Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sijarinska Banja - Lebane timetable

monday, 24.02.2020.
07:00 07:55 (00:55)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 07:00
Macedonce
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Medvedja , Center
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Negosavlje
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Rujkovac
arr. 07:32
dep. 07:32
20 km
Radinovac
arr. 07:40
dep. 07:40
24 km
Silovo kod Lebana
arr. 07:46
dep. 07:46
28 km
Lebane, Center
arr. 07:55
32 km
07:35 08:29 (00:54)
Modna Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 07:35
Macedonce
arr. 07:44
dep. 07:44
4.9 km
Medvedja , Center
arr. 07:51
dep. 07:51
9.9 km
Negosavlje
arr. 07:56
dep. 07:56
12.8 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 08:00
dep. 08:00
15.2 km
Rujkovac
arr. 08:05
dep. 08:05
19.1 km
Radinovac, Groblje
arr. 08:09
dep. 08:09
21.8 km
Radinovac
arr. 08:11
dep. 08:11
22.7 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 08:16
dep. 08:16
25.7 km
Silovo kod Lebana
arr. 08:19
dep. 08:19
27.6 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 08:24
dep. 08:24
30.8 km
Lebane, Center
arr. 08:27
dep. 08:27
32.3 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 08:29
33.1 km
09:50 10:52 (01:02)
Modna Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 09:50
Macedonce
arr. 09:56
dep. 09:56
5 km
Medvedja , Center
arr. 10:04
dep. 10:04
10 km
Negosavlje
arr. 10:08
dep. 10:08
12 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 10:14
dep. 10:14
15 km
Rujkovac
arr. 10:20
dep. 10:20
18 km
Radinovac, Groblje
arr. 10:35
dep. 10:35
23 km
Radinovac
arr. 10:40
dep. 10:40
24 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 10:43
dep. 10:43
27 km
Silovo kod Lebana
arr. 10:44
dep. 10:44
28 km
Krivaca kod Lebana
arr. 10:47
dep. 10:47
31 km
Lebane, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
32 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 10:52
33 km
12:20 13:17 (00:57)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 12:20
Macedonce
arr. 12:26
dep. 12:26
5 km
Medvedja , Center
arr. 12:40
dep. 12:40
10 km
Negosavlje
arr. 12:44
dep. 12:44
12 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 12:50
dep. 12:50
15 km
Rujkovac
arr. 12:54
dep. 12:54
18 km
Radinovac, Groblje
arr. 13:00
dep. 13:00
23 km
Radinovac
arr. 13:02
dep. 13:02
24 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 13:10
dep. 13:10
27 km
Silovo kod Lebana
arr. 13:13
dep. 13:13
28 km
Krivaca kod Lebana
arr. 13:16
dep. 13:16
31 km
Lebane, Center
arr. 13:17
32 km
13:10 14:04 (00:54)
Modna Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 13:10
Macedonce
arr. 13:19
dep. 13:19
4.9 km
Medvedja , Center
arr. 13:26
dep. 13:26
9.9 km
Negosavlje
arr. 13:31
dep. 13:31
12.8 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 13:35
dep. 13:35
15.2 km
Rujkovac
arr. 13:40
dep. 13:40
19.1 km
Radinovac, Groblje
arr. 13:44
dep. 13:44
21.8 km
Radinovac
arr. 13:46
dep. 13:46
22.7 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 13:51
dep. 13:51
25.7 km
Silovo kod Lebana
arr. 13:54
dep. 13:54
27.6 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
30.8 km
Lebane, Center
arr. 14:02
dep. 14:02
32.3 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 14:04
33.1 km
16:50 17:47 (00:57)
Modna Kuća
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 16:50
Macedonce
arr. 16:59
dep. 16:59
5 km
Medvedja , Center
arr. 17:08
dep. 17:08
10 km
Negosavlje
arr. 17:12
dep. 17:12
12 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 17:18
dep. 17:18
15 km
Rujkovac
arr. 17:23
dep. 17:23
18 km
Radinovac, Groblje
arr. 17:31
dep. 17:31
23 km
Radinovac
arr. 17:33
dep. 17:33
24 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 17:37
dep. 17:37
27 km
Silovo kod Lebana
arr. 17:39
dep. 17:39
28 km
Krivaca kod Lebana
arr. 17:43
dep. 17:43
31 km
Lebane, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
32 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 17:47
33 km
22:30 23:05 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 22:30
Medvedja , Center
arr. 22:42
dep. 22:42
11 km
Lebane, Center
arr. 23:05
32 km

Naselja Sijarinska Banja i Lebane su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 01h i 02min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sijarinska Banja je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.