Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sinji Vir - Paracin timetable

tuesday, 04.10.2022.
04:50 05:25 (00:35)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sinji Vir, 2
dep. 04:50
Sinji Vir, 1
arr. 04:52
dep. 04:52
0.5 km
Tresnjevica kod Paracina, 2 - Centar
arr. 04:54
dep. 04:54
1.5 km
Tresnjevica kod Paracina, 1
arr. 04:56
dep. 04:56
2.5 km
Rasevica, 4
arr. 05:00
dep. 05:00
4.5 km
Rasevica, 3 - Dom
arr. 05:01
dep. 05:01
5 km
Rasevica, 2
arr. 05:02
dep. 05:02
5.5 km
Rasevica, 1
arr. 05:03
dep. 05:03
5.9 km
Cepure, Intersection
arr. 05:06
dep. 05:06
8.3 km
Savac, 4
arr. 05:08
dep. 05:08
9.3 km
Savac, 3
arr. 05:10
dep. 05:10
10.7 km
Savac, 2
arr. 05:12
dep. 05:12
11.7 km
Savac, 1
arr. 05:14
dep. 05:14
12.7 km
Paracin, Jelen
arr. 05:17
dep. 05:17
15.1 km
Paracin, Lovacki dom
arr. 05:19
dep. 05:19
15.9 km
arr. 05:21
dep. 05:21
17 km
Paracin, Bus station
arr. 05:25
18.2 km
06:55 07:26 (00:31)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sinji Vir, 2
dep. 06:55
Sinji Vir, 1
arr. 06:57
dep. 06:57
0.5 km
Tresnjevica kod Paracina, 2 - Centar
arr. 06:59
dep. 06:59
1.5 km
Tresnjevica kod Paracina, 1
arr. 07:01
dep. 07:01
2.5 km
Rasevica, 4
arr. 07:05
dep. 07:05
4.5 km
Rasevica, 3 - Dom
arr. 07:06
dep. 07:06
5 km
Rasevica, 2
arr. 07:07
dep. 07:07
5.5 km
Rasevica, 1
arr. 07:08
dep. 07:08
5.9 km
Cepure, Intersection
arr. 07:11
dep. 07:11
8.3 km
Savac, 4
arr. 07:13
dep. 07:13
9.3 km
Savac, 3
arr. 07:15
dep. 07:15
10.7 km
Savac, 2
arr. 07:17
dep. 07:17
11.7 km
Savac, 1
arr. 07:19
dep. 07:19
12.7 km
Paracin, Jelen
arr. 07:22
dep. 07:22
15.1 km
Paracin, Lovacki dom
arr. 07:24
dep. 07:24
15.9 km
Paracin, Bus station
arr. 07:26
18.2 km
12:50 13:25 (00:35)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sinji Vir, 2
dep. 12:50
Sinji Vir, 1
arr. 12:52
dep. 12:52
0.5 km
Tresnjevica kod Paracina, 2 - Centar
arr. 12:54
dep. 12:54
1.5 km
Tresnjevica kod Paracina, 1
arr. 12:56
dep. 12:56
2.5 km
Rasevica, 4
arr. 13:00
dep. 13:00
4.5 km
Rasevica, 3 - Dom
arr. 13:01
dep. 13:01
5 km
Rasevica, 2
arr. 13:02
dep. 13:02
5.5 km
Rasevica, 1
arr. 13:03
dep. 13:03
5.9 km
Cepure, Intersection
arr. 13:06
dep. 13:06
8.3 km
Savac, 4
arr. 13:08
dep. 13:08
9.3 km
Savac, 3
arr. 13:10
dep. 13:10
10.7 km
Savac, 2
arr. 13:12
dep. 13:12
11.7 km
Savac, 1
arr. 13:14
dep. 13:14
12.7 km
Paracin, Jelen
arr. 13:17
dep. 13:17
15.1 km
Paracin, Lovacki dom
arr. 13:19
dep. 13:19
15.9 km
arr. 13:21
dep. 13:21
17 km
Paracin, Bus station
arr. 13:25
18.2 km
15:05 15:35 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sinji Vir, 2
dep. 15:05
Sinji Vir, 1
arr. 15:07
dep. 15:07
0.5 km
Tresnjevica kod Paracina, 2 - Centar
arr. 15:09
dep. 15:09
1.5 km
Tresnjevica kod Paracina, 1
arr. 15:11
dep. 15:11
2.5 km
Rasevica, 4
arr. 15:15
dep. 15:15
4.5 km
Rasevica, 3 - Dom
arr. 15:16
dep. 15:16
5 km
Rasevica, 2
arr. 15:17
dep. 15:17
5.5 km
Rasevica, 1
arr. 15:18
dep. 15:18
5.9 km
Cepure, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
8.3 km
Paracin, Jelen
arr. 15:31
dep. 15:31
15.1 km
Paracin, Lovacki dom
arr. 15:33
dep. 15:33
15.9 km
Paracin, Bus station
arr. 15:35
18.2 km
20:50 21:25 (00:35)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sinji Vir, 2
dep. 20:50
Sinji Vir, 1
arr. 20:52
dep. 20:52
0.5 km
Tresnjevica kod Paracina, 2 - Centar
arr. 20:54
dep. 20:54
1.5 km
Tresnjevica kod Paracina, 1
arr. 20:56
dep. 20:56
2.5 km
Rasevica, 4
arr. 21:00
dep. 21:00
4.5 km
Rasevica, 3 - Dom
arr. 21:01
dep. 21:01
5 km
Rasevica, 2
arr. 21:02
dep. 21:02
5.5 km
Rasevica, 1
arr. 21:03
dep. 21:03
5.9 km
Cepure, Intersection
arr. 21:06
dep. 21:06
8.3 km
Savac, 4
arr. 21:08
dep. 21:08
9.3 km
Savac, 3
arr. 21:10
dep. 21:10
10.7 km
Savac, 2
arr. 21:12
dep. 21:12
11.7 km
Savac, 1
arr. 21:14
dep. 21:14
12.7 km
Paracin, Jelen
arr. 21:17
dep. 21:17
15.1 km
Paracin, Lovacki dom
arr. 21:19
dep. 21:19
15.9 km
arr. 21:21
dep. 21:21
17 km
Paracin, Bus station
arr. 21:25
18.2 km
Sinji Vir - Paracin timetable
Departures on: wednesday, 05.10.2022.
04:50 05:25 (00:35)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sinji Vir, 2
dep. 04:50
Sinji Vir, 1
arr. 04:52
dep. 04:52
0.5 km
Tresnjevica kod Paracina, 2 - Centar
arr. 04:54
dep. 04:54
1.5 km
Tresnjevica kod Paracina, 1
arr. 04:56
dep. 04:56
2.5 km
Rasevica, 4
arr. 05:00
dep. 05:00
4.5 km
Rasevica, 3 - Dom
arr. 05:01
dep. 05:01
5 km
Rasevica, 2
arr. 05:02
dep. 05:02
5.5 km
Rasevica, 1
arr. 05:03
dep. 05:03
5.9 km
Cepure, Intersection
arr. 05:06
dep. 05:06
8.3 km
Savac, 4
arr. 05:08
dep. 05:08
9.3 km
Savac, 3
arr. 05:10
dep. 05:10
10.7 km
Savac, 2
arr. 05:12
dep. 05:12
11.7 km
Savac, 1
arr. 05:14
dep. 05:14
12.7 km
Paracin, Jelen
arr. 05:17
dep. 05:17
15.1 km
Paracin, Lovacki dom
arr. 05:19
dep. 05:19
15.9 km
arr. 05:21
dep. 05:21
17 km
Paracin, Bus station
arr. 05:25
18.2 km
06:55 07:26 (00:31)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sinji Vir, 2
dep. 06:55
Sinji Vir, 1
arr. 06:57
dep. 06:57
0.5 km
Tresnjevica kod Paracina, 2 - Centar
arr. 06:59
dep. 06:59
1.5 km
Tresnjevica kod Paracina, 1
arr. 07:01
dep. 07:01
2.5 km
Rasevica, 4
arr. 07:05
dep. 07:05
4.5 km
Rasevica, 3 - Dom
arr. 07:06
dep. 07:06
5 km
Rasevica, 2
arr. 07:07
dep. 07:07
5.5 km
Rasevica, 1
arr. 07:08
dep. 07:08
5.9 km
Cepure, Intersection
arr. 07:11
dep. 07:11
8.3 km
Savac, 4
arr. 07:13
dep. 07:13
9.3 km
Savac, 3
arr. 07:15
dep. 07:15
10.7 km
Savac, 2
arr. 07:17
dep. 07:17
11.7 km
Savac, 1
arr. 07:19
dep. 07:19
12.7 km
Paracin, Jelen
arr. 07:22
dep. 07:22
15.1 km
Paracin, Lovacki dom
arr. 07:24
dep. 07:24
15.9 km
Paracin, Bus station
arr. 07:26
18.2 km
12:50 13:25 (00:35)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sinji Vir, 2
dep. 12:50
Sinji Vir, 1
arr. 12:52
dep. 12:52
0.5 km
Tresnjevica kod Paracina, 2 - Centar
arr. 12:54
dep. 12:54
1.5 km
Tresnjevica kod Paracina, 1
arr. 12:56
dep. 12:56
2.5 km
Rasevica, 4
arr. 13:00
dep. 13:00
4.5 km
Rasevica, 3 - Dom
arr. 13:01
dep. 13:01
5 km
Rasevica, 2
arr. 13:02
dep. 13:02
5.5 km
Rasevica, 1
arr. 13:03
dep. 13:03
5.9 km
Cepure, Intersection
arr. 13:06
dep. 13:06
8.3 km
Savac, 4
arr. 13:08
dep. 13:08
9.3 km
Savac, 3
arr. 13:10
dep. 13:10
10.7 km
Savac, 2
arr. 13:12
dep. 13:12
11.7 km
Savac, 1
arr. 13:14
dep. 13:14
12.7 km
Paracin, Jelen
arr. 13:17
dep. 13:17
15.1 km
Paracin, Lovacki dom
arr. 13:19
dep. 13:19
15.9 km
arr. 13:21
dep. 13:21
17 km
Paracin, Bus station
arr. 13:25
18.2 km
15:05 15:35 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sinji Vir, 2
dep. 15:05
Sinji Vir, 1
arr. 15:07
dep. 15:07
0.5 km
Tresnjevica kod Paracina, 2 - Centar
arr. 15:09
dep. 15:09
1.5 km
Tresnjevica kod Paracina, 1
arr. 15:11
dep. 15:11
2.5 km
Rasevica, 4
arr. 15:15
dep. 15:15
4.5 km
Rasevica, 3 - Dom
arr. 15:16
dep. 15:16
5 km
Rasevica, 2
arr. 15:17
dep. 15:17
5.5 km
Rasevica, 1
arr. 15:18
dep. 15:18
5.9 km
Cepure, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
8.3 km
Paracin, Jelen
arr. 15:31
dep. 15:31
15.1 km
Paracin, Lovacki dom
arr. 15:33
dep. 15:33
15.9 km
Paracin, Bus station
arr. 15:35
18.2 km
20:50 21:25 (00:35)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sinji Vir, 2
dep. 20:50
Sinji Vir, 1
arr. 20:52
dep. 20:52
0.5 km
Tresnjevica kod Paracina, 2 - Centar
arr. 20:54
dep. 20:54
1.5 km
Tresnjevica kod Paracina, 1
arr. 20:56
dep. 20:56
2.5 km
Rasevica, 4
arr. 21:00
dep. 21:00
4.5 km
Rasevica, 3 - Dom
arr. 21:01
dep. 21:01
5 km
Rasevica, 2
arr. 21:02
dep. 21:02
5.5 km
Rasevica, 1
arr. 21:03
dep. 21:03
5.9 km
Cepure, Intersection
arr. 21:06
dep. 21:06
8.3 km
Savac, 4
arr. 21:08
dep. 21:08
9.3 km
Savac, 3
arr. 21:10
dep. 21:10
10.7 km
Savac, 2
arr. 21:12
dep. 21:12
11.7 km
Savac, 1
arr. 21:14
dep. 21:14
12.7 km
Paracin, Jelen
arr. 21:17
dep. 21:17
15.1 km
Paracin, Lovacki dom
arr. 21:19
dep. 21:19
15.9 km
arr. 21:21
dep. 21:21
17 km
Paracin, Bus station
arr. 21:25
18.2 km

Naselja Sinji Vir i Paracin su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sinji Vir je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 20:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.