Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sijarinska Banja - Nis timetable

friday, 22.11.2019.
07:00 09:50 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 07:00
Macedonce
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Medvedja , Center
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Negosavlje
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Rujkovac
arr. 07:32
dep. 07:32
20 km
Radinovac
arr. 07:40
dep. 07:40
24 km
Silovo kod Lebana
arr. 07:46
dep. 07:46
28 km
Lebane, Center
arr. 07:55
dep. 08:00
32 km
Bosnjace
arr. 08:15
dep. 08:15
42 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
dep. 09:00
55 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
100 km
Sijarinska Banja - Nis timetable
Departures on: saturday, 23.11.2019.
07:00 09:50 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 07:00
Macedonce
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Medvedja , Center
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Negosavlje
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Rujkovac
arr. 07:32
dep. 07:32
20 km
Radinovac
arr. 07:40
dep. 07:40
24 km
Silovo kod Lebana
arr. 07:46
dep. 07:46
28 km
Lebane, Center
arr. 07:55
dep. 08:00
32 km
Bosnjace
arr. 08:15
dep. 08:15
42 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
dep. 09:00
55 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
100 km
Sijarinska Banja - Nis timetable
Departures on: sunday, 24.11.2019.
07:00 09:50 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 07:00
Macedonce
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Medvedja , Center
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Negosavlje
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Rujkovac
arr. 07:32
dep. 07:32
20 km
Radinovac
arr. 07:40
dep. 07:40
24 km
Silovo kod Lebana
arr. 07:46
dep. 07:46
28 km
Lebane, Center
arr. 07:55
dep. 08:00
32 km
Bosnjace
arr. 08:15
dep. 08:15
42 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
dep. 09:00
55 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
100 km
Sijarinska Banja - Nis timetable
Departures on: monday, 25.11.2019.
07:00 09:50 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 07:00
Macedonce
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Medvedja , Center
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Negosavlje
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Rujkovac
arr. 07:32
dep. 07:32
20 km
Radinovac
arr. 07:40
dep. 07:40
24 km
Silovo kod Lebana
arr. 07:46
dep. 07:46
28 km
Lebane, Center
arr. 07:55
dep. 08:00
32 km
Bosnjace
arr. 08:15
dep. 08:15
42 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
dep. 09:00
55 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
100 km
Sijarinska Banja - Nis timetable
Departures on: tuesday, 26.11.2019.
07:00 09:50 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 07:00
Macedonce
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Medvedja , Center
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Negosavlje
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Rujkovac
arr. 07:32
dep. 07:32
20 km
Radinovac
arr. 07:40
dep. 07:40
24 km
Silovo kod Lebana
arr. 07:46
dep. 07:46
28 km
Lebane, Center
arr. 07:55
dep. 08:00
32 km
Bosnjace
arr. 08:15
dep. 08:15
42 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
dep. 09:00
55 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
100 km
Sijarinska Banja - Nis timetable
Departures on: wednesday, 27.11.2019.
07:00 09:50 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 07:00
Macedonce
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Medvedja , Center
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Negosavlje
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Rujkovac
arr. 07:32
dep. 07:32
20 km
Radinovac
arr. 07:40
dep. 07:40
24 km
Silovo kod Lebana
arr. 07:46
dep. 07:46
28 km
Lebane, Center
arr. 07:55
dep. 08:00
32 km
Bosnjace
arr. 08:15
dep. 08:15
42 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
dep. 09:00
55 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
100 km
Sijarinska Banja - Nis timetable
Departures on: thursday, 28.11.2019.
07:00 09:50 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 07:00
Macedonce
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Medvedja , Center
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Negosavlje
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Rujkovac
arr. 07:32
dep. 07:32
20 km
Radinovac
arr. 07:40
dep. 07:40
24 km
Silovo kod Lebana
arr. 07:46
dep. 07:46
28 km
Lebane, Center
arr. 07:55
dep. 08:00
32 km
Bosnjace
arr. 08:15
dep. 08:15
42 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
dep. 09:00
55 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
100 km

Naselja Sijarinska Banja i Nis su međusobno udaljena ~100 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 50min., a najduže 02h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sijarinska Banja je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 07:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.