Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sirig - Temerin timetable

monday, 17.02.2020.
05:12 05:35 (00:23)
5Vekic
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sirig, 5
dep. 05:12
Sirig, Skola
arr. 05:13
dep. 05:13
1 km
arr. 05:17
dep. 05:17
2.8 km
Sirig, II - Okretnica
arr. 05:15
dep. 05:15
2 km
arr. 05:19
dep. 05:19
3.2 km
Temerin, 16
arr. 05:24
dep. 05:24
9.1 km
arr. 05:26
dep. 05:26
9.5 km
Temerin, 17
arr. 05:28
dep. 05:28
10.2 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 05:30
dep. 05:30
11 km
Temerin, FKL
arr. 05:33
dep. 05:33
12.9 km
Temerin, Vekic
arr. 05:35
13.8 km
06:30 06:47 (00:17)
II - OkretnicaIV - Centar - AS
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sirig, II - Okretnica
dep. 06:30
arr. 06:33
dep. 06:33
0.8 km
arr. 06:35
dep. 06:35
1.2 km
Temerin, 16
arr. 06:40
dep. 06:40
7.1 km
arr. 06:42
dep. 06:42
7.5 km
Temerin, 17
arr. 06:44
dep. 06:44
8.3 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 06:47
9 km
07:27 07:46 (00:19)
5IV - Centar - AS
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sirig, 5
dep. 07:27
Sirig, Skola
arr. 07:28
dep. 07:28
1 km
arr. 07:33
dep. 07:33
2.8 km
Sirig, II - Okretnica
arr. 07:30
dep. 07:30
2 km
arr. 07:35
dep. 07:35
3.2 km
Temerin, 16
arr. 07:40
dep. 07:40
9.1 km
arr. 07:42
dep. 07:42
9.5 km
Temerin, 17
arr. 07:44
dep. 07:44
10.2 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:46
11 km
09:30 09:45 (00:15)
II - OkretnicaIV - Centar - AS
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sirig, II - Okretnica
dep. 09:30
arr. 09:32
dep. 09:32
0.8 km
arr. 09:34
dep. 09:34
1.2 km
Temerin, 16
arr. 09:39
dep. 09:39
7.1 km
arr. 09:41
dep. 09:41
7.5 km
Temerin, 17
arr. 09:43
dep. 09:43
8.3 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 09:45
9 km
12:00 12:15 (00:15)
II - OkretnicaIV - Centar - AS
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sirig, II - Okretnica
dep. 12:00
arr. 12:02
dep. 12:02
0.8 km
arr. 12:04
dep. 12:04
1.2 km
Temerin, 16
arr. 12:09
dep. 12:09
7.1 km
arr. 12:11
dep. 12:11
7.5 km
Temerin, 17
arr. 12:13
dep. 12:13
8.3 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 12:15
9 km
13:08 13:35 (00:27)
5Vekic
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sirig, 5
dep. 13:08
Sirig, Skola
arr. 13:10
dep. 13:10
1 km
arr. 13:17
dep. 13:17
2.8 km
Sirig, II - Okretnica
arr. 13:15
dep. 13:15
2 km
arr. 13:19
dep. 13:19
3.2 km
Temerin, 16
arr. 13:24
dep. 13:24
9.1 km
arr. 13:26
dep. 13:26
9.5 km
Temerin, 17
arr. 13:28
dep. 13:28
10.2 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 13:30
dep. 13:30
11 km
Temerin, FKL
arr. 13:33
dep. 13:33
12.9 km
Temerin, Vekic
arr. 13:35
13.8 km
14:35 14:50 (00:15)
II - OkretnicaIV - Centar - AS
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sirig, II - Okretnica
dep. 14:35
arr. 14:37
dep. 14:37
0.8 km
arr. 14:39
dep. 14:39
1.2 km
Temerin, 16
arr. 14:44
dep. 14:44
7.1 km
arr. 14:46
dep. 14:46
7.5 km
Temerin, 17
arr. 14:48
dep. 14:48
8.3 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 14:50
9 km
15:30 15:45 (00:15)
II - OkretnicaIV - Centar - AS
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sirig, II - Okretnica
dep. 15:30
arr. 15:32
dep. 15:32
0.8 km
arr. 15:34
dep. 15:34
1.2 km
Temerin, 16
arr. 15:39
dep. 15:39
7.1 km
arr. 15:41
dep. 15:41
7.5 km
Temerin, 17
arr. 15:43
dep. 15:43
8.3 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 15:45
9 km
18:30 18:45 (00:15)
II - OkretnicaIV - Centar - AS
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sirig, II - Okretnica
dep. 18:30
arr. 18:32
dep. 18:32
0.8 km
arr. 18:34
dep. 18:34
1.2 km
Temerin, 16
arr. 18:39
dep. 18:39
7.1 km
arr. 18:41
dep. 18:41
7.5 km
Temerin, 17
arr. 18:43
dep. 18:43
8.3 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 18:45
9 km
21:30 21:50 (00:20)
II - OkretnicaVekic
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sirig, II - Okretnica
dep. 21:30
arr. 21:32
dep. 21:32
0.8 km
arr. 21:34
dep. 21:34
1.2 km
Temerin, 16
arr. 21:39
dep. 21:39
7.1 km
arr. 21:41
dep. 21:41
7.5 km
Temerin, 17
arr. 21:43
dep. 21:43
8.3 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 21:45
dep. 21:45
9 km
Temerin, FKL
arr. 21:48
dep. 21:48
10.9 km
Temerin, Vekic
arr. 21:50
12.2 km

Naselja Sirig i Temerin su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sirig je u 05:12 h, dok je poslednji polazak u 21:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.