Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sicevo kod Nisa - Nis timetable

monday, 21.10.2019.
05:25 06:05 (00:40)
Sutevac - vikendiceBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
dep. 05:25
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 05:27
dep. 05:27
1.8 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 05:29
dep. 05:29
3.9 km
Sicevo kod Nisa, Vikendice
arr. 05:32
dep. 05:32
4.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 05:34
dep. 05:34
6.7 km
Niska Banja, Konjicki klub
arr. 05:35
dep. 05:35
9.6 km
Niska Banja, Carigradski put
arr. 05:36
dep. 05:36
10 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 05:39
dep. 05:39
11.3 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:43
dep. 05:43
12.5 km
Brzi Brod, 2
arr. 05:44
dep. 05:44
13.9 km
Brzi Brod, 1
arr. 05:46
dep. 05:46
14.3 km
Nis, EI
arr. 05:48
dep. 05:48
15.1 km
arr. 05:49
dep. 05:49
16.5 km
Nis, Cele kula
arr. 05:50
dep. 05:50
17.2 km
arr. 05:51
dep. 05:51
18.6 km
Nis, Crveni pevac
arr. 05:53
dep. 05:53
19.1 km
arr. 05:56
dep. 05:56
19.9 km
Nis, Bus station
arr. 06:05
20.8 km
05:28 06:00 (00:32)
Sutevac - vikendiceBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
dep. 05:28
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 05:30
dep. 05:30
2.1 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 05:32
dep. 05:32
4.2 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 05:33
dep. 05:33
5.1 km
Prosek, Magistrala
arr. 05:35
dep. 05:35
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 05:40
dep. 05:40
11.6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:42
dep. 05:42
12.9 km
Nis, EI
arr. 05:45
dep. 05:45
15.5 km
Nis, Cele kula
arr. 05:48
dep. 05:48
17.6 km
arr. 05:52
dep. 05:52
19 km
Nis, Bus station
arr. 06:00
21.3 km
05:50 06:25 (00:35)
ZadrugaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Zadruga
dep. 05:50
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 05:52
dep. 05:52
0.1 km
Sicevo kod Nisa, Ulaz - seoska cesma
arr. 05:57
dep. 05:57
0.7 km
Sicevo kod Nisa, Knezeva cesma
arr. 05:59
dep. 05:59
1.9 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 06:00
dep. 06:00
2.5 km
Sicevo kod Nisa, Vikendice
arr. 06:04
dep. 06:04
3.7 km
Prosek, Magistrala
arr. 06:08
dep. 06:08
5.4 km
Niska Banja, Konjicki klub
arr. 06:09
dep. 06:09
8.3 km
Niska Banja, Carigradski put
arr. 06:09
dep. 06:09
8.7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:10
dep. 06:10
9.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:11
dep. 06:11
11.2 km
Brzi Brod, 2
arr. 06:12
dep. 06:12
12.5 km
Brzi Brod, 1
arr. 06:13
dep. 06:13
13 km
Nis, EI
arr. 06:14
dep. 06:14
13.8 km
arr. 06:17
dep. 06:17
15.2 km
Nis, Cele kula
arr. 06:18
dep. 06:18
15.8 km
arr. 06:20
dep. 06:20
17.2 km
Nis, Crveni pevac
arr. 06:21
dep. 06:21
17.8 km
arr. 06:23
dep. 06:23
18.5 km
Nis, Bus station
arr. 06:25
19.5 km
06:10 06:25 (00:15)
HotelBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Hotel
dep. 06:10
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:15
dep. 06:15
7 km
arr. 06:20
dep. 06:20
14 km
Nis, Bus station
arr. 06:25
16 km
06:11 06:55 (00:44)
Sutevac - vikendiceBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
dep. 06:11
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 06:12
dep. 06:12
1.8 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 06:13
dep. 06:13
3.9 km
Sicevo kod Nisa, Vikendice
arr. 06:14
dep. 06:14
4.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 06:17
dep. 06:17
6.7 km
Niska Banja, Konjicki klub
arr. 06:19
dep. 06:19
9.6 km
Niska Banja, Carigradski put
arr. 06:19
dep. 06:19
10 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:20
dep. 06:20
11.3 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:24
dep. 06:24
12.5 km
Brzi Brod, 2
arr. 06:28
dep. 06:28
13.9 km
Brzi Brod, 1
arr. 06:29
dep. 06:29
14.3 km
Nis, EI
arr. 06:31
dep. 06:31
15.1 km
arr. 06:35
dep. 06:35
16.5 km
Nis, Cele kula
arr. 06:38
dep. 06:38
17.2 km
arr. 06:41
dep. 06:41
18.6 km
Nis, Crveni pevac
arr. 06:43
dep. 06:43
19.1 km
arr. 06:45
dep. 06:45
19.9 km
Nis, Bus station
arr. 06:55
20.8 km
06:30 06:55 (00:25)
HotelBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Hotel
dep. 06:30
Prosek, Magistrala
arr. 06:33
dep. 06:33
3 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:38
dep. 06:38
8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:43
dep. 06:43
11 km
Nis, EI
arr. 06:46
dep. 06:46
12 km
Nis, Cele kula
arr. 06:49
dep. 06:49
14 km
arr. 06:51
dep. 06:51
16 km
Nis, Bus station
arr. 06:55
18 km
07:03 07:35 (00:32)
Sutevac - vikendiceBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
dep. 07:03
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 07:05
dep. 07:05
2.1 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 07:07
dep. 07:07
4.2 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 07:08
dep. 07:08
5.1 km
Prosek, Magistrala
arr. 07:10
dep. 07:10
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 07:15
dep. 07:15
11.6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:17
dep. 07:17
12.9 km
Nis, EI
arr. 07:20
dep. 07:20
15.5 km
Nis, Cele kula
arr. 07:23
dep. 07:23
17.6 km
arr. 07:27
dep. 07:27
19 km
Nis, Bus station
arr. 07:35
21.3 km
07:10 07:45 (00:35)
ZadrugaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Zadruga
dep. 07:10
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 07:12
dep. 07:12
0.1 km
Sicevo kod Nisa, Ulaz - seoska cesma
arr. 07:17
dep. 07:17
0.7 km
Sicevo kod Nisa, Knezeva cesma
arr. 07:19
dep. 07:19
1.9 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 07:20
dep. 07:20
2.5 km
Sicevo kod Nisa, Vikendice
arr. 07:24
dep. 07:24
3.7 km
Prosek, Magistrala
arr. 07:28
dep. 07:28
5.4 km
Niska Banja, Konjicki klub
arr. 07:29
dep. 07:29
8.3 km
Niska Banja, Carigradski put
arr. 07:29
dep. 07:29
8.7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 07:30
dep. 07:30
9.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:31
dep. 07:31
11.2 km
Brzi Brod, 2
arr. 07:32
dep. 07:32
12.5 km
Brzi Brod, 1
arr. 07:33
dep. 07:33
13 km
Nis, EI
arr. 07:34
dep. 07:34
13.8 km
arr. 07:37
dep. 07:37
15.2 km
Nis, Cele kula
arr. 07:38
dep. 07:38
15.8 km
arr. 07:40
dep. 07:40
17.2 km
Nis, Crveni pevac
arr. 07:41
dep. 07:41
17.8 km
arr. 07:43
dep. 07:43
18.5 km
Nis, Bus station
arr. 07:45
19.5 km
07:29 07:55 (00:26)
BranaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Brana
dep. 07:29
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 07:31
dep. 07:31
2 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 07:33
dep. 07:33
4 km
Prosek, Magistrala
arr. 07:34
dep. 07:34
5 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 07:39
dep. 07:39
10 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:42
dep. 07:42
13 km
Nis, EI
arr. 07:43
dep. 07:43
14 km
Nis, Cele kula
arr. 07:48
dep. 07:48
16 km
arr. 07:50
dep. 07:50
18 km
Nis, Bus station
arr. 07:55
20 km
07:50 08:10 (00:20)
HotelBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Hotel
dep. 07:50
Prosek, Magistrala
arr. 07:55
dep. 07:55
4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 08:00
dep. 08:00
7 km
arr. 08:05
dep. 08:05
13 km
Nis, Bus station
arr. 08:10
17 km
08:11 08:35 (00:24)
BranaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Brana
dep. 08:11
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 08:13
dep. 08:13
2 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 08:14
dep. 08:14
3 km
Prosek, Magistrala
arr. 08:15
dep. 08:15
5 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 08:20
dep. 08:20
10 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 08:23
dep. 08:23
11 km
Nis, EI
arr. 08:25
dep. 08:25
14 km
Nis, Cele kula
arr. 08:27
dep. 08:27
16 km
arr. 08:30
dep. 08:30
18 km
Nis, Bus station
arr. 08:35
20 km
08:25 09:05 (00:40)
Sutevac - vikendiceBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
dep. 08:25
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 08:27
dep. 08:27
1.8 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 08:29
dep. 08:29
3.9 km
Sicevo kod Nisa, Vikendice
arr. 08:32
dep. 08:32
4.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 08:34
dep. 08:34
6.7 km
Niska Banja, Konjicki klub
arr. 08:35
dep. 08:35
9.6 km
Niska Banja, Carigradski put
arr. 08:36
dep. 08:36
10 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 08:39
dep. 08:39
11.3 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 08:43
dep. 08:43
12.5 km
Brzi Brod, 2
arr. 08:44
dep. 08:44
13.9 km
Brzi Brod, 1
arr. 08:46
dep. 08:46
14.3 km
Nis, EI
arr. 08:48
dep. 08:48
15.1 km
arr. 08:49
dep. 08:49
16.5 km
Nis, Cele kula
arr. 08:50
dep. 08:50
17.2 km
arr. 08:51
dep. 08:51
18.6 km
Nis, Crveni pevac
arr. 08:53
dep. 08:53
19.1 km
arr. 08:56
dep. 08:56
19.9 km
Nis, Bus station
arr. 09:05
20.8 km
08:30 08:55 (00:25)
HotelBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Hotel
dep. 08:30
Prosek, Magistrala
arr. 08:33
dep. 08:33
3 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 08:38
dep. 08:38
8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 08:43
dep. 08:43
11 km
Nis, EI
arr. 08:46
dep. 08:46
12 km
Nis, Cele kula
arr. 08:49
dep. 08:49
14 km
arr. 08:51
dep. 08:51
16 km
Nis, Bus station
arr. 08:55
18 km
08:58 09:30 (00:32)
Sutevac - vikendiceBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
dep. 08:58
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 09:00
dep. 09:00
2.1 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 09:02
dep. 09:02
4.2 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 09:03
dep. 09:03
5.1 km
Prosek, Magistrala
arr. 09:05
dep. 09:05
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 09:10
dep. 09:10
11.6 km
arr. 09:22
dep. 09:22
19 km
Nis, Bus station
arr. 09:30
21.3 km
09:28 10:00 (00:32)
Sutevac - vikendiceBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
dep. 09:28
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 09:30
dep. 09:30
2.1 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 09:32
dep. 09:32
4.2 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 09:33
dep. 09:33
5.1 km
Prosek, Magistrala
arr. 09:35
dep. 09:35
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 09:40
dep. 09:40
11.6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 09:42
dep. 09:42
12.9 km
Nis, EI
arr. 09:45
dep. 09:45
15.5 km
Nis, Cele kula
arr. 09:48
dep. 09:48
17.6 km
arr. 09:52
dep. 09:52
19 km
Nis, Bus station
arr. 10:00
21.3 km
09:35 10:09 (00:34)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Railway station
dep. 09:35
Prosek, Railway station
arr. 09:41
dep. 09:42
3 km
Niska Banja, Railway station
arr. 09:48
dep. 09:49
7 km
arr. 09:56
dep. 09:57
12 km
arr. 10:03
dep. 10:04
17 km
arr. 10:09
19 km
09:46 10:35 (00:49)
Sutevac - vikendiceBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
dep. 09:46
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 09:47
dep. 09:47
2 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 10:03
dep. 10:03
8.7 km
Sicevo kod Nisa, Knezeva cesma
arr. 09:49
dep. 09:49
4.3 km
Sicevo kod Nisa, Ulaz - seoska cesma
arr. 09:51
dep. 09:51
5.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 09:54
dep. 09:54
6.1 km
Sicevo kod Nisa, Zadruga
arr. 09:56
dep. 09:56
6.2 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 09:58
dep. 09:58
6.4 km
Sicevo kod Nisa, Ulaz - seoska cesma
arr. 10:00
dep. 10:00
6.9 km
Sicevo kod Nisa, Knezeva cesma
arr. 10:02
dep. 10:02
8.2 km
Sicevo kod Nisa, Vikendice
arr. 10:04
dep. 10:04
9.4 km
Prosek, Magistrala
arr. 10:07
dep. 10:07
11.5 km
Niska Banja, Konjicki klub
arr. 10:09
dep. 10:09
14.4 km
Niska Banja, Carigradski put
arr. 10:09
dep. 10:09
14.9 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 10:10
dep. 10:10
16.1 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 10:14
dep. 10:14
17.5 km
Brzi Brod, 2
arr. 10:18
dep. 10:18
18.8 km
Brzi Brod, 1
arr. 10:19
dep. 10:19
19.2 km
Nis, EI
arr. 10:21
dep. 10:21
20 km
arr. 10:25
dep. 10:25
21.4 km
Nis, Cele kula
arr. 10:27
dep. 10:27
22.1 km
arr. 10:29
dep. 10:29
23.4 km
Nis, Crveni pevac
arr. 10:31
dep. 10:31
24.3 km
arr. 10:33
dep. 10:33
24.8 km
Nis, Bus station
arr. 10:35
25.9 km
11:15 11:40 (00:25)
HotelBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Hotel
dep. 11:15
Prosek, Magistrala
arr. 11:18
dep. 11:18
3 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 11:23
dep. 11:23
8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 11:28
dep. 11:28
11 km
Nis, EI
arr. 11:31
dep. 11:31
12 km
Nis, Cele kula
arr. 11:34
dep. 11:34
14 km
arr. 11:36
dep. 11:36
16 km
Nis, Bus station
arr. 11:40
18 km
12:00 12:20 (00:20)
HotelBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Hotel
dep. 12:00
Prosek, Magistrala
arr. 12:05
dep. 12:05
4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 12:10
dep. 12:10
7 km
arr. 12:15
dep. 12:15
13 km
Nis, Bus station
arr. 12:20
17 km
12:29 12:55 (00:26)
BranaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Brana
dep. 12:29
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 12:30
dep. 12:30
2 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 12:31
dep. 12:31
3 km
Prosek, Magistrala
arr. 12:32
dep. 12:32
5 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 12:37
dep. 12:37
10 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 12:40
dep. 12:40
11 km
Nis, EI
arr. 12:43
dep. 12:43
14 km
Nis, Cele kula
arr. 12:48
dep. 12:48
16 km
arr. 12:50
dep. 12:50
18 km
Nis, Bus station
arr. 12:55
20 km
12:30 13:10 (00:40)
Sutevac - vikendiceBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
dep. 12:30
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 12:32
dep. 12:32
1.8 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 12:34
dep. 12:34
3.9 km
Sicevo kod Nisa, Vikendice
arr. 12:37
dep. 12:37
4.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 12:39
dep. 12:39
6.7 km
Niska Banja, Konjicki klub
arr. 12:40
dep. 12:40
9.6 km
Niska Banja, Carigradski put
arr. 12:41
dep. 12:41
10 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 12:44
dep. 12:44
11.3 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 12:48
dep. 12:48
12.5 km
Brzi Brod, 2
arr. 12:49
dep. 12:49
13.9 km
Brzi Brod, 1
arr. 12:51
dep. 12:51
14.3 km
Nis, EI
arr. 12:53
dep. 12:53
15.1 km
arr. 12:54
dep. 12:54
16.5 km
Nis, Cele kula
arr. 12:55
dep. 12:55
17.2 km
arr. 12:56
dep. 12:56
18.6 km
Nis, Crveni pevac
arr. 12:58
dep. 12:58
19.1 km
arr. 13:01
dep. 13:01
19.9 km
Nis, Bus station
arr. 13:10
20.8 km
12:50 13:25 (00:35)
ZadrugaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Zadruga
dep. 12:50
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 12:52
dep. 12:52
0.1 km
Sicevo kod Nisa, Ulaz - seoska cesma
arr. 12:57
dep. 12:57
0.7 km
Sicevo kod Nisa, Knezeva cesma
arr. 12:59
dep. 12:59
1.9 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 13:00
dep. 13:00
2.5 km
Sicevo kod Nisa, Vikendice
arr. 13:04
dep. 13:04
3.7 km
Prosek, Magistrala
arr. 13:08
dep. 13:08
5.4 km
Niska Banja, Konjicki klub
arr. 13:09
dep. 13:09
8.3 km
Niska Banja, Carigradski put
arr. 13:09
dep. 13:09
8.7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 13:10
dep. 13:10
9.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:11
dep. 13:11
11.2 km
Brzi Brod, 2
arr. 13:12
dep. 13:12
12.5 km
Brzi Brod, 1
arr. 13:13
dep. 13:13
13 km
Nis, EI
arr. 13:14
dep. 13:14
13.8 km
arr. 13:17
dep. 13:17
15.2 km
Nis, Cele kula
arr. 13:18
dep. 13:18
15.8 km
arr. 13:20
dep. 13:20
17.2 km
Nis, Crveni pevac
arr. 13:21
dep. 13:21
17.8 km
arr. 13:23
dep. 13:23
18.5 km
Nis, Bus station
arr. 13:25
19.5 km
13:33 14:00 (00:27)
Sutevac - vikendiceBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
dep. 13:33
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 13:35
dep. 13:35
2 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 13:37
dep. 13:37
4 km
Prosek, Magistrala
arr. 13:40
dep. 13:40
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 13:45
dep. 13:45
12 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:49
dep. 13:49
15 km
Nis, EI
arr. 13:50
dep. 13:50
16 km
Nis, Cele kula
arr. 13:53
dep. 13:53
18 km
arr. 13:55
dep. 13:55
20 km
Nis, Bus station
arr. 14:00
22 km
13:41 14:25 (00:44)
Sutevac - vikendiceBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
dep. 13:41
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 13:42
dep. 13:42
1.8 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 13:43
dep. 13:43
3.9 km
Sicevo kod Nisa, Vikendice
arr. 13:44
dep. 13:44
4.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 13:47
dep. 13:47
6.7 km
Niska Banja, Konjicki klub
arr. 13:49
dep. 13:49
9.6 km
Niska Banja, Carigradski put
arr. 13:49
dep. 13:49
10 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 13:50
dep. 13:50
11.3 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:54
dep. 13:54
12.5 km
Brzi Brod, 2
arr. 13:58
dep. 13:58
13.9 km
Brzi Brod, 1
arr. 13:59
dep. 13:59
14.3 km
Nis, EI
arr. 14:01
dep. 14:01
15.1 km
arr. 14:05
dep. 14:05
16.5 km
Nis, Cele kula
arr. 14:08
dep. 14:08
17.2 km
arr. 14:11
dep. 14:11
18.6 km
Nis, Crveni pevac
arr. 14:13
dep. 14:13
19.1 km
arr. 14:15
dep. 14:15
19.9 km
Nis, Bus station
arr. 14:25
20.8 km
14:03 14:44 (00:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Railway station
dep. 14:03
Prosek, Railway station
arr. 14:09
dep. 14:10
3 km
Niska Banja, Railway station
arr. 14:16
dep. 14:24
7 km
arr. 14:31
dep. 14:32
12 km
arr. 14:38
dep. 14:39
17 km
arr. 14:44
19 km
14:15 14:50 (00:35)
ZadrugaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Zadruga
dep. 14:15
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 14:17
dep. 14:17
0.1 km
Sicevo kod Nisa, Ulaz - seoska cesma
arr. 14:22
dep. 14:22
0.7 km
Sicevo kod Nisa, Knezeva cesma
arr. 14:24
dep. 14:24
1.9 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 14:25
dep. 14:25
2.5 km
Sicevo kod Nisa, Vikendice
arr. 14:29
dep. 14:29
3.7 km
Prosek, Magistrala
arr. 14:33
dep. 14:33
5.4 km
Niska Banja, Konjicki klub
arr. 14:34
dep. 14:34
8.3 km
Niska Banja, Carigradski put
arr. 14:34
dep. 14:34
8.7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 14:35
dep. 14:35
9.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:36
dep. 14:36
11.2 km
Brzi Brod, 2
arr. 14:37
dep. 14:37
12.5 km
Brzi Brod, 1
arr. 14:38
dep. 14:38
13 km
Nis, EI
arr. 14:39
dep. 14:39
13.8 km
arr. 14:42
dep. 14:42
15.2 km
Nis, Cele kula
arr. 14:43
dep. 14:43
15.8 km
arr. 14:45
dep. 14:45
17.2 km
Nis, Crveni pevac
arr. 14:46
dep. 14:46
17.8 km
arr. 14:48
dep. 14:48
18.5 km
Nis, Bus station
arr. 14:50
19.5 km
14:19 14:45 (00:26)
BranaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Brana
dep. 14:19
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 14:21
dep. 14:21
2 km
Prosek, Magistrala
arr. 14:24
dep. 14:24
5 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 14:28
dep. 14:28
10 km
Nis, Cele kula
arr. 14:35
dep. 14:35
16 km
arr. 14:40
dep. 14:40
18 km
Nis, Bus station
arr. 14:45
20 km
14:41 15:05 (00:24)
BranaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Brana
dep. 14:41
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 14:43
dep. 14:43
2 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 14:44
dep. 14:44
3 km
Prosek, Magistrala
arr. 14:45
dep. 14:45
5 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 14:50
dep. 14:50
10 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:53
dep. 14:53
11 km
Nis, EI
arr. 14:55
dep. 14:55
14 km
Nis, Cele kula
arr. 14:57
dep. 14:57
16 km
arr. 15:00
dep. 15:00
18 km
Nis, Bus station
arr. 15:05
20 km
15:38 16:10 (00:32)
Sutevac - vikendiceBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
dep. 15:38
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 15:40
dep. 15:40
2.1 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 15:42
dep. 15:42
4.2 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 15:43
dep. 15:43
5.1 km
Prosek, Magistrala
arr. 15:45
dep. 15:45
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:50
dep. 15:50
11.6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 15:52
dep. 15:52
12.9 km
Nis, EI
arr. 15:55
dep. 15:55
15.5 km
Nis, Cele kula
arr. 15:58
dep. 15:58
17.6 km
arr. 16:02
dep. 16:02
19 km
Nis, Bus station
arr. 16:10
21.3 km
16:11 16:55 (00:44)
Sutevac - vikendiceBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
dep. 16:11
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 16:12
dep. 16:12
1.8 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 16:13
dep. 16:13
3.9 km
Sicevo kod Nisa, Vikendice
arr. 16:14
dep. 16:14
4.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 16:17
dep. 16:17
6.7 km
Niska Banja, Konjicki klub
arr. 16:19
dep. 16:19
9.6 km
Niska Banja, Carigradski put
arr. 16:19
dep. 16:19
10 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 16:20
dep. 16:20
11.3 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:24
dep. 16:24
12.5 km
Brzi Brod, 2
arr. 16:28
dep. 16:28
13.9 km
Brzi Brod, 1
arr. 16:29
dep. 16:29
14.3 km
Nis, EI
arr. 16:31
dep. 16:31
15.1 km
arr. 16:35
dep. 16:35
16.5 km
Nis, Cele kula
arr. 16:38
dep. 16:38
17.2 km
arr. 16:41
dep. 16:41
18.6 km
Nis, Crveni pevac
arr. 16:43
dep. 16:43
19.1 km
arr. 16:45
dep. 16:45
19.9 km
Nis, Bus station
arr. 16:55
20.8 km
16:28 17:00 (00:32)
Sutevac - vikendiceBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
dep. 16:28
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 16:30
dep. 16:30
2 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 16:32
dep. 16:32
3.8 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 16:33
dep. 16:33
4.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 16:35
dep. 16:35
6.5 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 16:40
dep. 16:40
11.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:42
dep. 16:42
12.6 km
Nis, EI
arr. 16:45
dep. 16:45
15.1 km
Nis, Cele kula
arr. 16:48
dep. 16:48
17.2 km
arr. 16:52
dep. 16:52
18.5 km
Nis, Bus station
arr. 17:00
21 km
16:30 17:05 (00:35)
ZadrugaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Zadruga
dep. 16:30
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 16:32
dep. 16:32
0.1 km
Sicevo kod Nisa, Ulaz - seoska cesma
arr. 16:37
dep. 16:37
0.7 km
Sicevo kod Nisa, Knezeva cesma
arr. 16:39
dep. 16:39
1.9 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 16:40
dep. 16:40
2.5 km
Sicevo kod Nisa, Vikendice
arr. 16:44
dep. 16:44
3.7 km
Prosek, Magistrala
arr. 16:48
dep. 16:48
5.4 km
Niska Banja, Konjicki klub
arr. 16:49
dep. 16:49
8.3 km
Niska Banja, Carigradski put
arr. 16:49
dep. 16:49
8.7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 16:50
dep. 16:50
9.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:51
dep. 16:51
11.2 km
Brzi Brod, 2
arr. 16:52
dep. 16:52
12.5 km
Brzi Brod, 1
arr. 16:53
dep. 16:53
13 km
Nis, EI
arr. 16:54
dep. 16:54
13.8 km
arr. 16:57
dep. 16:57
15.2 km
Nis, Cele kula
arr. 16:58
dep. 16:58
15.8 km
arr. 17:00
dep. 17:00
17.2 km
Nis, Crveni pevac
arr. 17:01
dep. 17:01
17.8 km
arr. 17:03
dep. 17:03
18.5 km
Nis, Bus station
arr. 17:05
19.5 km
17:15 17:55 (00:40)
Sutevac - vikendiceBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
dep. 17:15
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 17:17
dep. 17:17
1.8 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 17:19
dep. 17:19
3.9 km
Sicevo kod Nisa, Vikendice
arr. 17:22
dep. 17:22
4.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 17:24
dep. 17:24
6.7 km
Niska Banja, Konjicki klub
arr. 17:25
dep. 17:25
9.6 km
Niska Banja, Carigradski put
arr. 17:26
dep. 17:26
10 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 17:29
dep. 17:29
11.3 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 17:33
dep. 17:33
12.5 km
Brzi Brod, 2
arr. 17:34
dep. 17:34
13.9 km
Brzi Brod, 1
arr. 17:36
dep. 17:36
14.3 km
Nis, EI
arr. 17:38
dep. 17:38
15.1 km
arr. 17:39
dep. 17:39
16.5 km
Nis, Cele kula
arr. 17:40
dep. 17:40
17.2 km
arr. 17:41
dep. 17:41
18.6 km
Nis, Crveni pevac
arr. 17:43
dep. 17:43
19.1 km
arr. 17:46
dep. 17:46
19.9 km
Nis, Bus station
arr. 17:55
20.8 km
17:18 17:50 (00:32)
Sutevac - vikendiceBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
dep. 17:18
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 17:20
dep. 17:20
2.1 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 17:22
dep. 17:22
4.2 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 17:23
dep. 17:23
5.1 km
Prosek, Magistrala
arr. 17:25
dep. 17:25
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 17:30
dep. 17:30
11.6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 17:32
dep. 17:32
12.9 km
Nis, EI
arr. 17:35
dep. 17:35
15.5 km
Nis, Cele kula
arr. 17:38
dep. 17:38
17.6 km
arr. 17:42
dep. 17:42
19 km
Nis, Bus station
arr. 17:50
21.3 km
17:46 18:20 (00:34)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Railway station
dep. 17:46
Prosek, Railway station
arr. 17:52
dep. 17:53
3 km
Niska Banja, Railway station
arr. 17:59
dep. 18:00
7 km
arr. 18:07
dep. 18:08
12 km
arr. 18:14
dep. 18:15
17 km
arr. 18:20
19 km
17:55 18:20 (00:25)
BranaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Brana
dep. 17:55
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 17:56
dep. 17:56
1 km
Prosek, Magistrala
arr. 17:57
dep. 17:57
3 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 18:02
dep. 18:02
8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:05
dep. 18:05
9 km
Nis, EI
arr. 18:08
dep. 18:08
12 km
Nis, Cele kula
arr. 18:13
dep. 18:13
14 km
arr. 18:16
dep. 18:16
16 km
Nis, Bus station
arr. 18:20
18 km
18:30 18:55 (00:25)
HotelBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Hotel
dep. 18:30
Prosek, Magistrala
arr. 18:33
dep. 18:33
3 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 18:38
dep. 18:38
8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:43
dep. 18:43
11 km
Nis, EI
arr. 18:46
dep. 18:46
12 km
Nis, Cele kula
arr. 18:49
dep. 18:49
14 km
arr. 18:51
dep. 18:51
16 km
Nis, Bus station
arr. 18:55
18 km
18:31 19:15 (00:44)
Sutevac - vikendiceBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
dep. 18:31
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 18:32
dep. 18:32
1.8 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 18:33
dep. 18:33
3.9 km
Sicevo kod Nisa, Vikendice
arr. 18:34
dep. 18:34
4.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 18:37
dep. 18:37
6.7 km
Niska Banja, Konjicki klub
arr. 18:39
dep. 18:39
9.6 km
Niska Banja, Carigradski put
arr. 18:39
dep. 18:39
10 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 18:40
dep. 18:40
11.3 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:44
dep. 18:44
12.5 km
Brzi Brod, 2
arr. 18:48
dep. 18:48
13.9 km
Brzi Brod, 1
arr. 18:49
dep. 18:49
14.3 km
Nis, EI
arr. 18:51
dep. 18:51
15.1 km
arr. 18:55
dep. 18:55
16.5 km
Nis, Cele kula
arr. 18:58
dep. 18:58
17.2 km
arr. 19:01
dep. 19:01
18.6 km
Nis, Crveni pevac
arr. 19:03
dep. 19:03
19.1 km
arr. 19:05
dep. 19:05
19.9 km
Nis, Bus station
arr. 19:15
20.8 km
19:10 19:30 (00:20)
HotelBus station
The timetable is valid until: 10.11.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Hotel
dep. 19:10
Prosek, Magistrala
arr. 19:13
dep. 19:13
4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 19:16
dep. 19:16
7 km
arr. 19:25
dep. 19:25
13 km
Nis, Bus station
arr. 19:30
17 km
21:00 21:25 (00:25)
HotelBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Hotel
dep. 21:00
Prosek, Magistrala
arr. 21:03
dep. 21:03
3 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 21:11
dep. 21:11
8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 21:14
dep. 21:14
11 km
Nis, EI
arr. 21:15
dep. 21:15
12 km
Nis, Cele kula
arr. 21:18
dep. 21:18
14 km
arr. 21:20
dep. 21:20
16 km
Nis, Bus station
arr. 21:25
18 km
21:01 21:45 (00:44)
Sutevac - vikendiceBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
dep. 21:01
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 21:02
dep. 21:02
1.8 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 21:03
dep. 21:03
3.9 km
Sicevo kod Nisa, Vikendice
arr. 21:04
dep. 21:04
4.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 21:07
dep. 21:07
6.7 km
Niska Banja, Konjicki klub
arr. 21:09
dep. 21:09
9.6 km
Niska Banja, Carigradski put
arr. 21:09
dep. 21:09
10 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 21:10
dep. 21:10
11.3 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 21:14
dep. 21:14
12.5 km
Brzi Brod, 2
arr. 21:18
dep. 21:18
13.9 km
Brzi Brod, 1
arr. 21:19
dep. 21:19
14.3 km
Nis, EI
arr. 21:21
dep. 21:21
15.1 km
arr. 21:25
dep. 21:25
16.5 km
Nis, Cele kula
arr. 21:28
dep. 21:28
17.2 km
arr. 21:31
dep. 21:31
18.6 km
Nis, Crveni pevac
arr. 21:33
dep. 21:33
19.1 km
arr. 21:35
dep. 21:35
19.9 km
Nis, Bus station
arr. 21:45
20.8 km
22:38 23:10 (00:32)
Sutevac - vikendiceBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
dep. 22:38
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 22:40
dep. 22:40
2.1 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 22:42
dep. 22:42
4.2 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 22:43
dep. 22:43
5.1 km
Prosek, Magistrala
arr. 22:45
dep. 22:45
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 22:50
dep. 22:50
11.6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 22:52
dep. 22:52
12.9 km
Nis, EI
arr. 22:55
dep. 22:55
15.5 km
Nis, Cele kula
arr. 22:58
dep. 22:58
17.6 km
arr. 23:02
dep. 23:02
19 km
Nis, Bus station
arr. 23:10
21.3 km
22:39 23:13 (00:34)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Railway station
dep. 22:39
Prosek, Railway station
arr. 22:45
dep. 22:46
3 km
Niska Banja, Railway station
arr. 22:52
dep. 22:53
7 km
arr. 23:00
dep. 23:01
12 km
arr. 23:07
dep. 23:08
17 km
arr. 23:13
19 km
Sicevo kod Nisa - Nis timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
00:01 00:45 (00:44)
Sutevac - vikendiceBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
dep. 00:01
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 00:02
dep. 00:02
1.8 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 00:03
dep. 00:03
3.9 km
Sicevo kod Nisa, Vikendice
arr. 00:04
dep. 00:04
4.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 00:07
dep. 00:07
6.7 km
Niska Banja, Konjicki klub
arr. 00:09
dep. 00:09
9.6 km
Niska Banja, Carigradski put
arr. 00:09
dep. 00:09
10 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 00:10
dep. 00:10
11.3 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 00:14
dep. 00:14
12.5 km
Brzi Brod, 2
arr. 00:18
dep. 00:18
13.9 km
Brzi Brod, 1
arr. 00:19
dep. 00:19
14.3 km
Nis, EI
arr. 00:21
dep. 00:21
15.1 km
arr. 00:25
dep. 00:25
16.5 km
Nis, Cele kula
arr. 00:28
dep. 00:28
17.2 km
arr. 00:31
dep. 00:31
18.6 km
Nis, Crveni pevac
arr. 00:33
dep. 00:33
19.1 km
arr. 00:35
dep. 00:35
19.9 km
Nis, Bus station
arr. 00:45
20.8 km

Naselja Sicevo kod Nisa i Nis su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sicevo kod Nisa je u 00:01 h, dok je poslednji polazak u 22:39 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Sicevo kod Nisa - Nis iznosi od 1,35 EUR do 1,35 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.