Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sijarinska Banja - Nis timetable

sunday, 21.07.2019.
07:00 09:50 (02:50)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 07:00
Macedonce
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Medvedja , Center
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Negosavlje
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Rujkovac
arr. 07:32
dep. 07:32
20 km
Radinovac
arr. 07:40
dep. 07:40
24 km
Silovo kod Lebana
arr. 07:46
dep. 07:46
28 km
Lebane, Center
arr. 07:55
dep. 08:00
32 km
Bosnjace
arr. 08:15
dep. 08:15
42 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
dep. 09:00
55 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
100 km
16:10 18:51 (02:41)
The timetable is valid until: 15.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 16:10
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 16:16
dep. 16:16
2.8 km
Macedonce
arr. 16:20
dep. 16:20
4.9 km
Medvedja , Dimici
arr. 16:23
dep. 16:23
6.1 km
Medvedja , Marici
arr. 16:26
dep. 16:26
7.6 km
Medvedja , Center
arr. 16:30
dep. 16:35
9.9 km
Medvedja , Novo naselje
arr. 16:38
dep. 16:38
11.4 km
Negosavlje
arr. 16:40
dep. 16:40
12.8 km
Rujkovac
arr. 16:49
dep. 16:49
19.1 km
Radinovac
arr. 16:55
dep. 16:55
22.7 km
Silovo kod Lebana
arr. 17:03
dep. 17:03
27.6 km
Lebane, Center
arr. 17:11
dep. 17:15
32.3 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 17:17
dep. 17:17
33.1 km
Lebane, Pavlove Livade
arr. 17:18
dep. 17:18
33.7 km
Goli Rid, Mijat
arr. 17:24
dep. 17:24
37 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 17:28
dep. 17:28
39 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 17:34
dep. 17:34
42.5 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 17:37
dep. 17:37
44.8 km
Bojnik, Center
arr. 17:39
dep. 17:39
45.6 km
Bojnik, Bus station
arr. 17:41
dep. 17:41
46.5 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 17:45
dep. 17:45
49 km
Lapotince, Intersection
arr. 17:46
dep. 17:46
49.7 km
Kacabac
arr. 17:51
dep. 17:51
53.1 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 17:55
dep. 17:55
56.4 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 17:57
dep. 17:57
57.2 km
Gornje Brijanje
arr. 18:00
dep. 18:00
59.2 km
Donje Brijanje
arr. 18:02
dep. 18:02
60.9 km
Meda kod Leskovca
arr. 18:05
dep. 18:05
63 km
Sarlince, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
64.1 km
Kutles
arr. 18:10
dep. 18:10
66.6 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 18:13
dep. 18:13
68.6 km
Pukovac, II
arr. 18:17
dep. 18:17
71.4 km
Pukovac, I
arr. 18:18
dep. 18:18
72.4 km
Kocane
arr. 18:20
dep. 18:20
74 km
Kocane, Intersection
arr. 18:21
dep. 18:21
74.9 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 18:24
dep. 18:24
76.9 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 18:26
dep. 18:26
78.9 km
Malosiste, Center
arr. 18:29
dep. 18:29
81.8 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 18:31
dep. 18:31
84.1 km
arr. 18:45
dep. 18:45
96.3 km
Nis, Bus station
arr. 18:51
98.2 km
Sijarinska Banja - Nis timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
07:00 09:50 (02:50)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 07:00
Macedonce
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Medvedja , Center
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Negosavlje
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Rujkovac
arr. 07:32
dep. 07:32
20 km
Radinovac
arr. 07:40
dep. 07:40
24 km
Silovo kod Lebana
arr. 07:46
dep. 07:46
28 km
Lebane, Center
arr. 07:55
dep. 08:00
32 km
Bosnjace
arr. 08:15
dep. 08:15
42 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
dep. 09:00
55 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
100 km
16:10 18:51 (02:41)
The timetable is valid until: 15.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 16:10
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 16:16
dep. 16:16
2.8 km
Macedonce
arr. 16:20
dep. 16:20
4.9 km
Medvedja , Dimici
arr. 16:23
dep. 16:23
6.1 km
Medvedja , Marici
arr. 16:26
dep. 16:26
7.6 km
Medvedja , Center
arr. 16:30
dep. 16:35
9.9 km
Medvedja , Novo naselje
arr. 16:38
dep. 16:38
11.4 km
Negosavlje
arr. 16:40
dep. 16:40
12.8 km
Rujkovac
arr. 16:49
dep. 16:49
19.1 km
Radinovac
arr. 16:55
dep. 16:55
22.7 km
Silovo kod Lebana
arr. 17:03
dep. 17:03
27.6 km
Lebane, Center
arr. 17:11
dep. 17:15
32.3 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 17:17
dep. 17:17
33.1 km
Lebane, Pavlove Livade
arr. 17:18
dep. 17:18
33.7 km
Goli Rid, Mijat
arr. 17:24
dep. 17:24
37 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 17:28
dep. 17:28
39 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 17:34
dep. 17:34
42.5 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 17:37
dep. 17:37
44.8 km
Bojnik, Center
arr. 17:39
dep. 17:39
45.6 km
Bojnik, Bus station
arr. 17:41
dep. 17:41
46.5 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 17:45
dep. 17:45
49 km
Lapotince, Intersection
arr. 17:46
dep. 17:46
49.7 km
Kacabac
arr. 17:51
dep. 17:51
53.1 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 17:55
dep. 17:55
56.4 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 17:57
dep. 17:57
57.2 km
Gornje Brijanje
arr. 18:00
dep. 18:00
59.2 km
Donje Brijanje
arr. 18:02
dep. 18:02
60.9 km
Meda kod Leskovca
arr. 18:05
dep. 18:05
63 km
Sarlince, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
64.1 km
Kutles
arr. 18:10
dep. 18:10
66.6 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 18:13
dep. 18:13
68.6 km
Pukovac, II
arr. 18:17
dep. 18:17
71.4 km
Pukovac, I
arr. 18:18
dep. 18:18
72.4 km
Kocane
arr. 18:20
dep. 18:20
74 km
Kocane, Intersection
arr. 18:21
dep. 18:21
74.9 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 18:24
dep. 18:24
76.9 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 18:26
dep. 18:26
78.9 km
Malosiste, Center
arr. 18:29
dep. 18:29
81.8 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 18:31
dep. 18:31
84.1 km
arr. 18:45
dep. 18:45
96.3 km
Nis, Bus station
arr. 18:51
98.2 km
Sijarinska Banja - Nis timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
07:00 09:50 (02:50)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 07:00
Macedonce
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Medvedja , Center
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Negosavlje
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Rujkovac
arr. 07:32
dep. 07:32
20 km
Radinovac
arr. 07:40
dep. 07:40
24 km
Silovo kod Lebana
arr. 07:46
dep. 07:46
28 km
Lebane, Center
arr. 07:55
dep. 08:00
32 km
Bosnjace
arr. 08:15
dep. 08:15
42 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
dep. 09:00
55 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
100 km
16:10 18:51 (02:41)
The timetable is valid until: 15.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 16:10
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 16:16
dep. 16:16
2.8 km
Macedonce
arr. 16:20
dep. 16:20
4.9 km
Medvedja , Dimici
arr. 16:23
dep. 16:23
6.1 km
Medvedja , Marici
arr. 16:26
dep. 16:26
7.6 km
Medvedja , Center
arr. 16:30
dep. 16:35
9.9 km
Medvedja , Novo naselje
arr. 16:38
dep. 16:38
11.4 km
Negosavlje
arr. 16:40
dep. 16:40
12.8 km
Rujkovac
arr. 16:49
dep. 16:49
19.1 km
Radinovac
arr. 16:55
dep. 16:55
22.7 km
Silovo kod Lebana
arr. 17:03
dep. 17:03
27.6 km
Lebane, Center
arr. 17:11
dep. 17:15
32.3 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 17:17
dep. 17:17
33.1 km
Lebane, Pavlove Livade
arr. 17:18
dep. 17:18
33.7 km
Goli Rid, Mijat
arr. 17:24
dep. 17:24
37 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 17:28
dep. 17:28
39 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 17:34
dep. 17:34
42.5 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 17:37
dep. 17:37
44.8 km
Bojnik, Center
arr. 17:39
dep. 17:39
45.6 km
Bojnik, Bus station
arr. 17:41
dep. 17:41
46.5 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 17:45
dep. 17:45
49 km
Lapotince, Intersection
arr. 17:46
dep. 17:46
49.7 km
Kacabac
arr. 17:51
dep. 17:51
53.1 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 17:55
dep. 17:55
56.4 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 17:57
dep. 17:57
57.2 km
Gornje Brijanje
arr. 18:00
dep. 18:00
59.2 km
Donje Brijanje
arr. 18:02
dep. 18:02
60.9 km
Meda kod Leskovca
arr. 18:05
dep. 18:05
63 km
Sarlince, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
64.1 km
Kutles
arr. 18:10
dep. 18:10
66.6 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 18:13
dep. 18:13
68.6 km
Pukovac, II
arr. 18:17
dep. 18:17
71.4 km
Pukovac, I
arr. 18:18
dep. 18:18
72.4 km
Kocane
arr. 18:20
dep. 18:20
74 km
Kocane, Intersection
arr. 18:21
dep. 18:21
74.9 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 18:24
dep. 18:24
76.9 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 18:26
dep. 18:26
78.9 km
Malosiste, Center
arr. 18:29
dep. 18:29
81.8 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 18:31
dep. 18:31
84.1 km
arr. 18:45
dep. 18:45
96.3 km
Nis, Bus station
arr. 18:51
98.2 km
Sijarinska Banja - Nis timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
07:00 09:50 (02:50)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 07:00
Macedonce
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Medvedja , Center
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Negosavlje
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Rujkovac
arr. 07:32
dep. 07:32
20 km
Radinovac
arr. 07:40
dep. 07:40
24 km
Silovo kod Lebana
arr. 07:46
dep. 07:46
28 km
Lebane, Center
arr. 07:55
dep. 08:00
32 km
Bosnjace
arr. 08:15
dep. 08:15
42 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
dep. 09:00
55 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
100 km
16:10 18:51 (02:41)
The timetable is valid until: 15.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 16:10
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 16:16
dep. 16:16
2.8 km
Macedonce
arr. 16:20
dep. 16:20
4.9 km
Medvedja , Dimici
arr. 16:23
dep. 16:23
6.1 km
Medvedja , Marici
arr. 16:26
dep. 16:26
7.6 km
Medvedja , Center
arr. 16:30
dep. 16:35
9.9 km
Medvedja , Novo naselje
arr. 16:38
dep. 16:38
11.4 km
Negosavlje
arr. 16:40
dep. 16:40
12.8 km
Rujkovac
arr. 16:49
dep. 16:49
19.1 km
Radinovac
arr. 16:55
dep. 16:55
22.7 km
Silovo kod Lebana
arr. 17:03
dep. 17:03
27.6 km
Lebane, Center
arr. 17:11
dep. 17:15
32.3 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 17:17
dep. 17:17
33.1 km
Lebane, Pavlove Livade
arr. 17:18
dep. 17:18
33.7 km
Goli Rid, Mijat
arr. 17:24
dep. 17:24
37 km
Goli Rid, Zadruga
arr. 17:28
dep. 17:28
39 km
Dragovac kod Bojnika, Djace
arr. 17:34
dep. 17:34
42.5 km
Dragovac kod Bojnika
arr. 17:37
dep. 17:37
44.8 km
Bojnik, Center
arr. 17:39
dep. 17:39
45.6 km
Bojnik, Bus station
arr. 17:41
dep. 17:41
46.5 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 17:45
dep. 17:45
49 km
Lapotince, Intersection
arr. 17:46
dep. 17:46
49.7 km
Kacabac
arr. 17:51
dep. 17:51
53.1 km
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 17:55
dep. 17:55
56.4 km
Kosančić kod Bojnika
arr. 17:57
dep. 17:57
57.2 km
Gornje Brijanje
arr. 18:00
dep. 18:00
59.2 km
Donje Brijanje
arr. 18:02
dep. 18:02
60.9 km
Meda kod Leskovca
arr. 18:05
dep. 18:05
63 km
Sarlince, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
64.1 km
Kutles
arr. 18:10
dep. 18:10
66.6 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 18:13
dep. 18:13
68.6 km
Pukovac, II
arr. 18:17
dep. 18:17
71.4 km
Pukovac, I
arr. 18:18
dep. 18:18
72.4 km
Kocane
arr. 18:20
dep. 18:20
74 km
Kocane, Intersection
arr. 18:21
dep. 18:21
74.9 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 18:24
dep. 18:24
76.9 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 18:26
dep. 18:26
78.9 km
Malosiste, Center
arr. 18:29
dep. 18:29
81.8 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 18:31
dep. 18:31
84.1 km
arr. 18:45
dep. 18:45
96.3 km
Nis, Bus station
arr. 18:51
98.2 km

Naselja Sijarinska Banja i Nis su međusobno udaljena ~100 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 41min., a najduže 02h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sijarinska Banja je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 16:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.