Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Skela - Novi Banovci timetable

friday, 05.03.2021.
06:22 08:10 (01:48)
DomCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Dom
dep. 06:22
Skela, Vrovi
arr. 06:25
dep. 06:25
2.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 06:28
dep. 06:28
5.5 km
Zvecka, Dom
arr. 06:30
dep. 06:30
7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
12.9 km
Obrenovac, Topolice
arr. 06:44
dep. 06:44
14.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 06:50
dep. 06:50
18.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 08:10
70.6 km
11:42 13:30 (01:48)
DomCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Dom
dep. 11:42
Skela, Vrovi
arr. 11:45
dep. 11:45
2.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 11:48
dep. 11:48
5.5 km
Zvecka, Dom
arr. 11:50
dep. 11:50
7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
12.9 km
Obrenovac, Topolice
arr. 12:04
dep. 12:04
14.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 12:10
dep. 12:10
18.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 13:30
70.6 km
15:47 17:35 (01:48)
DomCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Dom
dep. 15:47
Skela, Vrovi
arr. 15:50
dep. 15:50
2.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 15:53
dep. 15:53
5.5 km
Zvecka, Dom
arr. 15:55
dep. 15:55
7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:05
12.9 km
Obrenovac, Topolice
arr. 16:09
dep. 16:09
14.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 16:15
dep. 16:15
18.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 17:35
70.6 km
Skela - Novi Banovci timetable
Departures on: monday, 08.03.2021.
06:22 08:10 (01:48)
DomCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Dom
dep. 06:22
Skela, Vrovi
arr. 06:25
dep. 06:25
2.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 06:28
dep. 06:28
5.5 km
Zvecka, Dom
arr. 06:30
dep. 06:30
7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
12.9 km
Obrenovac, Topolice
arr. 06:44
dep. 06:44
14.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 06:50
dep. 06:50
18.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 08:10
70.6 km
11:42 13:30 (01:48)
DomCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Dom
dep. 11:42
Skela, Vrovi
arr. 11:45
dep. 11:45
2.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 11:48
dep. 11:48
5.5 km
Zvecka, Dom
arr. 11:50
dep. 11:50
7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
12.9 km
Obrenovac, Topolice
arr. 12:04
dep. 12:04
14.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 12:10
dep. 12:10
18.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 13:30
70.6 km
15:47 17:35 (01:48)
DomCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Dom
dep. 15:47
Skela, Vrovi
arr. 15:50
dep. 15:50
2.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 15:53
dep. 15:53
5.5 km
Zvecka, Dom
arr. 15:55
dep. 15:55
7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:05
12.9 km
Obrenovac, Topolice
arr. 16:09
dep. 16:09
14.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 16:15
dep. 16:15
18.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 17:35
70.6 km
Skela - Novi Banovci timetable
Departures on: tuesday, 09.03.2021.
06:22 08:10 (01:48)
DomCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Dom
dep. 06:22
Skela, Vrovi
arr. 06:25
dep. 06:25
2.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 06:28
dep. 06:28
5.5 km
Zvecka, Dom
arr. 06:30
dep. 06:30
7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
12.9 km
Obrenovac, Topolice
arr. 06:44
dep. 06:44
14.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 06:50
dep. 06:50
18.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 08:10
70.6 km
11:42 13:30 (01:48)
DomCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Dom
dep. 11:42
Skela, Vrovi
arr. 11:45
dep. 11:45
2.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 11:48
dep. 11:48
5.5 km
Zvecka, Dom
arr. 11:50
dep. 11:50
7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
12.9 km
Obrenovac, Topolice
arr. 12:04
dep. 12:04
14.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 12:10
dep. 12:10
18.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 13:30
70.6 km
15:47 17:35 (01:48)
DomCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Skela, Dom
dep. 15:47
Skela, Vrovi
arr. 15:50
dep. 15:50
2.7 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 15:53
dep. 15:53
5.5 km
Zvecka, Dom
arr. 15:55
dep. 15:55
7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:05
12.9 km
Obrenovac, Topolice
arr. 16:09
dep. 16:09
14.4 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 16:15
dep. 16:15
18.5 km
Novi Banovci, Center
arr. 17:35
70.6 km

Naselja Skela i Novi Banovci su međusobno udaljena ~71 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 48min., a najduže 01h i 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Skela je u 06:22 h, dok je poslednji polazak u 15:47 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.