Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sijarinska Banja - Medvedja timetable

thursday, 22.04.2021.
07:00 07:15 (00:15)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja, Center
dep. 07:00
Macedonce, Intersection
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Medvedja , Bus station
arr. 07:15
11 km
07:00 07:30 (00:30)
DokiciBus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja, Dokici
dep. 07:00
Sijarinska Banja, Suljevici
arr. 07:05
dep. 07:05
1 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
2 km
Sijarinska Banja, Skola
arr. 07:13
dep. 07:13
3 km
Sijarinska Banja, Dragovac
arr. 07:15
dep. 07:15
3 km
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 07:17
dep. 07:17
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 07:22
dep. 07:22
7 km
Medvedja , Dimici
arr. 07:25
dep. 07:25
9 km
Medvedja , Marici
arr. 07:26
dep. 07:26
10 km
Medvedja , Pumpa
arr. 07:29
dep. 07:29
12 km
Medvedja , Bus station
arr. 07:30
13 km
07:35 07:51 (00:16)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja, Center
dep. 07:35
Macedonce, Intersection
arr. 07:44
dep. 07:44
4.9 km
Medvedja , Bus station
arr. 07:51
9.9 km
09:50 10:04 (00:14)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja, Center
dep. 09:50
Macedonce, Intersection
arr. 09:56
dep. 09:56
5 km
Medvedja , Bus station
arr. 10:04
10 km
12:20 12:40 (00:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja, Center
dep. 12:20
Macedonce, Intersection
arr. 12:26
dep. 12:26
5 km
Medvedja , Bus station
arr. 12:40
10 km
13:10 13:26 (00:16)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja, Center
dep. 13:10
Macedonce, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
4.9 km
Medvedja , Bus station
arr. 13:26
9.9 km
14:10 14:26 (00:16)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja, Center
dep. 14:10
Macedonce, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
4.9 km
Medvedja , Bus station
arr. 14:26
9.9 km
14:15 14:50 (00:35)
DokiciBus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja, Dokici
dep. 14:15
Sijarinska Banja, Suljevici
arr. 14:20
dep. 14:20
1 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
2 km
Sijarinska Banja, Skola
arr. 14:33
dep. 14:33
3 km
Sijarinska Banja, Dragovac
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 14:37
dep. 14:37
4 km
Macedonce, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
7 km
Medvedja , Dimici
arr. 14:45
dep. 14:45
9 km
Medvedja , Marici
arr. 14:46
dep. 14:46
10 km
Medvedja , Pumpa
arr. 14:49
dep. 14:49
12 km
Medvedja , Bus station
arr. 14:50
13 km
17:20 17:40 (00:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja, Center
dep. 17:20
Sijarinska Banja, Skola
arr. 17:23
dep. 17:23
1 km
Sijarinska Banja, Dragovac
arr. 17:25
dep. 17:25
1 km
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 17:27
dep. 17:27
2 km
Macedonce, Intersection
arr. 17:32
dep. 17:32
5 km
Medvedja , Dimici
arr. 17:35
dep. 17:35
7 km
Medvedja , Marici
arr. 17:36
dep. 17:36
8 km
Medvedja , Pumpa
arr. 17:39
dep. 17:39
10 km
Medvedja , Bus station
arr. 17:40
11 km
22:30 22:42 (00:12)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja, Center
dep. 22:30
Medvedja , Bus station
arr. 22:42
11 km

Naselja Sijarinska Banja i Medvedja su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 12min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sijarinska Banja je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Sijarinska Banja - Medvedja iznosi od 0,85 EUR do 0,85 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.