Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sijarinska Banja - Lebane timetable

thursday, 22.04.2021.
07:00 07:55 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja, Center
dep. 07:00
Macedonce, Intersection
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Medvedja , Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Negosavlje, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Rujkovac, Center
arr. 07:32
dep. 07:32
20 km
Radinovac, Kafana
arr. 07:40
dep. 07:40
24 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 07:46
dep. 07:46
28 km
Lebane, Bus station
arr. 07:55
32 km
07:35 08:29 (00:54)
CenterModna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja, Center
dep. 07:35
Macedonce, Intersection
arr. 07:44
dep. 07:44
4.9 km
Medvedja , Bus station
arr. 07:51
dep. 07:51
9.9 km
Negosavlje, Center
arr. 07:56
dep. 07:56
12.8 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 08:00
dep. 08:00
15.2 km
Rujkovac, Center
arr. 08:05
dep. 08:05
19.1 km
Radinovac, Groblje
arr. 08:09
dep. 08:09
21.8 km
Radinovac, Kafana
arr. 08:11
dep. 08:11
22.7 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 08:16
dep. 08:16
25.7 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 08:19
dep. 08:19
27.6 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 08:24
dep. 08:24
30.8 km
Lebane, Bus station
arr. 08:27
dep. 08:27
32.3 km
Lebane, Modna kuca
arr. 08:29
33.1 km
09:50 10:52 (01:02)
CenterModna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja, Center
dep. 09:50
Macedonce, Intersection
arr. 09:56
dep. 09:56
5 km
Medvedja , Bus station
arr. 10:04
dep. 10:04
10 km
Negosavlje, Center
arr. 10:08
dep. 10:08
12 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 10:14
dep. 10:14
15 km
Rujkovac, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
18 km
Radinovac, Groblje
arr. 10:35
dep. 10:35
23 km
Radinovac, Kafana
arr. 10:40
dep. 10:40
24 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 10:43
dep. 10:43
27 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 10:44
dep. 10:44
28 km
Krivaca kod Lebana
arr. 10:47
dep. 10:47
31 km
Lebane, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
32 km
Lebane, Modna kuca
arr. 10:52
33 km
12:20 13:17 (00:57)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja, Center
dep. 12:20
Macedonce, Intersection
arr. 12:26
dep. 12:26
5 km
Medvedja , Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
10 km
Negosavlje, Center
arr. 12:44
dep. 12:44
12 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 12:50
dep. 12:50
15 km
Rujkovac, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
18 km
Radinovac, Groblje
arr. 13:00
dep. 13:00
23 km
Radinovac, Kafana
arr. 13:02
dep. 13:02
24 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 13:10
dep. 13:10
27 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 13:13
dep. 13:13
28 km
Krivaca kod Lebana
arr. 13:16
dep. 13:16
31 km
Lebane, Bus station
arr. 13:17
32 km
13:10 14:04 (00:54)
CenterModna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja, Center
dep. 13:10
Macedonce, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
4.9 km
Medvedja , Bus station
arr. 13:26
dep. 13:26
9.9 km
Negosavlje, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
12.8 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 13:35
dep. 13:35
15.2 km
Rujkovac, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
19.1 km
Radinovac, Groblje
arr. 13:44
dep. 13:44
21.8 km
Radinovac, Kafana
arr. 13:46
dep. 13:46
22.7 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 13:51
dep. 13:51
25.7 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 13:54
dep. 13:54
27.6 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
30.8 km
Lebane, Bus station
arr. 14:02
dep. 14:02
32.3 km
Lebane, Modna kuca
arr. 14:04
33.1 km
14:10 15:04 (00:54)
CenterModna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja, Center
dep. 14:10
Macedonce, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
4.9 km
Medvedja , Bus station
arr. 14:26
dep. 14:26
9.9 km
Negosavlje, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
12.8 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 14:35
dep. 14:35
15.2 km
Rujkovac, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
19.1 km
Radinovac, Groblje
arr. 14:44
dep. 14:44
21.8 km
Radinovac, Kafana
arr. 14:46
dep. 14:46
22.7 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 14:51
dep. 14:51
25.7 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 14:54
dep. 14:54
27.6 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 14:59
dep. 14:59
30.8 km
Lebane, Bus station
arr. 15:02
dep. 15:02
32.3 km
Lebane, Modna kuca
arr. 15:04
33.1 km
22:30 23:05 (00:35)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja, Center
dep. 22:30
Medvedja , Bus station
arr. 22:42
dep. 22:42
11 km
Lebane, Bus station
arr. 23:05
32 km

Naselja Sijarinska Banja i Lebane su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 01h i 02min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sijarinska Banja je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Sijarinska Banja - Lebane iznosi od 1,79 EUR do 1,79 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.