Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Sivac - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 16.08.2018.
04:25 07:13 (02:48)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sivac, AS
dep. 04:25
Crvenka, AS
arr. 04:33
dep. 04:33
8 km
Kula, Bus station
arr. 04:42
dep. 04:42
16 km
Vrbas, Bus station
arr. 04:53
dep. 04:53
27 km
Srbobran, Bus station
arr. 05:08
dep. 05:08
40 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 05:20
dep. 05:20
51 km
arr. 05:45
dep. 05:50
72 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 07:01
dep. 07:01
146 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:13
152 km
05:27 08:33 (03:06)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sivac, AS
dep. 05:27
Crvenka, AS
arr. 05:36
dep. 05:36
8 km
Kula, Bus station
arr. 05:47
dep. 05:47
16 km
Vrbas, Bus station
arr. 06:01
dep. 06:01
27 km
Srbobran, Bus station
arr. 06:22
dep. 06:22
40 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 06:37
dep. 06:37
51 km
arr. 07:00
dep. 07:10
72 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:21
dep. 08:21
146 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:33
152 km
06:10 08:50 (02:40)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sivac, AS
dep. 06:10
Crvenka, AS
arr. 06:19
dep. 06:19
8 km
Kula, Bus station
arr. 06:27
dep. 06:27
16 km
Vrbas, Bus station
arr. 06:39
dep. 06:39
27 km
Srbobran, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
40 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 07:08
dep. 07:08
51 km
arr. 07:25
dep. 07:30
72 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:46
dep. 08:46
146 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:50
152 km
06:47 09:48 (03:01)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sivac, AS
dep. 06:47
Crvenka, AS
arr. 06:56
dep. 06:56
8 km
Kula, Bus station
arr. 07:05
dep. 07:05
16 km
Vrbas, Bus station
arr. 07:21
dep. 07:21
27 km
Srbobran, Bus station
arr. 07:42
dep. 07:42
40 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 07:57
dep. 07:57
51 km
arr. 08:20
dep. 08:25
72 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 09:36
dep. 09:36
146 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:48
152 km
07:12 10:27 (03:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sivac, Center
dep. 07:12
Crvenka, Center
arr. 07:21
dep. 07:21
8 km
Kula, Bus station
arr. 07:32
dep. 07:32
16 km
Vrbas, Bus station
arr. 07:46
dep. 07:46
27 km
Srbobran, Bus station
arr. 08:07
dep. 08:07
40 km
Sirig, II-Okretnica
arr. 08:22
dep. 08:22
51 km
arr. 08:45
dep. 08:55
72 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:16
dep. 10:16
146 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:27
152 km
08:14 11:23 (03:09)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sivac, AS
dep. 08:14
Crvenka, AS
arr. 08:23
dep. 08:23
8 km
Kula, Bus station
arr. 08:32
dep. 08:32
16 km
Vrbas, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
27 km
Srbobran, Bus station
arr. 08:57
dep. 08:57
40 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 09:22
dep. 09:22
51 km
arr. 09:45
dep. 10:00
72 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 11:11
dep. 11:11
146 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:23
152 km
08:30 11:30 (03:00)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sivac, AS
dep. 08:30
Crvenka, AS
arr. 08:40
dep. 08:40
8 km
Kula, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
16 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
27 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
40 km
Sirig, Center
arr. 09:40
dep. 09:40
51 km
arr. 10:00
dep. 10:15
72 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:30
152 km
08:57 12:15 (03:18)
Center
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sivac, Center
dep. 08:57
Crvenka, Center
arr. 09:06
dep. 09:06
8 km
Kula, Bus station
arr. 09:17
dep. 09:17
16 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:31
dep. 09:31
27 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
40 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 10:07
dep. 10:07
51 km
arr. 10:30
dep. 10:35
72 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
109 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
119 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
126 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
132 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
146 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:15
152 km
09:30 12:40 (03:10)
M. Tita 62
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sivac, M. Tita 62
dep. 09:30
Crvenka, M.Tita 126
arr. 09:37
dep. 09:37
7.8 km
Kula, Bus station
arr. 09:47
dep. 09:47
16.5 km
Vrbas, Bus station
arr. 10:01
dep. 10:01
26.6 km
Srbobran, Bus station
arr. 10:18
dep. 10:20
40 km
Sirig, Center
arr. 10:35
dep. 10:35
51 km
arr. 10:57
dep. 11:00
72 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:25
dep. 12:25
146 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:40
152 km
10:12 13:17 (03:05)
Center
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sivac, Center
dep. 10:12
Crvenka, Center
arr. 10:21
dep. 10:21
8 km
Kula, Bus station
arr. 10:32
dep. 10:32
16 km
Vrbas, Bus station
arr. 10:46
dep. 10:46
27 km
Srbobran, Bus station
arr. 11:07
dep. 11:07
40 km
Sirig, Novosadska 34
arr. 11:22
dep. 11:22
51 km
arr. 11:45
dep. 11:45
72 km
Indjija, Bus station
arr. 12:28
dep. 12:28
109 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
119 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
126 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:52
dep. 12:52
132 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 13:06
dep. 13:06
146 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:17
152 km
11:10 13:57 (02:47)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sivac, AS
dep. 11:10
Crvenka, AS
arr. 11:18
dep. 11:18
8 km
Kula, Bus station
arr. 11:27
dep. 11:27
16 km
Vrbas, Bus station
arr. 11:38
dep. 11:38
27 km
Srbobran, Bus station
arr. 11:53
dep. 11:53
40 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 12:05
dep. 12:05
51 km
arr. 12:30
dep. 12:35
72 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 13:45
dep. 13:45
146 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:57
152 km
12:27 15:33 (03:06)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sivac, AS
dep. 12:27
Crvenka, AS
arr. 12:36
dep. 12:36
8 km
Kula, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
16 km
Vrbas, Bus station
arr. 13:01
dep. 13:01
27 km
Srbobran, Bus station
arr. 13:22
dep. 13:22
40 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 13:37
dep. 13:37
51 km
arr. 14:00
dep. 14:10
72 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:21
dep. 15:21
146 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:33
152 km
13:25 16:13 (02:48)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sivac, AS
dep. 13:25
Crvenka, AS
arr. 13:33
dep. 13:33
8 km
Kula, Bus station
arr. 13:42
dep. 13:42
16 km
Vrbas, Bus station
arr. 13:53
dep. 13:53
27 km
Srbobran, Bus station
arr. 14:08
dep. 14:08
40 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 14:20
dep. 14:20
51 km
arr. 14:45
dep. 14:50
72 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:01
dep. 16:01
146 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:13
152 km
14:27 17:05 (02:38)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sivac, Center
dep. 14:27
Crvenka, Center
arr. 14:37
dep. 14:37
8 km
Kula, Bus station
arr. 14:47
dep. 14:47
16 km
Vrbas, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
27 km
Srbobran, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
40 km
Sirig, Center
arr. 15:28
dep. 15:28
51 km
arr. 15:36
dep. 15:36
59 km
arr. 15:50
dep. 15:50
72 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:05
152 km
15:27 18:42 (03:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sivac, Center
dep. 15:27
Crvenka, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
8 km
Kula, Bus station
arr. 15:47
dep. 15:47
16 km
Vrbas, Bus station
arr. 16:01
dep. 16:01
27 km
Srbobran, Bus station
arr. 16:22
dep. 16:22
40 km
Sirig, II-Okretnica
arr. 16:37
dep. 16:37
51 km
arr. 17:00
dep. 17:10
72 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:31
dep. 18:31
146 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:42
152 km
16:25 19:13 (02:48)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sivac, AS
dep. 16:25
Crvenka, AS
arr. 16:33
dep. 16:33
8 km
Kula, Bus station
arr. 16:42
dep. 16:42
16 km
Vrbas, Bus station
arr. 16:54
dep. 16:54
27 km
Srbobran, Bus station
arr. 17:08
dep. 17:08
40 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 17:20
dep. 17:20
51 km
arr. 17:45
dep. 17:50
72 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:01
dep. 19:01
146 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:13
152 km
16:59 13:50 (-03:0)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sivac, AS
dep. 16:59
Kljajicevo, Center
arr. 17:11
dep. 17:11
12 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 17:24
dep. 17:24
25 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:50
25 km
17:27 20:42 (03:15)
Center
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sivac, Center
dep. 17:27
Crvenka, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
8 km
Kula, Bus station
arr. 17:47
dep. 17:47
16 km
Vrbas, Bus station
arr. 18:01
dep. 18:01
27 km
Srbobran, Bus station
arr. 18:22
dep. 18:22
40 km
Sirig, Novosadska 34
arr. 18:37
dep. 18:37
51 km
arr. 19:00
dep. 19:10
72 km
Indjija, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:53
109 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 20:03
dep. 20:03
119 km
Nova Pazova, Center
arr. 20:10
dep. 20:10
126 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 20:17
dep. 20:17
132 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 20:31
dep. 20:31
146 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:42
152 km
18:25 21:23 (02:58)
AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sivac, AS
dep. 18:25
Crvenka, AS
arr. 18:33
dep. 18:33
8 km
Kula, Bus station
arr. 18:42
dep. 18:42
16 km
Vrbas, Bus station
arr. 18:54
dep. 18:54
27 km
Srbobran, Bus station
arr. 19:08
dep. 19:08
40 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 19:20
dep. 19:20
51 km
arr. 19:45
dep. 20:00
72 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 21:11
dep. 21:11
146 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:23
152 km
20:27 23:45 (03:18)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sivac, Center
dep. 20:27
Crvenka, Center
arr. 20:36
dep. 20:36
8 km
Kula, Bus station
arr. 20:47
dep. 20:47
16 km
Vrbas, Bus station
arr. 21:01
dep. 21:01
27 km
Srbobran, Bus station
arr. 21:22
dep. 21:22
40 km
Sirig, Novosadska 17
arr. 21:37
dep. 21:37
51 km
arr. 22:00
dep. 22:10
72 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 23:33
dep. 23:33
146 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 23:45
152 km

Naselja Sivac i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~146 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće -03h i 0min., a najduže 03h i 18min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sivac je u 04:25 h, dok je poslednji polazak u 20:27 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.