Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sijarinska Banja - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 20.02.2020.
07:00 13:00 (06:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 07:00
Macedonce
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Medvedja , Center
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Negosavlje
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Rujkovac
arr. 07:32
dep. 07:32
20 km
Radinovac
arr. 07:40
dep. 07:40
24 km
Silovo kod Lebana
arr. 07:46
dep. 07:46
28 km
Lebane, Center
arr. 07:55
dep. 08:00
32 km
Bosnjace
arr. 08:15
dep. 08:15
42 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
dep. 09:00
55 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
100 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
131 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:00
336 km
22:30 03:50 (05:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 22:30
Medvedja , Center
arr. 22:42
dep. 22:42
11 km
Lebane, Center
arr. 23:05
dep. 23:05
32 km
Leskovac, Bus station
arr. 23:30
dep. 00:00
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 03:50
336 km
Sijarinska Banja - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
07:00 13:00 (06:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 07:00
Macedonce
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Medvedja , Center
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Negosavlje
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Rujkovac
arr. 07:32
dep. 07:32
20 km
Radinovac
arr. 07:40
dep. 07:40
24 km
Silovo kod Lebana
arr. 07:46
dep. 07:46
28 km
Lebane, Center
arr. 07:55
dep. 08:00
32 km
Bosnjace
arr. 08:15
dep. 08:15
42 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
dep. 09:00
55 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
100 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
131 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:00
336 km
22:30 03:50 (05:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 22:30
Medvedja , Center
arr. 22:42
dep. 22:42
11 km
Lebane, Center
arr. 23:05
dep. 23:05
32 km
Leskovac, Bus station
arr. 23:30
dep. 00:00
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 03:50
336 km
Sijarinska Banja - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
07:00 13:00 (06:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 07:00
Macedonce
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Medvedja , Center
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Negosavlje
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Rujkovac
arr. 07:32
dep. 07:32
20 km
Radinovac
arr. 07:40
dep. 07:40
24 km
Silovo kod Lebana
arr. 07:46
dep. 07:46
28 km
Lebane, Center
arr. 07:55
dep. 08:00
32 km
Bosnjace
arr. 08:15
dep. 08:15
42 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
dep. 09:00
55 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
100 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
131 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:00
336 km
22:30 03:50 (05:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 22:30
Medvedja , Center
arr. 22:42
dep. 22:42
11 km
Lebane, Center
arr. 23:05
dep. 23:05
32 km
Leskovac, Bus station
arr. 23:30
dep. 00:00
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 03:50
336 km
Sijarinska Banja - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
07:00 13:00 (06:00)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 07:00
Macedonce
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Medvedja , Center
arr. 07:15
dep. 07:15
11 km
Negosavlje
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Rujkovac
arr. 07:32
dep. 07:32
20 km
Radinovac
arr. 07:40
dep. 07:40
24 km
Silovo kod Lebana
arr. 07:46
dep. 07:46
28 km
Lebane, Center
arr. 07:55
dep. 08:00
32 km
Bosnjace
arr. 08:15
dep. 08:15
42 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:35
dep. 09:00
55 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
100 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
131 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:00
336 km
22:30 03:50 (05:20)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarinska Banja
dep. 22:30
Medvedja , Center
arr. 22:42
dep. 22:42
11 km
Lebane, Center
arr. 23:05
dep. 23:05
32 km
Leskovac, Bus station
arr. 23:30
dep. 00:00
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 03:50
336 km

Naselja Sijarinska Banja i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~336 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 20min., a najduže 06h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sijarinska Banja je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.