Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sijarina - Medvedja timetable

thursday, 22.04.2021.
06:41 07:00 (00:19)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarina, Skola
dep. 06:41
Sijarina, Sinanovici
arr. 06:43
dep. 06:43
1 km
Tupale, Kapit
arr. 06:44
dep. 06:44
2 km
Tupale
arr. 06:45
dep. 06:45
3 km
Tupale, Abazovici
arr. 06:47
dep. 06:47
4 km
Medvedja , Baltici
arr. 06:50
dep. 06:50
6 km
Medvedja , Ljubenovici
arr. 06:57
dep. 06:57
8 km
Medvedja , Bus station
arr. 07:00
9 km
06:57 07:30 (00:33)
DzamijaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarina, Dzamija
dep. 06:57
Sijarinska Banja, Dokici
arr. 07:00
dep. 07:00
1 km
Sijarinska Banja, Suljevici
arr. 07:05
dep. 07:05
2 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
3 km
Sijarinska Banja, Skola
arr. 07:13
dep. 07:13
4 km
Sijarinska Banja, Dragovac
arr. 07:15
dep. 07:15
4 km
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 07:17
dep. 07:17
5 km
Macedonce, Intersection
arr. 07:22
dep. 07:22
8 km
Medvedja , Dimici
arr. 07:25
dep. 07:25
10 km
Medvedja , Marici
arr. 07:26
dep. 07:26
11 km
Medvedja , Pumpa
arr. 07:29
dep. 07:29
13 km
Medvedja , Bus station
arr. 07:30
14 km
07:35 07:50 (00:15)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarina, Skola
dep. 07:35
Tupale
arr. 07:40
dep. 07:40
2 km
Medvedja , Bus station
arr. 07:50
9 km
12:35 12:45 (00:10)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarina, Skola
dep. 12:35
Tupale
arr. 12:40
dep. 12:40
2 km
Medvedja , Bus station
arr. 12:45
9 km
14:12 14:50 (00:38)
DzamijaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarina, Dzamija
dep. 14:12
Sijarinska Banja, Dokici
arr. 14:15
dep. 14:15
1 km
Sijarinska Banja, Suljevici
arr. 14:20
dep. 14:20
2 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
Sijarinska Banja, Skola
arr. 14:33
dep. 14:33
4 km
Sijarinska Banja, Dragovac
arr. 14:35
dep. 14:35
4 km
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 14:37
dep. 14:37
5 km
Macedonce, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
8 km
Medvedja , Dimici
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Medvedja , Marici
arr. 14:46
dep. 14:46
11 km
Medvedja , Pumpa
arr. 14:49
dep. 14:49
13 km
Medvedja , Bus station
arr. 14:50
14 km
14:33 14:50 (00:17)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarina, Skola
dep. 14:33
Sijarina, Sinanovici
arr. 14:35
dep. 14:35
1 km
Tupale, Kapit
arr. 14:37
dep. 14:37
2 km
Tupale
arr. 14:39
dep. 14:39
3 km
Tupale, Abazovici
arr. 14:41
dep. 14:41
4 km
Medvedja , Baltici
arr. 14:44
dep. 14:44
6 km
Medvedja , Ljubenovici
arr. 14:47
dep. 14:47
8 km
Medvedja , Bus station
arr. 14:50
9 km
Sijarina - Medvedja timetable
Departures on: friday, 23.04.2021.
06:41 07:00 (00:19)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarina, Skola
dep. 06:41
Sijarina, Sinanovici
arr. 06:43
dep. 06:43
1 km
Tupale, Kapit
arr. 06:44
dep. 06:44
2 km
Tupale
arr. 06:45
dep. 06:45
3 km
Tupale, Abazovici
arr. 06:47
dep. 06:47
4 km
Medvedja , Baltici
arr. 06:50
dep. 06:50
6 km
Medvedja , Ljubenovici
arr. 06:57
dep. 06:57
8 km
Medvedja , Bus station
arr. 07:00
9 km
06:57 07:30 (00:33)
DzamijaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarina, Dzamija
dep. 06:57
Sijarinska Banja, Dokici
arr. 07:00
dep. 07:00
1 km
Sijarinska Banja, Suljevici
arr. 07:05
dep. 07:05
2 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
3 km
Sijarinska Banja, Skola
arr. 07:13
dep. 07:13
4 km
Sijarinska Banja, Dragovac
arr. 07:15
dep. 07:15
4 km
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 07:17
dep. 07:17
5 km
Macedonce, Intersection
arr. 07:22
dep. 07:22
8 km
Medvedja , Dimici
arr. 07:25
dep. 07:25
10 km
Medvedja , Marici
arr. 07:26
dep. 07:26
11 km
Medvedja , Pumpa
arr. 07:29
dep. 07:29
13 km
Medvedja , Bus station
arr. 07:30
14 km
07:35 07:50 (00:15)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarina, Skola
dep. 07:35
Tupale
arr. 07:40
dep. 07:40
2 km
Medvedja , Bus station
arr. 07:50
9 km
12:35 12:45 (00:10)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarina, Skola
dep. 12:35
Tupale
arr. 12:40
dep. 12:40
2 km
Medvedja , Bus station
arr. 12:45
9 km
14:12 14:50 (00:38)
DzamijaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarina, Dzamija
dep. 14:12
Sijarinska Banja, Dokici
arr. 14:15
dep. 14:15
1 km
Sijarinska Banja, Suljevici
arr. 14:20
dep. 14:20
2 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
Sijarinska Banja, Skola
arr. 14:33
dep. 14:33
4 km
Sijarinska Banja, Dragovac
arr. 14:35
dep. 14:35
4 km
Borovac kod Medvede, Popovici
arr. 14:37
dep. 14:37
5 km
Macedonce, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
8 km
Medvedja , Dimici
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Medvedja , Marici
arr. 14:46
dep. 14:46
11 km
Medvedja , Pumpa
arr. 14:49
dep. 14:49
13 km
Medvedja , Bus station
arr. 14:50
14 km
14:33 14:50 (00:17)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2021.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sijarina, Skola
dep. 14:33
Sijarina, Sinanovici
arr. 14:35
dep. 14:35
1 km
Tupale, Kapit
arr. 14:37
dep. 14:37
2 km
Tupale
arr. 14:39
dep. 14:39
3 km
Tupale, Abazovici
arr. 14:41
dep. 14:41
4 km
Medvedja , Baltici
arr. 14:44
dep. 14:44
6 km
Medvedja , Ljubenovici
arr. 14:47
dep. 14:47
8 km
Medvedja , Bus station
arr. 14:50
9 km

Naselja Sijarina i Medvedja su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sijarina je u 06:41 h, dok je poslednji polazak u 14:33 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.