Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Siljakovac - Barajevo timetable

thursday, 25.04.2024.
05:42 06:40 (00:58)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Siljakovac, Center
dep. 05:42
Siljakovac, Selo
arr. 05:45
dep. 05:45
1.1 km
Siljakovac, Intersection
arr. 05:47
dep. 05:47
2.2 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 05:50
dep. 05:50
4.1 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 05:52
dep. 05:52
5.2 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 05:53
dep. 05:53
5.9 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 05:54
dep. 05:54
6.4 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 05:56
dep. 05:56
7.2 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 05:57
dep. 05:57
7.8 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 05:58
dep. 05:58
8.3 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 05:59
dep. 05:59
9 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 06:01
dep. 06:01
10.1 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 06:02
dep. 06:02
10.6 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 06:03
dep. 06:03
11.1 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 06:05
dep. 06:05
11.8 km
Tarais (Vranic), Prodavnica
arr. 06:07
dep. 06:07
12.5 km
Tarais (Vranic), Brdo
arr. 06:08
dep. 06:08
13 km
Tarais (Vranic), Okretnica
arr. 06:10
dep. 06:10
14.1 km
Tarais (Vranic), Brdo
arr. 06:12
dep. 06:12
15.2 km
Tarais (Vranic), Prodavnica
arr. 06:13
dep. 06:13
15.7 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 06:15
dep. 06:15
16.4 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 06:17
dep. 06:17
17.1 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 06:18
dep. 06:18
17.6 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 06:19
dep. 06:19
18.1 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 06:21
dep. 06:21
19.2 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 06:22
dep. 06:22
19.9 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 06:23
dep. 06:23
20.4 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 06:24
dep. 06:24
21 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 06:26
dep. 06:26
21.8 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 06:27
dep. 06:27
22.3 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 06:28
dep. 06:28
23 km
arr. 06:30
dep. 06:30
23.5 km
Bacevac, Izlaz
arr. 06:31
dep. 06:31
24.3 km
Bacevac, Igraliste
arr. 06:33
dep. 06:33
25.4 km
Bacevac, Skojevska
arr. 06:34
dep. 06:34
25.9 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 06:35
dep. 06:35
26.4 km
Bacevac, Dom
arr. 06:36
dep. 06:36
27 km
Bacevac, Intersection
arr. 06:37
dep. 06:37
27.6 km
Barajevo, Prokica kraj
arr. 06:39
dep. 06:39
29.6 km
Barajevo, Bus station
arr. 06:40
30.4 km
06:45 07:37 (00:52)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Siljakovac, Center
dep. 06:45
Siljakovac, Selo
arr. 06:48
dep. 06:48
1.1 km
Siljakovac, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
2.2 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 06:55
dep. 06:55
5.4 km
Siljakovac, Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
8.6 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 07:03
dep. 07:03
9.9 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 07:05
dep. 07:05
11 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 07:06
dep. 07:06
12 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 07:07
dep. 07:07
12.8 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 07:09
dep. 07:09
13.9 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 07:10
dep. 07:10
14.8 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 07:11
dep. 07:11
15.6 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
16.6 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 07:14
dep. 07:14
18 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
19.4 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 07:17
dep. 07:17
20.4 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 07:18
dep. 07:18
21.2 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 07:19
dep. 07:19
22.1 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 07:21
dep. 07:21
22.9 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 07:22
dep. 07:22
23.4 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 07:23
dep. 07:23
25 km
arr. 07:25
dep. 07:25
25.8 km
Bacevac, Izlaz
arr. 07:26
dep. 07:26
26.6 km
Bacevac, Igraliste
arr. 07:28
dep. 07:28
27.7 km
Bacevac, Skojevska
arr. 07:29
dep. 07:29
28.2 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 07:30
dep. 07:30
28.7 km
Bacevac, Dom
arr. 07:31
dep. 07:31
29.3 km
Bacevac, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
29.9 km
Barajevo, Prokica kraj
arr. 07:35
dep. 07:35
31.9 km
Barajevo, Bus station
arr. 07:37
32.7 km
06:50 07:30 (00:40)
TrafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Siljakovac, Trafo
dep. 06:50
Siljakovac, Selo
arr. 06:52
dep. 06:52
0.6 km
Siljakovac, Center
arr. 06:54
dep. 06:54
1.7 km
Siljakovac, Bogoljuba Jovanovica
arr. 06:55
dep. 06:55
2.1 km
Siljakovac, Trstenicka
arr. 06:57
dep. 06:57
2.4 km
Siljakovac, Ribnjak
arr. 06:58
dep. 06:58
2.8 km
Siljakovac, Cedomira Jakovljevica
arr. 07:01
dep. 07:01
3.3 km
arr. 07:03
dep. 07:03
3.7 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 07:05
dep. 07:05
4.1 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 07:08
dep. 07:08
4.9 km
Veliki Borak, 1
arr. 07:10
dep. 07:10
5.6 km
Veliki Borak, Vis
arr. 07:12
dep. 07:12
6.3 km
Bozdarevac, Bucije
arr. 07:14
dep. 07:14
6.9 km
Bozdarevac, Ulaz
arr. 07:16
dep. 07:16
7.6 km
Bozdarevac, Prodavnica
arr. 07:20
dep. 07:20
8.5 km
Bozdarevac, Mlin
arr. 07:22
dep. 07:22
9.1 km
Bozdarevac, Dom
arr. 07:24
dep. 07:24
10.2 km
Bozdarevac, Trafo
arr. 07:26
dep. 07:26
11.3 km
Barajevo, Voce
arr. 07:28
dep. 07:28
12 km
Barajevo, Bus station
arr. 07:30
13.6 km
10:00 10:40 (00:40)
TrafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Siljakovac, Trafo
dep. 10:00
Siljakovac, Selo
arr. 10:02
dep. 10:02
0.6 km
Siljakovac, Center
arr. 10:04
dep. 10:04
1.7 km
Siljakovac, Bogoljuba Jovanovica
arr. 10:05
dep. 10:05
2.1 km
Siljakovac, Trstenicka
arr. 10:07
dep. 10:07
2.4 km
Siljakovac, Ribnjak
arr. 10:08
dep. 10:08
2.8 km
Siljakovac, Cedomira Jakovljevica
arr. 10:11
dep. 10:11
3.3 km
arr. 10:13
dep. 10:13
3.7 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 10:15
dep. 10:15
4.1 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 10:18
dep. 10:18
4.9 km
Veliki Borak, 1
arr. 10:20
dep. 10:20
5.6 km
Veliki Borak, Vis
arr. 10:22
dep. 10:22
6.3 km
Bozdarevac, Bucije
arr. 10:24
dep. 10:24
6.9 km
Bozdarevac, Ulaz
arr. 10:26
dep. 10:26
7.6 km
Bozdarevac, Prodavnica
arr. 10:30
dep. 10:30
8.5 km
Bozdarevac, Mlin
arr. 10:32
dep. 10:32
9.1 km
Bozdarevac, Dom
arr. 10:34
dep. 10:34
10.2 km
Bozdarevac, Trafo
arr. 10:36
dep. 10:36
11.3 km
Barajevo, Voce
arr. 10:38
dep. 10:38
12 km
Barajevo, Bus station
arr. 10:40
13.6 km
10:15 10:42 (00:27)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Siljakovac, Intersection
dep. 10:15
Siljakovac, Selo
arr. 10:17
dep. 10:17
1.1 km
Siljakovac, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
2.2 km
Siljakovac, Selo
arr. 10:23
dep. 10:23
3.3 km
Siljakovac, Intersection
arr. 10:25
dep. 10:25
4.4 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 10:28
dep. 10:28
6.3 km
arr. 10:30
dep. 10:30
7.9 km
Bacevac, Izlaz
arr. 10:31
dep. 10:31
8.7 km
Bacevac, Igraliste
arr. 10:33
dep. 10:33
9.8 km
Bacevac, Skojevska
arr. 10:34
dep. 10:34
10.3 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 10:35
dep. 10:35
10.8 km
Bacevac, Dom
arr. 10:36
dep. 10:36
11.4 km
Bacevac, Intersection
arr. 10:37
dep. 10:37
12 km
Barajevo, Prokica kraj
arr. 10:40
dep. 10:40
14 km
Barajevo, Bus station
arr. 10:42
14.8 km
12:20 13:00 (00:40)
TrafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Siljakovac, Trafo
dep. 12:20
Siljakovac, Selo
arr. 12:22
dep. 12:22
0.6 km
Siljakovac, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
1.7 km
Siljakovac, Bogoljuba Jovanovica
arr. 12:25
dep. 12:25
2.1 km
Siljakovac, Trstenicka
arr. 12:27
dep. 12:27
2.4 km
Siljakovac, Ribnjak
arr. 12:28
dep. 12:28
2.8 km
Siljakovac, Cedomira Jakovljevica
arr. 12:31
dep. 12:31
3.3 km
arr. 12:33
dep. 12:33
3.7 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 12:35
dep. 12:35
4.1 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 12:38
dep. 12:38
4.9 km
Veliki Borak, 1
arr. 12:40
dep. 12:40
5.6 km
Veliki Borak, Vis
arr. 12:42
dep. 12:42
6.3 km
Bozdarevac, Bucije
arr. 12:44
dep. 12:44
6.9 km
Bozdarevac, Ulaz
arr. 12:46
dep. 12:46
7.6 km
Bozdarevac, Prodavnica
arr. 12:50
dep. 12:50
8.5 km
Bozdarevac, Mlin
arr. 12:52
dep. 12:52
9.1 km
Bozdarevac, Dom
arr. 12:54
dep. 12:54
10.2 km
Bozdarevac, Trafo
arr. 12:56
dep. 12:56
11.3 km
Barajevo, Voce
arr. 12:58
dep. 12:58
12 km
Barajevo, Bus station
arr. 13:00
13.6 km
12:34 13:40 (01:06)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 20.06.2046.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Siljakovac, Intersection
dep. 12:34
Siljakovac, Selo
arr. 12:36
dep. 12:36
1.1 km
Siljakovac, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
2.2 km
Siljakovac, Selo
arr. 12:40
dep. 12:40
3.3 km
Siljakovac, Intersection
arr. 12:42
dep. 12:42
4.4 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 12:44
dep. 12:44
6.4 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 12:46
dep. 12:46
8.4 km
Vranić kod Barajeva, Raskrsnica Ibarska magistrala
arr. 12:48
dep. 12:48
9.5 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 12:49
dep. 12:49
10.2 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 12:50
dep. 12:50
10.7 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 12:52
dep. 12:52
11.5 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 12:53
dep. 12:53
12.1 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 12:54
dep. 12:54
12.6 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 12:55
dep. 12:55
13.3 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 12:57
dep. 12:57
14.4 km
arr. 13:10
dep. 13:10
22 km
Bacevac, Izlaz
arr. 13:11
dep. 13:11
22.8 km
Bacevac, Igraliste
arr. 13:13
dep. 13:13
23.9 km
Bacevac, Skojevska
arr. 13:14
dep. 13:14
24.4 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 13:15
dep. 13:15
24.9 km
Bacevac, Dom
arr. 13:16
dep. 13:16
25.5 km
Bacevac, Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
26.1 km
Bacevac, Crkva
arr. 13:19
dep. 13:19
26.9 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 13:21
dep. 13:21
27.8 km
Guncati kod Barajeva, Okretnica
arr. 13:23
dep. 13:23
28.5 km
Guncati kod Barajeva, Dom
arr. 13:25
dep. 13:25
29 km
Guncati kod Barajeva, Lecina bara
arr. 13:26
dep. 13:26
29.5 km
Guncati kod Barajeva, Ulaz
arr. 13:27
dep. 13:27
30 km
Guncati kod Barajeva, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
31.4 km
Barajevo, Vrelinska
arr. 13:32
dep. 13:32
32.7 km
arr. 13:34
dep. 13:34
33.5 km
Barajevo, IKL
arr. 13:36
dep. 13:36
34.4 km
Barajevo, Dom zdravlja
arr. 13:38
dep. 13:38
36 km
Barajevo, Bus station
arr. 13:40
36.6 km
16:30 17:10 (00:40)
TrafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Siljakovac, Trafo
dep. 16:30
Siljakovac, Selo
arr. 16:32
dep. 16:32
0.6 km
Siljakovac, Center
arr. 16:34
dep. 16:34
1.7 km
Siljakovac, Bogoljuba Jovanovica
arr. 16:35
dep. 16:35
2.1 km
Siljakovac, Trstenicka
arr. 16:37
dep. 16:37
2.4 km
Siljakovac, Ribnjak
arr. 16:38
dep. 16:38
2.8 km
Siljakovac, Cedomira Jakovljevica
arr. 16:41
dep. 16:41
3.3 km
arr. 16:43
dep. 16:43
3.7 km
Veliki Borak, Siljakovac - raskrsnica
arr. 16:45
dep. 16:45
4.1 km
Veliki Borak, Okretnica
arr. 16:48
dep. 16:48
4.9 km
Veliki Borak, 1
arr. 16:50
dep. 16:50
5.6 km
Veliki Borak, Vis
arr. 16:52
dep. 16:52
6.3 km
Bozdarevac, Bucije
arr. 16:54
dep. 16:54
6.9 km
Bozdarevac, Ulaz
arr. 16:56
dep. 16:56
7.6 km
Bozdarevac, Prodavnica
arr. 17:00
dep. 17:00
8.5 km
Bozdarevac, Mlin
arr. 17:02
dep. 17:02
9.1 km
Bozdarevac, Dom
arr. 17:04
dep. 17:04
10.2 km
Bozdarevac, Trafo
arr. 17:06
dep. 17:06
11.3 km
Barajevo, Voce
arr. 17:08
dep. 17:08
12 km
Barajevo, Bus station
arr. 17:10
13.6 km
16:45 17:22 (00:37)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Siljakovac, Intersection
dep. 16:45
Siljakovac, Selo
arr. 16:47
dep. 16:47
1.1 km
Siljakovac, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
2.2 km
Siljakovac, Selo
arr. 16:53
dep. 16:53
3.3 km
Siljakovac, Intersection
arr. 16:55
dep. 16:55
4.4 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 17:00
dep. 17:00
6.4 km
Siljakovac, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
8.4 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 17:08
dep. 17:08
10.3 km
arr. 17:10
dep. 17:10
11.9 km
Bacevac, Izlaz
arr. 17:11
dep. 17:11
12.7 km
Bacevac, Igraliste
arr. 17:13
dep. 17:13
13.8 km
Bacevac, Skojevska
arr. 17:14
dep. 17:14
14.3 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 17:15
dep. 17:15
14.8 km
Bacevac, Dom
arr. 17:16
dep. 17:16
15.4 km
Bacevac, Intersection
arr. 17:17
dep. 17:17
16 km
Barajevo, Prokica kraj
arr. 17:20
dep. 17:20
18.8 km
Barajevo, Bus station
arr. 17:22
19.6 km
20:33 21:00 (00:27)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Siljakovac, Intersection
dep. 20:33
Siljakovac, Selo
arr. 20:35
dep. 20:35
1.1 km
Siljakovac, Center
arr. 20:38
dep. 20:38
2.2 km
Siljakovac, Selo
arr. 20:41
dep. 20:41
3.3 km
Siljakovac, Intersection
arr. 20:43
dep. 20:43
4.4 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 20:46
dep. 20:46
6.3 km
arr. 20:48
dep. 20:48
7.9 km
Bacevac, Izlaz
arr. 20:49
dep. 20:49
8.7 km
Bacevac, Igraliste
arr. 20:51
dep. 20:51
9.8 km
Bacevac, Skojevska
arr. 20:52
dep. 20:52
10.3 km
Bacevac, Ekonomija
arr. 20:53
dep. 20:53
10.8 km
Bacevac, Dom
arr. 20:54
dep. 20:54
11.4 km
Bacevac, Intersection
arr. 20:55
dep. 20:55
12 km
Barajevo, Prokica kraj
arr. 20:58
dep. 20:58
14 km
Barajevo, Bus station
arr. 21:00
14.8 km

Naselja Siljakovac i Barajevo su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 27min., a najduže 01h i 06min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Siljakovac je u 05:42 h, dok je poslednji polazak u 20:33 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.