. 18:23
12.5 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 18:24
dep. 18:24
13.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 18:26
dep. 18:26
14.6 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 18:27
dep. 18:27
15.4 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 18:28
dep. 18:28
16.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:29
dep. 18:29
16.9 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 18:31
dep. 18:31
17.7 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 18:33
18.9 km
18:20 19:02 (00:42)
KanalBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 18:20
Skela, Savski cvet
arr. 18:22
dep. 18:22
1 km
Skela, Palezpromet
arr. 18:24
dep. 18:24
1.8 km
Skela, Dom
arr. 18:26
dep. 18:26
2.8 km
Skela, Markulici
arr. 18:28
dep. 18:28
4 km
Skela, Vrovi
arr. 18:30
dep. 18:30
5.3 km
Skela, Spomenik
arr. 18:31
dep. 18:31
6.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 18:33
dep. 18:33
7.4 km
Ratari kod Obrenovca, Skola
arr. 18:34
dep. 18:34
8 km
Brgulice, Male Brgulice
arr. 18:35
dep. 18:35
8.6 km
arr. 18:37
dep. 18:37
9.5 km
Brgulice, Zivkovica kraj
arr. 18:38
dep. 18:38
10.1 km
arr. 18:40
dep. 18:40
11.2 km
Krtinska, Urovci - Arsenovici
arr. 18:42
dep. 18:42
11.7 km
Krtinska, Center
arr. 18:44
dep. 18:44
12.4 km
Krtinska, Intersection
arr. 18:46
dep. 18:46
13.2 km
Krtinska, Otpad guma
arr. 18:47
dep. 18:47
13.7 km
Urovci, Intersection
arr. 18:49
dep. 18:49
14.3 km
arr. 18:50
dep. 18:50
14.5 km
Urovci, Barake
arr. 18:52
dep. 18:52
15.4 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 18:53
dep. 18:53
15.9 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 18:54
dep. 18:54
16.5 km
Obrenovac, Gaj
arr. 18:56
dep. 18:56
17.2 km
Obrenovac, Groblje
arr. 18:57
dep. 18:57
17.7 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 18:58
dep. 18:58
18.3 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 18:59
dep. 18:59
18.7 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 19:02
19.9 km
18:31 19:02 (00:31)
KanalBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 18:31
Skela, Savski cvet
arr. 18:34
dep. 18:34
0.9 km
Skela, Palezpromet
arr. 18:36
dep. 18:36
1.7 km
Skela, 10. oktobra
arr. 18:38
dep. 18:38
2.8 km
Skela, Okretnica
arr. 18:39
dep. 18:39
3.2 km
Skela, Markovici
arr. 18:40
dep. 18:40
4 km
Skela, Markulici
arr. 18:42
dep. 18:42
5.1 km
Skela, Vrovi
arr. 18:45
dep. 18:45
6.6 km
Skela, Spomenik
arr. 18:46
dep. 18:46
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 18:48
dep. 18:48
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 18:49
dep. 18:49
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 18:50
dep. 18:50
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 18:51
dep. 18:51
11.2 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 18:53
dep. 18:53
12.2 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 18:54
dep. 18:54
12.8 km
Zvecka, Isailovici
arr. 18:55
dep. 18:55
13.5 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 18:57
dep. 18:57
14.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 18:58
dep. 18:58
15.6 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 18:59
dep. 18:59
16.4 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 19:00
dep. 19:00
17.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:02
17.9 km
18:49 19:18 (00:29)
KanalBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 18:49
Skela, Savski cvet
arr. 18:50
dep. 18:50
0.9 km
Skela, Palezpromet
arr. 18:52
dep. 18:52
1.7 km
Skela, Dom
arr. 18:53
dep. 18:53
2.8 km
Skela, Markulici
arr. 18:55
dep. 18:55
4.1 km
Skela, Vrovi
arr. 18:57
dep. 18:57
5.6 km
Skela, Spomenik
arr. 18:58
dep. 18:58
6.6 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 19:00
dep. 19:00
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 19:01
dep. 19:01
8.6 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 19:02
dep. 19:02
9.3 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 19:04
dep. 19:04
10.2 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 19:06
dep. 19:06
11.2 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 19:07
dep. 19:07
11.8 km
Zvecka, Isailovici
arr. 19:08
dep. 19:08
12.5 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 19:09
dep. 19:09
13.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 19:11
dep. 19:11
14.6 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 19:12
dep. 19:12
15.4 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 19:13
dep. 19:13
16.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:14
dep. 19:14
16.9 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 19:16
dep. 19:16
17.7 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 19:18
18.9 km
18:59 19:15 (00:16)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Dom
dep. 18:59
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 19:06
dep. 19:06
6 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:15
14 km
19:39 20:08 (00:29)
KanalBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 19:39
Skela, Savski cvet
arr. 19:40
dep. 19:40
0.9 km
Skela, Palezpromet
arr. 19:42
dep. 19:42
1.7 km
Skela, Dom
arr. 19:43
dep. 19:43
2.8 km
Skela, Markulici
arr. 19:45
dep. 19:45
4.1 km
Skela, Vrovi
arr. 19:47
dep. 19:47
5.6 km
Skela, Spomenik
arr. 19:48
dep. 19:48
6.6 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 19:50
dep. 19:50
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 19:51
dep. 19:51
8.6 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 19:52
dep. 19:52
9.3 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 19:54
dep. 19:54
10.2 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 19:56
dep. 19:56
11.2 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 19:57
dep. 19:57
11.8 km
Zvecka, Isailovici
arr. 19:58
dep. 19:58
12.5 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 19:59
dep. 19:59
13.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 20:01
dep. 20:01
14.6 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 20:02
dep. 20:02
15.4 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 20:03
dep. 20:03
16.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 20:04
dep. 20:04
16.9 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 20:06
dep. 20:06
17.7 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 20:08
18.9 km
20:19 20:48 (00:29)
KanalBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 20:19
Skela, Savski cvet
arr. 20:20
dep. 20:20
0.9 km
Skela, Palezpromet
arr. 20:22
dep. 20:22
1.7 km
Skela, Dom
arr. 20:23
dep. 20:23
2.8 km
Skela, Markulici
arr. 20:25
dep. 20:25
4.1 km
Skela, Vrovi
arr. 20:27
dep. 20:27
5.6 km
Skela, Spomenik
arr. 20:28
dep. 20:28
6.6 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 20:30
dep. 20:30
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 20:31
dep. 20:31
8.6 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 20:32
dep. 20:32
9.3 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 20:34
dep. 20:34
10.2 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 20:36
dep. 20:36
11.2 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 20:37
dep. 20:37
11.8 km
Zvecka, Isailovici
arr. 20:38
dep. 20:38
12.5 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 20:39
dep. 20:39
13.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 20:41
dep. 20:41
14.6 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 20:42
dep. 20:42
15.4 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 20:43
dep. 20:43
16.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 20:44
dep. 20:44
16.9 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 20:46
dep. 20:46
17.7 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 20:48
18.9 km
20:50 21:32 (00:42)
KanalBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 20:50
Skela, Savski cvet
arr. 20:52
dep. 20:52
1 km
Skela, Palezpromet
arr. 20:54
dep. 20:54
1.8 km
Skela, Dom
arr. 20:56
dep. 20:56
2.8 km
Skela, Markulici
arr. 20:58
dep. 20:58
4 km
Skela, Vrovi
arr. 21:00
dep. 21:00
5.3 km
Skela, Spomenik
arr. 21:01
dep. 21:01
6.3 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 21:03
dep. 21:03
7.4 km
Ratari kod Obrenovca, Skola
arr. 21:04
dep. 21:04
8 km
Brgulice, Male Brgulice
arr. 21:05
dep. 21:05
8.6 km
arr. 21:07
dep. 21:07
9.5 km
Brgulice, Zivkovica kraj
arr. 21:08
dep. 21:08
10.1 km
arr. 21:10
dep. 21:10
11.2 km
Krtinska, Urovci - Arsenovici
arr. 21:12
dep. 21:12
11.7 km
Krtinska, Center
arr. 21:14
dep. 21:14
12.4 km
Krtinska, Intersection
arr. 21:16
dep. 21:16
13.2 km
Krtinska, Otpad guma
arr. 21:17
dep. 21:17
13.7 km
Urovci, Intersection
arr. 21:19
dep. 21:19
14.3 km
arr. 21:20
dep. 21:20
14.5 km
Urovci, Barake
arr. 21:22
dep. 21:22
15.4 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 21:23
dep. 21:23
15.9 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 21:24
dep. 21:24
16.5 km
Obrenovac, Gaj
arr. 21:26
dep. 21:26
17.2 km
Obrenovac, Groblje
arr. 21:27
dep. 21:27
17.7 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 21:28
dep. 21:28
18.3 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 21:29
dep. 21:29
18.7 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 21:32
19.9 km
20:59 21:28 (00:29)
KanalBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 20:59
Skela, Savski cvet
arr. 21:00
dep. 21:00
0.9 km
Skela, Palezpromet
arr. 21:02
dep. 21:02
1.7 km
Skela, Dom
arr. 21:03
dep. 21:03
2.8 km
Skela, Markulici
arr. 21:05
dep. 21:05
4.1 km
Skela, Vrovi
arr. 21:07
dep. 21:07
5.6 km
Skela, Spomenik
arr. 21:08
dep. 21:08
6.6 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 21:10
dep. 21:10
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 21:11
dep. 21:11
8.6 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 21:12
dep. 21:12
9.3 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 21:14
dep. 21:14
10.2 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 21:16
dep. 21:16
11.2 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 21:17
dep. 21:17
11.8 km
Zvecka, Isailovici
arr. 21:18
dep. 21:18
12.5 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 21:19
dep. 21:19
13.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 21:21
dep. 21:21
14.6 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 21:22
dep. 21:22
15.4 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 21:23
dep. 21:23
16.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:24
dep. 21:24
16.9 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 21:26
dep. 21:26
17.7 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 21:28
18.9 km
21:01 21:32 (00:31)
KanalBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 21:01
Skela, Savski cvet
arr. 21:04
dep. 21:04
0.9 km
Skela, Palezpromet
arr. 21:06
dep. 21:06
1.7 km
Skela, 10. oktobra
arr. 21:08
dep. 21:08
2.8 km
Skela, Okretnica
arr. 21:09
dep. 21:09
3.2 km
Skela, Markovici
arr. 21:10
dep. 21:10
4 km
Skela, Markulici
arr. 21:12
dep. 21:12
5.1 km
Skela, Vrovi
arr. 21:15
dep. 21:15
6.6 km
Skela, Spomenik
arr. 21:16
dep. 21:16
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 21:18
dep. 21:18
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 21:19
dep. 21:19
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 21:20
dep. 21:20
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 21:21
dep. 21:21
11.2 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 21:23
dep. 21:23
12.2 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 21:24
dep. 21:24
12.8 km
Zvecka, Isailovici
arr. 21:25
dep. 21:25
13.5 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 21:27
dep. 21:27
14.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 21:28
dep. 21:28
15.6 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 21:29
dep. 21:29
16.4 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 21:30
dep. 21:30
17.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:32
17.9 km
21:54 22:23 (00:29)
KanalBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 21:54
Skela, Savski cvet
arr. 21:55
dep. 21:55
0.9 km
Skela, Palezpromet
arr. 21:57
dep. 21:57
1.7 km
Skela, Dom
arr. 21:58
dep. 21:58
2.8 km
Skela, Markulici
arr. 22:00
dep. 22:00
4.1 km
Skela, Vrovi
arr. 22:02
dep. 22:02
5.6 km
Skela, Spomenik
arr. 22:03
dep. 22:03
6.6 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 22:05
dep. 22:05
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 22:06
dep. 22:06
8.6 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 22:07
dep. 22:07
9.3 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 22:09
dep. 22:09
10.2 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 22:11
dep. 22:11
11.2 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 22:12
dep. 22:12
11.8 km
Zvecka, Isailovici
arr. 22:13
dep. 22:13
12.5 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 22:14
dep. 22:14
13.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 22:16
dep. 22:16
14.6 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 22:17
dep. 22:17
15.4 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 22:18
dep. 22:18
16.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 22:19
dep. 22:19
16.9 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 22:21
dep. 22:21
17.7 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 22:23
18.9 km
22:41 23:12 (00:31)
KanalBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 22:41
Skela, Savski cvet
arr. 22:44
dep. 22:44
0.9 km
Skela, Palezpromet
arr. 22:46
dep. 22:46
1.7 km
Skela, 10. oktobra
arr. 22:48
dep. 22:48
2.8 km
Skela, Okretnica
arr. 22:49
dep. 22:49
3.2 km
Skela, Markovici
arr. 22:50
dep. 22:50
4 km
Skela, Markulici
arr. 22:52
dep. 22:52
5.1 km
Skela, Vrovi
arr. 22:55
dep. 22:55
6.6 km
Skela, Spomenik
arr. 22:56
dep. 22:56
7.6 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 22:58
dep. 22:58
8.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 22:59
dep. 22:59
9.6 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 23:00
dep. 23:00
10.3 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 23:01
dep. 23:01
11.2 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 23:03
dep. 23:03
12.2 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 23:04
dep. 23:04
12.8 km
Zvecka, Isailovici
arr. 23:05
dep. 23:05
13.5 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 23:07
dep. 23:07
14.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 23:08
dep. 23:08
15.6 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 23:09
dep. 23:09
16.4 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 23:10
dep. 23:10
17.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 23:12
17.9 km
22:49 23:18 (00:29)
KanalBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 22:49
Skela, Savski cvet
arr. 22:50
dep. 22:50
0.9 km
Skela, Palezpromet
arr. 22:52
dep. 22:52
1.7 km
Skela, Dom
arr. 22:53
dep. 22:53
2.8 km
Skela, Markulici
arr. 22:55
dep. 22:55
4.1 km
Skela, Vrovi
arr. 22:57
dep. 22:57
5.6 km
Skela, Spomenik
arr. 22:58
dep. 22:58
6.6 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 23:00
dep. 23:00
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 23:01
dep. 23:01
8.6 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 23:02
dep. 23:02
9.3 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 23:04
dep. 23:04
10.2 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 23:06
dep. 23:06
11.2 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 23:07
dep. 23:07
11.8 km
Zvecka, Isailovici
arr. 23:08
dep. 23:08
12.5 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 23:09
dep. 23:09
13.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 23:11
dep. 23:11
14.6 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 23:12
dep. 23:12
15.4 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 23:13
dep. 23:13
16.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 23:14
dep. 23:14
16.9 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 23:16
dep. 23:16
17.7 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 23:18
18.9 km
23:54 00:23 (00:29)
KanalBazeni
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Kanal
dep. 23:54
Skela, Savski cvet
arr. 23:55
dep. 23:55
0.9 km
Skela, Palezpromet
arr. 23:57
dep. 23:57
1.7 km
Skela, Dom
arr. 23:58
dep. 23:58
2.8 km
Skela, Markulici
arr. 00:00
dep. 00:00
4.1 km
Skela, Vrovi
arr. 00:02
dep. 00:02
5.6 km
Skela, Spomenik
arr. 00:03
dep. 00:03
6.6 km
Ratari kod Obrenovca, Civija
arr. 00:05
dep. 00:05
7.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 00:06
dep. 00:06
8.6 km
Ratari kod Obrenovca, Miskovici
arr. 00:07
dep. 00:07
9.3 km
Ratari kod Obrenovca, Nurca
arr. 00:09
dep. 00:09
10.2 km
Zvecka, Radio stanica
arr. 00:11
dep. 00:11
11.2 km
Zvecka, Petronijevici
arr. 00:12
dep. 00:12
11.8 km
Zvecka, Isailovici
arr. 00:13
dep. 00:13
12.5 km
Zvecka, Nadvoznjak
arr. 00:14
dep. 00:14
13.5 km
Zvecka, Pirocanci
arr. 00:16
dep. 00:16
14.6 km
Obrenovac, 14. oktobar
arr. 00:17
dep. 00:17
15.4 km
Obrenovac, Crna tacka
arr. 00:18
dep. 00:18
16.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 00:19
dep. 00:19
16.9 km
Obrenovac, Naselje Dudovi
arr. 00:21
dep. 00:21
17.7 km
Obrenovac, Bazeni
arr. 00:23
18.9 km

Naselja Skela i Obrenovac su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 14min., a najduže 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Skela je u 04:11 h, dok je poslednji polazak u 23:54 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.