Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sicevo kod Nisa - Nis timetable

wednesday, 17.07.2019.
05:28 06:00 (00:32)
Sutevac - vikendice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
dep. 05:28
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 05:30
dep. 05:30
2.1 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 05:32
dep. 05:32
4.2 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 05:33
dep. 05:33
5.1 km
Prosek, Magistrala
arr. 05:35
dep. 05:35
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 05:40
dep. 05:40
11.6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:42
dep. 05:42
12.9 km
Nis, EI
arr. 05:45
dep. 05:45
15.5 km
Nis, Cele kula
arr. 05:48
dep. 05:48
17.6 km
arr. 05:52
dep. 05:52
19 km
Nis, Bus station
arr. 06:00
21.3 km
05:44 06:18 (00:34)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Railway station
dep. 05:44
Prosek, Railway station
arr. 05:50
dep. 05:51
3 km
Niska Banja, Railway station
arr. 05:57
dep. 05:58
7 km
arr. 06:05
dep. 06:06
12 km
arr. 06:12
dep. 06:13
17 km
arr. 06:18
19 km
06:10 06:25 (00:15)
Hotel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Hotel
dep. 06:10
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:15
dep. 06:15
7 km
arr. 06:20
dep. 06:20
14 km
Nis, Bus station
arr. 06:25
16 km
06:30 06:55 (00:25)
Hotel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Hotel
dep. 06:30
Prosek, Magistrala
arr. 06:33
dep. 06:33
3 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:38
dep. 06:38
8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:43
dep. 06:43
11 km
Nis, EI
arr. 06:46
dep. 06:46
12 km
Nis, Cele kula
arr. 06:49
dep. 06:49
14 km
arr. 06:51
dep. 06:51
16 km
Nis, Bus station
arr. 06:55
18 km
07:03 07:35 (00:32)
Sutevac - vikendice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
dep. 07:03
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 07:05
dep. 07:05
2.1 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 07:07
dep. 07:07
4.2 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 07:08
dep. 07:08
5.1 km
Prosek, Magistrala
arr. 07:10
dep. 07:10
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 07:15
dep. 07:15
11.6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:17
dep. 07:17
12.9 km
Nis, EI
arr. 07:20
dep. 07:20
15.5 km
Nis, Cele kula
arr. 07:23
dep. 07:23
17.6 km
arr. 07:27
dep. 07:27
19 km
Nis, Bus station
arr. 07:35
21.3 km
07:50 08:10 (00:20)
Hotel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Hotel
dep. 07:50
Prosek, Magistrala
arr. 07:55
dep. 07:55
4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 08:00
dep. 08:00
7 km
arr. 08:05
dep. 08:05
13 km
Nis, Bus station
arr. 08:10
17 km
08:11 08:35 (00:24)
Brana
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Brana
dep. 08:11
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 08:13
dep. 08:13
2 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 08:14
dep. 08:14
3 km
Prosek, Magistrala
arr. 08:15
dep. 08:15
5 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 08:20
dep. 08:20
10 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 08:23
dep. 08:23
11 km
Nis, EI
arr. 08:25
dep. 08:25
14 km
Nis, Cele kula
arr. 08:27
dep. 08:27
16 km
arr. 08:30
dep. 08:30
18 km
Nis, Bus station
arr. 08:35
20 km
08:30 08:55 (00:25)
Hotel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Hotel
dep. 08:30
Prosek, Magistrala
arr. 08:33
dep. 08:33
3 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 08:38
dep. 08:38
8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 08:43
dep. 08:43
11 km
Nis, EI
arr. 08:46
dep. 08:46
12 km
Nis, Cele kula
arr. 08:49
dep. 08:49
14 km
arr. 08:51
dep. 08:51
16 km
Nis, Bus station
arr. 08:55
18 km
09:28 10:00 (00:32)
Sutevac - vikendice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
dep. 09:28
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 09:30
dep. 09:30
2.1 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 09:32
dep. 09:32
4.2 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 09:33
dep. 09:33
5.1 km
Prosek, Magistrala
arr. 09:35
dep. 09:35
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 09:40
dep. 09:40
11.6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 09:42
dep. 09:42
12.9 km
Nis, EI
arr. 09:45
dep. 09:45
15.5 km
Nis, Cele kula
arr. 09:48
dep. 09:48
17.6 km
arr. 09:52
dep. 09:52
19 km
Nis, Bus station
arr. 10:00
21.3 km
09:35 10:09 (00:34)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Railway station
dep. 09:35
Prosek, Railway station
arr. 09:41
dep. 09:42
3 km
Niska Banja, Railway station
arr. 09:48
dep. 09:49
7 km
arr. 09:56
dep. 09:57
12 km
arr. 10:03
dep. 10:04
17 km
arr. 10:09
19 km
11:15 11:40 (00:25)
Hotel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Hotel
dep. 11:15
Prosek, Magistrala
arr. 11:18
dep. 11:18
3 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 11:23
dep. 11:23
8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 11:28
dep. 11:28
11 km
Nis, EI
arr. 11:31
dep. 11:31
12 km
Nis, Cele kula
arr. 11:34
dep. 11:34
14 km
arr. 11:36
dep. 11:36
16 km
Nis, Bus station
arr. 11:40
18 km
12:00 12:20 (00:20)
Hotel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Hotel
dep. 12:00
Prosek, Magistrala
arr. 12:05
dep. 12:05
4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 12:10
dep. 12:10
7 km
arr. 12:15
dep. 12:15
13 km
Nis, Bus station
arr. 12:20
17 km
12:29 12:55 (00:26)
Brana
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Brana
dep. 12:29
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 12:30
dep. 12:30
2 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 12:31
dep. 12:31
3 km
Prosek, Magistrala
arr. 12:32
dep. 12:32
5 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 12:37
dep. 12:37
10 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 12:40
dep. 12:40
11 km
Nis, EI
arr. 12:43
dep. 12:43
14 km
Nis, Cele kula
arr. 12:48
dep. 12:48
16 km
arr. 12:50
dep. 12:50
18 km
Nis, Bus station
arr. 12:55
20 km
13:33 14:00 (00:27)
Sutevac - vikendice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
dep. 13:33
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 13:35
dep. 13:35
2 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 13:37
dep. 13:37
4 km
Prosek, Magistrala
arr. 13:40
dep. 13:40
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 13:45
dep. 13:45
12 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:49
dep. 13:49
15 km
Nis, EI
arr. 13:50
dep. 13:50
16 km
Nis, Cele kula
arr. 13:53
dep. 13:53
18 km
arr. 13:55
dep. 13:55
20 km
Nis, Bus station
arr. 14:00
22 km
14:03 14:44 (00:41)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Railway station
dep. 14:03
Prosek, Railway station
arr. 14:09
dep. 14:10
3 km
Niska Banja, Railway station
arr. 14:16
dep. 14:24
7 km
arr. 14:31
dep. 14:32
12 km
arr. 14:38
dep. 14:39
17 km
arr. 14:44
19 km
14:19 14:45 (00:26)
Brana
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Brana
dep. 14:19
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 14:21
dep. 14:21
2 km
Prosek, Magistrala
arr. 14:24
dep. 14:24
5 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 14:28
dep. 14:28
10 km
Nis, Cele kula
arr. 14:35
dep. 14:35
16 km
arr. 14:40
dep. 14:40
18 km
Nis, Bus station
arr. 14:45
20 km
14:41 15:05 (00:24)
Brana
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Brana
dep. 14:41
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 14:43
dep. 14:43
2 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 14:44
dep. 14:44
3 km
Prosek, Magistrala
arr. 14:45
dep. 14:45
5 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 14:50
dep. 14:50
10 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:53
dep. 14:53
11 km
Nis, EI
arr. 14:55
dep. 14:55
14 km
Nis, Cele kula
arr. 14:57
dep. 14:57
16 km
arr. 15:00
dep. 15:00
18 km
Nis, Bus station
arr. 15:05
20 km
15:08 15:30 (00:22)
Hotel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Hotel
dep. 15:08
Prosek, Magistrala
arr. 15:13
dep. 15:13
4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:18
dep. 15:18
7 km
Nis, Trošarina
arr. 15:23
dep. 15:23
13 km
arr. 15:26
dep. 15:26
14 km
Nis, Bus station
arr. 15:30
17 km
15:38 16:10 (00:32)
Sutevac - vikendice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
dep. 15:38
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 15:40
dep. 15:40
2.1 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 15:42
dep. 15:42
4.2 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 15:43
dep. 15:43
5.1 km
Prosek, Magistrala
arr. 15:45
dep. 15:45
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:50
dep. 15:50
11.6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 15:52
dep. 15:52
12.9 km
Nis, EI
arr. 15:55
dep. 15:55
15.5 km
Nis, Cele kula
arr. 15:58
dep. 15:58
17.6 km
arr. 16:02
dep. 16:02
19 km
Nis, Bus station
arr. 16:10
21.3 km
16:28 17:00 (00:32)
Sutevac - vikendice
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Cele kula
dep. 16:48
Nis, Bus station
arr. 17:00
3.8 km
17:22 17:50 (00:28)
Hotel
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Hotel
dep. 17:22
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 17:23
dep. 17:23
0.9 km
Prosek, Magistrala
arr. 17:25
dep. 17:25
2.8 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 17:30
dep. 17:30
7.4 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 17:32
dep. 17:32
8.7 km
Nis, EI
arr. 17:35
dep. 17:35
11.3 km
Nis, Cele kula
arr. 17:38
dep. 17:38
13.4 km
arr. 17:42
dep. 17:42
14.8 km
Nis, Bus station
arr. 17:50
17.1 km
17:46 18:20 (00:34)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Railway station
dep. 17:46
Prosek, Railway station
arr. 17:52
dep. 17:53
3 km
Niska Banja, Railway station
arr. 17:59
dep. 18:00
7 km
arr. 18:07
dep. 18:08
12 km
arr. 18:14
dep. 18:15
17 km
arr. 18:20
19 km
17:55 18:20 (00:25)
Brana
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Brana
dep. 17:55
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 17:56
dep. 17:56
1 km
Prosek, Magistrala
arr. 17:57
dep. 17:57
3 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 18:02
dep. 18:02
8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:05
dep. 18:05
9 km
Nis, EI
arr. 18:08
dep. 18:08
12 km
Nis, Cele kula
arr. 18:13
dep. 18:13
14 km
arr. 18:16
dep. 18:16
16 km
Nis, Bus station
arr. 18:20
18 km
18:30 18:55 (00:25)
Hotel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Hotel
dep. 18:30
Prosek, Magistrala
arr. 18:33
dep. 18:33
3 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 18:38
dep. 18:38
8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:43
dep. 18:43
11 km
Nis, EI
arr. 18:46
dep. 18:46
12 km
Nis, Cele kula
arr. 18:49
dep. 18:49
14 km
arr. 18:51
dep. 18:51
16 km
Nis, Bus station
arr. 18:55
18 km
19:10 19:30 (00:20)
Hotel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Hotel
dep. 19:10
Prosek, Magistrala
arr. 19:13
dep. 19:13
4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 19:16
dep. 19:16
7 km
arr. 19:25
dep. 19:25
13 km
Nis, Bus station
arr. 19:30
17 km
21:00 21:25 (00:25)
Hotel
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Hotel
dep. 21:00
Prosek, Magistrala
arr. 21:03
dep. 21:03
3 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 21:11
dep. 21:11
8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 21:14
dep. 21:14
11 km
Nis, EI
arr. 21:15
dep. 21:15
12 km
Nis, Cele kula
arr. 21:18
dep. 21:18
14 km
arr. 21:20
dep. 21:20
16 km
Nis, Bus station
arr. 21:25
18 km
22:38 23:10 (00:32)
Sutevac - vikendice
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
dep. 22:38
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 22:40
dep. 22:40
2.1 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 22:42
dep. 22:42
4.2 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 22:43
dep. 22:43
5.1 km
Prosek, Magistrala
arr. 22:45
dep. 22:45
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 22:50
dep. 22:50
11.6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 22:52
dep. 22:52
12.9 km
Nis, EI
arr. 22:55
dep. 22:55
15.5 km
Nis, Cele kula
arr. 22:58
dep. 22:58
17.6 km
arr. 23:02
dep. 23:02
19 km
Nis, Bus station
arr. 23:10
21.3 km
22:39 23:13 (00:34)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Railway station
dep. 22:39
Prosek, Railway station
arr. 22:45
dep. 22:46
3 km
Niska Banja, Railway station
arr. 22:52
dep. 22:53
7 km
arr. 23:00
dep. 23:01
12 km
arr. 23:07
dep. 23:08
17 km
arr. 23:13
19 km

Naselja Sicevo kod Nisa i Nis su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 41min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sicevo kod Nisa je u 05:28 h, dok je poslednji polazak u 22:39 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Sicevo kod Nisa - Nis iznosi od 1,35 EUR do 1,35 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.